Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 94 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MV Michal Vytiska, DiS.Bez politické příslušnosti |
41 | konstruktér | Mladé Bříště okr. Pelhřimov |
4. SNK | 88 13,1 % listiny |
mandát 5. |
JV Jindřich VytiskaBez politické příslušnosti |
54 | vedoucí doruč. a kontaktního centra | Stružnice okr. Česká Lípa |
7. SNK | 145 11,8 % listiny |
náhradník 4. |
JV Jan VytiskaBez politické příslušnosti |
58 | mechanik elektronik | Praha-Dubeč okr. Hlavní město Praha |
7. MY+NK | 228 5,3 % listiny |
náhradník 4. |
TV Ing. Tomáš VýtiskBez politické příslušnosti |
61 | starosta | Krásné Pole okr. Ostrava-město |
1. KDU-ČSL+NK | 459 11,5 % listiny |
mandát 1. |
JV Jaromír VýtiskBez politické příslušnosti |
68 | OSVČ | Krásné Pole okr. Ostrava-město |
9. SOCDEM+NK | 57 5,2 % listiny |
náhradník 8. |
RV Radek VytinaBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Všeň okr. Semily |
1. SNK | 128 8,1 % listiny |
mandát 1. |
JV Judita VytejčkováBez politické příslušnosti |
45 | administrativní pracovník | Zámostí-Blata okr. Jičín |
5. SNK | 46 15,5 % listiny |
mandát 2. |
VV Mgr. Vratislav VytejčekBez politické příslušnosti |
50 | marketér | Hostašovice okr. Nový Jičín |
3. SNK | 197 16,6 % listiny |
mandát 2. |
MV Miloslav VytejčekBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Kakejcov okr. Rokycany |
4. SNK | 37 13,4 % listiny |
mandát 4. |
PV Mgr. Petra Vytasil KrajíčkováBez politické příslušnosti |
51 | manager ve zdravotnictví, dobrovolnice u UNICEF | Lázně Bohdaneč okr. Pardubice |
12. MY+NK | 126 6,2 % listiny |
náhradník 11. |
TV Tomáš VytasilBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ – technik v telekomunikacích | Sluštice okr. Praha-východ |
1. NK | 42 100,0 % listiny |
|
TV Mgr. Tomáš VytásekBez politické příslušnosti |
41 | projektový manažer | Hlušovice okr. Olomouc |
4. SNK | 284 12,0 % listiny |
mandát 4. |
TV Tomáš VytásekBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ - gastronomie | Vranovice-Kelčice okr. Prostějov |
4. SNK | 70 16,8 % listiny |
náhradník 1. |
JV Jindřich VytásekBez politické příslušnosti |
64 | živnostník | Smržice okr. Prostějov |
9. SNK | 104 8,6 % listiny |
náhradník 8. |
DV Dana VyštejnováBez politické příslušnosti |
63 | konstruktérka | Hvozdec okr. Beroun |
6. SNK | 74 10,5 % listiny |
náhradník 1. |
TV Ing. Tomáš VyšohlídBez politické příslušnosti |
30 | soukromý zemědělec (OSVČ) | Lichkov okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 187 14,4 % listiny |
mandát 4. |
JV Josef VyšohlídBez politické příslušnosti |
61 | strážný Škoda Auto | Niměřice okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 77 16,6 % listiny |
mandát 4. |
JV Jiří VyšohlídBez politické příslušnosti |
44 | logistik | Katusice okr. Mladá Boleslav |
8. SNK | 79 7,1 % listiny |
náhradník 5. |
JV Jaroslav VyšohlídBez politické příslušnosti |
34 | bankéř prémiového centra | Hořátev okr. Nymburk |
6. SNK | 316 10,7 % listiny |
mandát 6. |
EV Egon VyšohlídBez politické příslušnosti |
59 | mistr výroby | Česká Rybná okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 126 10,1 % listiny |
mandát 5. |
DV David VyšohlídBez politické příslušnosti |
53 | stavbyvedoucí | Vítězná okr. Trutnov |
9. SNK | 86 8,9 % listiny |
náhradník 7. |
AV Antonín VyšohlídBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Králíky okr. Ústí nad Orlicí |
1. KSČM+NK | 140 16,1 % listiny |
|
PV Petr VyšlanBez politické příslušnosti |
40 | elektromontér | Hrčava okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 60 22,1 % listiny |
mandát 1. |
KV Bc. Kateřina VyškrabkováBez politické příslušnosti |
42 | úřednice | Jetřichovice okr. Děčín |
5. SNK | 9 10,3 % listiny |
|
NV Nella VýškováBez politické příslušnosti |
22 | učitelka na ZŠ | Brno-Vinohrady okr. Brno-město |
6. STAN+NK | 554 4,8 % listiny |
