Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 130 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JU Ing. Jan UrbánekBez politické příslušnosti |
50 | výrobně technický náměstek Vodárenské akciové společnosti, předseda baseballového klubu Třebíč Nuclears, radní města Třebíče | Třebíč okr. Třebíč |
3. STAN+NK | 2 706 4,0 % listiny |
mandát 4. |
JU Jakub UrbánekBez politické příslušnosti |
41 | elektrotechnik | Blučina okr. Brno-venkov |
2. SNK | 481 7,1 % listiny |
mandát 4. |
IU Ivo UrbanekBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí výroby Spur recycling | Náklo okr. Olomouc |
6. SNK | 280 6,9 % listiny |
mandát 7. |
IU Ivo UrbánekBez politické příslušnosti |
51 | jednatel firmy | Vrbno pod Pradědem okr. Bruntál |
5. SNK | 1 056 6,6 % listiny |
mandát 3. |
FU František UrbánekBez politické příslušnosti |
45 | výrobní ředitel | Bartošovice okr. Nový Jičín |
11. SNK | 391 6,4 % listiny |
mandát 11. |
FU František UrbánekBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Nová Ves okr. Strakonice |
1. NK | 19 100,0 % listiny |
mandát 1. |
FU Filip UrbánekBez politické příslušnosti |
32 | projektový manažer | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
4. Soukromníci+NK | 370 6,1 % listiny |
mandát 3. |
DU Dominik UrbánekBez politické příslušnosti |
27 | OSVČ | Vratislávka okr. Brno-venkov |
1. NK | 37 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DU Ing. arch. David UrbánekBez politické příslušnosti |
40 | živnostník, projektant – teamleader | Velešín okr. Český Krumlov |
4. SNK | 469 6,7 % listiny |
mandát 4. |
DU David UrbánekBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Diváky okr. Břeclav |
2. SNK | 106 16,7 % listiny |
mandát 1. |
AU Antonín UrbánekBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Dunajovice okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 53 10,0 % listiny |
mandát 6. |
MU Martin UrbanecSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
23 | student Univerzity Karlovy | Dačice okr. Jindřichův Hradec |
3. ODS+STAN | 358 8,2 % listiny |
mandát 1. |
LU Luděk UrbanecSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
62 | manažer obchodu | Vitice okr. Kolín |
1. STAN+NK | 182 8,6 % listiny |
mandát 2. |
JU Josef UrbanecBez politické příslušnosti |
49 | zaměstnanec obce | Bezděz okr. Česká Lípa |
5. SNK | 136 14,9 % listiny |
mandát 2. |
JU Jiří UrbanecBez politické příslušnosti |
39 | mechanik - servisní technik | Malčín okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 84 100,0 % listiny |
mandát 1. |
BU Ing. Bronislav UrbanecBez politické příslušnosti |
59 | obchodní manažer | Březová okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 164 12,6 % listiny |
mandát 3. |
AU Ing. Antonín UrbanecBez politické příslušnosti |
53 | konstruktér | Horní Slatina okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 35 8,5 % listiny |
mandát 5. |
PU Ing. Petr UrbančíkMotoristé sobě |
47 | strategický nákup, SQM pro jadernou energetiku | Pustá Polom okr. Opava |
1. SNK | 110 11,0 % listiny |
mandát 1. |
LU Ing. Lucie UrbancováBez politické příslušnosti |
33 | na mateřské | Rožmberk nad Vltavou okr. Český Krumlov |
3. SNK | 98 15,1 % listiny |
mandát 3. |
ZU Zdeněk UrbanBez politické příslušnosti |
55 | technik diagnostiky | Lužec nad Cidlinou okr. Hradec Králové |
5. SNK | 123 8,7 % listiny |
mandát 5. |
ZU Zdeněk UrbanBez politické příslušnosti |
41 | lesník | Stáj okr. Jihlava |
4. SNK | 80 13,4 % listiny |
mandát 5. |
