Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 1 292 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MP Martin PolákBez politické příslušnosti |
49 | programátor | Březina okr. Brno-venkov |
5. SNK | 76 8,7 % listiny |
náhradník 3. |
MP Martin PolákBez politické příslušnosti |
52 | údržbář | Čelechovice okr. Přerov |
8. SNK | 19 5,7 % listiny |
náhradník 1. |
MP Ing. Martin PolákBez politické příslušnosti |
42 | technik AOI | Kunštát okr. Blansko |
8. STAN+NK | 217 5,8 % listiny |
náhradník 6. |
MP Martin PolákBez politické příslušnosti |
44 | zaměstnanec | Rokytnice okr. Přerov |
12. SNK | 60 5,5 % listiny |
náhradník 11. |
MP Ing. Marek PolákBez politické příslušnosti |
41 | manažer výroby | Bořetice okr. Břeclav |
5. SNK | 327 10,2 % listiny |
mandát 1. |
LP Lukáš PolákBez politické příslušnosti |
35 | dispečer | Horní Beřkovice okr. Litoměřice |
5. SNK | 160 6,9 % listiny |
mandát 6. |
LP Lukáš PoľákBez politické příslušnosti |
42 | jednatel obchodní společnosti | Holešov okr. Kroměříž |
21. STAN+NK | 97 3,4 % listiny |
|
LP Luboš PolákBez politické příslušnosti |
53 | skladník | Dolní Heřmanice okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 110 13,4 % listiny |
mandát 2. |
LP Ing. Luboš PolákBez politické příslušnosti |
38 | konstruktér | Oslavice okr. Žďár nad Sázavou |
4. KDU-ČSL | 186 11,2 % listiny |
mandát 4. |
LP Lubomír PoľákBez politické příslušnosti |
41 | sociální pracovník, trenér mládeže, nominován PRO!Ústí | Ústí nad Labem-Neštěmice okr. Ústí nad Labem |
10. ZSTAPTOPUFONČNK | 1 007 6,6 % listiny |
náhradník 6. |
LP Ladislav PolákBez politické příslušnosti |
73 | zedník | Přerov okr. Přerov |
25. TOP 09+NK | 341 2,3 % listiny |
|
LP Ladislav PolákBez politické příslušnosti |
53 | koordinátor logistiky | Tachov okr. Česká Lípa |
3. SNK | 61 13,2 % listiny |
mandát 3. |
LP Bc. Ladislav PolákBez politické příslušnosti |
62 | OSVČ – mimoškolní výchova a vzdělávání, odborné posudky | Zbýšov okr. Brno-venkov |
12. SNK | 396 5,4 % listiny |
náhradník 5. |
KP Mgr. Karel Polák, MBASTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
39 | bezpečnostní ředitel | Praha hl.m. okr. Hlavní město Praha |
57. STAN | 84 572 1,5 % listiny |
náhradník 40. |
KP Mgr. Karel PolákBez politické příslušnosti |
51 | policista PČR, pedagog - vychovatel | Krupka okr. Teplice |
6. KDU-ČSL+NK | 474 4,6 % listiny |
náhradník 4. |
KP Mgr. Karel Polák, MBASTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
39 | ředitel firemní bezpečnosti a prevence podvodů | Praha-Dubeč okr. Hlavní město Praha |
1. STAN | 310 9,5 % listiny |
mandát 1. |
KP Karel PolákBez politické příslušnosti |
60 | údržbář | Úsilov okr. Domažlice |
7. SNK | 34 12,8 % listiny |
mandát 7. |
KP Karel PolákKomunistická str.Čech a Moravy |
78 | důchodce | Studénka okr. Nový Jičín |
2. SOCDEKSČMStačNK | 361 6,9 % listiny |
mandát 2. |
KP Kamil PolákBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Plenkovice okr. Znojmo |
2. SNK | 145 13,2 % listiny |
mandát 3. |
KP Kamil PolákBez politické příslušnosti |
49 | stavbyvedoucí | Přepychy okr. Rychnov nad Kněžnou |
3. SNK | 125 9,2 % listiny |
mandát 2. |
JP Jozef PolákBez politické příslušnosti |
67 | sanitář operačních sálů | Zlín okr. Zlín |
31. SPD | 1 297 2,3 % listiny |
náhradník 29. |
JP Josef PolákSPOLEHNUTÍ-SPOL.HN.ČESKOLIPANŮ |
64 | umělecký kovář, rozhodčí a trenér karate | Česká Lípa okr. Česká Lípa |
6. KDUTOPSPOLEHNNK | 685 4,3 % listiny |
náhradník 7. |
JP Josef PolákBez politické příslušnosti |
64 | starobní důchodce | Nová Ves okr. Domažlice |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Josef PolákBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Řehlovice okr. Ústí nad Labem |
7. SNK | 104 7,2 % listiny |
náhradník 7. |
JP Josef PolákBez politické příslušnosti |
