Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 1 056 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MŘ Martin ŘíhaBez politické příslušnosti |
50 | manažer IT | Praha-Lipence okr. Hlavní město Praha |
4. SNK | 335 7,2 % listiny |
náhradník 2. |
MŘ Marek ŘíhaBez politické příslušnosti |
50 | kreativní ředitel | Bořetín okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 41 15,2 % listiny |
mandát 1. |
MŘ Marek ŘíhaObčanská demokratická strana |
52 | podnikatel, člen zastupitelstva města | Cvikov okr. Česká Lípa |
3. ODS+NK | 525 5,0 % listiny |
mandát 5. |
MŘ Bc. Marek ŘíhaBez politické příslušnosti |
59 | manager prodeje | Plzeň 3 okr. Plzeň-město |
13. Svobodní+AUTO | 281 3,0 % listiny |
|
MŘ Ing. Marek ŘíhaBez politické příslušnosti |
33 | IT specialista | Plasy okr. Plzeň-sever |
11. SNK | 86 6,6 % listiny |
náhradník 10. |
LŘ Lukáš ŘíhaBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Vodňany okr. Strakonice |
3. ANO | 453 5,0 % listiny |
mandát 3. |
LŘ Luděk ŘíhaBez politické příslušnosti |
50 | operátor svařování | Starý Bydžov okr. Hradec Králové |
5. SNK | 101 15,8 % listiny |
mandát 2. |
LŘ Luboš ŘíhaBez politické příslušnosti |
43 | zedník, hudební producent | Protivín okr. Písek |
10. Piráti+TOP09+NK | 174 4,5 % listiny |
náhradník 8. |
LŘ Lubomír ŘíhaBez politické příslušnosti |
48 | autodopravce | Mikulovice okr. Jeseník |
10. NEZ | 74 5,4 % listiny |
náhradník 9. |
LŘ Libor ŘíhaBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Grešlové Mýto okr. Znojmo |
5. SNK | 89 14,7 % listiny |
mandát 3. |
LŘ Ing. Leoš ŘíhaBez politické příslušnosti |
69 | emeritní ředitel střední školy | Svitavy okr. Svitavy |
3. ODS+NK | 771 4,7 % listiny |
mandát 3. |
KŘ Kryštof ŘíhaBez politické příslušnosti |
23 | elektrikář | Horšovský Týn okr. Domažlice |
12. SNK | 135 5,0 % listiny |
náhradník 10. |
KŘ Karel ŘíhaBez politické příslušnosti |
52 | policista | Dobrá Voda u Českých Budějovic okr. České Budějovice |
9. KDU-ČSL | 166 8,6 % listiny |
náhradník 6. |
KŘ Bc. Karel ŘíhaBez politické příslušnosti |
22 | student VŠ | Koberovice okr. Pelhřimov |
1. NK | 53 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KŘ Karel ŘíhaBez politické příslušnosti |
41 | zemědělec | Ctidružice okr. Znojmo |
6. SNK | 87 13,2 % listiny |
mandát 3. |
KŘ Karel ŘíhaBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Beroun okr. Beroun |
21. ODS+NK | 212 3,9 % listiny |
|
JŘ Josef ŘíhaBez politické příslušnosti |
42 | manažer prodeje | Šerkovice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 77 13,6 % listiny |
mandát 3. |
JŘ Josef ŘíhaANO 2011 |
76 | senior | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
33. ANO | 3 305 2,6 % listiny |
náhradník 27. |
JŘ Mgr. Josef ŘíhaBez politické příslušnosti |
63 | pedagog | Chlumec okr. Ústí nad Labem |
1. MHNHRM+NK | 138 10,0 % listiny |
|
JŘ Ing. Josef ŘíhaBez politické příslušnosti |
52 | obchodní ředitel | Děkanovice okr. Benešov |
1. NK | 13 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JŘ Josef ŘíhaBez politické příslušnosti |
38 | učitel odborného výcviku | Sedlice okr. Strakonice |
8. KDU-ČSL+NK | 114 7,6 % listiny |
náhradník 5. |
JŘ Ing. Josef ŘíhaSociální demokracie |
41 | starosta obce | Hvozdná okr. Zlín |
1. SOCDEM+NK | 381 9,2 % listiny |
mandát 1. |
JŘ Josef ŘíhaBez politické příslušnosti |
48 | živnostník | Kladruby okr. Tachov |
9. SNK | 169 7,5 % listiny |
mandát 2. |
JŘ Josef ŘíhaANO 2011 |
76 | senior | Ústí nad Labem-Neštěmice okr. Ústí nad Labem |
3. ANO | 638 6,8 % listiny |
náhradník 1. |
JŘ Jiří ŘíhaBez politické příslušnosti |
58 | hospodský | Blatná okr. Strakonice |
