Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 280 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
TM Tomáš MálekBez politické příslušnosti |
33 | elektromechanik | Kardašova Řečice okr. Jindřichův Hradec |
13. Zel.+Piráti+NK | 96 5,3 % listiny |
náhradník 11. |
SM Stanislav MálekBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Uherčice okr. Břeclav |
8. TOP 09+NK | 66 10,2 % listiny |
náhradník 7. |
SM Ing. Stanislav MálekBez politické příslušnosti |
49 | enolog | Popice okr. Břeclav |
6. SNK | 263 10,7 % listiny |
mandát 6. |
RM Roman MálekBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí provozu | Bezděkov okr. Havlíčkův Brod |
7. SNK | 68 14,2 % listiny |
náhradník 3. |
RM Roman MálekBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Strojetice okr. Benešov |
1. NK | 57 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RM Roman MálekBez politické příslušnosti |
59 | seřizovač | Kvítkov okr. Česká Lípa |
7. SNK | 58 9,8 % listiny |
mandát 7. |
RM Radovan MálekBez politické příslušnosti |
49 | hasič | Cerekvice nad Bystřicí okr. Jičín |
5. SNK | 73 12,6 % listiny |
náhradník 2. |
RM Radek MálekBez politické příslušnosti |
24 | správce toků, vodohospodář | Dubicko okr. Šumperk |
4. SNK | 208 6,1 % listiny |
mandát 6. |
PM Petr MálekBez politické příslušnosti |
48 | řidič | Dříteň okr. České Budějovice |
11. NEZ+NK | 74 6,7 % listiny |
náhradník 10. |
PM Petr MálekBez politické příslušnosti |
29 | strojník | Hulice okr. Benešov |
4. SNK | 69 13,4 % listiny |
mandát 4. |
PM Mgr. Petr MálekBez politické příslušnosti |
50 | učitel – ředitel školy | Hronov okr. Náchod |
5. VPM+NK | 922 9,2 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MálekBez politické příslušnosti |
53 | mistr výroby | Luka nad Jihlavou okr. Jihlava |
7. SNK | 159 5,9 % listiny |
náhradník 6. |
PM Bc. Petr MálekBez politické příslušnosti |
39 | soukromý podnikatel | Plaňany okr. Kolín |
5. SNK | 119 11,8 % listiny |
náhradník 4. |
PM Pavel MálekBez politické příslušnosti |
49 | invalidní důchodce | Dříteň okr. České Budějovice |
14. NEZ+NK | 80 7,2 % listiny |
náhradník 13. |
PM Pavel MálekBez politické příslušnosti |
26 | OSVČ - truhlář | Králíky okr. Ústí nad Orlicí |
10. TOP 09+NK | 55 7,6 % listiny |
|
PM Bc. Pavel MálekBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí správy majetku | Přibyslav okr. Havlíčkův Brod |
4. SNK | 303 7,3 % listiny |
náhradník 2. |
OM Ondřej MálekBez politické příslušnosti |
40 | mistr, starosta SDH | Ždírec nad Doubravou okr. Havlíčkův Brod |
9. SNK | 700 7,2 % listiny |
mandát 9. |
OM Ondřej MálekBez politické příslušnosti |
36 | vedoucí plánování výroby, fotbalový trenér mládeže | Vimperk okr. Prachatice |
8. NEZ+NK | 245 5,0 % listiny |
náhradník 6. |
OM Ondřej MálekBez politické příslušnosti |
31 | elektrikář OSVČ | Raškovice okr. Frýdek-Místek |
9. SNK | 101 3,8 % listiny |
náhradník 6. |
OM Ondřej MálekBez politické příslušnosti |
32 | podnikatel | Boháňka okr. Jičín |
3. SNK | 108 14,2 % listiny |
mandát 2. |
MM Bc. Miroslav MálekBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí oddělení kontroly | Miřetice okr. Chrudim |
6. SNK | 234 10,9 % listiny |
náhradník 1. |
MM Miloš MálekBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí servisu | Častolovice okr. Rychnov nad Kněžnou |
2. SNK | 99 7,1 % listiny |
náhradník 4. |
MM Milan MálekBez politické příslušnosti |
71 | spolumajitel firmy Alka | Chotěboř okr. Havlíčkův Brod |
5. NeKa+NK | 419 5,2 % listiny |
náhradník 5. |
MM Milan MálekBez politické příslušnosti |
47 | automechanik | Vápno okr. Pardubice |
1. NK | 59 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Milan MálekBez politické příslušnosti |
61 | zedník | Zdeňkov okr. Jihlava |
