Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 2 468 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MB Mgr. Martin Benešík, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
42 | výzkumný pracovník | Strání okr. Uherské Hradiště |
11. KDU-ČSL+NK | 292 7,7 % listiny |
náhradník 5. |
PB Pavlína Beneš NovákováBez politické příslušnosti |
42 | operátor call centra | Hořovičky okr. Rakovník |
6. SNK | 14 5,5 % listiny |
náhradník 5. |
ZB Zdeněk BenešBez politické příslušnosti |
52 | stavební technik | Senec okr. Rakovník |
1. SNK | 64 16,5 % listiny |
mandát 2. |
VB Ing. Vojtěch BenešBez politické příslušnosti |
28 | pojistný matematik | Budíkov okr. Pelhřimov |
1. NK | 117 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VB RNDr. Vojtěch BenešBez politické příslušnosti |
61 | geofyzik | Neveklov okr. Benešov |
4. SNK | 213 11,5 % listiny |
mandát 2. |
VB Mgr. Vlastimil BenešBez politické příslušnosti |
48 | učitel SŠ | Miroslavské Knínice okr. Znojmo |
1. SNK | 81 19,0 % listiny |
mandát 1. |
VB Vladimír BenešBez politické příslušnosti |
53 | hasič | Žalany okr. Teplice |
7. SNK | 39 8,4 % listiny |
náhradník 5. |
VB Václav BenešBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Cehnice okr. Strakonice |
6. SNK | 84 11,1 % listiny |
náhradník 3. |
VB Václav BenešBez politické příslušnosti |
42 | produktový manager | Borová Lada okr. Prachatice |
1. SNK | 42 23,3 % listiny |
mandát 1. |
VB Ing. Václav BenešBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Vejprnice okr. Plzeň-sever |
9. STAN+NK | 166 4,7 % listiny |
náhradník 7. |
TB Ing. Tomáš BenešBez politické příslušnosti |
62 | starosta, OSVČ, projektant v oboru architektura interiérů | Vonoklasy okr. Praha-západ |
1. SNK | 213 11,8 % listiny |
mandát 2. |
TB Tomáš BenešBez politické příslušnosti |
32 | seřizovač | Bítouchov okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 98 15,9 % listiny |
mandát 4. |
TB Tomáš BenešBez politické příslušnosti |
54 | zahradník | Bžany okr. Teplice |
3. SNK | 217 12,5 % listiny |
mandát 3. |
TB Tomáš BenešBez politické příslušnosti |
33 | řidič z povolání | Blovice okr. Plzeň-jih |
11. STAN+NK | 85 4,1 % listiny |
náhradník 10. |
TB Tomáš BenešBez politické příslušnosti |
20 | student | Beroun okr. Beroun |
8. ODS+NK | 268 5,0 % listiny |
|
ŠB Štěpán BenešBez politické příslušnosti |
64 | invalidní důchodce | Podmokly okr. Rokycany |
6. SNK | 87 12,4 % listiny |
mandát 4. |
ŠB Ing. Štěpán BenešBez politické příslušnosti |
30 | technolog v potravinářství | Strahovice okr. Opava |
14. SNK | 158 5,6 % listiny |
náhradník 4. |
SB Stanislav BenešBez politické příslušnosti |
52 | strojník lanové dráhy | Malé Svatoňovice okr. Trutnov |
3. SNK | 306 6,8 % listiny |
mandát 5. |
RB Rudolf BenešBez politické příslušnosti |
75 | důchodce | Kvasiny okr. Rychnov nad Kněžnou |
12. SNK | 312 7,0 % listiny |
náhradník 5. |
RB Rostislav BenešBez politické příslušnosti |
50 | mistr výroby, údržby | Unín okr. Brno-venkov |
1. NK | 54 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RB Rostislav BenešBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Krásná Hora nad Vltavou okr. Příbram |
3. SNK | 98 9,0 % listiny |
náhradník 2. |
RB Rostislav BenešBez politické příslušnosti |
49 | projektant | Naloučany okr. Třebíč |
1. SNK | 69 12,5 % listiny |
mandát 4. |
RB Rostislav BenešBez politické příslušnosti |
62 | majitel fitness, aktivní důchodce | Jičín okr. Jičín |
9. Piráti+NK | 347 4,1 % listiny |
náhradník 8. |
RB Rostislav BenešBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ servis vysokozdvižných vozíků | Žabeň okr. Frýdek-Místek |
9. SNK | 31 6,4 % listiny |
náhradník 8. |
RB Roman BenešBez politické příslušnosti |
