Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 2 323 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PČ Ing. Pavel ČápBez politické příslušnosti |
66 | hlavní zootechnik | Nejepín okr. Havlíčkův Brod |
3. SNK | 43 14,1 % listiny |
mandát 5. |
PČ Pavel ČápKDU-ČSL |
67 | důchodce | Jezeřany-Maršovice okr. Znojmo |
9. SNK | 21 4,8 % listiny |
náhradník 8. |
MČ Miroslav ČápBez politické příslušnosti |
47 | číšník | Kněževes okr. Praha-západ |
5. SNK | 43 8,0 % listiny |
náhradník 3. |
MČ Ing. Miroslav ČápBez politické příslušnosti |
71 | OSVČ | Netvořice okr. Benešov |
15. SNK | 220 6,0 % listiny |
mandát 15. |
MČ Miroslav ČápBez politické příslušnosti |
61 | technik | Chlumec okr. Ústí nad Labem |
4. STAN+NK | 47 7,3 % listiny |
|
MČ Miroslav ČápBez politické příslušnosti |
55 | strojní zámečník | Mazelov okr. České Budějovice |
7. SNK | 51 11,8 % listiny |
náhradník 3. |
MČ Miloš ČápBez politické příslušnosti |
43 | personální manager | Malotice okr. Kolín |
8. SNK | 44 12,4 % listiny |
náhradník 1. |
MČ Milan ČápBez politické příslušnosti |
42 | živnostník | Raspenava okr. Liberec |
5. SNK | 83 6,1 % listiny |
náhradník 4. |
MČ Michal ČápBez politické příslušnosti |
37 | podnikatel | Soběslav okr. Tábor |
3. JIH 12+NK | 261 5,2 % listiny |
náhradník 4. |
MČ Michal ČápBez politické příslušnosti |
50 | hasič | Lomnice nad Lužnicí okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 116 21,6 % listiny |
|
MČ Ing. Martin ČápBez politické příslušnosti |
32 | technický lídr / elektroprojektant | Habry okr. Havlíčkův Brod |
7. SNK | 123 9,0 % listiny |
náhradník 2. |
MČ Marek ČápBez politické příslušnosti |
45 | truhlář | Brno-Starý Lískovec okr. Brno-město |
16. SNK | 262 4,6 % listiny |
náhradník 15. |
LČ Mgr. Libor ČápBez politické příslušnosti |
65 | zástupce ředitele střední školy | Moravská Třebová okr. Svitavy |
14. TOP 09+NK | 190 4,1 % listiny |
náhradník 12. |
LČ Ladislav ČápBez politické příslušnosti |
58 | technik | Jenišov okr. Karlovy Vary |
5. SNK 1 - SNK, NK | 108 9,8 % listiny |
náhradník 3. |
JČ Jiří ČápBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ, starosta SDH Miřetice | Miřetice okr. Benešov |
3. SNK | 59 17,3 % listiny |
mandát 3. |
JČ Jindřich ČápBez politické příslušnosti |
46 | kuchař | Opočnice okr. Nymburk |
9. SNK | 110 10,1 % listiny |
náhradník 5. |
JČ Jaroslav ČápBez politické příslušnosti |
51 | elektrotechnik | Miřetice okr. Benešov |
2. SNK | 27 12,0 % listiny |
náhradník 1. |
JČ Jaromír ČápBez politické příslušnosti |
34 | technický pracovník | Ohnišov okr. Rychnov nad Kněžnou |
9. SNK | 160 11,4 % listiny |
mandát 9. |
JČ Jan ČápBez politické příslušnosti |
46 | automechanik | Žďár okr. Písek |
1. NK | 89 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JČ Mgr. Jan ČápBez politické příslušnosti |
50 | učitel ZŠ | Ledeč nad Sázavou okr. Havlíčkův Brod |
12. STO+NK | 317 6,0 % listiny |
náhradník 9. |
JČ Jan ČápBez politické příslušnosti |
34 | konstruktér elektro | Jezeřany-Maršovice okr. Znojmo |
2. SNK | 92 20,9 % listiny |
náhradník 1. |
FČ František ČápBez politické příslušnosti |
58 | včelař | Teplice nad Metují okr. Náchod |
8. SNK | 79 5,6 % listiny |
náhradník 6. |
FČ Filip Čáp, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | zdravotnický záchranář | Rudice okr. Blansko |
14. KDU-ČSL+NK | 127 5,6 % listiny |
náhradník 9. |
ŠČ Šárka ČáňováBez politické příslušnosti |
41 | ředitelka Charity Horažďovice | Velké Hydčice okr. Klatovy |
3. SNK | 46 20,5 % listiny |
mandát 3. |
TČ Tomáš ČaňoBez politické příslušnosti |
37 | jednatel | Blučina okr. Brno-venkov |
8. ODS+NK | 184 7,3 % listiny |
