Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 102 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LV Mgr. Lukáš VávraBez politické příslušnosti |
38 | komisař kriminální policie, starosta | Cotkytle okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 93 13,5 % listiny |
mandát 1. |
LV Lukáš VávraBez politické příslušnosti |
51 | IT technik | Komorní Lhotka okr. Frýdek-Místek |
2. SNK | 165 9,0 % listiny |
mandát 3. |
LV Bc. Lukáš VávraBez politické příslušnosti |
40 | programátor | Stráž okr. Tachov |
4. STAN+NK | 293 16,3 % listiny |
mandát 1. |
LV Luboš VávraBez politické příslušnosti |
63 | soukromý podnikatel | Mladá Vožice okr. Tábor |
14. SNK | 775 6,5 % listiny |
mandát 14. |
LV Ladislav VávraBez politické příslušnosti |
52 | policista | Drobovice okr. Kutná Hora |
1. NK | 143 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Ing. Ladislav VávraBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí reaktorového bloku | Čížkrajice okr. České Budějovice |
4. SNK | 92 17,3 % listiny |
mandát 1. |
KV Karel VávraBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Trubín okr. Beroun |
3. SNK | 111 13,5 % listiny |
mandát 4. |
KV Karel VávraBez politické příslušnosti |
66 | technik | Nedabyle okr. České Budějovice |
5. SNK | 103 14,1 % listiny |
mandát 5. |
JV Josef VávraBez politické příslušnosti |
34 | státní zaměstnanec | Chocerady okr. Benešov |
2. SNK | 387 11,2 % listiny |
mandát 2. |
JV Josef VávraBez politické příslušnosti |
38 | dělník ve výrobě | Ohaře okr. Kolín |
2. SNK | 66 16,9 % listiny |
mandát 2. |
JV Jiří VávraANO 2011 |
69 | náměstek primátora | Mariánské Hory a Hulváky okr. Ostrava-město |
1. ANO | 484 7,6 % listiny |
mandát 1. |
JV Jiří VávraBez politické příslušnosti |
45 | majitel oděvní firmy | Vimperk okr. Prachatice |
1. NČ | 575 8,6 % listiny |
mandát 2. |
JV Jiří VávraBez politické příslušnosti |
45 | prodavač | Pracejovice okr. Strakonice |
3. SNK | 94 32,1 % listiny |
mandát 1. |
JV Mgr. Jiří VávraBez politické příslušnosti |
49 | učitel | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
1. KDU-ČSL | 265 16,1 % listiny |
mandát 1. |
JV Jindřich VávraBez politické příslušnosti |
57 | živnostník | Dobříč okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 115 13,8 % listiny |
mandát 7. |
JV Jan VávraBez politické příslušnosti |
43 | projektant | Smilovice okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 144 10,9 % listiny |
mandát 4. |
JV Jan VávraBez politické příslušnosti |
24 | projektant vodohospodářských staveb | Dvakačovice okr. Chrudim |
1. NK | 50 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Jan VávraBez politické příslušnosti |
38 | projektový manager | Heřmaň okr. České Budějovice |
1. NK | 42 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Jan VávraBez politické příslušnosti |
30 | elektrotechnik | Mostek okr. Trutnov |
1. KDU-ČSL | 147 18,5 % listiny |
mandát 2. |
JV Jan VávraBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Nedabyle okr. České Budějovice |
1. SNK | 105 14,4 % listiny |
mandát 1. |
FV František VávraBez politické příslušnosti |
54 | technický pracovník obce | Nová Ves okr. České Budějovice |
5. SNK | 214 14,9 % listiny |
mandát 5. |
FV František VávraBez politické příslušnosti |
36 | podnikatel | Vídeň okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 165 13,9 % listiny |
mandát 6. |
FV František VávraBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Droužetice okr. Strakonice |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
mandát 1. |
EV Evžen VávraBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Hostouň okr. Kladno |
3. SNK | 279 12,8 % listiny |
mandát 2. |
DV David VávraBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Police nad Metují okr. Náchod |
