Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 1 175 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
TR Tomáš RačanskýBez politické příslušnosti |
22 | student | Račice-Pístovice okr. Vyškov |
10. Moravané | 34 6,3 % listiny |
náhradník 9. |
PR Pavel RačanskýSvoboda a př. demokracie (SPD) |
39 | řidič mezinárodní kamionové dopravy | Vyškov okr. Vyškov |
19. SPD+Stačilo!+NK | 278 3,3 % listiny |
|
OR Ondřej RačanskýBez politické příslušnosti |
34 | konstruktér | Bystrovany okr. Olomouc |
4. SNK | 92 10,2 % listiny |
náhradník 2. |
MR Milan RačanskýBez politické příslušnosti |
51 | manažer oddělení BOZP a ŽP | Útvina okr. Karlovy Vary |
4. SNK | 183 12,1 % listiny |
mandát 4. |
PR Petra RačanskáBez politické příslušnosti |
48 | rozpočtář staveb | Útvina okr. Karlovy Vary |
1. SNK | 178 11,7 % listiny |
mandát 2. |
LR Lenka RačanskáBez politické příslušnosti |
40 | senior účetní | Krásné Údolí okr. Karlovy Vary |
1. NK | 86 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ER Eva RačanováBez politické příslušnosti |
54 | obsluha čerpací stanice | Čimelice okr. Písek |
2. JIH 12 | 27 6,8 % listiny |
náhradník 5. |
JR Jan RačanBez politické příslušnosti |
80 | důchodce | Čimelice okr. Písek |
2. NČ | 53 9,9 % listiny |
náhradník 3. |
DR Daniel RačanBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Putimov okr. Pelhřimov |
1. NK | 152 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VR Mgr. Vladimíra RačákováBez politické příslušnosti |
63 | tajemník MÚ | Vyšší Brod okr. Český Krumlov |
4. STAN+NK | 203 7,6 % listiny |
náhradník 4. |
VR Bc. Veronika RačákováBez politické příslušnosti |
46 | zástupkyně ředitelky pro MŠ | Frymburk okr. Český Krumlov |
5. SNK | 128 12,3 % listiny |
mandát 2. |
VR Ing. Vendula RačákováBez politické příslušnosti |
40 | specialistka v oblasti IT | Želechovice nad Dřevnicí okr. Zlín |
12. SNK | 293 5,9 % listiny |
náhradník 6. |
LR Lucie RačakováBez politické příslušnosti |
35 | vedoucí oddělení provozu, Česká pošta | Třebosice okr. Pardubice |
3. SNK | 59 15,2 % listiny |
náhradník 1. |
KR Kristýna RačákováBez politické příslušnosti |
29 | mateřská dovolená | Bystřice nad Pernštejnem okr. Žďár nad Sázavou |
18. STAN+NK | 175 3,3 % listiny |
náhradník 16. |
JR Jarmila RačákováBez politické příslušnosti |
51 | provozář | Bednárec okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 35 13,3 % listiny |
mandát 5. |
BR Barbora RačákováBez politické příslušnosti |
30 | pedagog | Rokytnice nad Jizerou okr. Semily |
9. SLK | 384 5,2 % listiny |
náhradník 1. |
TR Tomáš RačákBez politické příslušnosti |
41 | dělník | Vyšší Brod okr. Český Krumlov |
12. SNK | 80 5,1 % listiny |
náhradník 10. |
TR Tomáš RačákSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
40 | projektový manažer | Vimperk okr. Prachatice |
7. STAN | 452 5,3 % listiny |
náhradník 2. |
TR Tomáš RačakBez politické příslušnosti |
37 | řidič z povolání | Kokory okr. Přerov |
15. SNK | 55 5,2 % listiny |
náhradník 13. |
RR Roman RačákBez politické příslušnosti |
50 | dělník | Žár okr. České Budějovice |
5. SNK | 113 14,7 % listiny |
mandát 3. |
MR Ing. Milan RačákBez politické příslušnosti |
34 | podnikatel (projektant pozemních staveb) | Frymburk okr. Český Krumlov |
4. SNK | 99 14,5 % listiny |
náhradník 2. |
MR Martina RačákBez politické příslušnosti |
35 | investiční referent ŘSD | Libice nad Cidlinou okr. Nymburk |
4. SNK | 133 8,8 % listiny |
mandát 4. |
LR Luděk RačakBez politické příslušnosti |
55 | dělník | Lipová okr. Cheb |
8. SNK | 56 6,7 % listiny |
náhradník 5. |
KR Karel RačákBez politické příslušnosti |
24 | elektromontér | Lišov okr. České Budějovice |
9. ODS | 57 4,8 % listiny |
náhradník 8. |
