Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 129 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
IU Inka UrbanováBez politické příslušnosti |
61 | manažerka | Smržovka okr. Jablonec nad Nisou |
7. SNK | 333 8,4 % listiny |
mandát 1. |
HU Helena UrbanováBez politické příslušnosti |
55 | ekonom rozpočtář | Hajnice okr. Trutnov |
10. ODS | 218 7,3 % listiny |
mandát 6. |
HU Ing. Bc. Hana UrbanováBez politické příslušnosti |
63 | učitelka | Jesenice okr. Rakovník |
9. MÍSTNÍ HNHRM | 131 8,9 % listiny |
mandát 1. |
HU Hana UrbanováBez politické příslušnosti |
51 | pracovnice pošty Partner a TIC | Pasohlávky okr. Brno-venkov |
6. Moravané | 204 8,3 % listiny |
mandát 3. |
EU Eva UrbanováBez politické příslušnosti |
66 | učitelka mateřské školy | Brloh okr. Pardubice |
1. NK | 55 100,0 % listiny |
mandát 1. |
EU Mgr. Eliška UrbanováBez politické příslušnosti |
34 | knihovnice | Litobratřice okr. Znojmo |
2. PŘÍSAHA | 163 17,1 % listiny |
mandát 1. |
BU Mgr. Barbora UrbanováBez politické příslušnosti |
33 | právník | Nové Bránice okr. Brno-venkov |
5. ODS | 92 5,6 % listiny |
mandát 5. |
BU Ing. Barbora UrbanováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
35 | poslankyně | Dolní Břežany okr. Praha-západ |
8. STAN+NK | 1 147 6,1 % listiny |
mandát 8. |
AU Aneta UrbanováBez politické příslušnosti |
37 | referent odboru školství, kultury a sportu | Stratov okr. Nymburk |
4. ODS | 111 11,7 % listiny |
mandát 5. |
AU Alena UrbanováBez politické příslušnosti |
49 | poštovní úřednice | Hospozín okr. Kladno |
4. KDU-ČSL+NK | 150 12,5 % listiny |
mandát 2. |
JU Mgr. Jitka Urbánková MikulováANO 2011 |
48 | zástupkyně ředitele | Most okr. Most |
7. ANO | 2 206 2,3 % listiny |
mandát 8. |
LU Lenka UrbánkováANO 2011 |
61 | porodní asistentka | Jablonec nad Nisou okr. Jablonec nad Nisou |
8. ANO | 3 342 3,4 % listiny |
mandát 8. |
JU Jarmila UrbánkováBez politické příslušnosti |
68 | důchodkyně | Martinice u Onšova okr. Pelhřimov |
7. SNK | 14 16,1 % listiny |
mandát 2. |
JU Mgr. Jana UrbánkováBez politické příslušnosti |
42 | ergoterapeutka TEP CENTRA Veselí nad Lužnicí | Drahotěšice okr. České Budějovice |
5. SNK | 90 12,5 % listiny |
mandát 5. |
JU Ing. Jana UrbánkováBez politické příslušnosti |
39 | administrativní pracovnice ZŠ a MŠ | Tehov okr. Benešov |
8. SNK | 53 10,4 % listiny |
mandát 8. |
JU Ing. Jana UrbánkováBez politické příslušnosti |
48 | ředitelka NNO | Merklín okr. Karlovy Vary |
1. SNK | 87 13,4 % listiny |
mandát 1. |
HU Ing. Hana UrbánkováBez politické příslušnosti |
51 | ekonomka, koordinátorka klinických studií | Zeleneč okr. Praha-východ |
4. SNK | 973 6,8 % listiny |
mandát 4. |
PU Petr UrbaníkBez politické příslušnosti |
56 | zedník | Široká Niva okr. Bruntál |
7. SNK | 217 10,9 % listiny |
mandát 7. |
JU Bc. Jindřich UrbaníkBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ – obráběč kovů | Rokytnice okr. Zlín |
3. SNK | 147 12,5 % listiny |
mandát 2. |
JU Ing. Jaroslav UrbaníkBez politické příslušnosti |
38 | vývojový technik | Bohuslavice nad Vláří okr. Zlín |
3. SNK | 116 11,9 % listiny |
mandát 3. |
JU Jitka UrbánekováBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ v administrativě | Všeruby okr. Domažlice |
4. SNK | 180 6,6 % listiny |
mandát 7. |
ZU Zdeněk UrbánekBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Žiželice okr. Louny |
4. SNK | 28 15,6 % listiny |
mandát 1. |
VU Vlastimil UrbánekBez politické příslušnosti |
61 | opravář zemědělských strojů | Bohuslavice nad Vláří okr. Zlín |
3. SNK | 126 11,5 % listiny |
mandát 3. |
VU Bc. Vladimír Urbánek, DiS.Komunistická str.Čech a Moravy |
49 | fyzioterapeut | Uničov okr. Olomouc |
1. KSČM+NK | 399 10,2 % listiny |
mandát 1. |
VU Vladimír UrbánekBez politické příslušnosti |
55 | technik chlazení | Tuchoraz okr. Kolín |
7. SNK | 127 10,9 % listiny |
mandát 7. |