6. ODS | 414 7,8 % listiny |
mandát 4. |
DV David VávraBez politické příslušnosti |
34 | správce ICT | Sobotovice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 187 12,0 % listiny |
mandát 2. |
DV David VávraBez politické příslušnosti |
44 | státní zaměstnanec | Pištín okr. České Budějovice |
4. STAN+NK | 74 8,8 % listiny |
mandát 5. |
DV Daniel VávraBez politické příslušnosti |
37 | místostarosta města, IT specialista | Město Touškov okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 781 7,7 % listiny |
mandát 2. |
BV Ing. Bronislav VávraBez politické příslušnosti |
27 | technik ČOV | Pavlíkov okr. Rakovník |
1. ODS+NK | 149 18,7 % listiny |
mandát 1. |
BV Bohuslav VávraBez politické příslušnosti |
64 | starosta | Boršice u Blatnice okr. Uherské Hradiště |
2. ODS | 89 14,0 % listiny |
mandát 1. |
AV Aleš VávraBez politické příslušnosti |
35 | technik | Nové Heřminovy okr. Bruntál |
6. SNK | 125 11,5 % listiny |
mandát 6. |
AV Aleš VávraBez politické příslušnosti |
41 | řidič | Nedabyle okr. České Budějovice |
7. SNK | 104 14,2 % listiny |
mandát 7. |
AV Aleš VávraBez politické příslušnosti |
49 | truhlář | Bory okr. Žďár nad Sázavou |
9. SNK | 191 6,3 % listiny |
mandát 9. |
ZV Ing. Zdeňka VaverováBez politické příslušnosti |
50 | výrobní ředitel | Opatov okr. Svitavy |
3. SNK | 154 7,8 % listiny |
mandát 2. |
TV Tereza VaverováBez politické příslušnosti |
30 | technik | Hodětín okr. Tábor |
2. SNK | 30 13,9 % listiny |
mandát 3. |
LV Mgr. Lucie Vaverková StrnádkováBez politické příslušnosti |
46 | starostka | Vysoké nad Jizerou okr. Semily |
1. SNK | 266 8,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Ing. Martina VaverkováBez politické příslušnosti |
44 | ekonomka | Kozlovice okr. Frýdek-Místek |
5. SNK | 633 7,7 % listiny |
mandát 2. |
LV Lucie VaverkováBez politické příslušnosti |
39 | floristka | Lužec nad Cidlinou okr. Hradec Králové |
10. SNK | 127 9,0 % listiny |
mandát 10. |
IV Ivana VaverkováBez politické příslušnosti |
60 | pedagog | Sobůlky okr. Hodonín |
5. STAN+NK | 200 13,1 % listiny |
mandát 3. |
ZV Zdeněk VaverkaBez politické příslušnosti |
40 | profesionální hasič | Vysoké Popovice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 148 19,0 % listiny |
mandát 1. |
TV Tomáš VáverkaBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Janoušov okr. Šumperk |
7. SNK | 19 14,8 % listiny |
mandát 7. |
RV Rudolf VaverkaBez politické příslušnosti |
61 | zámečník, výroba konstrukcí | Netřebice okr. Český Krumlov |
1. SNK | 107 22,1 % listiny |
mandát 1. |
RV Radek VaverkaBez politické příslušnosti |
55 | seřizovač | Písečné okr. Jindřichův Hradec |
10. SNK | 207 9,1 % listiny |
mandát 10. |
FV Ing. František VaverkaBez politické příslušnosti |
40 | financování | Trpín okr. Svitavy |
3. SNK | 211 13,8 % listiny |
mandát 3. |
JV Jan VaveraBez politické příslušnosti |
51 | řidič, opravář | Hartmanice okr. České Budějovice |
1. NK | 55 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Miroslav VatterBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Polná okr. Jihlava |
4. SNK | 735 6,3 % listiny |
mandát 4. |
ŽV Žaneta VatralováBez politické příslušnosti |
37 | státní úředník | Krásný Les okr. Karlovy Vary |
2. SNK | 112 10,8 % listiny |
mandát 2. |
TV Tomáš VatkaBez politické příslušnosti |
51 | technický pracovník | Horní Slavkov okr. Sokolov |
7. ANO | 381 7,8 % listiny |
mandát 3. |
JV Josef VatahaBez politické příslušnosti |
65 | OSVČ | Hajnice okr. Trutnov |
5. SNK | 153 6,5 % listiny |
mandát 5. |
JV Jana Vašutová, lic.Bez politické příslušnosti |
47 | učitelka MŠ | Choryně okr. Vsetín |
3. SNK | 240 15,8 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 5 051–5 100 z 61 677