Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 255 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VV Vlastimil VáchaBez politické příslušnosti |
39 | stavební technik | Žabovřesky okr. České Budějovice |
4. SNK | 45 9,7 % listiny |
náhradník 2. |
VV Ing. Vladimír VáchaBez politické příslušnosti |
35 | hlavní stavbyvedoucí | Ratibořské Hory okr. Tábor |
15. SNK | 228 7,0 % listiny |
náhradník 7. |
VV Vladimír VáchaBez politické příslušnosti |
60 | technický správce | Lomnice nad Lužnicí okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 100 17,4 % listiny |
|
VV Mgr. Vladimír VáchaBez politické příslušnosti |
58 | lektor | Čistá okr. Rakovník |
7. SNK | 184 7,6 % listiny |
mandát 8. |
TV Mgr. Tomáš Vácha, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
36 | inovační manažer - odborník na městské inovace | Poděbrady okr. Nymburk |
13. SNK | 1 063 4,9 % listiny |
náhradník 9. |
RV Mgr. Roman VáchaBez politické příslušnosti |
56 | učitel | Háje okr. Příbram |
1. NK | 257 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RV Ing. Roman VáchaBez politické příslušnosti |
56 | revírník | Kochánov okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 41 100,0 % listiny |
|
RV Roman VáchaBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Radětice okr. Příbram |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RV Richard VáchaBez politické příslušnosti |
48 | technik | Luka nad Jihlavou okr. Jihlava |
4. SNK | 680 7,4 % listiny |
mandát 5. |
RV Radek VáchaBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Ratibořské Hory okr. Tábor |
4. SNK | 259 7,9 % listiny |
mandát 2. |
RV Radek VáchaBez politické příslušnosti |
47 | policista | Hvozdnice okr. Hradec Králové |
8. SNK | 42 4,1 % listiny |
náhradník 1. |
PV Petr VáchaBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Hybrálec okr. Jihlava |
1. NK | 92 100,0 % listiny |
|
PV Petr VáchaBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Zahrádky okr. Česká Lípa |
8. SNK | 61 8,2 % listiny |
náhradník 5. |
PV Pavel VáchaBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Chýnov okr. Tábor |
14. SNK | 301 4,7 % listiny |
náhradník 8. |
PV Bc. Pavel VáchaBez politické příslušnosti |
38 | profesionální hasič | Krupka okr. Teplice |
8. SOCDEM+NK | 418 5,8 % listiny |
mandát 2. |
PV Pavel VáchaBez politické příslušnosti |
53 | projektant elektro | Bučina okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 74 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OV Ondřej VáchaBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Myslkovice okr. Tábor |
1. NK | 78 100,0 % listiny |
|
MV JUDr. Miloš VáchaSociální demokracie |
83 | právník | Praha 13 okr. Hlavní město Praha |
22. SPD+NK | 893 2,9 % listiny |
náhradník 20. |
MV Miloš VáchaBez politické příslušnosti |
57 | státní zaměstnanec | Kačice okr. Kladno |
7. SNK | 62 8,0 % listiny |
náhradník 6. |
MV Milan VáchaBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ - instalatér | Měšín okr. Jihlava |
1. NK | 69 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Milan VáchaBez politické příslušnosti |
59 | mistr výroby | Nebovidy okr. Kolín |
2. SNK | 245 14,5 % listiny |
mandát 2. |
MV Marek VáchaBez politické příslušnosti |
50 | manažer dopravní firmy | Sokoleč okr. Nymburk |
3. SNK | 125 9,4 % listiny |
mandát 3. |
JV Jiří VáchaBez politické příslušnosti |
50 | pracující invalidní důchodce | Ledvice okr. Teplice |
8. SNK | 11 9,2 % listiny |
|
JV Jaroslav VáchaBez politické příslušnosti |
42 | skladový operátor | Planá okr. Tachov |
9. ČSNS+NK | 49 4,0 % listiny |
|
JV Jaroslav VáchaBez politické příslušnosti |
52 | manažer IT podpory velkých zákazníků | Škvorec okr. Praha-východ |
3. SNK | 643 9,4 % listiny |
