Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 147 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
TB Tomáš Budina, DiS.ANO 2011 |
47 | stavební dozor, správa nemovitostí | Liberec okr. Liberec |
7. ANO | 5 330 2,6 % listiny |
mandát 7. |
LB Ing. Libor BudinaBez politické příslušnosti |
41 | výkonný manažer | Ráby okr. Pardubice |
3. SNK | 136 11,9 % listiny |
mandát 4. |
ZB Zdeněk BudínBez politické příslušnosti |
57 | provozní montér | Zbinohy okr. Jihlava |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZB Zbyněk BudínBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí prodejny | Kamenná okr. Jihlava |
6. SNK | 62 10,0 % listiny |
mandát 7. |
VB Václav BudínBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ zpracování kamene | Volduchy okr. Rokycany |
2. ODS+STAN+TOP 09 | 187 12,6 % listiny |
mandát 2. |
RB Roman BudínBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Volduchy okr. Rokycany |
5. SOCDEM | 283 10,7 % listiny |
mandát 6. |
PB Pavel BudínBez politické příslušnosti |
52 | starosta | Hovorčovice okr. Praha-východ |
1. SNK | 352 7,0 % listiny |
mandát 1. |
OB Ing. Oto BudínObčanská demokratická strana |
33 | učitel | Velká Bíteš okr. Žďár nad Sázavou |
5. ODS+NK | 429 6,1 % listiny |
mandát 2. |
LB Lukáš BudínBez politické příslušnosti |
46 | státní zaměstnanec | Kařez okr. Rokycany |
5. SNK | 165 12,2 % listiny |
mandát 5. |
JB Jiří BudínBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Plavsko okr. Jindřichův Hradec |
1. NK | 133 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JB Jindřich BudínBez politické příslušnosti |
43 | odborný referent stavebního úřadu ve Staňkově a OSVČ | Osvračín okr. Domažlice |
2. SNK | 95 12,4 % listiny |
mandát 2. |
FB František BudínBez politické příslušnosti |
35 | skladník | Nihošovice okr. Strakonice |
4. SNK | 65 13,9 % listiny |
mandát 4. |
ZB Zdeňka BudilováBez politické příslušnosti |
35 | poštovní doručovatelka | Otročín okr. Karlovy Vary |
5. KDU-ČSL | 73 11,7 % listiny |
mandát 5. |
TB Ing. Tomáš BudilBez politické příslušnosti |
55 | jednatel společnosti | Benešov okr. Benešov |
1. NEZ+NK | 1 202 4,2 % listiny |
mandát 6. |
SB Stanislav BudilBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel | Štětkovice okr. Příbram |
4. SNK | 65 12,6 % listiny |
mandát 4. |
LB Luděk BudilBez politické příslušnosti |
54 | podnikatel | Votice okr. Benešov |
2. SNK | 735 5,5 % listiny |
mandát 6. |
JB Jiří BudilBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Lážovice okr. Beroun |
1. NK | 51 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JB Jiřina BudíkováBez politické příslušnosti |
58 | finanční specialista | Dubné okr. České Budějovice |
5. KDU-ČSL | 245 6,5 % listiny |
mandát 5. |
DB Mgr. Dana BudíkováBez politické příslušnosti |
39 | dětská sestra | Dubné okr. České Budějovice |
12. KDU-ČSL | 236 6,3 % listiny |
mandát 12. |
MB Mgr. Michal BudíkBez politické příslušnosti |
48 | majitel sportovní agentury | Brno-Černovice okr. Brno-město |
9. SPČ | 1 001 4,8 % listiny |
mandát 9. |
JB Jaroslav BudíkBez politické příslušnosti |
56 | montážní technik | Obědkovice okr. Prostějov |
6. SNK | 34 12,1 % listiny |
mandát 7. |
OB Otto BudělovskýBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Malečov okr. Ústí nad Labem |
8. SNK | 217 6,3 % listiny |
mandát 9. |
MB Marcela BudařováBez politické příslušnosti |
56 | správce rozpočtu městské části | Přezletice okr. Praha-východ |
1. SNK | 210 15,1 % listiny |
mandát 1. |
JB Jan BudaiBez politické příslušnosti |
38 | směnový mistr | Židovice okr. Jičín |
1. NK | 27 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IB Iva BudaiBez politické příslušnosti |
37 | rodičovská dovolená | Kněžičky okr. Nymburk |
5. SNK | 22 24,2 % listiny |
mandát 1. |
IB Ivana BudačováBez politické příslušnosti |
