Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 243 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JM Ing. Jana MasáčkováBez politické příslušnosti |
35 | účetní | Bohumilice okr. Prachatice |
2. SNK | 87 14,4 % listiny |
mandát 4. |
ZM Zdeněk MařinecBez politické příslušnosti |
40 | skladník | Velká Chyška okr. Pelhřimov |
2. SNK | 19 6,3 % listiny |
náhradník 2. |
JM Josef MařinecBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Lukavec okr. Pelhřimov |
13. KSČM+NK | 54 3,8 % listiny |
náhradník 10. |
JM Jiří MařinecBez politické příslušnosti |
48 | zedník | Velká Chyška okr. Pelhřimov |
6. SNK | 30 9,9 % listiny |
náhradník 5. |
VM Věra MaříkováBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Hrádek okr. Rokycany |
11. SNK | 248 5,4 % listiny |
náhradník 7. |
PM Petra MaříkováBez politické příslušnosti |
38 | středoškolský pedagog | Holubice okr. Praha-západ |
1. SNK | 198 35,2 % listiny |
|
MM Martina MaříkováBez politické příslušnosti |
54 | účetní | Dolany nad Vltavou okr. Mělník |
5. SNK | 245 12,8 % listiny |
mandát 3. |
MM Bc. Marie MaříkováBez politické příslušnosti |
52 | úřednice, radní obce | Dolní Dobrouč okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 165 8,9 % listiny |
náhradník 2. |
MM Marcela MaříkováBez politické příslušnosti |
51 | referentka | Útušice okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 200 12,9 % listiny |
mandát 2. |
KM Karolína MaříkováBez politické příslušnosti |
36 | pedagogický pracovník | Bašť okr. Praha-východ |
7. SNK | 109 6,3 % listiny |
náhradník 5. |
IM Iveta MaříkováBez politické příslušnosti |
48 | specialista controllingu | Dnešice okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 209 6,7 % listiny |
mandát 7. |
EM Ing. Eva MaříkováBez politické příslušnosti |
51 | sam. referent KÚÚK - Ústí nad Labem | Lom okr. Most |
8. STAN+NK | 203 5,3 % listiny |
náhradník 2. |
EM Eliška MaříkováBez politické příslušnosti |
33 | manažer udržitelnosti | Zadní Třebaň okr. Beroun |
7. SNK | 60 8,3 % listiny |
náhradník 6. |
AM Bc. Adéla MaříkováBez politické příslušnosti |
47 | archeolog | Plasy okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 49 6,3 % listiny |
|
ZM Zdeněk MaříkBez politické příslušnosti |
36 | vedoucí výroby | Železný Brod okr. Jablonec nad Nisou |
14. SNK | 189 4,7 % listiny |
náhradník 12. |
VM Bc. Vojtěch MaříkBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ, místostarosta | Zruč-Senec okr. Plzeň-sever |
2. PRO PLZEŇ+NK | 687 9,1 % listiny |
mandát 2. |
VM Vlastislav MaříkBez politické příslušnosti |
59 | technik THP | Nová Říše okr. Jihlava |
1. SNK | 113 8,7 % listiny |
mandát 3. |
VM Vlastimil MaříkBez politické příslušnosti |
60 | technik | Malé Březno okr. Ústí nad Labem |
5. SNK | 100 8,8 % listiny |
mandát 6. |
VM Vladimír MaříkBez politické příslušnosti |
81 | důchodce | Praha 1 okr. Hlavní město Praha |
9. PRO NÁŠ KRAJ+NK | 382 3,7 % listiny |
|
VM Václav MaříkBez politické příslušnosti |
27 | vedoucí skladu | Slavče okr. České Budějovice |
3. SNK | 142 10,3 % listiny |
mandát 1. |
VM Václav MaříkBez politické příslušnosti |
43 | podnikatel | Máslovice okr. Praha-východ |
4. SNK | 60 14,0 % listiny |
náhradník 2. |
RM Mgr. Radomír MaříkBez politické příslušnosti |
56 | učitel ZŠ | Brno-Bohunice okr. Brno-město |
7. VSaO+NK | 1 042 5,0 % listiny |
náhradník 1. |
MM Ing. Miroslav MaříkBez politické příslušnosti |
31 | stavební technik | Litochovice okr. Strakonice |
1. NK | 77 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Miroslav MaříkBez politické příslušnosti |
54 | THP | Kněždub okr. Hodonín |
3. SNK | 196 9,4 % listiny |
mandát 3. |
MM Ing. Miroslav MaříkBez politické příslušnosti |
35 | application engineering manager v SAP | Moravský Krumlov okr. Znojmo |
