Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 212 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MB Michal BartíkBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí závodu | Strachoňovice okr. Jihlava |
1. SNK | 42 21,5 % listiny |
mandát 1. |
MB Ing. Martin BartíkSociální demokracie |
54 | starosta obce | Rymice okr. Kroměříž |
1. SOCDEM | 286 18,0 % listiny |
mandát 1. |
FB František BartíkBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Strachoňovice okr. Jihlava |
3. SNK | 37 19,0 % listiny |
mandát 4. |
FB PhDr. František BártíkBez politické příslušnosti |
50 | historik | Lazsko okr. Příbram |
1. SNK | 75 23,2 % listiny |
mandát 2. |
DB David BartíkBez politické příslušnosti |
33 | obsluha laseru | Lovčičky okr. Vyškov |
3. SNK | 116 12,4 % listiny |
mandát 2. |
DB Dalibor BartíkBez politické příslušnosti |
58 | konstruktér | Janová okr. Vsetín |
5. SNK | 296 10,9 % listiny |
mandát 5. |
MB Michal BarthellBez politické příslušnosti |
42 | podnikatel | Šestajovice okr. Praha-východ |
11. SNK | 585 8,8 % listiny |
mandát 11. |
AB Ing. Andrea BartheldiováBez politické příslušnosti |
26 | účetní | Javorník okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 62 13,7 % listiny |
mandát 6. |
IB Mgr. Iveta BartesováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka | Vyklantice okr. Pelhřimov |
1. SNK | 52 16,6 % listiny |
mandát 2. |
EB Eva BartesováBez politické příslušnosti |
59 | operátor výroby | Onšov okr. Znojmo |
7. SNK | 22 13,3 % listiny |
mandát 3. |
PB Ing. Petr BarteskaBez politické příslušnosti |
35 | strážník MP | Štáblovice okr. Opava |
2. SNK | 196 14,2 % listiny |
mandát 4. |
PB Petr BartesBez politické příslušnosti |
46 | správce IT | Litohoř okr. Třebíč |
6. SNK | 203 11,6 % listiny |
mandát 6. |
OB Otakar BartesBez politické příslušnosti |
31 | sklepní mistr | Chvalatice okr. Znojmo |
1. NK | 28 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LB Luděk BartesBez politické příslušnosti |
34 | technik IT | Chvalatice okr. Znojmo |
1. NK | 41 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TB Tomáš BartekBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ | Pstruží okr. Frýdek-Místek |
4. SNK | 245 9,0 % listiny |
mandát 4. |
TB Ing. Tomáš BartekBez politické příslušnosti |
38 | konstruktér | Radvanice a Bartovice okr. Ostrava-město |
15. SNK | 1 585 4,7 % listiny |
mandát 15. |
OB Ing. Ondřej BártekBez politické příslušnosti |
41 | jednatel společnosti | Kravaře okr. Opava |
1. ANO | 465 5,9 % listiny |
mandát 1. |
DB David BartekBez politické příslušnosti |
38 | instalatér | Pašovice okr. Uherské Hradiště |
9. STAN+NK | 111 12,1 % listiny |
mandát 9. |
DB Ing. Daniel BártekBez politické příslušnosti |
47 | IT manager | Horní Bečva okr. Vsetín |
3. KDU-ČSL+NK | 325 8,3 % listiny |
mandát 4. |
MB Martin BartejsBez politické příslušnosti |
42 | automechanik | Přehořov okr. Tábor |
4. SNK | 79 11,0 % listiny |
mandát 4. |
JB Ing. Jakub BartečekBez politické příslušnosti |
36 | IT manažer | Žatčany okr. Brno-venkov |
2. SNK | 114 6,4 % listiny |
mandát 5. |
EB Eva Bartecká, MBA, MSc.Bez politické příslušnosti |
53 | konzultantka v oblasti řízení lidských zdrojů, mentorka, koučka | Ohrobec okr. Praha-západ |
1. SNK | 95 13,7 % listiny |
mandát 1. |
LB Lukáš BartášekBez politické příslušnosti |
35 | stavbyvedoucí | Koruna okr. Svitavy |
1. SNK | 58 17,1 % listiny |
mandát 1. |
JB Ing. Josef BartášekBez politické příslušnosti |
38 | technik | Jedlí okr. Šumperk |
2. SNK | 166 10,8 % listiny |
mandát 3. |
MB Ing. Miroslav BartasBez politické příslušnosti |
44 | vedoucí oddělení smluvních servisů | Bylany okr. Chrudim |
4. SNK | 116 13,1 % listiny |
mandát 4. |
PB Petr BartalošBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí dopravy | Pravy okr. Pardubice |
2. SNK | 23 18,7 % listiny |
mandát 3. |