58 | montér | Plzeň 1 okr. Plzeň-město |
33. SOCDEM+NK | 122 2,7 % listiny |
|
RB Robert BenešBez politické příslušnosti |
60 | řidič | Volenice okr. Strakonice |
8. SNK | 151 10,0 % listiny |
mandát 4. |
RB Richard BenešBez politické příslušnosti |
62 | OSVČ | Hora Svatého Šebestiána okr. Chomutov |
3. SNK | 76 13,2 % listiny |
náhradník 1. |
RB Mgr. Richard BenešBez politické příslušnosti |
63 | ředitel společnosti | Stříbro okr. Tachov |
6. ANO+NK | 881 6,7 % listiny |
mandát 6. |
RB Radim BenešBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel | Pluhův Žďár okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 200 10,2 % listiny |
mandát 2. |
RB Radek BenešBez politické příslušnosti |
62 | operátor výroby | Horní Počaply okr. Mělník |
12. SOCDEM+NK | 40 4,9 % listiny |
náhradník 11. |
RB Radek BenešBez politické příslušnosti |
28 | truhlář | Horní Počaply okr. Mělník |
13. SOCDEM+NK | 41 5,0 % listiny |
náhradník 12. |
RB Radek BenešBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Čachrov okr. Klatovy |
4. SNK | 122 11,0 % listiny |
mandát 4. |
RB Radek BenešBez politické příslušnosti |
49 | kameník - osazovač | Horní Paseka okr. Havlíčkův Brod |
4. SNK | 29 15,4 % listiny |
mandát 2. |
RB Radek BenešBez politické příslušnosti |
36 | auditor | Kvasiny okr. Rychnov nad Kněžnou |
6. SNK | 284 6,4 % listiny |
mandát 7. |
PB Petr BenešBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Černava okr. Karlovy Vary |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
|
PB Ing. Petr BenešBez politické příslušnosti |
56 | ekonom | Čtyřkoly okr. Benešov |
4. SNK | 171 13,8 % listiny |
mandát 4. |
PB Petr BenešBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Opatov okr. Jihlava |
4. SNK | 70 13,4 % listiny |
mandát 4. |
PB Petr BenešBez politické příslušnosti |
40 | řidič | Brzkov okr. Jihlava |
6. SNK | 69 14,5 % listiny |
mandát 6. |
PB Ing. Petr BenešBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel | Hnojník okr. Frýdek-Místek |
5. KDU-ČSL+NK | 89 7,1 % listiny |
náhradník 3. |
PB Petr BenešBez politické příslušnosti |
41 | mistr výroby | Dolní Dobrouč okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 135 7,3 % listiny |
náhradník 4. |
PB Ing. Petr BenešBez politické příslušnosti |
53 | stavební inženýr | Stříbro okr. Tachov |
7. ANO+NK | 906 6,9 % listiny |
náhradník 1. |
PB Ing. Petr BenešBez politické příslušnosti |
56 | starosta obce, podnikatel | Průhonice okr. Praha-západ |
1. SNK | 575 9,4 % listiny |
mandát 1. |
PB Petr BenešBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí servisu | Sloupnice okr. Svitavy |
8. SNK | 335 8,8 % listiny |
mandát 3. |
PB Ing. Pavel BenešBez politické příslušnosti |
63 | podnikatel, majitel Hornického muzea | Harrachov okr. Jablonec nad Nisou |
4. SNK | 179 12,0 % listiny |
náhradník 2. |
PB Mgr. Pavel BenešBez politické příslušnosti |
58 | obchodní zástupce | Štramberk okr. Nový Jičín |
3. SNK | 276 8,8 % listiny |
mandát 2. |
PB Ing. Pavel BenešBez politické příslušnosti |
42 | specialista internetové reklamy | Krakov okr. Rakovník |
3. SNK | 35 14,0 % listiny |
mandát 3. |
PB Pavel BenešBez politické příslušnosti |
33 | obchodní zástupce | Bílichov okr. Kladno |
4. SNK | 57 12,2 % listiny |
mandát 5. |
PB Pavel BenešBez politické příslušnosti |
46 | řidič | Kozárov okr. Blansko |
1. NK | 67 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PB Pavel BenešBez politické příslušnosti |
36 | knihař | Litomyšl okr. Svitavy |
4. SOCDEM+NK | 320 4,4 % listiny |
náhradník 3. |
PB Pavel BenešBez politické příslušnosti |
50 | zaměstnanec veřejné správy | Křečhoř okr. Kolín |
5. SNK | 164 12,0 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 123 351–123 400 z 127 803