Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 299 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VM Vít MachačBez politické příslušnosti |
53 | stavební dělník | Horní Bojanovice okr. Břeclav |
5. SNK | 123 11,7 % listiny |
náhradník 1. |
ŠM Štěpán MacháčBez politické příslušnosti |
29 | operátor výroby | Študlov okr. Zlín |
8. SNK | 82 8,5 % listiny |
náhradník 4. |
RM Roman MachačBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Bukovka okr. Pardubice |
5. SNK | 85 8,5 % listiny |
náhradník 1. |
RM Radek MacháčBez politické příslušnosti |
58 | mechanik | Hlinsko okr. Přerov |
5. SNK | 77 11,3 % listiny |
mandát 5. |
PM Petr MachačBez politické příslušnosti |
45 | příslušník HZS - hasič, specialista požární ochrany | Jabloňany okr. Blansko |
2. SNK | 78 12,0 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MacháčBez politické příslušnosti |
60 | správce vodovodní sítě obce Ostravice | Ostravice okr. Frýdek-Místek |
15. KDU-ČSL+NK | 205 5,6 % listiny |
náhradník 11. |
PM Petr MacháčBez politické příslušnosti |
35 | osobní bankéř | Valašské Klobouky okr. Zlín |
17. STAN+NK | 491 3,9 % listiny |
náhradník 9. |
PM Petr MachačBez politické příslušnosti |
59 | tesař firma střechy Machač | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
12. NEZ+NK | 116 5,6 % listiny |
náhradník 10. |
PM Pavel MachačBez politické příslušnosti |
56 | řidič-strojník | Vítonice okr. Kroměříž |
3. SNK | 119 13,1 % listiny |
mandát 2. |
PM Pavel MachačBez politické příslušnosti |
63 | strojní zámečník | Křižanovice okr. Chrudim |
5. SNK | 33 9,9 % listiny |
mandát 5. |
PM Pavel MacháčBez politické příslušnosti |
41 | svářeč, obkladač | Valašské Klobouky okr. Zlín |
10. SNK | 344 4,4 % listiny |
náhradník 6. |
PM Pavel MacháčBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ | Krásná Hora nad Vltavou okr. Příbram |
11. SNK | 44 4,0 % listiny |
náhradník 9. |
OM Ing. Oldřich MachačBez politické příslušnosti |
81 | důchodce | Pardubice IV okr. Pardubice |
8. SOPU+NK | 94 12,0 % listiny |
|
MM Miroslav MacháčBez politické příslušnosti |
54 | elektrikář | Olešnice okr. České Budějovice |
8. SNK | 166 9,0 % listiny |
mandát 8. |
MM Miroslav MachačBez politické příslušnosti |
50 | technický pracovník obce | Librantice okr. Hradec Králové |
3. SNK | 198 15,9 % listiny |
mandát 3. |
MM Miroslav MachačBez politické příslušnosti |
43 | IT specialista | Doubravička okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 57 14,7 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin MachačBez politické příslušnosti |
24 | montážní dělník | Paseka okr. Olomouc |
10. SNK | 166 5,7 % listiny |
náhradník 4. |
LM Lukáš MacháčBez politické příslušnosti |
22 | koordinátor projektu | Dublovice okr. Příbram |
4. SNK | 55 11,4 % listiny |
náhradník 3. |
LM Libor MacháčBez politické příslušnosti |
57 | místostarosta obce | Jeseník nad Odrou okr. Nový Jičín |
1. SNK | 209 10,4 % listiny |
mandát 2. |
LM Libor MachačBez politické příslušnosti |
53 | zámečník | Hřibojedy okr. Trutnov |
7. SNK | 45 9,2 % listiny |
mandát 7. |
LM Ladislav MachačBez politické příslušnosti |
61 | živnostník | Všechovice okr. Přerov |
9. SNK | 29 4,6 % listiny |
náhradník 9. |
KM Karel MachačBez politické příslušnosti |
73 | stráž přírody | Tachov okr. Tachov |
7. ANO+NK | 561 4,6 % listiny |
náhradník 3. |
KM Bc. Karel MacháčBez politické příslušnosti |
61 | referent BOZP Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy | Praha 20 okr. Hlavní město Praha |
12. PRO Zdraví+NK | 336 3,9 % listiny |
náhradník 11. |
JM Jiří MacháčBez politické příslušnosti |
53 | starosta | Leskovec okr. Vsetín |
1. SNK | 188 15,3 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Jiří MacháčBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Horní Lideč okr. Vsetín |
