Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 280 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
IU Ivan UhlířBez politické příslušnosti |
63 | malíř, sochař, památkář | Radenín okr. Tábor |
6. SNK | 93 12,0 % listiny |
náhradník 4. |
FU Ing. František UhlířBez politické příslušnosti |
35 | jednatel společnosti | Vlčice okr. Jeseník |
5. SNK | 78 17,0 % listiny |
náhradník 3. |
FU František UhlířBez politické příslušnosti |
52 | kapitán lodi | Janov okr. Děčín |
1. SNK | 80 16,2 % listiny |
náhradník 1. |
FU Mgr. Filip UhlířBez politické příslušnosti |
37 | podnikatel v oblasti nemovitostí | Frýdlant nad Ostravicí okr. Frýdek-Místek |
12. KDU-ČSL+NK | 723 4,4 % listiny |
náhradník 8. |
DU Dušan UhlířBez politické příslušnosti |
55 | řidič | Malá Lhota okr. Blansko |
8. SNK | 26 6,6 % listiny |
náhradník 1. |
DU David UhlířBez politické příslušnosti |
38 | mistr ve výrobě | Rohozec okr. Brno-venkov |
1. NK | 51 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DU Dalibor Uhlíř, MBABez politické příslušnosti |
53 | místostarosta města, vydavatel | Český Krumlov okr. Český Krumlov |
1. NEZ+NK | 367 7,2 % listiny |
náhradník 1. |
MU Martina UhlíkováBez politické příslušnosti |
47 | dělnice | Neveklov okr. Benešov |
7. SNK | 71 3,8 % listiny |
náhradník 5. |
LU Lucie UhlíkováBez politické příslušnosti |
35 | administrativní pracovnice | Nový Kostel okr. Cheb |
6. SNK | 149 14,3 % listiny |
mandát 6. |
JU Jana UhlíkováBez politické příslušnosti |
38 | starostka | Medový Újezd okr. Rokycany |
1. SNK | 70 14,7 % listiny |
mandát 1. |
JU Jana UhlíkováBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Milejovice okr. Strakonice |
6. STAN+NK | 13 9,0 % listiny |
náhradník 4. |
HU Hana UhlíkováBez politické příslušnosti |
70 | auditorka | Nezdice na Šumavě okr. Klatovy |
4. SNK | 141 15,1 % listiny |
mandát 1. |
VU Vladimír UhlíkBez politické příslušnosti |
44 | mistr lesní výroby | Malonty okr. Český Krumlov |
2. SNK | 268 16,3 % listiny |
mandát 2. |
VU Viktor UhlíkBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Holedeč okr. Louny |
4. SNK | 130 11,0 % listiny |
mandát 4. |
PU Ing. Petr UhlíkBez politické příslušnosti |
62 | přírodovědec | Habartov okr. Sokolov |
9. SNK | 364 5,3 % listiny |
náhradník 2. |
PU Ing. Petr Uhlík, MBABez politické příslušnosti |
44 | podnikatel (OSVČ) | Tupadly okr. Mělník |
1. SNK | 49 18,6 % listiny |
mandát 1. |
PU Pavel UhlíkBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Milejovice okr. Strakonice |
9. STAN+NK | 8 5,5 % listiny |
náhradník 6. |
MU Ing. Michal Uhlík, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
46 | dopravní inženýr, odborný asistent na ČVUT v Praze, Fakultě stavební | Řevnice okr. Praha-západ |
2. SNK | 491 8,8 % listiny |
mandát 2. |
LU Lukáš UhlíkBez politické příslušnosti |
33 | zedník | Tuchořice okr. Louny |
7. SNK | 57 9,0 % listiny |
náhradník 5. |
JU Jiří UhlíkBez politické příslušnosti |
69 | OSVČ | Praha-Petrovice okr. Hlavní město Praha |
10. TEAM+NK | 397 6,2 % listiny |
náhradník 7. |
JU Jan UhlíkBez politické příslušnosti |
42 | specialista půjčovny | Volyně okr. Strakonice |
10. NČ+NK | 144 6,5 % listiny |
náhradník 9. |
FU František UhlíkBez politické příslušnosti |
63 | podnikatel | Mýto okr. Rokycany |
11. SNK | 206 6,8 % listiny |
náhradník 5. |
FU František UhlíkBez politické příslušnosti |
51 | učitel v ZUŠ | Hořice okr. Jičín |
21. KDU-ČSL+NK | 149 3,1 % listiny |
náhradník 20. |
MU Martina UhlichováBez politické příslušnosti |
58 | pracovnice přepážky - specialiska | Český Šternberk okr. Benešov |
5. SNK | 70 15,5 % listiny |
mandát 5. |
PU Pavla UhlářováBez politické příslušnosti |
47 | pracovnice v sociálních službách | Bystřička okr. Vsetín |
8. SNK | 96 5,6 % listiny |
náhradník 5. |
MU Michaela UhlárováBez politické příslušnosti |
