Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 2 326 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JČ Josef ČadíkBez politické příslušnosti |
76 | penzista | Petrovice okr. Hradec Králové |
2. SNK | 93 13,0 % listiny |
mandát 3. |
VČ Vlastimil Čadek, MSc.Bez politické příslušnosti |
50 | úředník | Dřevčice okr. Praha-východ |
9. SNK | 144 8,5 % listiny |
náhradník 5. |
MČ Michal ČadekBez politické příslušnosti |
29 | montér | Hospříz okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 37 6,4 % listiny |
náhradník 4. |
MČ Martin ČadekBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Štěkeň okr. Strakonice |
6. SNK | 111 13,0 % listiny |
náhradník 1. |
JČ Jiří ČadekBez politické příslušnosti |
20 | řidič z povolání | Záboří okr. Strakonice |
1. NK | 57 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JČ Jaroslav ČadekBez politické příslušnosti |
47 | řidič - strojník | Tchořovice okr. Strakonice |
6. SNK | 85 13,8 % listiny |
mandát 4. |
VČ Václav ČadaBez politické příslušnosti |
24 | automechanik | Okrouhlá okr. Cheb |
7. SNK | 45 11,5 % listiny |
náhradník 3. |
TČ Tomáš ČadaBez politické příslušnosti |
30 | řidič | Skoronice okr. Hodonín |
5. SNK | 68 11,6 % listiny |
náhradník 4. |
TČ Mgr. Tomáš ČadaBez politické příslušnosti |
41 | zastupitel MČ Praha 2, básník a učitel | Praha 2 okr. Hlavní město Praha |
3. TEAM+NK | 526 3,7 % listiny |
|
TČ Ing. Tomáš ČadaBez politické příslušnosti |
60 | projektový manažer | Kyjov okr. Hodonín |
15. SNK | 461 4,1 % listiny |
náhradník 12. |
TČ Mgr. Tomáš ČadaBez politické příslušnosti |
41 | zastupitel MČ Praha 2, básník a učitel | Praha hl.m. okr. Hlavní město Praha |
17. TEAM+NK | 2 388 1,5 % listiny |
|
RČ Ing. Roman ČadaBez politické příslušnosti |
54 | starosta, hasič v.v. | Slavětice okr. Třebíč |
1. SNK | 94 16,9 % listiny |
mandát 1. |
RČ Radek ČadaBez politické příslušnosti |
52 | řidič | Hostouň okr. Domažlice |
6. SNK | 100 8,7 % listiny |
náhradník 1. |
PČ Petr ČadaBez politické příslušnosti |
33 | státní zaměstnanec | Týnec okr. Klatovy |
2. SNK | 103 17,2 % listiny |
mandát 2. |
OČ Ondřej ČadaBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Přestavlky okr. Přerov |
7. SNK | 48 9,8 % listiny |
náhradník 4. |
OČ Mgr. art. Ondřej ČadaBez politické příslušnosti |
39 | ředitel ZUŠ Jevíčko | Velké Opatovice okr. Blansko |
2. STAN+NK | 451 8,3 % listiny |
mandát 2. |
MČ Milan ČadaBez politické příslušnosti |
35 | živnostník | Žerotice okr. Znojmo |
3. SNK | 121 13,3 % listiny |
mandát 2. |
MČ Michal ČadaBez politické příslušnosti |
40 | elektrotechnik | Frenštát pod Radhoštěm okr. Nový Jičín |
15. DV 2016+NK | 1 215 4,6 % listiny |
náhradník 7. |
MČ Ing. Martin ČadaBez politické příslušnosti |
38 | ekonom | Zhoř okr. Jihlava |
4. SNK | 233 18,5 % listiny |
mandát 1. |
MČ Martin ČadaBez politické příslušnosti |
19 | zaměstnanec v zemědělství | Ktiš okr. Prachatice |
9. SNK | 17 2,2 % listiny |
náhradník 5. |
LČ Lukáš ČadaBez politické příslušnosti |
39 | živnostník | Valašské Klobouky okr. Zlín |
20. STAN+NK | 459 3,6 % listiny |
náhradník 12. |
LČ Lubomír ČadaBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Ctiněves okr. Litoměřice |
3. SNK | 111 11,6 % listiny |
mandát 4. |
JČ Josef ČadaBez politické příslušnosti |
51 | brusič, operátor CNC | Bystřec okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 309 10,5 % listiny |
mandát 1. |
JČ Jiří Čada, MBASTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
50 | starosta obce Božice | Božice okr. Znojmo |
1. SNK | 335 9,2 % listiny |
mandát 1. |
JČ Ing. Jiří ČadaBez politické příslušnosti |
34 | vedoucí výroby PEWAG s.r.o. | Slatina nad Zdobnicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
