Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 2 307 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PČ Pavel ČermákBez politické příslušnosti |
56 | traktorista | Leština okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 91 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PČ Pavel ČermákBez politické příslušnosti |
39 | elektroúdržbář | Loukovice okr. Třebíč |
1. SNK | 43 20,7 % listiny |
mandát 2. |
PČ Pavel ČermákBez politické příslušnosti |
28 | zaměstnanec zemědělské společnosti | Osečany okr. Příbram |
3. SNK | 77 16,3 % listiny |
mandát 2. |
PČ Pavel ČermákBez politické příslušnosti |
45 | podnikatel | Nelahozeves okr. Mělník |
3. SNK | 337 11,4 % listiny |
mandát 3. |
PČ Pavel ČermákBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Řehlovice okr. Ústí nad Labem |
7. SNK | 42 6,2 % listiny |
náhradník 6. |
PČ Pavel ČermákBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Kněževes okr. Praha-západ |
11. ODS+NK | 134 6,0 % listiny |
náhradník 3. |
PČ Pavel ČermákObčanská demokratická strana |
49 | technik | Hrobce okr. Litoměřice |
5. SNK | 243 10,7 % listiny |
mandát 5. |
PČ Patrik ČermákBez politické příslušnosti |
34 | podnikatel | Luka nad Jihlavou okr. Jihlava |
5. STAN+NK | 142 7,9 % listiny |
náhradník 2. |
PČ Patrik ČermákBez politické příslušnosti |
28 | seřizovač CNC | Těšany okr. Brno-venkov |
8. SNK | 113 6,2 % listiny |
náhradník 5. |
OČ Mgr. Ondřej ČermákBez politické příslušnosti |
44 | klinický specialista ve zdravotnictví | Praha 22 okr. Hlavní město Praha |
20. HOSp+NK | 507 4,0 % listiny |
náhradník 17. |
OČ Ondřej ČermákBez politické příslušnosti |
40 | manažer | Vítanov okr. Chrudim |
2. SNK | 158 11,1 % listiny |
mandát 2. |
OČ Oldřich ČermákBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Černý Důl okr. Trutnov |
8. SNK | 149 10,0 % listiny |
náhradník 3. |
MČ MUDr. Miroslav ČermákBez politické příslušnosti |
72 | lékař | Moravská Nová Ves okr. Břeclav |
13. KDU-ČSL+NK | 144 5,5 % listiny |
náhradník 10. |
MČ Miroslav ČermákBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Dublovice okr. Příbram |
8. SNK | 55 11,4 % listiny |
náhradník 7. |
MČ Mgr. Miroslav ČermákBez politické příslušnosti |
27 | učitel základní školy | Ždánice okr. Hodonín |
14. MY+NK | 195 5,1 % listiny |
náhradník 10. |
MČ Miroslav ČermákBez politické příslušnosti |
53 | hasič, garant JSDH | Česká Ves okr. Jeseník |
13. SNK | 419 6,3 % listiny |
náhradník 4. |
MČ Miloš ČermákBez politické příslušnosti |
62 | důchodce | Mezná okr. Tábor |
8. SNK | 15 5,0 % listiny |
náhradník 1. |
MČ Ing. Milan ČermákBez politické příslušnosti |
57 | starosta obce Staré Hobzí | Staré Hobzí okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 113 8,4 % listiny |
mandát 1. |
MČ Milan ČermákBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Sivice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 69 8,7 % listiny |
náhradník 3. |
MČ Michal ČermákBez politické příslušnosti |
47 | podnikatel | Uhřínov okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 78 14,4 % listiny |
mandát 3. |
MČ Michal ČermákBez politické příslušnosti |
54 | technik radiační ochrany | Horní Újezd okr. Třebíč |
3. SNK | 88 15,4 % listiny |
mandát 3. |
MČ Michal ČermákBez politické příslušnosti |
42 | výkonný ředitel | Chrášťany okr. Praha-západ |
6. SNK | 263 13,9 % listiny |
mandát 4. |
MČ Michal ČermákBez politické příslušnosti |
45 | technik | Kosořice okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 77 14,0 % listiny |
mandát 6. |
MČ Michal ČermákBez politické příslušnosti |
37 | elektromechanik | Plzeň 4 okr. Plzeň-město |
11. SOCDEM+NK | 96 3,7 % listiny |
|
MČ Michal ČermákBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Ostrov okr. Karlovy Vary |
