Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 038 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VF Viktor FialaBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Veleň okr. Praha-východ |
8. SNK | 324 8,5 % listiny |
mandát 8. |
VF Václav FialaBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Těchařovice okr. Příbram |
2. SNK | 14 14,3 % listiny |
mandát 2. |
VF Václav FialaBez politické příslušnosti |
44 | hasič | Žleby okr. Kutná Hora |
3. SNK | 236 10,7 % listiny |
mandát 3. |
VF Václav FialaBez politické příslušnosti |
53 | THP | Čmelíny okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 39 21,0 % listiny |
mandát 2. |
VF Václav FialaBez politické příslušnosti |
60 | automechanik | Mšené-lázně okr. Litoměřice |
1. SNK | 127 10,6 % listiny |
mandát 1. |
VF Václav FialaBez politické příslušnosti |
52 | projektový manažer | Polerady okr. Most |
3. SNK | 93 12,8 % listiny |
mandát 3. |
TF Tomáš FialaBez politické příslušnosti |
58 | soukromý podnikatel | Sebečice okr. Rokycany |
1. SNK | 54 14,8 % listiny |
mandát 2. |
TF Ing. Tomáš Fiala, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
50 | konstruktér | Čejetice okr. Strakonice |
3. KDU-ČSL+NK | 118 16,7 % listiny |
mandát 1. |
TF MVDr. Tomáš FialaBez politické příslušnosti |
54 | veterinární lékař | Sázava okr. Benešov |
3. PRO Zdraví | 741 7,3 % listiny |
mandát 3. |
TF Tomáš FialaBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Charvatce okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 97 11,0 % listiny |
mandát 4. |
TF Tomáš FialaBez politické příslušnosti |
49 | technik správy energetického majetku | Řimovice okr. Benešov |
3. SNK | 43 13,9 % listiny |
mandát 3. |
TF Bc. Tomáš FialaBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí pracoviště prevence, OOB a KŘ | Luleč okr. Vyškov |
4. SNK | 473 11,6 % listiny |
mandát 4. |
RF Ing. Roman FialaObčanská demokratická strana |
45 | technik | Lichnov okr. Nový Jičín |
3. ODS | 402 7,2 % listiny |
mandát 5. |
RF Radek FialaBez politické příslušnosti |
56 | jednatel | Dolní Krupá okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 105 19,6 % listiny |
mandát 1. |
PF Ing. Petr FialaBez politické příslušnosti |
32 | zaměstnanec Krajského úřadu Olomouckého kraje | Charváty okr. Olomouc |
2. KDU-ČSL | 301 12,5 % listiny |
mandát 3. |
PF Petr FialaBez politické příslušnosti |
33 | dělník | Újezd okr. Znojmo |
4. SNK | 42 23,3 % listiny |
mandát 1. |
PF Petr FialaMY |
57 | starosta města a senátor, předseda Sdružení obcí Orlicko, spoluzakladatel hokejbalu v Letohradě | Letohrad okr. Ústí nad Orlicí |
1. MY+NK | 1 608 6,2 % listiny |
mandát 1. |
PF Mgr. Petr FialaBez politické příslušnosti |
55 | učitel na základní škole | Ráby okr. Pardubice |
1. SNK | 144 10,8 % listiny |
mandát 2. |
PF Petr FialaBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Přerubenice okr. Rakovník |
3. SNK | 21 11,7 % listiny |
mandát 3. |
PF Petr FialaBez politické příslušnosti |
33 | obsluha vodárenských zařízení | Voděrady okr. Blansko |
6. SNK | 179 16,5 % listiny |
mandát 2. |
PF Petr FialaBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí střediska lesní výroby | Velký Karlov okr. Znojmo |
2. SNK | 118 21,6 % listiny |
mandát 3. |
PF JUDr. Petr FialaBez politické příslušnosti |
72 | advokát | Předenice okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 77 14,7 % listiny |
mandát 4. |
PF Ing. Petr FialaBez politické příslušnosti |
60 | ředitel divize VAS | Boskovice okr. Blansko |
11. ODS+TOP 09 | 1 138 5,0 % listiny |
mandát 4. |
PF Pavel FialaBez politické příslušnosti |
73 | důchodce | Sobíšky okr. Přerov |
5. SNK | 23 5,8 % listiny |
mandát 6. |
PF Pavel FialaBez politické příslušnosti |
52 | člen ZD | Dešov okr. Třebíč |
