Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 127 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LC Ladislav CrkvaBez politické příslušnosti |
49 | nástrojař | Zvíkov okr. Český Krumlov |
4. SNK | 32 13,4 % listiny |
mandát 4. |
VC Věra CrhováBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ | Bradlecká Lhota okr. Semily |
3. SNK | 80 13,7 % listiny |
mandát 3. |
TC Ing. Tomáš Crhonek, MBABez politické příslušnosti |
47 | zástupce ředitele SŠ | Vracov okr. Hodonín |
4. HR+NK | 767 6,2 % listiny |
mandát 5. |
PC Pavel CrhanSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
57 | ředitel akademie ARTIS Brno | Brno-Žabovřesky okr. Brno-město |
2. KDU-ČSL+STAN | 2 656 4,2 % listiny |
mandát 2. |
DC Mgr. Drahomír CrhanBez politické příslušnosti |
69 | jednatel společnosti | Nezamyslice okr. Prostějov |
1. SNK | 214 7,7 % listiny |
mandát 4. |
DC Mgr. Denis CrhanBez politické příslušnosti |
34 | učitel | Vojkovice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 235 8,0 % listiny |
mandát 2. |
BC Bohumír CrhánBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí skladu | Rančířov okr. Jihlava |
2. SNK | 142 12,7 % listiny |
mandát 2. |
TC Tereza Crháková, DiS.Bez politické příslušnosti |
35 | zdravotní sestra, vedoucí zdravotního úseku v DPS MT | Jaroměřice okr. Svitavy |
2. SNK | 202 12,9 % listiny |
mandát 1. |
MC Ing. Milan CrhákBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí logistiky | Lysice okr. Blansko |
8. SNK | 454 6,2 % listiny |
mandát 9. |
JC Josef CrhákBez politické příslušnosti |
47 | obchodní poradce | Nosislav okr. Brno-venkov |
5. SNK | 289 5,8 % listiny |
mandát 6. |
LC Libor Crha ml.Bez politické příslušnosti |
27 | řidič | Borovník okr. Brno-venkov |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VC Vítězslav CrhaBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Staré Město okr. Šumperk |
3. SNK | 197 7,9 % listiny |
mandát 2. |
SC Stanislav CrhaBez politické příslušnosti |
66 | osoba samostatně výdělečně činná | Maršov okr. Brno-venkov |
2. SNK | 156 14,0 % listiny |
mandát 2. |
PC Přemysl CrhaBez politické příslušnosti |
48 | hasič - HZS ČR | Moravičany okr. Šumperk |
3. STAN+NK | 211 14,0 % listiny |
mandát 2. |
LC Ladislav CrhaBez politické příslušnosti |
65 | OSVČ | Pozořice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 259 9,8 % listiny |
mandát 2. |
JC Ing. Bc. Jiří CrhaObčanská demokratická strana |
66 | starosta | Blansko okr. Blansko |
1. ODS+TOP 09+NK | 3 890 4,9 % listiny |
mandát 1. |
JC Jiří CrhaBez politické příslušnosti |
56 | manipulant výroby | Moravičany okr. Šumperk |
1. STAN+NK | 197 13,0 % listiny |
mandát 3. |
IC Bc. Igor CrhaBez politické příslušnosti |
62 | OSVČ | Skřípov okr. Prostějov |
1. SNK | 130 11,6 % listiny |
mandát 1. |
AC Ing. Antonín CrhaKDU-ČSL |
65 | bývalý starosta | Brno-Bohunice okr. Brno-město |
2. KDU-ČSL+NK | 1 408 5,3 % listiny |
mandát 2. |
AC Ing. Adam Crha, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
37 | softwarový inženýr | Kobylnice okr. Brno-venkov |
6. TOP 09+NK | 112 10,3 % listiny |
mandát 2. |
JC Mgr. Jana CozlováBez politické příslušnosti |
56 | klinický psycholog | Zlatá Olešnice okr. Trutnov |
2. SNK | 31 20,5 % listiny |
mandát 1. |
JC Jiří CozlBez politické příslušnosti |
35 | hasič | Radnice okr. Rokycany |
10. SNK | 430 6,7 % listiny |
mandát 10. |
KC Karel CouralBez politické příslušnosti |
26 | hasič | Vír okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 121 20,8 % listiny |
mandát 1. |
ZC Mgr. Zuzana CoufalováBez politické příslušnosti |
59 | učitelka 1. stupně ZŠ | Velká Polom okr. Ostrava-město |
4. SNK | 685 7,2 % listiny |
mandát 4. |
ZC Bc. Zdeňka CoufalováBez politické příslušnosti |