54 | zdravotní sestra | Slavětín okr. Olomouc |
3. SNK | 36 14,2 % listiny |
mandát 3. |
JU Mgr. Jaroslava UhírkováBez politické příslušnosti |
33 | vyšší referent | Lešany okr. Prostějov |
1. NK | 106 100,0 % listiny |
|
MU Marie UherkováBez politické příslušnosti |
65 | senior | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
10. KDU-ČSL+NK | 1 279 3,8 % listiny |
náhradník 3. |
MU Ing. Marcela UherkováBez politické příslušnosti |
61 | referent odboru investic | Kněžpole okr. Uherské Hradiště |
15. SNK | 88 7,0 % listiny |
náhradník 13. |
IU Ing. arch. Ivona UherkováBez politické příslušnosti |
32 | architektka | Kněžpole okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 50 7,4 % listiny |
náhradník 3. |
GU Bc. Gabriela UherkováBez politické příslušnosti |
39 | marketingová specialistka, jogínka | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
7. Piráti+NK | 652 3,8 % listiny |
náhradník 7. |
EU PhDr. Eva Uherková, MBABez politické příslušnosti |
52 | pracovnice v sociálních službách | Vrbátky okr. Prostějov |
8. TOP 09+NK | 43 8,7 % listiny |
|
AU Alena UherkováBez politické příslušnosti |
57 | vrchní sestra pediatrie | Malhostovice okr. Brno-venkov |
8. SNK | 75 8,4 % listiny |
náhradník 7. |
JU Jaroslav UherkaBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí výroby | Ruda nad Moravou okr. Šumperk |
5. SNK | 235 6,3 % listiny |
náhradník 2. |
BU Bohumil UherkaBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Nový Jimramov okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 13 100,0 % listiny |
|
ZU Zdeněk UherekBez politické příslušnosti |
64 | samostatný kontrolor řízení jakosti | Kněžpole okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 48 7,1 % listiny |
náhradník 5. |
LU Lukáš UherekBez politické příslušnosti |
41 | technik | Kněžpole okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 142 11,2 % listiny |
mandát 2. |
LU Ing. Lukáš UherekBez politické příslušnosti |
44 | manažer služeb | Bílovice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 441 6,9 % listiny |
mandát 5. |
JU Jan UherekBez politické příslušnosti |
20 | student | Vracov okr. Hodonín |
4. SNK | 187 3,7 % listiny |
náhradník 1. |
JU Ing. Jakub UherekBez politické příslušnosti |
39 | ekonom | Baška okr. Frýdek-Místek |
5. SNK | 150 6,9 % listiny |
náhradník 4. |
IU Ing. Ivan UherekBez politické příslušnosti |
38 | bezpečnostní specialista | Ořechov okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 183 11,7 % listiny |
náhradník 1. |
KU Kamil UherecBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Zlobice okr. Kroměříž |
5. SNK | 69 5,8 % listiny |
náhradník 2. |
ZU Zdeněk UherBez politické příslušnosti |
79 | stavitel, důchodce | Bedřichov okr. Jablonec nad Nisou |
5. SNK | 77 10,1 % listiny |
náhradník 2. |
VU Vladimír UherBez politické příslušnosti |
56 | rozpočtář | Borač okr. Brno-venkov |
3. SNK | 38 11,3 % listiny |
náhradník 2. |
VU Václav UherBez politické příslušnosti |
33 | technik řídících systémů | Řepiště okr. Frýdek-Místek |
7. STAN+NK | 360 6,5 % listiny |
náhradník 1. |
VU Ing. Václav Uher, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
39 | specialista IT | Moravská Nová Ves okr. Břeclav |
9. KDU-ČSL+NK | 148 5,6 % listiny |
náhradník 7. |
VU Václav UherBez politické příslušnosti |
56 | stavař | Hrabová okr. Ostrava-město |
7. NI+NK | 272 6,3 % listiny |
náhradník 5. |
VU Václav UherBez politické příslušnosti |
22 | automechanik | Lanžhot okr. Břeclav |
16. Piráti+NK | 144 4,0 % listiny |
náhradník 12. |
VU Václav UherBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Vraňany okr. Mělník |
6. ODS+NK | 149 10,7 % listiny |
náhradník 3. |
TU Tomáš UherBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí výroby | Ledčice okr. Mělník |
12. SNK | 149 6,7 % listiny |
mandát 12. |
Zobrazeno 13 951–14 000 z 127 803