Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 888)
Strana 66 z 238
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PR MUDr. Petra Rounová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
45 | lékařka | Hýskov okr. Beroun |
11. SNK | 625 6,8 % listiny |
mandát 11. |
PR Mgr. Petra RoučováBez politické příslušnosti |
52 | účetní | Lužná okr. Rakovník |
4. SNK | 246 8,2 % listiny |
náhradník 1. |
PR Petr RoubíkBez politické příslušnosti |
42 | zedník | Hevlín okr. Znojmo |
8. SOM+NK | 16 6,9 % listiny |
|
PR Petra RoubíčkováBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Velký Týnec okr. Olomouc |
3. KDU-ČSL+NK | 224 7,5 % listiny |
náhradník 2. |
PR Petr RoubíčekBez politické příslušnosti |
57 | údržbář | Cvikov okr. Česká Lípa |
10. SLK | 117 3,7 % listiny |
náhradník 10. |
PR Ing. Petr RoubíčekObčanská demokratická strana |
62 | náměstek primátora statutárního města Jablonec nad Nisou, trenér mládeže - baseball | Jablonec nad Nisou okr. Jablonec nad Nisou |
8. ODS | 2 131 4,0 % listiny |
mandát 4. |
PR Petra RoubalováBez politické příslušnosti |
37 | asistent pedagoga | Vlčice okr. Jeseník |
2. SNK | 69 15,0 % listiny |
mandát 2. |
PR Petr RoubalíkBez politické příslušnosti |
22 | OSVČ | Třebětice okr. Kroměříž |
6. SNK | 66 11,7 % listiny |
mandát 6. |
PR Petr RoubalBez politické příslušnosti |
53 | tiskař | Habartice okr. Liberec |
9. SNK | 65 7,1 % listiny |
náhradník 5. |
PR Petr RoubBez politické příslušnosti |
78 | správce obecního domu a multifunkčního hřiště | Staré Hradiště okr. Pardubice |
12. SNK | 341 6,2 % listiny |
náhradník 6. |
PR Petr RoubBez politické příslušnosti |
41 | operátor lesní techniky | Plánice okr. Klatovy |
13. SNK | 138 6,4 % listiny |
náhradník 10. |
PR Ing. Petra RotterováBez politické příslušnosti |
44 | přípravářka staveb | Žalhostice okr. Litoměřice |
8. SNK | 38 4,2 % listiny |
náhradník 1. |
PR Ing. Petr RotterANO 2011 |
55 | radní a zastupitel města | Příbram okr. Příbram |
2. ANO | 2 546 4,3 % listiny |
mandát 2. |
PR Petr RösslerBez politické příslušnosti |
64 | pojišťovací makléř | Kynšperk nad Ohří okr. Sokolov |
8. SPD | 92 6,7 % listiny |
náhradník 7. |
PR Petra RosováBez politické příslušnosti |
52 | projektová manažerka | Mšené-lázně okr. Litoměřice |
8. SNK | 278 6,3 % listiny |
náhradník 3. |
PR Petr RosolBez politické příslušnosti |
32 | údržbář | Nová Říše okr. Jihlava |
11. SNK | 102 7,9 % listiny |
náhradník 1. |
PR Petra RoseováBez politické příslušnosti |
48 | fakturantka | Dalešice okr. Jablonec nad Nisou |
4. SNK | 61 13,9 % listiny |
mandát 2. |
PR Ing. Petr RosenkranzTOP 09 |
57 | daňový poradce | Bílina okr. Teplice |
22. Piráti+TOP09+NK | 320 4,0 % listiny |
náhradník 3. |
PR Petra RosenkrancováBez politické příslušnosti |
51 | administrativa | Žitenice okr. Litoměřice |
6. SNK | 285 9,0 % listiny |
náhradník 1. |
PR Petr RosenkrancBez politické příslušnosti |
36 | vedoucí výroby | Lešná okr. Vsetín |
3. SNK | 154 7,0 % listiny |
náhradník 4. |
PR Ing. Petr RosákBez politické příslušnosti |
48 | specialista technického rozvoje | Velké Losiny okr. Šumperk |
1. NEZ+NK | 229 9,0 % listiny |
mandát 2. |
PR Petr RosaBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ | Červená Hora okr. Náchod |
1. NK | 72 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PR Petr RopekBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Hrušová okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 63 10,7 % listiny |
mandát 4. |
PR Ing. Petra Ronen, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
56 | OSVČ – konzultant v oboru ekologie a vodního hospodářství | Kosoř okr. Praha-západ |
3. SNK | 334 11,0 % listiny |
mandát 3. |
PR Petr RomelSALON REPUBLIKY 21 |
55 | OSVČ | Hradec Králové okr. Hradec Králové |
