Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 2 338 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
DC Danuše CilcováBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Zálužice okr. Louny |
1. NK | 19 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PC Petr CilaBez politické příslušnosti |
47 | hasič HZS | Číchov okr. Třebíč |
1. NK | 92 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MC Michal CílBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Úpohlavy okr. Litoměřice |
6. SNK | 43 15,6 % listiny |
mandát 3. |
MC Martin CílBez politické příslušnosti |
31 | strážník Městské policie Louny | Postoloprty okr. Louny |
8. NEZ+NK | 181 7,3 % listiny |
náhradník 7. |
MC Martina CikrytováBez politické příslušnosti |
58 | celní deklarantka | Bušín okr. Šumperk |
3. SNK | 136 12,3 % listiny |
mandát 4. |
JC Jaroslava CikrýtováBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí oddělení | Bohdíkov okr. Šumperk |
7. SNK | 40 6,2 % listiny |
náhradník 8. |
IC Ing. Iveta CikrytováBez politické příslušnosti |
36 | terénní inspektor SZIF | Bušín okr. Šumperk |
8. SNK | 66 6,0 % listiny |
náhradník 3. |
AC Alena CikrytováBez politické příslušnosti |
18 | studentka | Vikýřovice okr. Šumperk |
10. SNK | 36 5,9 % listiny |
|
OC Ondřej CikrytBez politické příslušnosti |
35 | zámečník | Bušín okr. Šumperk |
9. SNK | 29 4,9 % listiny |
náhradník 7. |
MC Miroslav CikrytBez politické příslušnosti |
55 | ředitel strategického rozvoje lázeňského informačního systému | Vikýřovice okr. Šumperk |
5. SNK | 55 9,1 % listiny |
|
MC Mgr. Michal CikrytBez politické příslušnosti |
27 | systémový inženýr | Vikýřovice okr. Šumperk |
1. SNK | 85 14,0 % listiny |
|
JC Ing. Jiří CikrytBez politické příslušnosti |
65 | OSVČ | Dlouhé okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 34 12,1 % listiny |
náhradník 1. |
JC Jiří CikhartBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Miličín okr. Benešov |
8. SNK | 127 8,8 % listiny |
náhradník 4. |
DC David Otto CikhartBez politické příslušnosti |
23 | student | Praha 21 okr. Hlavní město Praha |
3. SNK | 890 6,1 % listiny |
mandát 3. |
VC Vladislava CikánováBez politické příslušnosti |
51 | směnová vedoucí | Žimutice okr. České Budějovice |
14. SNK | 62 5,8 % listiny |
náhradník 9. |
AC Aneta CikánováBez politické příslušnosti |
37 | grafička | Nučice okr. Praha-východ |
3. SNK | 104 13,3 % listiny |
mandát 3. |
PC Ing. Petra CikánkováBez politické příslušnosti |
46 | účetní | Pernštejnské Jestřabí okr. Brno-venkov |
5. SNK | 50 14,2 % listiny |
náhradník 2. |
EC Eva CikaníkováBez politické příslušnosti |
41 | project manager v IT firmě | Jenštejn okr. Praha-východ |
6. SNK | 185 9,0 % listiny |
mandát 6. |
JC Josef CikaníkBez politické příslušnosti |
58 | zastupitel, technik | Dalovice okr. Karlovy Vary |
3. Vize KVK+NK | 198 15,7 % listiny |
mandát 2. |
LC Libor CikánekBez politické příslušnosti |
41 | zedník | Žarošice okr. Hodonín |
11. SNK | 133 5,2 % listiny |
náhradník 5. |
TC Tomáš CikánBez politické příslušnosti |
41 | grafik | Nučice okr. Praha-východ |
4. SNK | 97 12,4 % listiny |
náhradník 1. |
JC Jiří CikánBez politické příslušnosti |
38 | IT konzultant | Milíře okr. Tachov |
3. SNK | 29 14,4 % listiny |
náhradník 1. |
JC Ing. Jan CikánBez politické příslušnosti |
70 | projektant | Vejprnice okr. Plzeň-sever |
11. STAN+NK | 150 4,2 % listiny |
náhradník 9. |
FC Ing. František CikánBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Žimutice okr. České Budějovice |
15. SNK | 51 4,8 % listiny |
náhradník 10. |
FC Filip CikánBez politické příslušnosti |
28 | operátor výroby, velitel jednotky SDH | Kouřim okr. Kolín |
7. SNK | 220 7,1 % listiny |
náhradník 4. |