14. Vize KVK+NK | 1 081 4,3 % listiny |
náhradník 7. |
MČ Michal ČermákBez politické příslušnosti |
36 | stavební technik | Štětí okr. Litoměřice |
5. ODS+NK | 193 5,3 % listiny |
náhradník 3. |
MČ Ing. Michal ČermákBez politické příslušnosti |
34 | velitel výjezdové jednotky obce | Morašice okr. Chrudim |
3. SNK | 138 7,8 % listiny |
mandát 4. |
MČ Michael ČermákBez politické příslušnosti |
32 | chemik - operátor | Radovesnice II okr. Kolín |
8. SNK | 53 4,8 % listiny |
náhradník 3. |
MČ Matěj ČermákBez politické příslušnosti |
25 | dělník | Bílkovice okr. Benešov |
6. SNK | 72 14,6 % listiny |
mandát 7. |
MČ Matěj ČermákBez politické příslušnosti |
26 | zemědělec | Lhota okr. Kladno |
8. JAB+NK | 176 10,8 % listiny |
náhradník 4. |
MČ Martin ČermákBez politické příslušnosti |
44 | vedoucí recepce | Nová Ves okr. Mělník |
9. SNK | 49 7,6 % listiny |
náhradník 8. |
MČ Bc. Martin ČermákLevice |
24 | student historie, organizátor festivalu ODRAZ, koordinátor, klarinetista Příbramské filharmonie, člen spolku Příbram zdola | Příbram okr. Příbram |
5. Zel.+Piráti+NK | 1 556 4,3 % listiny |
náhradník 1. |
MČ Martin ČermákBez politické příslušnosti |
50 | operátor CNC | Koclířov okr. Svitavy |
10. SNK | 90 6,2 % listiny |
mandát 10. |
MČ Martin ČermákBez politické příslušnosti |
57 | operátor CNC strojů | Podbrdy okr. Beroun |
1. NK | 69 100,0 % listiny |
|
LČ Bc. Lukáš ČermákBez politické příslušnosti |
48 | zaměstnanec ČEZ | Pláně okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 75 16,3 % listiny |
mandát 2. |
LČ Lukáš ČermákBez politické příslušnosti |
40 | seřizovač | Kamenice okr. Jihlava |
5. SNK | 77 4,0 % listiny |
náhradník 6. |
LČ Lukáš ČermákBez politické příslušnosti |
23 | obráběč kovů | Žalany okr. Teplice |
5. SNK | 30 7,4 % listiny |
náhradník 4. |
LČ Ing. Luděk ČermákBez politické příslušnosti |
50 | softwarový analytik | Opařany okr. Tábor |
15. SNK | 306 6,4 % listiny |
náhradník 7. |
LČ Libor ČermákBez politické příslušnosti |
34 | jednatel firmy, člen aktivní zálohy | Blansko okr. Blansko |
6. SOL+NK | 507 4,4 % listiny |
náhradník 4. |
LČ Libor ČermákBez politické příslušnosti |
49 | obchodní referent | Ostrov okr. Chrudim |
1. NK | 23 100,0 % listiny |
|
LČ Mgr. Leo ČermákBez politické příslušnosti |
50 | produktový manažer | Boleradice okr. Břeclav |
4. SNK | 198 6,5 % listiny |
mandát 6. |
LČ Ladislav ČermákBez politické příslušnosti |
61 | zootechnik | Chýstovice okr. Pelhřimov |
1. NK | 24 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LČ Ladislav ČermákBez politické příslušnosti |
73 | důchodce | Nové Dvory okr. Litoměřice |
5. SNK | 74 11,7 % listiny |
náhradník 1. |
KČ Karel ČermákBez politické příslušnosti |
52 | projektový manažer | Bozkov okr. Semily |
3. SNK | 136 7,2 % listiny |
mandát 4. |
KČ Kamil ČermákBez politické příslušnosti |
55 | podnikatel | Čisovice okr. Praha-západ |
4. SNK | 227 13,7 % listiny |
mandát 4. |
JČ Josef ČermákBez politické příslušnosti |
44 | prodejce vozů | Chrastavice okr. Domažlice |
1. SNK | 72 33,5 % listiny |
mandát 1. |
JČ Jiří ČermákBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ - soukromý zemědělec | Přelouč okr. Pardubice |
14. ODS+NK | 246 3,7 % listiny |
náhradník 12. |
JČ Jiří ČermákBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Myslkovice okr. Tábor |
1. NK | 134 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JČ Jiří ČermákBez politické příslušnosti |
64 | keramik | Hradištko okr. Praha-západ |
11. SNK | 180 7,6 % listiny |
náhradník 8. |
JČ Jiří ČermákBez politické příslušnosti |
59 | údržbář | Vilémov okr. Havlíčkův Brod |
1. KSČM+NK | 113 20,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 115 301–115 350 z 127 803