Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 220 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LV Lukáš VašekBez politické příslušnosti |
45 | mistr svařovny | Nový Jičín okr. Nový Jičín |
21. PŘÍSAHA+NK | 87 2,7 % listiny |
|
LV Libor VašekBez politické příslušnosti |
54 | státní zaměstnanec | Město Libavá okr. Olomouc |
2. SNK | 89 14,5 % listiny |
mandát 3. |
LV Ladislav VašekBez politické příslušnosti |
61 | technik | Libomyšl okr. Beroun |
4. SNK | 156 10,5 % listiny |
mandát 4. |
LV Ing. Bc. Ladislav VašekBez politické příslušnosti |
62 | vedoucí úřadu | Šenov okr. Ostrava-město |
1. ODS+NK | 267 7,6 % listiny |
náhradník 2. |
JV Josef VašekBez politické příslušnosti |
54 | traktorista | Opatov okr. Svitavy |
3. SNK | 172 6,6 % listiny |
mandát 4. |
JV Ing. Josef VašekBez politické příslušnosti |
42 | produktový manažer v IT | Benešov okr. Benešov |
8. SNK | 1 133 3,6 % listiny |
náhradník 4. |
JV Josef VašekBez politické příslušnosti |
58 | obchodní zástupce | Sněžné okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 153 11,5 % listiny |
mandát 2. |
JV Ing. Jiří VašekBez politické příslušnosti |
70 | podnikatel - jednatel společnosti | Stražisko okr. Prostějov |
3. SNK | 56 13,4 % listiny |
náhradník 2. |
JV Jaroslav VašekBez politické příslušnosti |
50 | údržbář | Hlinsko okr. Chrudim |
13. ANO+NK | 358 4,5 % listiny |
náhradník 12. |
JV Jaroslav VašekBez politické příslušnosti |
57 | důchodce | Písečné okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 25 100,0 % listiny |
|
JV Mgr. Jan Vašek, MPABez politické příslušnosti |
44 | právník, moderní patriot | Zašová okr. Vsetín |
8. SNK | 219 6,7 % listiny |
náhradník 6. |
JV Jan VašekBez politické příslušnosti |
41 | řidič z povolání | Libina okr. Šumperk |
8. SNK | 150 5,2 % listiny |
náhradník 6. |
DV David VašekBez politické příslušnosti |
35 | směnový mistr radiační kontroly | Kramolín okr. Třebíč |
1. NK | 26 100,0 % listiny |
mandát 1. |
SV Stanislava VašatováBez politické příslušnosti |
66 | důchodkyně, zastupitelka | Svatava okr. Sokolov |
5. SNK | 318 9,2 % listiny |
mandát 5. |
JV Jana Vašatová, DiS.Bez politické příslušnosti |
50 | vedoucí sociálního úseku v domově se sociální péčí Tmavý Důl, trenérka v Českém svazu cyklistiky | Rtyně v Podkrkonoší okr. Trutnov |
6. SNK | 276 6,5 % listiny |
náhradník 4. |
LV Lenka VašátkováBez politické příslušnosti |
61 | knihovnice | Poběžovice u Holic okr. Pardubice |
1. NK | 73 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VV Ing. Václav VašátkoBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí KC SAP ČP s.p. | Vítkov okr. Opava |
5. SNK | 222 5,5 % listiny |
náhradník 5. |
OV Oldřich VašátkoBez politické příslušnosti |
42 | technik | Solnice okr. Rychnov nad Kněžnou |
12. SNK | 348 6,6 % listiny |
mandát 12. |
LV Ladislav VašátkoBez politické příslušnosti |
53 | konstruktér Formplast | Těchonín okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 26 10,3 % listiny |
|
JV Jan VašátkoBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Přelovice okr. Pardubice |
8. SNK | 11 1,3 % listiny |
náhradník 2. |
VV Bc. Václav VašataBez politické příslušnosti |
44 | manažer | Benešov okr. Benešov |
2. TOP 09+STAN+NK | 919 4,2 % listiny |
náhradník 4. |
TV Bc. Tomáš VašataBez politické příslušnosti |
44 | záchranář | Častolovice okr. Rychnov nad Kněžnou |
3. SNK | 99 9,3 % listiny |
náhradník 1. |
TV Tomáš VašataBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí provozu Semenářského závodu Týniště nad Orlicí | Týniště nad Orlicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
16. VČ+NK | 324 6,8 % listiny |
náhradník 3. |
TV Tomáš VašataBez politické příslušnosti |
46 | policista | Libňatov okr. Trutnov |
1. NK | 90 100,0 % listiny |
mandát 1. |
