Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 114 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
EČ Ing. Eliška ČernáBez politické příslušnosti |
38 | krajinářská architektka | Praha-Velká Chuchle okr. Hlavní město Praha |
6. KDU-ČSL+NK | 286 7,4 % listiny |
mandát 4. |
DČ Dagmar ČernáBez politické příslušnosti |
53 | administrativní pracovnice rentgenu | Písečná okr. Jeseník |
7. SNK | 187 6,5 % listiny |
mandát 7. |
DČ Mgr. Dagmar Černá, MBABez politické příslušnosti |
39 | projektant, členka rady | Hýskov okr. Beroun |
4. SNK | 597 6,5 % listiny |
mandát 4. |
BČ Bohumíra ČernáBez politické příslušnosti |
45 | účetní | Staňkov okr. Domažlice |
7. SNK | 494 6,1 % listiny |
mandát 8. |
BČ Barbora ČernáBez politické příslušnosti |
51 | účetní | Libkov okr. Domažlice |
1. NK | 59 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AČ Anna ČernáBez politické příslušnosti |
62 | OSVČ | Dobšice okr. Znojmo |
9. STAN+NK | 408 6,6 % listiny |
mandát 9. |
AČ Anna ČernáBez politické příslušnosti |
43 | jednatel firmy | Městečko okr. Rakovník |
3. SNK | 75 13,3 % listiny |
mandát 3. |
AČ Andrea ČernáBez politické příslušnosti |
45 | produktová manažerka | Bělušice okr. Most |
6. SNK | 62 14,0 % listiny |
mandát 2. |
AČ Alice ČernáBez politické příslušnosti |
37 | projektový manažer ve stavebnictví | Ratměřice okr. Benešov |
6. STAN+NK | 86 12,3 % listiny |
mandát 6. |
AČ Ing. Alena ČernáBez politické příslušnosti |
39 | dispečerka, místostarostka | Pustá Kamenice okr. Svitavy |
2. SNK | 110 12,4 % listiny |
mandát 5. |
MČ Michaela ČermínováBez politické příslušnosti |
49 | asistent pedagoga | Melč okr. Opava |
1. NK | 115 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LČ Bc. Lucie ČermínováBez politické příslušnosti |
40 | všeobecná sestra | Litultovice okr. Opava |
7. SNK | 193 9,0 % listiny |
mandát 1. |
BČ Blanka Čermáková HoudkováBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ - účetní | Podveky okr. Kutná Hora |
6. SNK | 111 11,0 % listiny |
mandát 6. |
ZČ MUDr. Zuzana Čermáková, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
36 | lékař | Poruba okr. Ostrava-město |
2. ODS+TOP 09 | 2 857 3,0 % listiny |
mandát 2. |
ZČ Zuzana ČermákováBez politické příslušnosti |
38 | zdravotní sestra | Strančice okr. Praha-východ |
7. SNK | 664 6,8 % listiny |
mandát 7. |
ZČ Zita ČermákováBez politické příslušnosti |
56 | administrativní pracovnice | Světlík okr. Český Krumlov |
2. SNK | 125 10,0 % listiny |
mandát 2. |
VČ Veronika ČermákováBez politické příslušnosti |
36 | komunitní pracovnice | Žlutice okr. Karlovy Vary |
5. Vize KVK+NK | 383 7,0 % listiny |
mandát 5. |
VČ Věra ČermákováBez politické příslušnosti |
56 | administrativní pracovnice | Libochovičky okr. Kladno |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VČ Věra ČermákováBez politické příslušnosti |
73 | důchodkyně, bývalá starostka | Velké Přílepy okr. Praha-západ |
3. SNK | 390 7,4 % listiny |
mandát 2. |
TČ Mgr. Tereza ČermákováBez politické příslušnosti |
38 | koordinátor klinického vzdělávání | Borek okr. České Budějovice |
3. SNK | 187 13,4 % listiny |
mandát 2. |
RČ Renata ČermákováBez politické příslušnosti |
56 | školnice v základní škole | Pavlice okr. Znojmo |
7. SNK | 167 9,9 % listiny |
mandát 7. |
PČ Mgr. Petra ČermákováBez politické příslušnosti |
43 | ředitelka org. soc. služby pro seniory | Sány okr. Nymburk |
6. SNK | 127 18,2 % listiny |
mandát 1. |
PČ Pavla ČermákováBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Kostelec nad Černými lesy okr. Praha-východ |
3. SNK | 584 6,8 % listiny |
mandát 5. |
NČ Ing. arch. Naděžda ČermákováBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ | Přišimasy okr. Kolín |
1. SNK | 201 11,6 % listiny |
mandát 2. |
MČ Mgr. Monika ČermákováObčanská demokratická strana |
56 | radní MČ Praha 17, ředitelka Centra sociálně zdravotních služeb | Praha 17 okr. Hlavní město Praha |
