Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 2 470 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JB Ing. Josef BenešBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí odboru | Nová Ves u Světlé okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 103 18,9 % listiny |
mandát 1. |
JB Josef BenešBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí konzervárny ve společnosti Brit Číčenice; člen mysliveckého spolku; včelař | Písek okr. Písek |
15. Budoucnost+NK | 669 3,1 % listiny |
náhradník 13. |
JB Josef BenešBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Dolní Radechová okr. Náchod |
2. SNK | 191 17,5 % listiny |
mandát 1. |
JB Josef BenešBez politické příslušnosti |
33 | obsluha CNC | Nová Ves u Světlé okr. Havlíčkův Brod |
6. SNK | 21 5,7 % listiny |
náhradník 4. |
JB Josef BenešBez politické příslušnosti |
54 | laborant | Nezamyslice okr. Prostějov |
6. SNK | 182 7,3 % listiny |
náhradník 2. |
JB Jiří Marek BenešBez politické příslušnosti |
52 | projektový manažer | Skuteč okr. Chrudim |
7. SNK | 434 4,5 % listiny |
náhradník 1. |
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Sudějov okr. Kutná Hora |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
53 | ředitel stavební společnosti | Nová Ves okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 80 15,4 % listiny |
mandát 7. |
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
45 | starosta obce Chuderov | Chuderov okr. Ústí nad Labem |
1. SNK | 267 15,3 % listiny |
mandát 1. |
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí údržby | Chomutov okr. Chomutov |
19. MODES+NK | 147 2,7 % listiny |
|
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Souňov okr. Kutná Hora |
1. NK | 72 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
54 | mechanik | Bystřice nad Pernštejnem okr. Žďár nad Sázavou |
22. SNK | 402 2,8 % listiny |
náhradník 16. |
JB Bc. Jindřich BenešBez politické příslušnosti |
44 | vedoucí stavebního úřadu | Jevíčko okr. Svitavy |
1. SNK | 296 14,1 % listiny |
mandát 1. |
JB Jindřich BenešBez politické příslušnosti |
40 | restaurátor kamene, umělecký kovář | Nová Paka okr. Jičín |
6. SNK | 1 315 4,9 % listiny |
mandát 6. |
JB Jaroslav BenešBez politické příslušnosti |
67 | umělecký řezbář, dřevorytec | Loštice okr. Šumperk |
12. SNK | 318 6,0 % listiny |
náhradník 7. |
JB Jaroslav BenešBez politické příslušnosti |
48 | technolog | Vémyslice okr. Znojmo |
6. SNK | 89 10,0 % listiny |
náhradník 3. |
JB PhDr. Jaroslav BenešBez politické příslušnosti |
66 | důchodce, pedagog, učitel českého jazyka | Drmoul okr. Cheb |
1. SNK | 97 16,1 % listiny |
mandát 1. |
JB Jaroslav BenešBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Tatiná okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 58 12,4 % listiny |
mandát 3. |
JB Jaroslav BenešBez politické příslušnosti |
52 | skladník | Polepy okr. Kolín |
8. SNK | 0 0,0 % listiny |
|
JB Jan BenešBez politické příslušnosti |
55 | hasič | Senohraby okr. Praha-východ |
5. SNK | 136 11,1 % listiny |
náhradník 3. |
JB Jan BenešBez politické příslušnosti |
54 | řidič | Nerestce okr. Písek |
1. NK | 50 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JB Jan BenešBez politické příslušnosti |
42 | podnikatel | Kobylnice okr. Brno-venkov |
7. TOP 09+NK | 51 4,7 % listiny |
náhradník 5. |
JB Jan BenešBez politické příslušnosti |
33 | IT technik | Kozlovice okr. Plzeň-jih |
1. NK | 47 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JB Bc. Jan BenešBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Ondratice okr. Prostějov |
4. SNK | 100 12,4 % listiny |
mandát 3. |
JB Jan BenešBez politické příslušnosti |
46 | řidič | Brzkov okr. Jihlava |
5. SNK | 69 14,5 % listiny |
mandát 5. |
JB Jan BenešBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Ondratice okr. Prostějov |