3. SNK | 149 13,2 % listiny |
mandát 3. |
JČ Jiří ČadaBez politické příslušnosti |
35 | elektromechanik | Stavenice okr. Šumperk |
3. SNK | 45 14,2 % listiny |
mandát 4. |
JČ Jaroslav ČadaBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Hvozd okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 35 7,9 % listiny |
náhradník 4. |
JČ Jan ČadaBez politické příslušnosti |
33 | technik | Stavenice okr. Šumperk |
5. SNK | 56 17,7 % listiny |
mandát 1. |
DČ Dominik ČadaBez politické příslušnosti |
30 | OSVČ | Moravany okr. Hodonín |
5. SNK | 149 12,6 % listiny |
náhradník 3. |
DČ David ČadaBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí pracovník | Obora okr. Blansko |
7. SNK | 82 14,3 % listiny |
mandát 2. |
BČ Ing. Bořivoj ČadaBez politické příslušnosti |
43 | soukromý zemědělec | Božice okr. Znojmo |
4. SNK | 268 7,4 % listiny |
mandát 3. |
LČ Lukáš ČadBez politické příslušnosti |
42 | operátor výroby | Kadov okr. Strakonice |
5. SNK | 24 7,1 % listiny |
náhradník 3. |
NČ Ing. Naďa ČačkováBez politické příslušnosti |
44 | technicko-obchodní specialista | Tři Sekery okr. Cheb |
3. SNK | 117 9,0 % listiny |
náhradník 1. |
JČ Jaroslav ČačalaBez politické příslušnosti |
56 | starosta obce | Slavkov pod Hostýnem okr. Kroměříž |
1. SNK | 187 11,3 % listiny |
mandát 1. |
MČ Martin ČackýSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
45 | starosta | Měšice okr. Praha-východ |
1. SNK | 343 7,4 % listiny |
mandát 1. |
AČ Antonín ČackýBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Horoměřice okr. Praha-západ |
15. SNK | 874 6,2 % listiny |
náhradník 7. |
LČ Linda ČackáBez politické příslušnosti |
48 | sekretářka | Horoměřice okr. Praha-západ |
12. SNK | 930 6,6 % listiny |
náhradník 4. |
DČ Ing. Daniel ČabradaBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ - stavební truhlář | Stráž nad Ohří okr. Karlovy Vary |
1. SNK | 70 12,5 % listiny |
náhradník 2. |
MČ Marcela ČabounováBez politické příslušnosti |
50 | hospodářka ZŠ a MŠ | Osov okr. Beroun |
1. SNK | 120 14,1 % listiny |
mandát 1. |
LČ Bc. Ludmila ČáblováBez politické příslušnosti |
52 | sociální pracovnice | Nové Syrovice okr. Třebíč |
7. SNK | 155 6,5 % listiny |
náhradník 2. |
JČ Bc. Jitka ČablováBez politické příslušnosti |
37 | vychovatelka | Závišice okr. Nový Jičín |
7. SNK | 292 11,0 % listiny |
náhradník 2. |
IČ Iva ČablováBez politické příslušnosti |
49 | zahradní návrhářka | Kunovice okr. Uherské Hradiště |
10. SNK | 763 5,9 % listiny |
náhradník 3. |
ZČ Zdeněk ČablíkBez politické příslušnosti |
46 | provozní manažer | Vsetín okr. Vsetín |
3. SNK | 3 529 5,3 % listiny |
mandát 5. |
PČ Ing. Petr ČablaBez politické příslušnosti |
37 | mistr výroby | Kvasice okr. Kroměříž |
4. SNK | 513 7,4 % listiny |
mandát 4. |
PČ Petr ČáblBez politické příslušnosti |
28 | obsluha lisu | Hostim okr. Znojmo |
7. SNK | 39 10,1 % listiny |
náhradník 5. |
PČ Pavel ČáblBez politické příslušnosti |
30 | dispečer tepelných zdrojů | Hostim okr. Znojmo |
1. SNK | 83 21,4 % listiny |
mandát 2. |
LČ Bc. Lenka ČabinováBez politické příslušnosti |
64 | archivářka | Miřejovice okr. Litoměřice |
3. SNK | 49 16,2 % listiny |
mandát 5. |
RČ Ing. Radek ČáberaBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Budíkov okr. Pelhřimov |
1. NK | 88 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MČ Martin ČáberaBez politické příslušnosti |
50 | asistent prodeje | Humpolec okr. Pelhřimov |
20. STAN+NK | 230 2,9 % listiny |
náhradník 18. |
PČ Petra ČábelkováBez politické příslušnosti |
51 | administrativní pracovnice | Uhlířská Lhota okr. Kolín |
7. SNK | 120 13,8 % listiny |
náhradník 1. |
Zobrazeno 116 251–116 300 z 127 803