mandát 3. |
JV Jaroslav VáchaBez politické příslušnosti |
58 | jednatel | Dolní Hrachovice okr. Tábor |
2. SNK | 48 14,0 % listiny |
mandát 2. |
JV Ing. Jan VáchaBez politické příslušnosti |
43 | hlavní stavbyvedoucí | Předměřice nad Labem okr. Hradec Králové |
4. SNK | 368 7,7 % listiny |
mandát 3. |
JV Jan VáchaBez politické příslušnosti |
29 | inženýr kvality | Dománovice okr. Kolín |
5. SNK | 41 13,1 % listiny |
náhradník 2. |
AV MUDr. Adam VáchaBez politické příslušnosti |
31 | soudní lékař | Troskotovice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 81 18,2 % listiny |
mandát 1. |
VV Vojtěch VachBez politické příslušnosti |
50 | řidič dálkového autobusu | Zlatá Olešnice okr. Trutnov |
3. SNK | 71 14,3 % listiny |
mandát 3. |
TV Tomáš VachBez politické příslušnosti |
34 | stavební dělník | Vráž okr. Písek |
4. SNK | 77 15,2 % listiny |
mandát 3. |
RV Roman VachBez politické příslušnosti |
54 | dělník | Březůvky okr. Zlín |
8. SNK | 116 7,5 % listiny |
náhradník 2. |
RV René VachBez politické příslušnosti |
48 | pracovník ve výrobě | Loučovice okr. Český Krumlov |
11. SNK | 49 6,1 % listiny |
náhradník 10. |
PV Ing. Pavel VachBez politické příslušnosti |
50 | projektový manažer v IT, trenér florbalové školy mládeže Bohemians, organizátor šifrovacích her | Praha-Libuš okr. Hlavní město Praha |
15. TOP 09+STAN+NK | 1 136 5,6 % listiny |
náhradník 7. |
MV Mgr. Martin VachStrana zelených |
46 | informatik | Brno-Řečkovice a Mokrá Hora okr. Brno-město |
11. Za Lužánky+NK | 1 210 4,3 % listiny |
náhradník 5. |
JV Jiří VachBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Maršov u Úpice okr. Trutnov |
1. NK | 55 100,0 % listiny |
|
GV Gabriel VachBez politické příslušnosti |
76 | keramik - důchodce | Netvořice okr. Benešov |
1. NK | 119 100,0 % listiny |
|
MV Martina VáhalováBez politické příslušnosti |
47 | obchodní zástupkyně | Lukov okr. Zlín |
13. ODS+NK | 336 6,0 % listiny |
náhradník 5. |
EV Ing. Eva Vahalová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
41 | projektový manažer ve stavebnictví | Velešovice okr. Vyškov |
2. SNK | 290 13,8 % listiny |
mandát 2. |
TV Tomáš VahalíkBez politické příslušnosti |
45 | technik | Starý Jičín okr. Nový Jičín |
4. STAN+NK | 512 7,4 % listiny |
mandát 3. |
PV Petr VahalíkBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí skladu | Nový Jičín okr. Nový Jičín |
20. PŘÍSAHA+NK | 124 3,9 % listiny |
|
PV Petr VahalíkBez politické příslušnosti |
53 | elektromontér | Hostašovice okr. Nový Jičín |
3. SNK | 210 11,7 % listiny |
mandát 3. |
IV Bc. Ivan VahalíkBez politické příslušnosti |
33 | IT administrátor | Vražné okr. Nový Jičín |
2. SNK | 135 13,1 % listiny |
mandát 1. |
ZV Zdeněk VahalaBez politické příslušnosti |
39 | obchodní zástupce | Těšany okr. Brno-venkov |
2. SNK | 124 6,8 % listiny |
náhradník 2. |
MV Miloslav Vahala, DiS.Bez politické příslušnosti |
50 | místostarosta | Starý Jičín okr. Nový Jičín |
1. SNK | 767 10,9 % listiny |
mandát 1. |
LV Lubomír VáhalaBez politické příslušnosti |
49 | zámečník | Hovorany okr. Hodonín |
8. SNK | 184 5,4 % listiny |
náhradník 5. |
JV Jiří VahalaBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Těšany okr. Brno-venkov |
11. SNK | 101 5,5 % listiny |
náhradník 8. |
DV Mgr. Daniel VáhalaBez politické příslušnosti |
51 | duchovní | Čistá okr. Rakovník |
9. SNK | 190 7,9 % listiny |
náhradník 1. |
JV Bc. Josef Vagunda-DrgáčBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Mutěnice okr. Hodonín |
1. SNK | 336 14,2 % listiny |
mandát 1. |
JV Jiří VagoBez politické příslušnosti |
36 | koordinátor výstavby | Lomnice nad Lužnicí okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 37 6,4 % listiny |
Zobrazeno 12 701–12 750 z 127 803