Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 1 231 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MP Ing. Michal ProcházkaANO 2011 |
61 | manažer | Supíkovice okr. Jeseník |
1. ANO | 69 18,5 % listiny |
náhradník 1. |
MP Michal ProcházkaBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Vračovice-Orlov okr. Ústí nad Orlicí |
2. STAN+NK | 75 15,3 % listiny |
mandát 2. |
MP Michal ProcházkaBez politické příslušnosti |
51 | strojník | Souňov okr. Kutná Hora |
1. NK | 15 100,0 % listiny |
|
MP Michal ProcházkaBez politické příslušnosti |
52 | dispečer DSÚK | Terezín okr. Litoměřice |
5. ANO | 148 6,0 % listiny |
náhradník 2. |
MP Michal ProcházkaBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ klempíř | Zbelítov okr. Písek |
1. NK | 121 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MP Michal ProcházkaBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel | Borek okr. České Budějovice |
9. KDU-ČSL+NK | 342 7,4 % listiny |
náhradník 3. |
MP Michal ProcházkaBez politické příslušnosti |
55 | mistr výroby | Přílepy okr. Rakovník |
1. NK | 50 100,0 % listiny |
|
MP Ing. Michal ProcházkaSvěží Týniště |
33 | starosta | Týniště nad Orlicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. ST | 1 754 7,9 % listiny |
mandát 1. |
MP Michael ProcházkaBez politické příslušnosti |
23 | student právnické fakulty | Nosislav okr. Brno-venkov |
13. SNK | 288 5,8 % listiny |
náhradník 3. |
MP Matěj ProcházkaBez politické příslušnosti |
34 | servisní technik a zaměřovač | Luka nad Jihlavou okr. Jihlava |
7. SNK | 39 5,9 % listiny |
|
MP Matěj ProcházkaBez politické příslušnosti |
18 | vicemistr České republiky v Kartingu | Mladá Boleslav okr. Mladá Boleslav |
26. VPM+NK | 770 2,6 % listiny |
náhradník 23. |
MP Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
36 | dispečer | Budíškovice okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 245 8,9 % listiny |
mandát 4. |
MP Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
53 | manažer | Lelekovice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 242 7,3 % listiny |
náhradník 1. |
MP Ing. Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí kamenolomu | Jestřabí Lhota okr. Kolín |
5. SNK | 132 11,6 % listiny |
mandát 5. |
MP Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
32 | profesionální sportovec | Praha 1 okr. Hlavní město Praha |
25. ODS | 1 115 3,5 % listiny |
náhradník 20. |
MP Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
45 | výkonný ředitel společnosti | Pec pod Sněžkou okr. Trutnov |
5. SNK | 71 8,6 % listiny |
náhradník 3. |
MP Bc. Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
53 | bankovní manažer | Lovčičky okr. Vyškov |
7. SNK | 76 12,3 % listiny |
náhradník 3. |
MP Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
31 | elektrikář | Morašice okr. Znojmo |
3. SNK | 62 14,9 % listiny |
mandát 3. |
MP Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
38 | podnikatel | Mnichov okr. Strakonice |
1. NK | 74 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MP Bc. Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
45 | státní zaměstnanec | Pavlíkov okr. Rakovník |
8. TOP 09+NK | 74 7,3 % listiny |
náhradník 6. |
MP Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Velký Valtinov okr. Česká Lípa |
2. SNK | 58 13,9 % listiny |
mandát 2. |
MP Ing. Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
46 | manažer nástrojárny, zastupitel a radní města | Slavičín okr. Zlín |
3. ANO | 446 5,5 % listiny |
náhradník 1. |
MP Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
42 | software tester | Bezděkov okr. Rokycany |
3. SNK | 29 17,9 % listiny |
mandát 3. |
MP Martin ProcházkaSvoboda a př. demokracie (SPD) |
52 | chovatel exotického ptactva | Cheb okr. Cheb |
3. SPD | 367 3,8 % listiny |
náhradník 3. |
MP Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
46 | živnostník, trenér fotbalu | Prostějov okr. Prostějov |
26. ANO | 3 060 2,8 % listiny |
náhradník 15. |