SV Bc. Stanislav VašataBez politické příslušnosti |
55 | referent výstavby a územního plánování | Dobruška okr. Rychnov nad Kněžnou |
11. KDUČSL+TOP09+NK | 453 5,5 % listiny |
náhradník 8. |
MV Milan VašataBez politické příslušnosti |
52 | administrativní pracovník | Svojšice okr. Pardubice |
4. SNK | 44 11,3 % listiny |
náhradník 5. |
MV Bc. Matěj VašataBez politické příslušnosti |
29 | projektový manažer | Černíkovice okr. Rychnov nad Kněžnou |
7. SNK | 104 5,8 % listiny |
náhradník 1. |
MV Martin VašataBez politické příslušnosti |
57 | řidič | Podmoky okr. Havlíčkův Brod |
3. SNK | 56 17,7 % listiny |
mandát 1. |
JV Ing. Jan VašataBez politické příslušnosti |
53 | projektant technologických zařízení a inženýrská činnost ve výstavbě | Opatovice nad Labem okr. Pardubice |
4. SNK | 680 7,2 % listiny |
mandát 4. |
VV Věra VašákováBez politické příslušnosti |
75 | důchodce | Lom okr. Most |
21. SNK | 78 3,8 % listiny |
náhradník 20. |
SV Sabina VašákováBez politické příslušnosti |
44 | brusička skla | Ovesná Lhota okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 48 100,0 % listiny |
mandát 1. |
NV Nikola VašákováBez politické příslušnosti |
29 | pracovnice CC na rodičovské dovolené | Bítovany okr. Chrudim |
6. SNK | 61 15,2 % listiny |
náhradník 4. |
LV Lucie VašákováBez politické příslušnosti |
48 | asistentka velitele | Linhartice okr. Svitavy |
2. SNK | 102 11,4 % listiny |
mandát 3. |
LV Lenka VašákováBez politické příslušnosti |
54 | administrativní pracovnice | Nový Oldřichov okr. Česká Lípa |
8. SNK | 236 10,2 % listiny |
náhradník 1. |
KV Klára VašákováBez politické příslušnosti |
55 | zdravotní sestra, knihovnice | Prachovice okr. Chrudim |
7. SNK | 150 9,2 % listiny |
náhradník 3. |
EV Ing. Eva VašákováBez politické příslušnosti |
52 | koordinátorka | Radostov okr. Hradec Králové |
1. SNK | 55 14,2 % listiny |
mandát 1. |
AV Andrea VašákováBez politické příslušnosti |
39 | administrativní pracovnice | Pětihosty okr. Praha-východ |
6. SNK | 83 11,7 % listiny |
mandát 7. |
ZV Ing. Zdeněk VašákBez politické příslušnosti |
48 | ředitel SÚS Pardubického kraje | Tuněchody okr. Chrudim |
2. SNK | 237 19,0 % listiny |
mandát 1. |
RV Roman VašákBez politické příslušnosti |
50 | správce areálu | Lom okr. Most |
6. SNK | 92 4,5 % listiny |
náhradník 5. |
OV Ing. Otakar VašákBez politické příslušnosti |
49 | projektant | Vyžice okr. Chrudim |
1. NK | 74 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Matěj VašákBez politické příslušnosti |
18 | student | Rokycany okr. Rokycany |
13. ND+NK | 131 4,3 % listiny |
|
MV Martin VašákBez politické příslušnosti |
43 | marketing | Strančice okr. Praha-východ |
10. SNK | 322 6,3 % listiny |
náhradník 6. |
LV Libor VašákBez politické příslušnosti |
52 | soukromý podnikatel | Sobětuchy okr. Chrudim |
15. SNK | 188 4,6 % listiny |
náhradník 5. |
KV Karel VašákBez politické příslušnosti |
56 | dělník | Kožušice okr. Vyškov |
3. SNK | 53 14,2 % listiny |
mandát 3. |
KV Karel VašákBez politické příslušnosti |
34 | dělník | Kožušice okr. Vyškov |
6. SNK | 53 14,2 % listiny |
náhradník 1. |
JV Josef VašákBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí výroby | Vranov okr. Benešov |
1. NK | 148 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Jiří VašákBez politické příslušnosti |
46 | technický manager pro údržbu | Račiněves okr. Litoměřice |
2. SNK | 78 13,0 % listiny |
mandát 3. |
JV Jiří VašákBez politické příslušnosti |
53 | řidič | Mrákotín okr. Chrudim |
9. SNK | 36 4,2 % listiny |
náhradník 5. |
JV Jan VašákBez politické příslušnosti |
42 | sklář | Habry okr. Havlíčkův Brod |
13. SNK | 40 2,9 % listiny |
náhradník 11. |
JV Jan VašákBez politické příslušnosti |
42 | dělník | Přelovice okr. Pardubice |
6. SNK | 17 9,5 % listiny |
náhradník 6. |
Zobrazeno 10 951–11 000 z 127 803