Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 250 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MV Martin ValachBez politické příslušnosti |
37 | řidič - silničář | Višňová okr. Liberec |
5. SNK | 49 7,9 % listiny |
náhradník 4. |
JV Jiří ValachBez politické příslušnosti |
42 | personalista | Dlouhá Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 369 6,8 % listiny |
mandát 5. |
JV Jiří ValachBez politické příslušnosti |
28 | servisní technik | Ruda okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 73 100,0 % listiny |
|
JV Ján ValachBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Lovečkovice okr. Litoměřice |
1. SNK | 62 10,2 % listiny |
mandát 2. |
JV Jan ValachBez politické příslušnosti |
34 | konstruktér | Česká Rybná okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
|
JV Ján ValachBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Kozlov okr. Olomouc |
5. SNK | 28 17,1 % listiny |
náhradník 2. |
DV David ValachBez politické příslušnosti |
47 | majitel truhlářské dílny | Vrbno pod Pradědem okr. Bruntál |
3. SNK | 1 102 6,9 % listiny |
mandát 1. |
LV Lukáš ValábekBez politické příslušnosti |
30 | operátor lesní techniky | Hraničné Petrovice okr. Olomouc |
4. SNK | 37 11,1 % listiny |
mandát 5. |
VV Vojtěch ValaBez politické příslušnosti |
24 | IT technik | Stropešín okr. Třebíč |
2. SNK | 26 14,0 % listiny |
náhradník 1. |
VV Vojtěch ValaBez politické příslušnosti |
20 | student | Přísnotice okr. Brno-venkov |
9. SNK | 136 6,0 % listiny |
náhradník 2. |
VV Vladimír ValaBez politické příslušnosti |
34 | skladník | Vojkovice okr. Brno-venkov |
11. SNK | 184 6,3 % listiny |
náhradník 6. |
VV Václav ValaBez politické příslušnosti |
36 | technik | Kámen okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 159 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TV Ing. Tomáš ValaBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí realizace elektroinstalací | Bohdalov okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 111 9,4 % listiny |
náhradník 3. |
RV Mgr. Roman ValaBez politické příslušnosti |
49 | starosta | Kojetice okr. Třebíč |
1. NK | 112 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RV Robert ValaBez politické příslušnosti |
58 | podnikatel | Vsetín okr. Vsetín |
13. NČ+NK | 294 3,4 % listiny |
náhradník 12. |
RV Mgr. Robert ValaBez politické příslušnosti |
49 | advokát | Znojmo okr. Znojmo |
28. SOM+NK | 1 983 2,8 % listiny |
náhradník 20. |
RV Ing. Radek ValaKDU-ČSL |
57 | OSVČ | Domašov okr. Brno-venkov |
10. SNK | 175 7,6 % listiny |
náhradník 3. |
RV Radek ValaBez politické příslušnosti |
42 | projektový manažer JE Dukovany | Výčapy okr. Třebíč |
1. NK | 74 100,0 % listiny |
|
PV Petr ValaBez politické příslušnosti |
40 | mistr výroby | Dřevnovice okr. Prostějov |
2. SNK | 104 10,7 % listiny |
mandát 4. |
PV Petr ValaBez politické příslušnosti |
53 | referent logistiky | Kralice nad Oslavou okr. Třebíč |
12. SNK | 59 5,8 % listiny |
náhradník 11. |
PV Pavel ValaBez politické příslušnosti |
47 | manažer | Leškovice okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 34 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel ValaBez politické příslušnosti |
47 | živnostník | Němčičky okr. Břeclav |
5. SNK | 147 11,2 % listiny |
náhradník 1. |
PV Pavel ValaBez politické příslušnosti |
56 | soustružník | Litostrov okr. Brno-venkov |
2. STAN+NK | 16 24,2 % listiny |
náhradník 1. |
OV Ondřej ValaBez politické příslušnosti |
48 | ekonom | Praha 11 okr. Hlavní město Praha |
14. VÝZVA+NK | 370 2,8 % listiny |
|
OV JUDr. Ondřej ValaBez politické příslušnosti |
41 | právník | Hartvíkovice okr. Třebíč |
3. SNK | 165 13,3 % listiny |
mandát 2. |
OV Oldřich ValaBez politické příslušnosti |
53 | jednatel | Vlčatín okr. Třebíč |