11. SR21 | 608 2,3 % listiny |
|
PR Petr RolečekBez politické příslušnosti |
51 | státní zaměstnanec | Kameničná okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 106 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PR Ing. Petr RokůsekBez politické příslušnosti |
39 | stavební projektant | Karlovy Vary okr. Karlovy Vary |
14. VOK | 560 3,2 % listiny |
|
PR Ing. Petr RokůsekBez politické příslušnosti |
62 | podnikatel | Otovice okr. Karlovy Vary |
4. Vize KVK+NK | 346 13,8 % listiny |
mandát 3. |
PR Mgr. Petra RohuschováBez politické příslušnosti |
50 | učitelka ZŠ, zastupitelka města Jirkova | Jirkov okr. Chomutov |
5. STAN+NK | 616 5,1 % listiny |
mandát 3. |
PR Petr RőhrichBez politické příslušnosti |
43 | skladník | Heřmanice u Oder okr. Nový Jičín |
9. KDU-ČSL | 37 6,8 % listiny |
náhradník 6. |
PR Petr RohrerTOP 09 |
57 | vedoucí kalibrační a servisní laboratoře | Uherčice okr. Břeclav |
1. TOP 09+NK | 121 18,8 % listiny |
mandát 1. |
PR Petr RohrBez politické příslušnosti |
53 | technik | Velká Chmelištná okr. Rakovník |
9. SNK | 9 4,3 % listiny |
náhradník 2. |
PR Ing. Petr RohlíkBez politické příslušnosti |
44 | Sales manager | Hořepník okr. Pelhřimov |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
|
PR Ing. Petr RohlenaBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Trnov okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. SNK | 204 13,8 % listiny |
mandát 1. |
PR Petr RohlenaBez politické příslušnosti |
22 | student VŠ obor veřejná správa a územní rozvoj | Týn nad Vltavou okr. České Budějovice |
10. KDU-ČSL | 242 3,7 % listiny |
náhradník 8. |
PR Ing. Petr RohlenaKDU-ČSL |
62 | jednatel městské společnosti | Týn nad Vltavou okr. České Budějovice |
15. KDU-ČSL | 209 3,2 % listiny |
náhradník 12. |
PR Petr RohalBez politické příslušnosti |
55 | řidič | Tišice okr. Mělník |
4. SNK | 476 8,1 % listiny |
mandát 4. |
PR Bc. Petr RoháčekKDU-ČSL |
54 | technik zemědělského zkušebního ústavu, místopředseda spolku Řečkovický HRáj z.s. | Brno-Řečkovice a Mokrá Hora okr. Brno-město |
5. KDU-ČSL+NK | 927 4,6 % listiny |
náhradník 1. |
PR Petr RodBez politické příslušnosti |
54 | chemik | Trmice okr. Ústí nad Labem |
4. KDU-ČSL+NK | 112 6,7 % listiny |
náhradník 2. |
PR Petr RodBez politické příslušnosti |
51 | tiskař | Lažiště okr. Prachatice |
5. SNK | 86 11,3 % listiny |
mandát 5. |
PR Petr RočeňKomunistická str.Čech a Moravy |
63 | elektrikář | Horní Jelení okr. Pardubice |
4. KSČM | 30 6,4 % listiny |
|
PR Ing. Petr RiznerANO 2011 |
60 | OSVČ | Blansko okr. Blansko |
3. ANO | 1 179 4,4 % listiny |
mandát 3. |
PR Petr RiškaBez politické příslušnosti |
46 | podnikatel | Mochtín okr. Klatovy |
10. SNK | 155 6,7 % listiny |
náhradník 5. |
PR PhDr. Petra Ris Čížková, LL.M.Bez politické příslušnosti |
43 | příslušnice bezpečnostního sboru | Soutice okr. Benešov |
8. SNK | 49 5,3 % listiny |
náhradník 2. |
PR Petra RichtrováBez politické příslušnosti |
35 | šička | Habartice okr. Liberec |
2. SNK | 20 9,8 % listiny |
náhradník 3. |
PR Petr RichtrmocBez politické příslušnosti |
47 | truhlář | Nelahozeves okr. Mělník |
6. SNK | 497 10,6 % listiny |
mandát 6. |
PR Petra RichterováBez politické příslušnosti |
51 | administrativní pracovník | Jezernice okr. Přerov |
6. SNK | 81 12,5 % listiny |
náhradník 4. |
PR Petr RichterBez politické příslušnosti |
48 | technolog | Tísek okr. Nový Jičín |
1. SNK | 144 16,2 % listiny |
mandát 2. |
PR Ing. Petr RichterBez politické příslušnosti |
63 | konstruktér | Syrovátka okr. Hradec Králové |
4. SNK | 118 14,1 % listiny |
mandát 4. |
PR Petr RichterBez politické příslušnosti |
50 | jednatel společnosti | Vranovice okr. Brno-venkov |
11. SNK | 91 7,6 % listiny |
náhradník 5. |
Zobrazeno 3 251–3 300 z 11 888