ZB Mgr. Zdeňka BartákováBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí redakce, projektová manažerka | Ptení okr. Prostějov |
2. KDU-ČSL+TOP 09 | 177 13,0 % listiny |
mandát 2. |
MB Mgr. Marcela BartákováBez politické příslušnosti |
54 | vedoucí střediska Probační a mediační služby ČR, členka kontrolního výboru | Teplice okr. Teplice |
3. KDU+Zel+Pir+NK | 2 603 3,8 % listiny |
mandát 3. |
LB Lenka BartákováBez politické příslušnosti |
44 | mzdová účetní | Markvartice okr. Jihlava |
4. SNK | 67 23,6 % listiny |
mandát 3. |
KB Mgr. Kristýna BartákováBez politické příslušnosti |
40 | učitelka jazyků na SŠ | Plzeň 4 okr. Plzeň-město |
12. ANO+NK | 2 760 3,7 % listiny |
mandát 12. |
JB Jana BartákováBez politické příslušnosti |
55 | podnikatelka | Zahrádky okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 92 16,0 % listiny |
mandát 2. |
HB Bc. Hana BartákováBez politické příslušnosti |
56 | personalistka - mzdová účetní | Vestec okr. Nymburk |
1. SNK | 80 13,3 % listiny |
mandát 1. |
EB Bc. Eliška BartákováBez politické příslušnosti |
25 | fitness trenérka | Jakartovice okr. Opava |
9. SNK | 77 8,5 % listiny |
mandát 2. |
EB Mgr. Eliška BartákováANO 2011 |
69 | radní města Plzně | Plzeň okr. Plzeň-město |
9. ANO+NK | 14 673 2,1 % listiny |
mandát 9. |
DB Bc. Dominika BartákováBez politické příslušnosti |
36 | sociální pracovnice | Doupovské Hradiště okr. Karlovy Vary |
4. SNK | 56 12,7 % listiny |
mandát 3. |
VB Vladimír BartákBez politické příslušnosti |
41 | hasič | Skalice nad Svitavou okr. Blansko |
4. SNK | 168 12,0 % listiny |
mandát 4. |
VB Viktor BartákBez politické příslušnosti |
52 | technik vodárny | Nové Město pod Smrkem okr. Liberec |
6. ANO | 763 6,0 % listiny |
mandát 6. |
RB Robert BartákBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Dvory nad Lužnicí okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 110 10,6 % listiny |
mandát 5. |
PB Petr BartákBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí střediska | Zahrádky okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 87 15,1 % listiny |
mandát 3. |
OB Ondřej BartákBez politické příslušnosti |
52 | údržbář elektro | Vysoká okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 91 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MB Miloš BartákBez politické příslušnosti |
48 | opravář zemědělských strojů | Markvartice okr. Jihlava |
2. SNK | 67 23,6 % listiny |
mandát 2. |
MB Milan BartákBez politické příslušnosti |
63 | vodař | Miroslav okr. Znojmo |
4. SNK | 721 7,1 % listiny |
mandát 5. |
MB Ing. Martin Barták, MBAANO 2011 |
48 | manažer | Plzeň 4 okr. Plzeň-město |
3. ANO+NK | 2 813 3,8 % listiny |
mandát 3. |
MB Martin BartákBez politické příslušnosti |
46 | podnikatel | Nesvačilka okr. Brno-venkov |
1. NK | 45 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MB Martin BartákBez politické příslušnosti |
38 | svářeč - zámečník | Nýrov okr. Blansko |
3. SNK | 87 14,9 % listiny |
mandát 3. |
LB Lubomír BartákBez politické příslušnosti |
59 | zootechnik | Vestec okr. Nymburk |
3. SNK | 64 14,9 % listiny |
mandát 2. |
JB Ing. Jiří BartákBez politické příslušnosti |
56 | ředitel stavební společnosti | Sedlčany okr. Příbram |
2. SNK | 475 7,9 % listiny |
mandát 1. |
JB Ing. Jakub Barták, MPABez politické příslušnosti |
36 | místostarosta města | Sadská okr. Nymburk |
2. SNK | 661 7,7 % listiny |
mandát 2. |
FB František BartákBez politické příslušnosti |
47 | správce | Vlastiboř okr. Jablonec nad Nisou |
1. SNK | 31 14,2 % listiny |
mandát 3. |
DB Mgr. Dominik BartákMY |
35 | tiskový mluvčí a vedoucí kanceláře hejtmana Pardubického kraje, organizátor srnojedského hospodského kvízu a zakladatel facebookové stránky Srnojedy Aktuálně, basketbalový rozhodčí | Srnojedy okr. Pardubice |
1. MY+NK | 164 13,2 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 60 551–60 600 z 61 677