61 | dělník | Lažany okr. Liberec |
7. SNK | 55 9,4 % listiny |
mandát 7. |
JP Jiří PolákSociální demokracie |
47 | jednatel společnosti | Brno okr. Brno-město |
3. SOCDEM+NK | 1 223 2,1 % listiny |
|
JP Ing. Jiří PolákBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Rudolfov okr. České Budějovice |
2. KDU-ČSL+NK | 102 7,5 % listiny |
náhradník 3. |
JP Ing. Jiří PolákBez politické příslušnosti |
52 | stavební technik | Náchod okr. Náchod |
5. ANO | 788 4,5 % listiny |
náhradník 2. |
JP Jiří PolákBez politické příslušnosti |
32 | soukromý zemědělec | Dolní Libochová okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jiří PolákSociální demokracie |
47 | manager společnosti | Brno-Tuřany okr. Brno-město |
3. SOCDEM+NK | 221 6,6 % listiny |
náhradník 1. |
JP Jiří PolákBez politické příslušnosti |
19 | požární technik | Brno-Tuřany okr. Brno-město |
7. SOCDEM+NK | 194 5,8 % listiny |
náhradník 5. |
JP Jiří PolákBez politické příslušnosti |
59 | údržbář automechanik | Cholina okr. Olomouc |
9. SNK | 86 8,8 % listiny |
náhradník 7. |
JP Jiří PolákLevice |
74 | důchodce | Březnice okr. Příbram |
11. KSČM | 52 4,1 % listiny |
náhradník 10. |
JP Jiří PolákBez politické příslušnosti |
41 | vedoucí stavebního úřadu | Horní Beřkovice okr. Litoměřice |
2. STAN+NK | 221 6,2 % listiny |
mandát 6. |
JP Jiří PolákBez politické příslušnosti |
53 | obchodní ředitel | Bujanov okr. Český Krumlov |
2. SNK | 169 12,0 % listiny |
mandát 3. |
JP Jiří PolákBez politické příslušnosti |
41 | živnostník | Věstín okr. Žďár nad Sázavou |
9. SNK | 57 9,6 % listiny |
náhradník 3. |
JP Mgr. Jindřich PolákBez politické příslušnosti |
49 | učitel ZŠ | Napajedla okr. Zlín |
1. KDU-ČSL | 506 14,4 % listiny |
mandát 1. |
JP Jindřich PolákBez politické příslušnosti |
78 | bývalý obchodní a technický náměstek; fotokronikář města Jaroměře | Jaroměř okr. Náchod |
9. MY+NK | 414 4,8 % listiny |
náhradník 8. |
JP Jaroslav PolákBez politické příslušnosti |
49 | vývojový pracovník v oblasti skla, pedagog, spoluzakladatel spolku Pro tunel rájem | Turnov okr. Semily |
12. SNK | 1 899 3,7 % listiny |
mandát 12. |
JP Jaroslav PolákANO 2011 |
70 | důchodce | Plzeň 1 okr. Plzeň-město |
20. ANO+NK | 4 507 3,0 % listiny |
náhradník 8. |
JP Jaroslav PolákBez politické příslušnosti |
35 | stavbyvedoucí, fotbalový trenér | Loket okr. Sokolov |
9. TOP 09+NK | 116 6,5 % listiny |
náhradník 7. |
JP Jaroslav PolákBez politické příslušnosti |
63 | řidič | Hněvnice okr. Plzeň-sever |
7. STAN | 26 12,0 % listiny |
mandát 7. |
JP Jaroslav PolákBez politické příslušnosti |
48 | provozní hotelu | Brodeslavy okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 39 14,2 % listiny |
mandát 2. |
JP Ing. Jaromír PolákBez politické příslušnosti |
37 | kamerový specialista | Kaly okr. Brno-venkov |
4. SNK | 72 10,8 % listiny |
mandát 4. |
JP Ing. Jan PolákBez politické příslušnosti |
44 | starosta | Jesenice okr. Rakovník |
1. ODS | 268 8,8 % listiny |
mandát 1. |
JP Jan PolákBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Němčice okr. Domažlice |
3. SNK | 43 12,8 % listiny |
mandát 3. |
JP Jan PolákBez politické příslušnosti |
34 | technik | Hodíškov okr. Žďár nad Sázavou |
5. ODS+NK | 33 51,6 % listiny |
mandát 1. |
JP Ing. Jan Polák, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
46 | vedoucí výroby krystalů, fotograf, kajakář | Turnov okr. Semily |
8. KDU-ČSL+ODS | 551 4,2 % listiny |
náhradník 5. |
JP Bc. Jan PolákBez politické příslušnosti |
40 | obchodní manažer | Dukovany okr. Třebíč |
11. SNK | 181 6,0 % listiny |
náhradník 4. |
JP Jan PolákČeská pirátská strana |
48 | podnikatel, vedoucí nadačního fondu | Jablonec nad Nisou okr. Jablonec nad Nisou |
7. Piráti+NK | 1 284 3,5 % listiny |
náhradník 5. |
Zobrazeno 64 551–64 600 z 190 148