62 | důchodce | Čmelíny okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 27 14,5 % listiny |
mandát 4. |
PB Ing. Peter BúdaBez politické příslušnosti |
44 | programátor | Vranovice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 252 7,1 % listiny |
mandát 4. |
ZB Zuzana BučkováBez politické příslušnosti |
46 | pracovnice provozu | Okrouhlá okr. Česká Lípa |
6. SLK | 152 7,1 % listiny |
mandát 6. |
PB Petra BučkováBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí skladu | Tvorovice okr. Prostějov |
3. SNK | 55 12,9 % listiny |
mandát 4. |
MB Marie BučkováBez politické příslušnosti |
53 | zástupce vedoucího střediska | Horní Lideč okr. Vsetín |
4. SNK | 238 6,2 % listiny |
mandát 5. |
MB Bc. Miloš BučinskýBez politické příslušnosti |
39 | IT specialista v automobilovém průmyslu, fotograf | Soběslav okr. Tábor |
4. SNK | 387 6,5 % listiny |
mandát 2. |
RB Radek BučinaBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Hrobčice okr. Teplice |
4. SNK | 108 12,3 % listiny |
mandát 2. |
AB Alois BučilBez politické příslušnosti |
79 | důchodce | Smolotely okr. Příbram |
6. SNK | 66 16,8 % listiny |
mandát 2. |
TB Mgr. Tomáš BučekBez politické příslušnosti |
41 | advokát | Brno-Komín okr. Brno-město |
2. KLID | 481 6,2 % listiny |
mandát 3. |
RB Roman BučekBez politické příslušnosti |
41 | starosta obce | Lopeník okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 129 14,9 % listiny |
mandát 1. |
RB Ing. Radek BučekBez politické příslušnosti |
36 | stavební inženýr | Moravský Písek okr. Hodonín |
3. Moravané | 163 9,5 % listiny |
mandát 2. |
PB Ing. Petr BučekBez politické příslušnosti |
43 | řezník, kupec a sedlák v jedné osobě | Žeranovice okr. Kroměříž |
6. SNK | 161 14,1 % listiny |
mandát 2. |
MB Miloš BučekBez politické příslušnosti |
52 | mistr údržby | Brno-jih okr. Brno-město |
4. JSME+NK | 566 5,4 % listiny |
mandát 4. |
MB Milan BučekSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
57 | starosta města | Ivančice okr. Brno-venkov |
1. STAN+NK | 997 9,7 % listiny |
mandát 1. |
JB Jiří BučekBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Stanovice okr. Karlovy Vary |
8. SNK | 109 16,5 % listiny |
mandát 1. |
AB Aleš BučekBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí technických služeb, velitel JSDH | Březina okr. Brno-venkov |
4. SNK | 347 11,9 % listiny |
mandát 4. |
LB Lukáš BuczekSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
31 | manažer provozu a technické správy | Praha-Dubeč okr. Hlavní město Praha |
2. STAN | 276 8,4 % listiny |
mandát 2. |
LB Libor BucifalBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Úmonín okr. Kutná Hora |
6. SNK | 120 10,2 % listiny |
mandát 6. |
VB Václav BucekBez politické příslušnosti |
35 | mechatronik | Veselice okr. Mladá Boleslav |
1. NK | 16 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JB Jiří BucekBez politické příslušnosti |
41 | business architekt a analytik | Lázně Bohdaneč okr. Pardubice |
2. SNK | 245 7,0 % listiny |
mandát 3. |
ŠB Šárka BubnováBez politické příslušnosti |
33 | administrativní pracovnice | Kejžlice okr. Pelhřimov |
1. NK | 113 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RB Radek BubníkBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí výroby bazény a jezírka | Ústrašice okr. Tábor |
3. SNK | 79 11,1 % listiny |
mandát 4. |
ZB Bc. Zdeňka BublováBez politické příslušnosti |
64 | finanční poradce | Komárov okr. Beroun |
3. SNK | 499 8,2 % listiny |
mandát 2. |
LB Lucie BublováBez politické příslušnosti |
36 | úřednice | Cheznovice okr. Rokycany |
3. SNK | 96 14,6 % listiny |
mandát 2. |
JB Mgr. Jitka BublováStrana zelených |
57 | knihovnice | Otnice okr. Vyškov |
7. KDU-ČSL | 422 13,4 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 57 301–57 350 z 61 677