MC Ing. Miloš CíkBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ – projektant | Malhostovice okr. Brno-venkov |
6. STAN+NK | 264 9,5 % listiny |
náhradník 1. |
KC Karolína CichyBez politické příslušnosti |
51 | technik kvality | Lukavice okr. Rychnov nad Kněžnou |
8. SNK | 74 7,4 % listiny |
náhradník 5. |
DC Ing. Bc. Dalibor Cichý, MBABez politické příslušnosti |
68 | podnikatel | Svatobořice-Mistřín okr. Hodonín |
10. SNK | 497 6,3 % listiny |
náhradník 4. |
MC Martina CichrováBez politické příslušnosti |
45 | referentka bytového hospodářství | Starovičky okr. Břeclav |
3. SNK | 82 10,1 % listiny |
náhradník 1. |
LC Lucie CichrováBez politické příslušnosti |
42 | obsluha čerpací stanice | Čížkov okr. Pelhřimov |
4. SNK | 33 13,8 % listiny |
mandát 4. |
TC Tomáš CichraBez politické příslušnosti |
47 | kuchař | Hadravova Rosička okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 22 14,5 % listiny |
mandát 4. |
RC Ing. Rostislav CichraBez politické příslušnosti |
57 | správce IT | Vranová okr. Blansko |
1. SNK | 108 13,7 % listiny |
mandát 2. |
PC Petr CichraBez politické příslušnosti |
29 | IT analytik | Brumovice okr. Břeclav |
1. SNK | 184 13,9 % listiny |
mandát 1. |
VC Veronika CíchováKDU-ČSL |
39 | vedoucí logistiky | Komárno okr. Kroměříž |
7. SNK | 90 13,6 % listiny |
mandát 7. |
SC Simona CíchováBez politické příslušnosti |
51 | pedagog předškolní a mimoškolní výchovy | Staré Město okr. Uherské Hradiště |
17. ODS+NK | 277 5,2 % listiny |
náhradník 15. |
LC Lucie CíchováBez politické příslušnosti |
36 | specialista prodeje | Dobšice okr. České Budějovice |
4. SNK | 40 9,4 % listiny |
mandát 4. |
LC Mgr. Bc. Lenka CíchováBez politické příslušnosti |
35 | učitelka | Blatnice pod Svatým Antonínkem okr. Hodonín |
10. SNK | 174 8,6 % listiny |
náhradník 8. |
DC Mgr. Dana CíchováBez politické příslušnosti |
46 | učitelka | Ochoz u Tišnova okr. Brno-venkov |
1. NK | 44 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AC Adéla CíchováBez politické příslušnosti |
52 | obchodní referent, ochránce zvířat | Tábor okr. Tábor |
1. DSZ+NK | 311 100,0 % listiny |
|
RC Roman CichockiBez politické příslušnosti |
55 | redaktor, novinář | Kraslice okr. Sokolov |
4. STAN+NK | 343 9,0 % listiny |
náhradník 2. |
PC Ing. Petr CíchaBez politické příslušnosti |
55 | starosta | Skalice okr. Tábor |
1. SNK | 179 26,9 % listiny |
mandát 1. |
PC Pavel CíchaBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Malšice okr. Tábor |
4. SNK | 72 10,1 % listiny |
náhradník 3. |
PC Ing. Pavel CíchaBez politické příslušnosti |
39 | programátor | Suchá Loz okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 151 14,0 % listiny |
mandát 1. |
JC Jaroslav CíchaBez politické příslušnosti |
72 | novinář | Kamenice okr. Praha-východ |
12. SNK | 737 6,2 % listiny |
náhradník 6. |
JC Jan CíchaBez politické příslušnosti |
41 | podnikatel | Blatnice pod Svatým Antonínkem okr. Hodonín |
9. SNK | 72 9,1 % listiny |
|
FC František CíchaBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Ochoz u Tišnova okr. Brno-venkov |
1. NK | 39 100,0 % listiny |
|
PC Pavla CihlováBez politické příslušnosti |
54 | zdravotní sestra | Míchov okr. Blansko |
3. SNK | 26 11,1 % listiny |
náhradník 1. |
MC Monika CihlováBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Jiřice u Miroslavi okr. Znojmo |
8. SNK | 19 4,1 % listiny |
náhradník 6. |
MC Monika CihlováBez politické příslušnosti |
25 | asistentka pedagoga | Jiřice u Miroslavi okr. Znojmo |
7. SNK | 81 7,0 % listiny |
náhradník 2. |
ŠC Štěpánka CihlářováBez politické příslušnosti |
56 | pokojská | Dešenice okr. Klatovy |
8. SNK | 68 4,9 % listiny |
náhradník 2. |
Zobrazeno 116 851–116 900 z 127 803