1. NK | 67 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Miroslav VálaBez politické příslušnosti |
50 | stavbyvedoucí | Růžová okr. Děčín |
1. SNK | 42 12,7 % listiny |
náhradník 3. |
MV JUDr. Miroslav ValaBez politické příslušnosti |
71 | advokát | Bruntál okr. Bruntál |
13. SNK | 220 5,0 % listiny |
|
MV Milan ValaBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Dolní Moravice okr. Bruntál |
5. SNK | 60 10,0 % listiny |
náhradník 1. |
MV Michal ValaBez politické příslušnosti |
33 | strojírenský technolog | Brantice okr. Bruntál |
1. SNK | 132 12,0 % listiny |
mandát 2. |
MV Michal ValaBez politické příslušnosti |
26 | mechanik stavebních strojů | Jaroslavice okr. Znojmo |
10. SNK | 116 6,5 % listiny |
náhradník 7. |
MV Michal ValaBez politické příslušnosti |
41 | vedoucí skladu | Jívoví okr. Žďár nad Sázavou |
8. SNK | 120 13,4 % listiny |
náhradník 1. |
MV Marian ValaBez politické příslušnosti |
41 | jednatel, vedoucí výroby | Bory okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 216 7,1 % listiny |
mandát 4. |
MV Marcel VálaBez politické příslušnosti |
32 | montážní technik | Malé Březno okr. Ústí nad Labem |
7. SNK | 52 7,6 % listiny |
náhradník 4. |
LV Ing. Lukáš ValaBez politické příslušnosti |
43 | ředitel odboru celního úřadu | Hamry nad Sázavou okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 414 8,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Mgr. Lukáš ValaBez politické příslušnosti |
37 | obchodní ředitel společnosti pro smart technologie, trenér přípravky SKDM, moderátor fotbalové Slavie | Praha-Dolní Měcholupy okr. Hlavní město Praha |
7. STAN+NK | 272 6,9 % listiny |
náhradník 4. |
LV Ladislav ValaBez politické příslušnosti |
52 | výpravčí | Lidečko okr. Vsetín |
12. KDU-ČSL+NK | 247 6,5 % listiny |
náhradník 7. |
KV PhDr. Karel ValaBez politické příslušnosti |
70 | SŠ a VŠ pedagog v. v., překladatel | Jemnice okr. Třebíč |
18. STAN+NK | 210 4,4 % listiny |
náhradník 15. |
KV Karel ValaBez politické příslušnosti |
37 | pokrývač | Bukov okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 93 20,9 % listiny |
mandát 1. |
KV Kamil ValaBez politické příslušnosti |
47 | servisní technik strojírenských technologií | Rynholec okr. Rakovník |
8. SNK | 66 2,7 % listiny |
náhradník 3. |
KV Kamil ValaBez politické příslušnosti |
65 | zootechnik | Černá Voda okr. Jeseník |
9. SNK | 35 7,2 % listiny |
náhradník 7. |
JV Josef VálaBez politické příslušnosti |
22 | automechanik | Myslín okr. Písek |
5. SNK | 15 12,8 % listiny |
mandát 5. |
JV Mgr. Josef ValaBez politické příslušnosti |
44 | ředitel školy | Třebelovice okr. Třebíč |
1. SNK | 135 20,9 % listiny |
mandát 1. |
JV Josef VálaBez politické příslušnosti |
46 | strojník | Rabyně okr. Benešov |
5. SNK | 91 12,8 % listiny |
náhradník 1. |
JV Josef ValaBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Kralice nad Oslavou okr. Třebíč |
9. SNK | 111 4,9 % listiny |
náhradník 4. |
JV Jiří ValaBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Brno-Jehnice okr. Brno-město |
9. SNK | 10 0,7 % listiny |
náhradník 6. |
JV Jiří ValaBez politické příslušnosti |
46 | truhlář | Blažkov okr. Žďár nad Sázavou |
7. SNK | 24 4,1 % listiny |
náhradník 3. |
JV Jiří ValaBez politické příslušnosti |
59 | skladník | Moravecké Pavlovice okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 22 17,9 % listiny |
mandát 2. |
FV František VálaBez politické příslušnosti |
35 | technolog | Hořice na Šumavě okr. Český Krumlov |
5. SNK | 174 11,1 % listiny |
náhradník 1. |
FV Ing. Filip ValaBez politické příslušnosti |
34 | místopředseda zemědělského družstva | Kámen okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 89 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 12 451–12 500 z 127 803