JR Jiří RačákBez politické příslušnosti |
30 | řidič | Vyšší Brod okr. Český Krumlov |
12. STAN+NK | 123 4,6 % listiny |
náhradník 9. |
JR Jan RačákBez politické příslušnosti |
33 | vedoucí technologického vývoje | Okříšky okr. Třebíč |
2. SNK | 205 12,4 % listiny |
mandát 1. |
JR Jakub RačákBez politické příslušnosti |
34 | produktový manažer | Čepí okr. Pardubice |
5. SNK | 53 17,2 % listiny |
náhradník 4. |
HR Hynek RačákBez politické příslušnosti |
52 | ledař-strojník | Milíře okr. Tachov |
1. SNK | 30 14,9 % listiny |
mandát 2. |
JR Ing. Jana RaczováBez politické příslušnosti |
57 | místostarostka obce | Zdounky okr. Kroměříž |
2. SNK | 443 7,2 % listiny |
mandát 2. |
PR Petr RaczkýBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Prachatice okr. Prachatice |
18. ANO | 291 4,1 % listiny |
náhradník 16. |
LR Lukáš RaczkýBez politické příslušnosti |
42 | seřizovač | Prachatice okr. Prachatice |
13. ANO | 334 4,7 % listiny |
náhradník 11. |
KR Karel RaczekANO 2011 |
51 | podnikatel | Staré Město okr. Šumperk |
1. ANO | 115 11,1 % listiny |
mandát 1. |
RR Rudolf RáczBez politické příslušnosti |
51 | řidič | Neumětely okr. Beroun |
6. ANO+NK | 145 10,4 % listiny |
mandát 6. |
PR Petr RáczBez politické příslušnosti |
51 | mistr houslař | Luby okr. Cheb |
9. STAN | 109 8,4 % listiny |
náhradník 7. |
LR Ladislav RáczBez politické příslušnosti |
62 | důchodce | Karviná okr. Karviná |
14. ND+NK | 104 3,1 % listiny |
|
ŠR Mgr. Šárka RácováBez politické příslušnosti |
36 | zástupce ředitele pro předškolní vzdělávání | Kačice okr. Kladno |
4. SNK | 392 11,4 % listiny |
mandát 4. |
PR Pavla RácováBez politické příslušnosti |
42 | administrativní pracovnice | Rovná okr. Strakonice |
7. SNK | 41 11,9 % listiny |
náhradník 4. |
NR Natálie RácováBez politické příslušnosti |
20 | pracovnice v úklidové společnosti | Brno-Černovice okr. Brno-město |
12. SPD+NK | 81 8,8 % listiny |
|
JR Jana RácováBez politické příslušnosti |
59 | pracovnice facility | Kačice okr. Kladno |
4. SNK | 151 10,0 % listiny |
náhradník 2. |
ER Eva RácováBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí administrativy | Zbrašín okr. Louny |
7. SNK | 28 9,1 % listiny |
náhradník 6. |
AR Alena RácováBez politické příslušnosti |
69 | důchodkyně | Teplice okr. Teplice |
25. SEN 21+NK | 247 3,1 % listiny |
|
ŠR Šimon RaclavskýBez politické příslušnosti |
48 | pracovník údržby | Podolí okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 123 25,5 % listiny |
mandát 1. |
MR Miroslav RaclavskýBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Pustiměř okr. Vyškov |
1. Stačilo!+NK | 114 12,9 % listiny |
mandát 1. |
LR Lukáš Raclavský, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | maitenance Specialist | Hřivice okr. Louny |
3. SNK | 86 13,5 % listiny |
náhradník 1. |
JR Ing. Jaromír RaclavskýBez politické příslušnosti |
69 | technický ředitel | Hrdlív okr. Kladno |
6. SNK | 142 14,5 % listiny |
mandát 6. |
JR Jitka RaclavskáBez politické příslušnosti |
43 | administrativní pracovnice | Podolí okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 193 12,9 % listiny |
mandát 3. |
JR Mgr. Bc. Jindra RaclavskáPŘÍSAHA občanské hnutí |
57 | pečující o osobu blízkou | Břeclav okr. Břeclav |
12. PŘÍSAHA+NK | 109 4,1 % listiny |
|
AR Mgr. Anna RaclavskáBez politické příslušnosti |
62 | státní zaměstnankyně | Pustiměř okr. Vyškov |
10. Stačilo!+NK | 50 5,6 % listiny |
náhradník 9. |
MR Michal RaclBez politické příslušnosti |
26 | nástrojař | Moravská Třebová okr. Svitavy |
18. MY+NK | 448 3,6 % listiny |
náhradník 13. |
MR Monika RackováBez politické příslušnosti |
58 | kuchařka | Plzeň okr. Plzeň-město |
44. SOCDEM+NK | 303 1,9 % listiny |
Zobrazeno 58 701–58 750 z 190 148