1. NK | 85 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OF Ondřej FialaBez politické příslušnosti |
38 | konstruktér | Líšná okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 20 20,6 % listiny |
mandát 2. |
OF Mgr. Ondřej FialaBez politické příslušnosti |
34 | právník, hokejista a hokejový trenér | Frýdek-Místek okr. Frýdek-Místek |
2. Evo | 1 400 2,8 % listiny |
mandát 2. |
OF Oldřich FialaBez politické příslušnosti |
77 | důchodce | Libuň okr. Jičín |
6. SNK | 124 7,4 % listiny |
mandát 7. |
MF Miloslav FialaBez politické příslušnosti |
62 | starosta | Kostelní Vydří okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 63 12,8 % listiny |
mandát 3. |
MF Milan FialaBez politické příslušnosti |
27 | Policie ČR | Čmelíny okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 39 21,0 % listiny |
mandát 1. |
MF Milan FialaBez politické příslušnosti |
39 | státní zaměstnanec | Valchov okr. Blansko |
1. SNK | 80 28,3 % listiny |
mandát 1. |
MF Milan FialaBez politické příslušnosti |
65 | starosta | Nová Ves nad Nisou okr. Jablonec nad Nisou |
1. SNK | 155 10,7 % listiny |
mandát 1. |
MF Milan FialaBez politické příslušnosti |
55 | projektant | Dolní Krupá okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 48 11,1 % listiny |
mandát 2. |
MF Milan FialaBez politické příslušnosti |
50 | provozní mistr | Záhoří okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 40 12,3 % listiny |
mandát 4. |
MF Milan FialaBez politické příslušnosti |
57 | správce budov | Bechlín okr. Litoměřice |
8. SNK | 448 9,3 % listiny |
mandát 8. |
MF Michal FialaBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Malý Újezd okr. Mělník |
4. SNK | 112 13,6 % listiny |
mandát 1. |
MF Ing. Michal FialaBez politické příslušnosti |
49 | produktový manažer | Všechovice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 68 11,0 % listiny |
mandát 3. |
MF Matyáš FialaBez politické příslušnosti |
37 | procesní manažer | Stříbrná Skalice okr. Praha-východ |
7. SNK | 352 7,0 % listiny |
mandát 7. |
MF Martin FialaBez politické příslušnosti |
33 | geodet | Kosova Hora okr. Příbram |
5. SNK | 258 9,3 % listiny |
mandát 3. |
MF Martin FialaBez politické příslušnosti |
46 | obchodní zástupce | Babice okr. Prachatice |
1. SNK | 31 19,4 % listiny |
mandát 2. |
MF Bc. Martin FialaBez politické příslušnosti |
51 | policista ČR | Hlinsko okr. Chrudim |
7. ANO+NK | 558 7,0 % listiny |
mandát 1. |
LF Lukáš FialaBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Vlkov pod Oškobrhem okr. Nymburk |
1. NK | 18 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LF Ing. Lukáš FialaBez politické příslušnosti |
31 | vývojový konstruktér | Kamenice okr. Jihlava |
4. KDU-ČSL+NK | 431 9,3 % listiny |
mandát 2. |
LF Lukáš FialaBez politické příslušnosti |
38 | řidič | Žeravice okr. Hodonín |
5. SNK | 223 9,0 % listiny |
mandát 5. |
LF Mgr. Lukáš FialaBez politické příslušnosti |
45 | právník, městský zastupitel | Františkovy Lázně okr. Cheb |
1. Zelení+NK | 320 8,3 % listiny |
mandát 2. |
LF Lukáš FialaBez politické příslušnosti |
42 | řidič | Nepřevázka okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 134 16,0 % listiny |
mandát 1. |
LF Lukáš FialaBez politické příslušnosti |
39 | automechanik | Hrejkovice okr. Písek |
1. SNK | 67 15,7 % listiny |
mandát 2. |
LF Luděk FialaBez politické příslušnosti |
43 | záchranář | Lukov okr. Znojmo |
5. SNK | 119 15,0 % listiny |
mandát 1. |
LF Luboš FialaBez politické příslušnosti |
42 | konstruktér | Líšná okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 19 19,6 % listiny |
mandát 4. |
LF Mgr. Lubomír FialaBez politické příslušnosti |
34 | ředitel základní školy | Dyjákovice okr. Znojmo |
2. SNK | 195 15,9 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 51 851–51 900 z 61 677