VU Ing. Vít Urbánek, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
52 | živnostník | Brněnec okr. Svitavy |
1. SNK | 122 11,4 % listiny |
mandát 2. |
RU Richard UrbánekBez politické příslušnosti |
44 | řidič | Katov okr. Brno-venkov |
1. NK | 101 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PU Petr UrbánekBez politické příslušnosti |
40 | geolog - Ústav geologických věd MU | Tasovice okr. Znojmo |
5. KDU-ČSL+NK | 264 8,2 % listiny |
mandát 5. |
PU Pavel UrbánekBez politické příslušnosti |
52 | zámečník | Buková u Příbramě okr. Příbram |
4. SNK | 118 9,8 % listiny |
mandát 5. |
OU Ondřej UrbánekBez politické příslušnosti |
35 | voják z povolání | Křoví okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 124 6,6 % listiny |
mandát 5. |
MU Ing. Miroslav UrbánekBez politické příslušnosti |
62 | vedoucí výroby | Zahrádky okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 93 16,2 % listiny |
mandát 1. |
MU Ing. Miroslav Urbánek, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
44 | vedoucí oddělení počítačového modelování | Mokrouše okr. Plzeň-město |
2. SNK | 118 15,5 % listiny |
mandát 1. |
MU Miroslav UrbánekBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Katov okr. Brno-venkov |
1. NK | 80 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MU Miloš UrbánekBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Katov okr. Brno-venkov |
1. NK | 101 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MU Milan UrbánekBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Šebetov okr. Blansko |
7. SNK ED | 276 13,2 % listiny |
mandát 5. |
MU Michal UrbánekBez politické příslušnosti |
42 | vedoucí vývoje | Větřkovice okr. Opava |
6. KDU-ČSL | 168 10,5 % listiny |
mandát 3. |
MU Matouš UrbánekBez politické příslušnosti |
34 | vedoucí projekce elektro | Kozlov okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 55 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MU Martin UrbánekBez politické příslušnosti |
47 | podnikatel v gastronomii | Řitka okr. Praha-západ |
1. SNK | 196 9,6 % listiny |
mandát 1. |
MU Marián UrbánekBez politické příslušnosti |
31 | řidič | Černíkov okr. Klatovy |
1. NK | 72 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MU Marek UrbánekBez politické příslušnosti |
38 | IT manažer | Klobouky u Brna okr. Břeclav |
3. SNK | 321 8,4 % listiny |
mandát 2. |
LU Ing. Lukáš UrbánekBez politické příslušnosti |
35 | stavbyvedoucí | Brno-Černovice okr. Brno-město |
7. SPČ | 1 013 4,8 % listiny |
mandát 7. |
LU Luboš UrbánekBez politické příslušnosti |
33 | stavbyvedoucí | Herálec okr. Žďár nad Sázavou |
9. SNK | 318 6,3 % listiny |
mandát 9. |
KU Karel UrbánekBez politické příslušnosti |
48 | lesní dělník | Dunice okr. Benešov |
1. NK | 28 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KU Kamil UrbánekBez politické příslušnosti |
49 | řidič – strojník | Krumvíř okr. Břeclav |
5. KDU-ČSL+ODS | 223 6,3 % listiny |
mandát 6. |
KU MUDr. Kamil UrbánekBez politické příslušnosti |
47 | lékař | Březová okr. Opava |
3. SNK | 325 12,0 % listiny |
mandát 2. |
JU Jiří UrbánekANO 2011 |
47 | pracovník AGC Flat Glass | Bílina okr. Teplice |
4. ANO | 1 066 3,5 % listiny |
mandát 4. |
JU Mgr. Jiří UrbánekBez politické příslušnosti |
44 | středoškolský učitel | Katov okr. Brno-venkov |
1. NK | 138 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JU Mgr. Jiří UrbánekBez politické příslušnosti |
46 | zubní technik, předseda Vlastivědného spolku Zbýšov | Zbýšov okr. Brno-venkov |
3. SNK | 571 7,8 % listiny |
mandát 3. |
JU Jindřich UrbánekBez politické příslušnosti |
60 | starosta obce | Řepín okr. Mělník |
1. STAN+NK | 181 12,7 % listiny |
mandát 1. |
JU Jan UrbánekBez politické příslušnosti |
50 | správce sítě | Popice okr. Břeclav |
1. KDU-ČSL | 166 14,4 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 6 401–6 450 z 61 677