12. SNK | 244 4,0 % listiny |
náhradník 9. |
MM Miroslav MaříkBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Smolotely okr. Příbram |
4. SNK | 66 16,8 % listiny |
mandát 1. |
MM Michal MaříkBez politické příslušnosti |
51 | technik, hokejový trenér | Chotíkov okr. Plzeň-sever |
8. SNK | 191 6,3 % listiny |
náhradník 4. |
MM Martin MaříkBez politické příslušnosti |
37 | obchodně technický pracovník | Dlouhá Brtnice okr. Jihlava |
6. SNK | 126 20,1 % listiny |
mandát 2. |
MM Marek MaříkBez politické příslušnosti |
42 | inženýr kvality | Novosedlice okr. Teplice |
10. SNK | 476 6,7 % listiny |
mandát 10. |
LM Ing. Lukáš MaříkBez politické příslušnosti |
55 | starosta | Velký Újezd okr. Olomouc |
1. SNK | 360 7,7 % listiny |
mandát 2. |
LM Luděk MaříkBez politické příslušnosti |
50 | dělník | Osvračín okr. Domažlice |
7. SNK | 52 7,7 % listiny |
náhradník 6. |
LM Libor MaříkBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Mirovice okr. Písek |
12. JIH 12+NK | 317 7,0 % listiny |
náhradník 5. |
LM Libor MaříkBez politické příslušnosti |
55 | truhlář | Mišovice okr. Písek |
3. SNK | 68 15,9 % listiny |
mandát 3. |
KM Karel MaříkBez politické příslušnosti |
60 | soukromý podnikatel | Rakousy okr. Semily |
2. SNK | 37 12,7 % listiny |
mandát 4. |
JM Josef MaříkBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Chotovice okr. Česká Lípa |
9. SNK | 60 9,6 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jiří MaříkBez politické příslušnosti |
56 | starosta obce | Vojtanov okr. Cheb |
1. SNK | 88 15,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jindřich MaříkBez politické příslušnosti |
77 | důchodce | Osvračín okr. Domažlice |
5. SNK | 42 6,2 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jaroslav MaříkBez politické příslušnosti |
80 | důchodce | Vráž okr. Písek |
5. SNK | 56 11,1 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jan MaříkBez politické příslušnosti |
77 | důchodce | Osvračín okr. Domažlice |
6. SNK | 42 6,2 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jan MaříkBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Horní Kamenice okr. Plzeň-jih |
1. NK | 32 100,0 % listiny |
|
JM Jan MaříkBez politické příslušnosti |
33 | podnikatel | Nová Pec okr. Prachatice |
2. SNK | 39 10,4 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jakub MaříkBez politické příslušnosti |
30 | lesní dělník | Dobříš okr. Příbram |
9. SNK | 779 4,9 % listiny |
náhradník 4. |
DM Dušan MaříkBez politické příslušnosti |
33 | technik | Voznice okr. Příbram |
6. SNK | 204 14,0 % listiny |
mandát 6. |
DM David MaříkBez politické příslušnosti |
29 | servisní mechanik výtahů | Čížkov okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 89 5,9 % listiny |
náhradník 2. |
FM Filip MařicaBez politické příslušnosti |
33 | traktorista | Valtrovice okr. Znojmo |
3. SNK | 52 35,1 % listiny |
náhradník 2. |
TM Tomáš MařecBez politické příslušnosti |
50 | topič operátor | Slezská Ostrava okr. Ostrava-město |
29. STAN+NK | 819 2,7 % listiny |
náhradník 22. |
KM Karel MařatkaBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí výroby úseku dětských plen Ontex CZ | Semily okr. Semily |
5. SLK+NK | 676 4,7 % listiny |
mandát 6. |
JM Ing. Jan MařataBez politické příslušnosti |
43 | ekonom a projektový manažer | Řícmanice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 127 14,8 % listiny |
mandát 3. |
ZM Ing. Zdeněk MařasBez politické příslušnosti |
35 | truhlář | Víchová nad Jizerou okr. Semily |
5. SNK | 126 10,1 % listiny |
náhradník 1. |
IM Bc. Iva MařanováBez politické příslušnosti |
67 | seniorka, bývalá příslušnice HZS | Jičín okr. Jičín |
16. SNK | 630 3,8 % listiny |
náhradník 13. |
Zobrazeno 62 101–62 150 z 127 803