8. SNK | 263 6,9 % listiny |
náhradník 2. |
JM Ing. Jaroslav MachačBez politické příslušnosti |
48 | ekonom | Jabloňany okr. Blansko |
8. SNK | 79 12,2 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jaroslav MacháčBez politické příslušnosti |
44 | obchodní ředitel | Kosořice okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 79 14,4 % listiny |
mandát 5. |
JM Jaromír MachačBez politické příslušnosti |
43 | obecní pracovník | Žlutava okr. Zlín |
5. SNK | 147 9,5 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jan MachačBez politické příslušnosti |
77 | důchodce | Chřibská okr. Děčín |
5. SNK | 83 10,0 % listiny |
náhradník 3. |
JM Ing. Jan MachačBez politické příslušnosti |
57 | starosta města | Chřibská okr. Děčín |
1. SNK | 254 16,2 % listiny |
mandát 2. |
JM Jan MachačBez politické příslušnosti |
24 | podnikatel v zemědělství | Chřibská okr. Děčín |
9. SNK | 128 8,2 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jan MachačBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Bystřice pod Hostýnem okr. Kroměříž |
6. SOCDEM+NK | 173 5,4 % listiny |
|
JM Jakub MachačBez politické příslušnosti |
28 | nástrojař | Horní Bojanovice okr. Břeclav |
7. SNK | 74 7,1 % listiny |
náhradník 3. |
FM Bc. Filip MachačBez politické příslušnosti |
33 | tlumočník znakového jazyka | Bělá pod Bezdězem okr. Mladá Boleslav |
14. SNK | 246 5,0 % listiny |
náhradník 12. |
DM David MachačBez politické příslušnosti |
46 | trenér basketbalu | Kolín okr. Kolín |
22. SEN 21+NK | 500 3,6 % listiny |
náhradník 21. |
BM Bohumil MachačBez politické příslušnosti |
65 | místostarosta | Kounov okr. Rakovník |
2. SNK | 101 10,7 % listiny |
mandát 4. |
RM Richard MáchaBez politické příslušnosti |
40 | hrázný | Kamýk nad Vltavou okr. Příbram |
2. SNK | 246 8,8 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MáchaBez politické příslušnosti |
58 | důchodce | Němčice okr. Strakonice |
6. SNK | 21 10,2 % listiny |
náhradník 1. |
PM Ing. Petr MáchaBez politické příslušnosti |
31 | vědecký pracovník | Česká Kamenice okr. Děčín |
13. ODS+NK | 194 5,6 % listiny |
náhradník 2. |
PM Petr MáchaBez politické příslušnosti |
48 | specialista odboru provozu | Krmelín okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 472 10,2 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavel MáchaBez politické příslušnosti |
41 | prodejce | Sepekov okr. Písek |
10. SNK | 283 6,8 % listiny |
mandát 10. |
MM Miloslav MáchaBez politické příslušnosti |
69 | manažer/důchodce | Okrouhlá okr. Písek |
1. NK | 24 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Marek MáchaBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Krmelín okr. Frýdek-Místek |
13. SNK | 305 6,6 % listiny |
náhradník 8. |
LM Luděk MáchaBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Lhota u Příbramě okr. Příbram |
4. SNK | 23 12,2 % listiny |
|
JM Josef MáchaBez politické příslušnosti |
42 | státní zaměstnanec | Podolí I okr. Písek |
3. SNK | 142 16,6 % listiny |
mandát 2. |
JM Bc. Jan MáchaBez politické příslušnosti |
53 | ředitel táborské neziskové organizace v oblasti péče o duševní zdraví | Tábor okr. Tábor |
8. Zel.+Piráti+NK | 1 788 4,1 % listiny |
mandát 4. |
JM Ing. Jakub MáchaBez politické příslušnosti |
37 | obchodní zástupce, krajinář | Svaté Pole okr. Příbram |
5. SNK | 68 11,6 % listiny |
náhradník 3. |
FM Filip MáchaBez politické příslušnosti |
18 | student | Valkeřice okr. Děčín |
7. SNK | 71 11,5 % listiny |
náhradník 5. |
ZM Zdeněk MachBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Citice okr. Sokolov |
6. SNK | 133 9,1 % listiny |
mandát 6. |
ZM Zdeněk MachBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Zborovice okr. Kroměříž |
6. SNK | 168 8,2 % listiny |
náhradník 3. |
Zobrazeno 64 901–64 950 z 127 803