Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 106 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
TV Ing. Tomáš VařejčkoBez politické příslušnosti |
56 | exbankovní poradce, důchodce | Skuteč okr. Chrudim |
2. SNK | 546 5,7 % listiny |
mandát 5. |
RV Mgr. Roman VařejčkaBez politické příslušnosti |
39 | učitel | Polná okr. Jihlava |
4. SNK | 699 6,8 % listiny |
mandát 1. |
RV Mgr. Radka VařechováBez politické příslušnosti |
43 | učitelka | Hroznová Lhota okr. Hodonín |
5. SNK | 164 8,4 % listiny |
mandát 3. |
ĽV Ing. Ľubomíra VařechováBez politické příslušnosti |
58 | středoškolská učitelka | Žeraviny okr. Hodonín |
1. SNK | 59 16,2 % listiny |
mandát 1. |
MV Miroslav VařechaBez politické příslušnosti |
46 | elektrotechnik | Kněždub okr. Hodonín |
10. SNK | 184 8,8 % listiny |
mandát 10. |
FV Ing. Filip VařechaČeská pirátská strana |
40 | softwarový vývojář, zastupitel MO V | Pardubice V okr. Pardubice |
1. KDU+Zel+Pir+TOP | 856 7,0 % listiny |
mandát 2. |
PV Petr VařečkaBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Rohozec okr. Kutná Hora |
1. NK | 95 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Jiří VařečkaBez politické příslušnosti |
52 | zedník | Hamry okr. Chrudim |
6. SNK | 71 14,5 % listiny |
mandát 3. |
JV Jaroslav Vařečka, DiS.Bez politické příslušnosti |
46 | dispečer dopravy | Heřmanův Městec okr. Chrudim |
2. SNK | 694 5,1 % listiny |
mandát 4. |
PV Pavel VařbuchtaBez politické příslušnosti |
43 | starosta obce | Čáslavice okr. Třebíč |
1. SNK | 246 11,2 % listiny |
mandát 1. |
BV Barbora VařákováBez politické příslušnosti |
38 | majitelka Autoškoly pro ženy | Ostrava-Jih okr. Ostrava-město |
7. KDU-ČSL+ODS | 2 992 2,3 % listiny |
mandát 7. |
RV Richard VařákBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Lukov okr. Zlín |
8. ODS+NK | 315 5,6 % listiny |
mandát 8. |
BV Bronislav VařákBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Uherčice okr. Znojmo |
4. SNK | 63 15,0 % listiny |
mandát 1. |
AV Ing. arch. Alžběta Varyš MajnušováBez politické příslušnosti |
32 | architektka | Raduň okr. Opava |
2. SNK | 151 15,3 % listiny |
mandát 2. |
PV Ing. Petr VaryšBez politické příslušnosti |
59 | místostarosta obce Vitice | Vitice okr. Kolín |
2. STAN+NK | 237 11,2 % listiny |
mandát 1. |
OV Oto VarvarovskýBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Slověnice okr. Benešov |
3. SNK | 20 19,6 % listiny |
mandát 2. |
PV Ing. Petra VarousováBez politické příslušnosti |
51 | administrativní pracovník | Heřmaň okr. Písek |
5. SNK | 47 8,9 % listiny |
mandát 6. |
MV Martin VarnuškaBez politické příslušnosti |
34 | technik výstavby | Ražice okr. Písek |
4. SNK | 86 13,9 % listiny |
mandát 1. |
AV Anna VarmužováBez politické příslušnosti |
64 | starobní důchodce | Žeraviny okr. Hodonín |
2. SNK | 52 14,3 % listiny |
mandát 2. |
PV Petr VarmužaBez politické příslušnosti |
57 | elektrikář | Terezín okr. Hodonín |
7. STAN+NK | 71 9,2 % listiny |
mandát 7. |
JV Ing. Jan VarmužaKDU-ČSL |
42 | IT projektový manažer | Valašská Bystřice okr. Vsetín |
4. KDU-ČSL+NK | 349 6,9 % listiny |
mandát 5. |
BV Boris VarmužaBez politické příslušnosti |
44 | zahradník, místostarosta | Žeraviny okr. Hodonín |
1. SNK | 59 26,1 % listiny |
mandát 1. |
MV Marek VarmusBez politické příslušnosti |
39 | řidič | Třebom okr. Opava |
4. SNK | 98 14,3 % listiny |
mandát 4. |
JV Jaroslav VarchulíkBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Žandov okr. Česká Lípa |
1. SNK | 289 7,3 % listiny |
mandát 1. |
MV Martin VarcholekBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Třemošná okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 755 5,6 % listiny |
mandát 7. |
EV Mgr. Eva VarchoľákováBez politické příslušnosti |
66 | středoškolská učitelka na penzi | Nová Ves okr. Ostrava-město |