68 | emeritní ředitelka MŠ | Česká Lípa okr. Česká Lípa |
10. ANO | 2 761 4,0 % listiny |
mandát 10. |
VC Vlastimila CoufalováBez politické příslušnosti |
64 | živnostník | Velký Týnec okr. Olomouc |
5. Nestran. | 637 9,8 % listiny |
mandát 5. |
RC Mgr. et Mgr. Radka CoufalováBez politické příslušnosti |
39 | advokátka | Kralice na Hané okr. Prostějov |
2. SNK | 171 13,0 % listiny |
mandát 2. |
PC Bc. Petra CoufalováBez politické příslušnosti |
48 | ředitelka MŠ | Pozdeň okr. Kladno |
3. SNK | 207 16,0 % listiny |
mandát 1. |
JC Mgr. Bc. Julie CoufalováBez politické příslušnosti |
32 | pedagožka a spolumajitelka lesní školky a školy | Radkov okr. Svitavy |
3. SNK | 46 14,6 % listiny |
mandát 4. |
BC Blanka CoufalováBez politické příslušnosti |
53 | úřednice | Nové Sady okr. Vyškov |
3. SNK | 38 12,7 % listiny |
mandát 3. |
KC Kateřina CoufalíkováBez politické příslušnosti |
34 | asistentka prodeje | Zlobice okr. Kroměříž |
5. SNK | 128 7,2 % listiny |
mandát 5. |
VC Vlastislav CoufalíkBez politické příslušnosti |
43 | starosta obce | Zlobice okr. Kroměříž |
1. SNK | 135 7,5 % listiny |
mandát 1. |
PC Ing. Pavel Coufalík, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
38 | stavební inženýr, starosta | Pozlovice okr. Zlín |
1. SNK | 512 9,2 % listiny |
mandát 1. |
MC Michal CoufalíkBez politické příslušnosti |
40 | stolař | Podhradí okr. Zlín |
4. SNK | 77 12,8 % listiny |
mandát 3. |
JC Ing. Jakub CoufalíkBez politické příslušnosti |
36 | starosta obce | Žabčice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 582 8,7 % listiny |
mandát 1. |
ZC Ing. Zbyněk CoufalKomunistická str.Čech a Moravy |
72 | starobní důchodce | Čistá okr. Rakovník |
3. SNK | 134 12,0 % listiny |
mandát 3. |
VC Václav CoufalKomunistická str.Čech a Moravy |
44 | skladník | Dolní Město okr. Havlíčkův Brod |
1. Stačilo! | 60 14,6 % listiny |
mandát 1. |
VC Ing. Václav CoufalKDU-ČSL |
30 | agronom | Těšetice okr. Olomouc |
5. KDU-ČSL | 285 13,1 % listiny |
mandát 1. |
TC Tomáš CoufalBez politické příslušnosti |
45 | policista | Klokočov okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 50 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RC Roman CoufalBez politické příslušnosti |
59 | dělník | Hamry okr. Klatovy |
4. SNK | 32 17,4 % listiny |
mandát 4. |
RC Ing. Roman CoufalBez politické příslušnosti |
31 | technolog | Sádek okr. Svitavy |
9. SNK | 119 9,8 % listiny |
mandát 9. |
PC RNDr. Petr Coufal, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
39 | ředitel střední školy, vysokoškolský pedagog | Morašice okr. Svitavy |
2. SNK | 137 11,4 % listiny |
mandát 3. |
PC Petr CoufalBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí lomů | Chuchelna okr. Semily |
3. SNK | 240 6,4 % listiny |
mandát 4. |
PC Petr CoufalBez politické příslušnosti |
38 | údržbář, OSVČ | Višňová okr. Liberec |
7. SNK | 443 6,6 % listiny |
mandát 7. |
PC Petr CoufalBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Černousy okr. Liberec |
1. SNK | 72 24,7 % listiny |
mandát 1. |
PC Ing. Petr CoufalBez politické příslušnosti |
46 | ředitel společnosti | Rantířov okr. Jihlava |
6. SNK | 146 11,4 % listiny |
mandát 7. |
PC MgA. Petr CoufalBez politické příslušnosti |
56 | pracovník nákupu Marelli Automotive Lighting | Polná okr. Jihlava |
8. SNK | 789 6,7 % listiny |
mandát 3. |
NC Natálie CoufalBez politické příslušnosti |
25 | pedagog | Čížkov okr. Pelhřimov |
5. SNK | 30 12,5 % listiny |
mandát 5. |
MC Milan CoufalBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Ubušínek okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MC Bc. Marek CoufalBez politické příslušnosti |
51 | IT specialista | Dobříň okr. Litoměřice |
1. NK | 200 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 56 301–56 350 z 61 677