náhradník 5. |
PČ Ing. Pavel ČaňoKDU-ČSL |
35 | projektový manažer | Březová okr. Uherské Hradiště |
9. SNK | 60 8,9 % listiny |
náhradník 8. |
DČ Ing. Dušan ČaňoBez politické příslušnosti |
49 | jednatel firmy, radní obce | Zašová okr. Vsetín |
1. SNK | 286 7,1 % listiny |
náhradník 1. |
MČ Ing. Martina ČankyováBez politické příslušnosti |
53 | referentka v zemědělství | Strání okr. Uherské Hradiště |
11. ODS+NK | 114 4,1 % listiny |
náhradník 12. |
ŠČ Šárka ČaňkováBez politické příslušnosti |
43 | kuchařka | Medlov okr. Brno-venkov |
9. SNK | 144 11,2 % listiny |
mandát 9. |
NČ Naděžda ČaňkováBez politické příslušnosti |
51 | pokojská | Vranovská Ves okr. Znojmo |
6. SNK | 27 14,0 % listiny |
náhradník 5. |
KČ Karel ČaníkBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Nový Hrozenkov okr. Vsetín |
2. SNK | 154 6,0 % listiny |
náhradník 3. |
JČ Jiří ČaníkBez politické příslušnosti |
40 | technik | Nový Hrozenkov okr. Vsetín |
3. SNK | 180 6,3 % listiny |
náhradník 3. |
ŠČ Štěpánka ČanigováBez politické příslušnosti |
55 | technické služby | Chotíkov okr. Plzeň-sever |
14. STAN+NK | 3 2,2 % listiny |
|
RČ Radek ČániBez politické příslušnosti |
56 | předseda Domažlický dějepis | Domažlice okr. Domažlice |
13. ANO+NK | 787 4,7 % listiny |
náhradník 7. |
PČ Pavel ČaněkBez politické příslušnosti |
54 | technik | Vranovská Ves okr. Znojmo |
8. SNK | 25 4,5 % listiny |
náhradník 3. |
OČ Ondřej ČaněkBez politické příslušnosti |
38 | řidič z povolání | Stošíkovice na Louce okr. Znojmo |
6. SNK | 10 10,4 % listiny |
|
MČ Miroslav ČaněkBez politické příslušnosti |
53 | elektrotechnik | Valeč okr. Třebíč |
14. SNK | 248 7,1 % listiny |
náhradník 6. |
LČ Ing. Lubomír ČaněkBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Miroslav okr. Znojmo |
3. SNK | 691 6,8 % listiny |
mandát 4. |
JČ Josef ČaněkBez politické příslušnosti |
49 | hasič | Želeč okr. Tábor |
2. SNK | 348 10,0 % listiny |
mandát 2. |
PČ Petr ČandrlaKDU-ČSL |
43 | místostarosta obce | Podolí okr. Brno-venkov |
2. SNK | 462 7,3 % listiny |
mandát 2. |
PČ Pavel ČandrlaBez politické příslušnosti |
20 | řidič | Brno-Tuřany okr. Brno-město |
7. SPD+NK | 183 6,3 % listiny |
náhradník 6. |
ZČ Bc. Zuzana ČandováBez politické příslušnosti |
38 | učitelka v ZŠ | Krásná Hora nad Vltavou okr. Příbram |
14. SNK | 83 5,0 % listiny |
náhradník 10. |
KČ Ing. Kristýna ČandováBez politické příslušnosti |
35 | rodičovská dovolená | Krásná Hora nad Vltavou okr. Příbram |
3. SNK | 164 9,9 % listiny |
mandát 3. |
EČ Mgr. Eva ČandováBez politické příslušnosti |
44 | speciální pedagožka | Krásná Hora nad Vltavou okr. Příbram |
7. SNK | 105 6,3 % listiny |
náhradník 3. |
DČ Ing. Dana Čandová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
44 | jednatelka zemědělské společnosti | Mirovice okr. Písek |
7. JIH 12+NK | 305 6,7 % listiny |
mandát 7. |
BČ Barbora ČandováBez politické příslušnosti |
40 | team leader O2 Czech Republic a.s. | Obory okr. Příbram |
1. NK | 63 100,0 % listiny |
|
PČ Ing. Petr ČandaBez politické příslušnosti |
42 | IT specialista | Bernartice okr. Písek |
4. SNK | 149 6,3 % listiny |
náhradník 1. |
PČ Ing. Pavel Čanda, DiS.Bez politické příslušnosti |
36 | BOZP | Dublovice okr. Příbram |
3. SNK | 118 16,0 % listiny |
mandát 1. |
JČ Ing. Jiří ČandaBez politické příslušnosti |
41 | inženýr kvality - plánovač kvality | Vysoký Chlumec okr. Příbram |
3. SNK | 87 12,5 % listiny |
náhradník 2. |
MČ Miluše ČančíkováBez politické příslušnosti |
60 | starostka | Jinočany okr. Praha-západ |
1. SNK | 609 12,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 116 101–116 150 z 127 803