MP Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
48 | ředitel neziskové organizace | Horoměřice okr. Praha-západ |
6. ODS+NK | 334 6,8 % listiny |
náhradník 3. |
MP Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
59 | bezpečnostní referent NPÚ Kroměříž | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
8. NEZ+NK | 123 6,0 % listiny |
náhradník 7. |
MP Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
44 | kuchař | Mladé Buky okr. Trutnov |
12. SNK | 74 5,5 % listiny |
náhradník 10. |
MP Ing. Martin ProcházkaTOP 09 |
38 | ekonom, manažer, finanční analytik | Protivín okr. Písek |
2. Piráti+TOP09+NK | 282 7,2 % listiny |
mandát 2. |
MP Bc. Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
24 | pedagog | Meziboří okr. Most |
11. STAN+NK | 423 6,5 % listiny |
náhradník 5. |
MP Bc. Marek ProcházkaBez politické příslušnosti |
46 | odborný technik - zbrojovka Uh. Brod | Suchá Loz okr. Uherské Hradiště |
4. NČ+NK | 131 11,0 % listiny |
náhradník 1. |
MP Ing. Marek ProcházkaBez politické příslušnosti |
39 | programátor | Železné okr. Brno-venkov |
8. STAN+NK | 110 10,9 % listiny |
náhradník 4. |
MP Marek ProcházkaBez politické příslušnosti |
45 | manažer výroby | Úpice okr. Trutnov |
1. KDU-ČSL+NK | 470 9,0 % listiny |
mandát 1. |
LP Lukáš ProcházkaBez politické příslušnosti |
44 | opravář zemědělských strojů | Volevčice okr. Jihlava |
1. NK | 24 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LP Lukáš ProcházkaBez politické příslušnosti |
37 | programátor | Ctětín okr. Chrudim |
3. SNK | 70 17,9 % listiny |
mandát 2. |
LP Lukáš ProcházkaBez politické příslušnosti |
43 | projektant | Chlumec okr. Ústí nad Labem |
13. MHNHRM+NK | 72 5,2 % listiny |
|
LP Lukáš ProcházkaBez politické příslušnosti |
37 | živnostník | Tasovice okr. Znojmo |
6. SNK | 105 6,0 % listiny |
náhradník 3. |
LP Lukáš ProcházkaBez politické příslušnosti |
31 | zemědělec | Morašice okr. Znojmo |
7. SNK | 59 14,2 % listiny |
náhradník 4. |
LP Lukáš ProcházkaBez politické příslušnosti |
42 | IT specialista | Zdice okr. Beroun |
5. ODS+TOP 09+NK | 218 6,2 % listiny |
náhradník 2. |
LP Lukáš ProcházkaBez politické příslušnosti |
36 | voják | Velká Skrovnice okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 103 11,7 % listiny |
mandát 6. |
LP Lukáš Procházka, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | manažer, předseda Tenisového klubu Frýdlant | Frýdlant okr. Liberec |
18. SNK | 734 4,5 % listiny |
náhradník 10. |
LP Lukáš ProcházkaBez politické příslušnosti |
28 | pilař | Loučovice okr. Český Krumlov |
5. SNK | 96 7,3 % listiny |
náhradník 2. |
LP Lukáš ProcházkaBez politické příslušnosti |
46 | údržbář | Oslavany okr. Brno-venkov |
11. KDU-ČSL | 115 3,5 % listiny |
náhradník 9. |
LP Ing. Luděk ProcházkaBez politické příslušnosti |
33 | strojní inženýr | Hrubčice okr. Prostějov |
4. KDU-ČSL | 121 13,3 % listiny |
náhradník 1. |
LP Mgr. Luboš Procházka, DiS.Bez politické příslušnosti |
42 | ředitel ZUŠ | Nové Hrady okr. České Budějovice |
4. KDU-ČSL+ODS+NK | 111 7,8 % listiny |
náhradník 3. |
LP Luboš ProcházkaBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel | Vyšší Brod okr. Český Krumlov |
11. SNK | 65 5,5 % listiny |
náhradník 10. |
LP Bc. Luboš ProcházkaBez politické příslušnosti |
47 | celník | Chotoviny okr. Tábor |
10. SNK | 45 4,2 % listiny |
náhradník 9. |
LP Mgr. Libor ProcházkaSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
39 | manažer online marketingu, člen Kontrolního výboru MČ P6 a Školské Rady ZŠ a MŠ Věry Čáslavské | Praha 6 okr. Hlavní město Praha |
7. STAN | 9 590 2,4 % listiny |
mandát 7. |
LP Mgr. Ing. Libor Procházka, MBABez politické příslušnosti |
65 | starosta města Modřice | Modřice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 479 8,0 % listiny |
mandát 1. |
LP Libor ProcházkaBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Karlovice okr. Bruntál |
8. SNK | 153 9,7 % listiny |
náhradník 5. |
Zobrazeno 61 501–61 550 z 190 148