5. STAN+NK | 142 11,1 % listiny |
mandát 5. |
ĽV Ľuboš VarhaníkBez politické příslušnosti |
41 | starosta obce Jamné | Jamné okr. Jihlava |
1. SNK | 166 11,7 % listiny |
mandát 2. |
NV Ing. Naděžda VargováBez politické příslušnosti |
43 | ředitelka banky | Luby okr. Cheb |
2. KDU-ČSL | 442 13,5 % listiny |
mandát 3. |
LV Ludmila VargováBez politické příslušnosti |
64 | ředitelka MŠ Čakovice III, zastupitelka MČ | Praha-Čakovice okr. Hlavní město Praha |
6. ODS+TOP 09 | 1 907 5,1 % listiny |
mandát 6. |
VV Věra Varga ReslováBez politické příslušnosti |
63 | specialista financování | Stráž pod Ralskem okr. Česká Lípa |
1. SNK | 378 8,0 % listiny |
mandát 2. |
MV Ing. Martin Varga, BA.Bez politické příslušnosti |
51 | daňový poradce | Bzenec okr. Hodonín |
5. STAN+NK | 810 6,9 % listiny |
mandát 5. |
JV Bc. Jaroslav VargaBez politické příslušnosti |
45 | starosta města Klimkovic | Klimkovice okr. Ostrava-město |
1. SNK | 715 8,4 % listiny |
mandát 1. |
CV JUDr. Cyril VaradínekBez politické příslušnosti |
40 | právník | Bořetice okr. Břeclav |
13. SNK | 187 7,4 % listiny |
mandát 3. |
OV Ondřej VaraďaBez politické příslušnosti |
35 | starosta obce | Troubky-Zdislavice okr. Kroměříž |
1. SNK | 107 13,3 % listiny |
mandát 1. |
ZV Mgr. Zdeňka VápeníkováBez politické příslušnosti |
52 | učitelka | Okrouhlička okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 98 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Ladislava VápeníkováBez politické příslušnosti |
58 | vedoucí prodejny | Nezdenice okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 196 10,8 % listiny |
mandát 4. |
TV Ing. Tomáš VápeníkBez politické příslušnosti |
38 | jednatel společnosti a CFO společnosti | Nezdenice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 211 11,6 % listiny |
mandát 2. |
MV Miroslav VápeníkBez politické příslušnosti |
76 | soukromý podnikatel | Mokošín okr. Pardubice |
6. SNK | 49 13,4 % listiny |
mandát 7. |
MV Miroslav VápeníkBez politické příslušnosti |
63 | agronom | Dolní Město okr. Havlíčkův Brod |
4. KDU-ČSL | 359 11,3 % listiny |
mandát 4. |
MV Martin VápeníkBez politické příslušnosti |
48 | starosta obce | Výškov okr. Louny |
1. SNK | 140 21,8 % listiny |
mandát 1. |
JV Josef VápeníkBez politické příslušnosti |
46 | odpovědný vedoucí prodejny, radní obce, dobrovolný hasič | Jedlová okr. Svitavy |
3. MY+NK | 324 8,5 % listiny |
mandát 2. |
JV Jaromír VápeníkBez politické příslušnosti |
62 | podnikatel v oblasti kulturních a sportovních akcí | Postoloprty okr. Louny |
1. NEZ+NK | 234 9,4 % listiny |
mandát 1. |
AV Ing. Anna VanžurováBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Běrunice okr. Nymburk |
5. SNK | 199 8,8 % listiny |
mandát 5. |
VV Vlastimil VanžuraBez politické příslušnosti |
69 | hodinář | Týnec nad Sázavou okr. Benešov |
4. STAN+NK | 700 7,4 % listiny |
mandát 2. |
VV Mgr. Viktor VanžuraBez politické příslušnosti |
52 | ředitel školského zařízení | Horní Bříza okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 267 8,1 % listiny |
mandát 1. |
VV Václav VanžůraBez politické příslušnosti |
61 | zaměstnanec obce | Rožnov okr. Náchod |
2. SNK | 118 13,5 % listiny |
mandát 4. |
RV Roman VanžuraBez politické příslušnosti |
46 | nezaměstnaný | Poběžovice u Přelouče okr. Pardubice |
5. SNK | 24 10,1 % listiny |
mandát 5. |
MV Bc. Marek VanžuraBez politické příslušnosti |
39 | policista | Habřina okr. Hradec Králové |
6. SNK | 79 24,2 % listiny |
mandát 1. |
JV Josef VanžůraBez politické příslušnosti |
47 | servisní technik | Habřina okr. Hradec Králové |
1. SNK | 121 15,1 % listiny |
mandát 2. |
LV Luboš VaňuraBez politické příslušnosti |
62 | traktorista | Radotice okr. Třebíč |
1. NK | 53 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 5 251–5 300 z 61 677