náhradník 3. |
JV Jitka VýškováBez politické příslušnosti |
44 | technik skladu | Nadryby okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 31 13,8 % listiny |
mandát 5. |
JV Jan VýškaBez politické příslušnosti |
46 | operátor skladu | Nadryby okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 32 14,3 % listiny |
mandát 6. |
VV Veronika VyšinskáBez politické příslušnosti |
42 | starostka obce | Šlapanov okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 120 13,1 % listiny |
mandát 1. |
LV Bc. Lucie VyšínováBez politické příslušnosti |
35 | mateřská dovolená | Lhota u Příbramě okr. Příbram |
5. SNK | 9 6,6 % listiny |
|
VV Vladimír VyšínBez politické příslušnosti |
36 | podnikatel | Lhota u Příbramě okr. Příbram |
3. SNK | 18 13,1 % listiny |
|
SV Stanislav VyšínBez politické příslušnosti |
58 | 1. místostarosta městské části, editor | Praha-Dolní Chabry okr. Hlavní město Praha |
2. STAN+NK | 1 145 7,0 % listiny |
mandát 2. |
PV Ing. Pavel VyšínBez politické příslušnosti |
61 | technik | Velká Dobrá okr. Kladno |
9. SNK | 279 7,1 % listiny |
náhradník 2. |
MV Marek VyšínBez politické příslušnosti |
25 | jednatel společnosti | Stříbro okr. Tachov |
1. TOP 09+NK | 551 8,3 % listiny |
mandát 2. |
PV Pavla VyšatováBez politické příslušnosti |
54 | úřednice | Evaň okr. Litoměřice |
6. SNK | 58 10,0 % listiny |
mandát 7. |
MV Milada VyšatováBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Libochovice okr. Litoměřice |
15. SNK | 184 4,8 % listiny |
náhradník 11. |
KV Mgr. Karolína VyšatováBez politické příslušnosti |
33 | učitelka ZŠ | Všeruby okr. Plzeň-sever |
10. SNK | 414 6,7 % listiny |
náhradník 2. |
VV Vlastimil VyšataBez politické příslušnosti |
44 | policista | Chlumec okr. Ústí nad Labem |
10. MHNHRM+NK | 89 6,5 % listiny |
|
PV Bc. Pavel VyšataBez politické příslušnosti |
26 | zdravotnický záchranář | Město Touškov okr. Plzeň-sever |
6. ODS+NK | 117 8,8 % listiny |
náhradník 2. |
MV Mojmír VyšataBez politické příslušnosti |
52 | strojník | Brankovice okr. Vyškov |
9. SNK | 187 7,1 % listiny |
náhradník 3. |
MV Miroslav VyšataBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Chrást okr. Nymburk |
2. SNK | 82 16,0 % listiny |
náhradník 1. |
RV Bc. Roman VyšanskýStrana zelených |
25 | historik, novinář, Wikipedista | Jilemnice okr. Semily |
9. SNK | 290 5,4 % listiny |
náhradník 7. |
MV Ing. Miroslav VysušilBez politické příslušnosti |
36 | projektant | Špindlerův Mlýn okr. Trutnov |
7. SNK | 75 5,5 % listiny |
náhradník 4. |
MV Milan VysušilBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Okna okr. Česká Lípa |
8. SNK | 14 2,4 % listiny |
náhradník 5. |
LV Lukáš VysušilBez politické příslušnosti |
48 | ředitel výpočetní a datové platformy pro výzkum a vývoj nových léků | Tuchoměřice okr. Praha-západ |
5. SNK | 208 12,9 % listiny |
náhradník 1. |
PV Pavel VystydBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ | Dublovice okr. Příbram |
8. SNK | 65 8,8 % listiny |
náhradník 7. |
BV Blanka VýstupováBez politické příslušnosti |
68 | důchodkyně | Vrbičany okr. Kladno |
5. SNK | 43 12,9 % listiny |
mandát 5. |
SV Bc. Stanislav VýstupKDU-ČSL |
36 | jednatel společnosti, člen Stavební komise obce, člen Komise obce pro sport | Boršice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 214 11,8 % listiny |
náhradník 1. |
PV Petr VýstupBez politické příslušnosti |
53 | vinař | Zlechov okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 194 17,2 % listiny |
mandát 1. |
JV Josef VýstupBez politické příslušnosti |
45 | mistr sila | Újezdec okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 52 13,6 % listiny |
náhradník 1. |
MV Mgr. Marcela VystrkováBez politické příslušnosti |
50 | učitelka ZŠ Opava-Kylešovice, p. o. | Dolní Životice okr. Opava |
3. SNK | 112 8,9 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 4 651–4 700 z 127 803