2. ODS+NK | 1 329 5,1 % listiny |
mandát 2. |
MČ Bc. Miroslava ČermákováBez politické příslušnosti |
56 | učitelka | Čáslavice okr. Třebíč |
12. SNK | 194 8,8 % listiny |
mandát 4. |
MČ Bc. et Bc. Miroslava ČermákováBez politické příslušnosti |
31 | koordinátorka akcí a projektů | Netřebice okr. Nymburk |
1. SNK | 43 19,9 % listiny |
mandát 1. |
MČ PharmDr. Milena ČermákováBez politické příslušnosti |
47 | lékárnice | Oucmanice okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 100 14,1 % listiny |
mandát 3. |
MČ MUDr. Martina Čermáková, FEBEMBez politické příslušnosti |
33 | lékařka urgentního příjmu | Pravy okr. Pardubice |
4. SNK | 28 22,8 % listiny |
mandát 1. |
MČ Martina ČermákováBez politické příslušnosti |
57 | manažer ABC ČR, zastupitelka | Vražkov okr. Litoměřice |
6. SNK | 104 10,5 % listiny |
mandát 6. |
MČ Martina ČermákováBez politické příslušnosti |
52 | poštovní úřednice | Hlušice okr. Hradec Králové |
9. SNK | 134 16,2 % listiny |
mandát 1. |
MČ Mgr. Markéta ČermákováBez politické příslušnosti |
46 | projektový manažer, lektor | Staré Hradiště okr. Pardubice |
1. SNK | 512 7,1 % listiny |
mandát 1. |
MČ Ing. Markéta Čermáková, MBAANO 2011 |
57 | ekonom | Dobříš okr. Příbram |
2. ANO | 938 5,2 % listiny |
mandát 3. |
LČ Ing. Lenka ČermákováBez politické příslušnosti |
45 | technickoekonomický referent | Bílý Kostel nad Nisou okr. Liberec |
5. SNK | 331 11,1 % listiny |
mandát 5. |
LČ Lenka ČermákováBez politické příslušnosti |
48 | skladová účetní | Chodouny okr. Litoměřice |
6. SNK | 189 10,6 % listiny |
mandát 6. |
HČ Hana ČermákováBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Vojníkov okr. Písek |
4. SNK | 35 20,6 % listiny |
mandát 3. |
EČ Ing. Eva ČermákováBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Svrkyně okr. Praha-západ |
2. SNK | 131 11,6 % listiny |
mandát 2. |
EČ Eva ČermákováBez politické příslušnosti |
61 | učitelka | Třemošnice okr. Chrudim |
13. SNK | 260 8,8 % listiny |
mandát 3. |
EČ Emílie ČermákováBez politické příslušnosti |
37 | strážník městské policie | Druztová okr. Plzeň-sever |
9. SNK | 231 10,9 % listiny |
mandát 9. |
EČ Mgr. Eliška ČermákováBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Zahrádky okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 79 20,6 % listiny |
mandát 1. |
DČ Mgr. Dagmar ČermákováBez politické příslušnosti |
45 | středoškolská učitelka | Orel okr. Chrudim |
5. SNK | 239 8,9 % listiny |
mandát 6. |
VČ Vladimír ČermákBez politické příslušnosti |
69 | OSVČ | Dobřív okr. Rokycany |
4. SNK | 298 9,8 % listiny |
mandát 4. |
VČ Václav ČermákKomunistická str.Čech a Moravy |
58 | pracovník v sociálních službách | Kladruby nad Labem okr. Pardubice |
1. KSČM | 116 11,0 % listiny |
mandát 2. |
VČ Ing. Václav ČermákBez politické příslušnosti |
51 | plodinový specialista | Pohled okr. Havlíčkův Brod |
5. KDU-ČSL+NK | 249 10,7 % listiny |
mandát 5. |
TČ Ing. Tomáš ČermákBez politické příslušnosti |
45 | majitel autoservisu | Bakov nad Jizerou okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 576 6,2 % listiny |
mandát 2. |
RČ Rostislav ČermákBez politické příslušnosti |
30 | zahradník | Podbrdy okr. Beroun |
1. NK | 75 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RČ Roman ČermákBez politické příslušnosti |
33 | lektor | Grešlové Mýto okr. Znojmo |
4. SNK | 51 17,6 % listiny |
mandát 1. |
RČ Roman ČermákBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí výrobního areálu | Strážkovice okr. České Budějovice |
5. NČ+NK | 198 13,9 % listiny |
mandát 4. |
RČ Richard ČermákOstravak |
43 | starosta | Vítkovice okr. Ostrava-město |
1. Ostravak | 939 7,6 % listiny |
mandát 1. |
RČ Mgr. Radek ČermákKDU-ČSL |
46 | dopravní expert, učitel | Praha 18 okr. Hlavní město Praha |
3. KDUZelPirPHASNK | 1 507 4,8 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 55 651–55 700 z 61 677