14. ODS | 160 9,8 % listiny |
|
JŘ Jiří ŘíhaBez politické příslušnosti |
47 | soukromý podnikatel | Říkovice okr. Přerov |
2. SNK | 162 11,4 % listiny |
mandát 2. |
JŘ Ing. Jiří ŘíhaBez politické příslušnosti |
60 | investiční projektant | Zruč nad Sázavou okr. Kutná Hora |
3. STAN+NK | 544 6,6 % listiny |
mandát 5. |
JŘ Jiří ŘíhaBez politické příslušnosti |
40 | podnikatel, novinář | Mšeno okr. Mělník |
1. SNK | 184 10,1 % listiny |
mandát 1. |
JŘ Jiří ŘíhaBez politické příslušnosti |
57 | servisní technik | Slapy okr. Tábor |
1. NK | 99 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JŘ Jiří ŘíhaBez politické příslušnosti |
42 | inspektor a technik INSID | Pila okr. Karlovy Vary |
5. SNK | 125 13,3 % listiny |
náhradník 2. |
JŘ Bc. Jiří ŘíhaBez politické příslušnosti |
39 | manažer prodeje | Šenov u Nového Jičína okr. Nový Jičín |
5. SNK | 358 7,5 % listiny |
mandát 3. |
JŘ Ing. Jiří ŘíhaBez politické příslušnosti |
50 | zemědělec | Světlá nad Sázavou okr. Havlíčkův Brod |
10. KDU-ČSL+NK | 482 4,8 % listiny |
náhradník 8. |
JŘ Jindřich ŘíhaBez politické příslušnosti |
50 | dělník | Česká Lípa okr. Česká Lípa |
21. SPD | 462 3,8 % listiny |
náhradník 19. |
JŘ Jindřich ŘíhaObčanská demokratická strana |
51 | technickohospodářský pracovník | Lednice okr. Břeclav |
6. ODS | 67 7,6 % listiny |
náhradník 3. |
JŘ Jaroslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
60 | svářeč plastu | Doupě okr. Jihlava |
1. NK | 37 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JŘ Jaroslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
64 | OSVČ | Hora Svatého Šebestiána okr. Chomutov |
2. SNK | 74 12,8 % listiny |
mandát 3. |
JŘ Mgr. Jaroslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
39 | bankovní specialista | Draženov okr. Domažlice |
1. SNK | 96 21,5 % listiny |
mandát 1. |
JŘ Jan ŘíhaBez politické příslušnosti |
32 | automechanik | Drahenice okr. Příbram |
2. SNK | 53 11,4 % listiny |
mandát 5. |
JŘ Bc. Jan ŘíhaBez politické příslušnosti |
41 | skladník | Veselí okr. Pardubice |
8. SNK | 74 9,7 % listiny |
mandát 8. |
JŘ Jan ŘíhaBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Čestín okr. Kutná Hora |
8. SNK | 110 10,0 % listiny |
náhradník 3. |
JŘ Jan ŘíhaBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Vlčeves okr. Tábor |
1. NK | 26 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JŘ Jan ŘíhaObčanská demokratická strana |
18 | truhlář | Teplice okr. Teplice |
19. ODS | 3 306 3,6 % listiny |
náhradník 9. |
JŘ Jan ŘíhaBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Košťálov okr. Semily |
10. SNK | 214 7,9 % listiny |
náhradník 6. |
JŘ Bc. Jan ŘíhaBez politické příslušnosti |
46 | výkonný ředitel společnosti | Tehov okr. Praha-východ |
1. SNK | 130 14,8 % listiny |
mandát 1. |
JŘ Jan ŘíhaBez politické příslušnosti |
40 | živnostník | Šetějovice okr. Benešov |
6. SNK | 42 19,1 % listiny |
mandát 1. |
JŘ Jan ŘíhaBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ-malíř pokojů | Kropáčova Vrutice okr. Mladá Boleslav |
8. SNK | 172 8,8 % listiny |
náhradník 3. |
JŘ Jan ŘíhaBez politické příslušnosti |
62 | OSVČ | Drhovy okr. Příbram |
1. NK | 56 100,0 % listiny |
|
JŘ Jan ŘíhaBez politické příslušnosti |
50 | hlavní stavbyvedoucí | Kaplice okr. Český Krumlov |
5. Nestran. | 179 8,6 % listiny |
|
JŘ Jan ŘíhaBez politické příslušnosti |
47 | ČEZ - energetik | Náchod okr. Náchod |
8. PaN | 738 3,8 % listiny |
náhradník 7. |
JŘ Jan ŘíhaBez politické příslušnosti |
48 | stavební technik | Janov nad Nisou okr. Jablonec nad Nisou |
5. SNK | 102 9,8 % listiny |
náhradník 3. |
Zobrazeno 52 751–52 800 z 190 148