1. NK | 12 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Michal MálekBez politické příslušnosti |
37 | soukromý podnikatel | Velké Hamry okr. Jablonec nad Nisou |
2. STAN+NK | 106 8,4 % listiny |
náhradník 3. |
MM Michal MálekBez politické příslušnosti |
47 | seřizovač CNC | Svojšice okr. Pardubice |
5. SNK | 106 13,9 % listiny |
mandát 5. |
MM Michal MálekBez politické příslušnosti |
54 | stavbyvedoucí | Kostěnice okr. Pardubice |
1. NK | 110 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Michael MálekBez politické příslušnosti |
56 | šéfredaktor Technického týdeníku, nadšený divadelní ochotník | Praha hl.m. okr. Hlavní město Praha |
47. TEAM+NK | 2 260 1,4 % listiny |
|
MM Michael MálekBez politické příslušnosti |
56 | šéfredaktor Technického týdeníku, divadelní ochotník | Praha 6 okr. Hlavní město Praha |
18. TEAM+NK | 810 2,1 % listiny |
|
MM Martin MálekBez politické příslušnosti |
51 | řidič autobusu | Libice nad Doubravou okr. Havlíčkův Brod |
2. SNK | 156 6,7 % listiny |
mandát 4. |
MM Mgr. Martin MálekBez politické příslušnosti |
42 | sociální pracovník | Šumperk okr. Šumperk |
25. ANO+NK | 1 689 3,4 % listiny |
náhradník 17. |
MM Martin MálekBez politické příslušnosti |
47 | skladník | Bylany okr. Chrudim |
6. SNK | 119 13,5 % listiny |
mandát 6. |
MM Marcel MálekBez politické příslušnosti |
51 | zástupce mistra | Mikuleč okr. Svitavy |
9. SNK | 15 3,5 % listiny |
náhradník 6. |
LM Lukáš MálekBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Dolní Podluží okr. Děčín |
2. SNK | 160 12,9 % listiny |
mandát 3. |
LM Mgr. Lukáš MálekBez politické příslušnosti |
44 | policista | Jestřabí Lhota okr. Kolín |
6. SNK | 151 13,3 % listiny |
mandát 6. |
LM Lukáš MálekBez politické příslušnosti |
35 | svářeč | Knínice okr. Jihlava |
8. SNK | 33 14,3 % listiny |
náhradník 1. |
LM Lukáš MálekBez politické příslušnosti |
35 | vedoucí kina | Jilemnice okr. Semily |
15. SNK | 271 5,1 % listiny |
náhradník 13. |
LM Luděk MálekBez politické příslušnosti |
56 | státní zaměstnanec | Veltrusy okr. Mělník |
10. STAN+NK | 316 7,3 % listiny |
náhradník 5. |
LM Luboš MálekBez politické příslušnosti |
63 | mistr TS Habartov | Habartov okr. Sokolov |
11. SOCDEM+NK | 105 5,6 % listiny |
náhradník 9. |
LM Libor MálekBez politické příslušnosti |
58 | obecní zaměstnanec | Krasonice okr. Jihlava |
9. SNK | 58 9,4 % listiny |
náhradník 4. |
LM Leoš MálekBez politické příslušnosti |
52 | učitel | Jivina okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 151 13,8 % listiny |
mandát 3. |
LM Leoš MálekBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Zdechovice okr. Hradec Králové |
1. NK | 42 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KM Kamil MálekBez politické příslušnosti |
45 | státní zaměstnanec | Nezamyslice okr. Prostějov |
4. SNK | 301 10,8 % listiny |
mandát 1. |
JM Mgr. Josef MálekBez politické příslušnosti |
47 | starosta města | Raspenava okr. Liberec |
1. SNK | 487 9,1 % listiny |
mandát 1. |
JM Josef MálekBez politické příslušnosti |
31 | hasič - strojník, velitel Jednotky sboru dobrovolných hasičů Dobruška | Dobruška okr. Rychnov nad Kněžnou |
9. VČ+NK | 570 6,7 % listiny |
náhradník 7. |
JM Jiří MálekBez politické příslušnosti |
35 | montér | Hospříz okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 80 13,8 % listiny |
náhradník 1. |
JM Jiří MálekBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Nemyšl okr. Tábor |
6. SNK | 25 10,2 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jiří MálekBez politické příslušnosti |
50 | controlling skladu | Synkov-Slemeno okr. Rychnov nad Kněžnou |
3. SNK | 145 10,9 % listiny |
mandát 3. |
JM Jiří MálekBez politické příslušnosti |
49 | dělník | Poběžovice u Holic okr. Pardubice |
1. NK | 28 100,0 % listiny |
Zobrazeno 63 951–64 000 z 127 803