7. SNK | 72 8,9 % listiny |
náhradník 2. |
JB Jan BenešBez politické příslušnosti |
41 | řidič | Nový Jimramov okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 29 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JB Ing. Jan BenešBez politické příslušnosti |
45 | architekt, autorizovaný inženýr | Ropice okr. Frýdek-Místek |
9. SNK | 272 6,2 % listiny |
náhradník 1. |
JB Ing. Jan BenešBez politické příslušnosti |
40 | zootechnik | Borovnice okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
|
JB Ing. Jan BenešBez politické příslušnosti |
41 | software vývojář | Všejany okr. Mladá Boleslav |
9. SNK | 191 10,0 % listiny |
náhradník 3. |
JB Jan BenešBez politické příslušnosti |
52 | stavební práce - OSVČ | Sopotnice okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 335 7,3 % listiny |
mandát 3. |
JB Jakub BenešBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Nehvizdy okr. Praha-východ |
6. SNK | 599 6,7 % listiny |
mandát 6. |
JB Bc. Jakub BenešBez politické příslušnosti |
30 | provozní restaurace | Tisá okr. Ústí nad Labem |
7. SNK | 151 8,8 % listiny |
náhradník 3. |
JB Jakub BenešBez politické příslušnosti |
38 | podnikatel v oboru interiérových podlah, dobrovolník v péči o zvířata | Vysoké Mýto okr. Ústí nad Orlicí |
8. MY+NK | 1 120 4,7 % listiny |
náhradník 2. |
FB František BenešBez politické příslušnosti |
62 | automechanik | Markvartice okr. Děčín |
9. SNK | 62 8,4 % listiny |
náhradník 7. |
FB Ing. František BenešBez politické příslušnosti |
63 | strojní inženýr JE, předseda SVJ | Sezimovo Ústí okr. Tábor |
12. SNK | 1 304 4,8 % listiny |
mandát 12. |
FB František BenešBez politické příslušnosti |
50 | plotař | Veselí nad Moravou okr. Hodonín |
15. SPD+NK | 160 4,0 % listiny |
náhradník 14. |
FB Filip BenešBez politické příslušnosti |
32 | technik BOZP, PO | Jiříkovice okr. Brno-venkov |
6. SNK | 310 7,2 % listiny |
mandát 7. |
EB Eduard BenešBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Volenice okr. Strakonice |
6. SNK | 29 4,6 % listiny |
náhradník 6. |
DB Bc. David BenešBez politické příslušnosti |
45 | referent letecké nákladní dopravy | Pozořice okr. Brno-venkov |
9. SNK | 150 6,8 % listiny |
náhradník 7. |
DB Ing. David BenešBez politické příslušnosti |
32 | majitel cestovní agentury, člen výkonného výboru fotbalového klubu v Letohradě | Letohrad okr. Ústí nad Orlicí |
9. MY+NK | 1 214 4,7 % listiny |
mandát 9. |
DB Ing. David BenešBez politické příslušnosti |
33 | enolog – sklepmistr | Lanžhot okr. Břeclav |
14. SNK | 644 4,8 % listiny |
náhradník 1. |
DB David BenešBez politické příslušnosti |
51 | jednatel firmy | Kovářská okr. Chomutov |
2. SNK | 98 9,8 % listiny |
náhradník 1. |
DB Darek BenešBez politické příslušnosti |
61 | technik | Trmice okr. Ústí nad Labem |
1. UFO+NK | 197 9,1 % listiny |
mandát 1. |
DB Daniel BenešBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí měření a regulace | Strahovice okr. Opava |
12. SNK | 150 5,4 % listiny |
náhradník 2. |
BB Bohuslav BenešBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Dolní Rožínka okr. Žďár nad Sázavou |
15. SNK | 47 4,9 % listiny |
náhradník 9. |
AB Antonín BenešBez politické příslušnosti |
29 | automechanik | Podveky okr. Kutná Hora |
4. SNK | 113 11,2 % listiny |
mandát 4. |
TB Tomáš BenekBez politické příslušnosti |
51 | podnikový hasič | Písečná okr. Frýdek-Místek |
4. SNK | 316 13,5 % listiny |
mandát 4. |
RB Radomír BeněkBez politické příslušnosti |
53 | učitel odborného výcviku řezník - uzenář | Rohoznice okr. Pardubice |
3. SNK | 51 12,8 % listiny |
mandát 3. |
PB Petr BeněkBez politické příslušnosti |
53 | strážník | Velké Kunětice okr. Jeseník |
2. SNK | 98 14,8 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 123 451–123 500 z 127 803