ZU Zdeněk UrbanBez politické příslušnosti |
49 | výrobní manažer | Doksy okr. Kladno |
6. SNK | 301 8,5 % listiny |
mandát 6. |
VU Bc. Vojtěch Urban, DiS.Bez politické příslušnosti |
36 | hasič | Leskovec okr. Vsetín |
1. SNK | 145 11,8 % listiny |
mandát 3. |
VU Vlastimil UrbanBez politické příslušnosti |
63 | pracovník strojní údržby | Borkovany okr. Břeclav |
6. STAN | 141 7,7 % listiny |
mandát 6. |
VU Vladimír UrbanSvobodní |
39 | starosta města | Lom okr. Most |
1. Svobodní | 816 5,3 % listiny |
mandát 1. |
VU Vít UrbanBez politické příslušnosti |
41 | lakýrník | Lenora okr. Prachatice |
7. SNK | 142 13,6 % listiny |
mandát 3. |
VU Vít UrbanBez politické příslušnosti |
50 | zaměstnanec pojišťovny | Praha 22 okr. Hlavní město Praha |
2. PRAHA SOBĚ+NK | 784 4,2 % listiny |
mandát 3. |
VU Vilém UrbanBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Poštovice okr. Kladno |
1. NK | 61 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VU Václav UrbanBez politické příslušnosti |
62 | OSVČ | Lubná okr. Rakovník |
2. SNK | 264 12,2 % listiny |
mandát 2. |
VU Václav UrbanBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Svárov okr. Kladno |
2. Svobodní | 105 13,4 % listiny |
mandát 2. |
TU Ing. Tomáš UrbanBez politické příslušnosti |
36 | velitel HZS | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
3. KDU-ČSL | 646 5,1 % listiny |
mandát 6. |
TU prof. Ing. Tomáš Urban, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
55 | VŠ učitel | Hluboké Dvory okr. Brno-venkov |
1. NK | 29 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TU Ing. Tomáš Urban, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
42 | jaderný fyzik, projektový manažer | Malé Přítočno okr. Kladno |
4. SNK | 81 16,0 % listiny |
mandát 1. |
TU Tomáš UrbanBez politické příslušnosti |
42 | rozpočtář | Kolešovice okr. Rakovník |
3. SNK | 51 15,5 % listiny |
mandát 1. |
ŠU Štěpán UrbanBez politické příslušnosti |
47 | revizor | Vračovice-Orlov okr. Ústí nad Orlicí |
3. STAN+NK | 66 13,5 % listiny |
mandát 3. |
SU Ing. Stanislav UrbanBez politické příslušnosti |
48 | stavební technik | Kamenec u Poličky okr. Svitavy |
8. SNK | 140 10,6 % listiny |
mandát 8. |
RU Roman UrbanBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Bystrá okr. Pelhřimov |
1. NK | 56 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RU Ing. Radovan UrbanBez politické příslušnosti |
61 | technický dozor | Bednárec okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 37 14,0 % listiny |
mandát 2. |
RU Ing. Radovan UrbanBez politické příslušnosti |
56 | referent MM Děčín | Malšovice okr. Děčín |
3. SNK | 318 10,6 % listiny |
mandát 3. |
RU Mgr. Radek UrbanObčanská demokratická strana |
41 | archivář, správce informačních systémů | Praha-Řeporyje okr. Hlavní město Praha |
3. ODS | 675 6,9 % listiny |
mandát 4. |
PU Petr UrbanBez politické příslušnosti |
46 | automechanik | Babice okr. Hradec Králové |
3. SNK | 77 14,4 % listiny |
mandát 2. |
PU MUDr. Petr UrbanBez politické příslušnosti |
60 | lékař | Unhošť okr. Kladno |
5. TOP 09 | 436 6,2 % listiny |
mandát 2. |
PU Petr UrbanBez politické příslušnosti |
38 | starosta | Stárkov okr. Náchod |
1. SNK | 256 16,0 % listiny |
mandát 1. |
PU Petr UrbanBez politické příslušnosti |
60 | elektromechanik | Prštice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 174 12,3 % listiny |
mandát 3. |
PU Pavel UrbanBez politické příslušnosti |
46 | elektromontér | Třebětice okr. Kroměříž |
4. SNK | 59 10,4 % listiny |
mandát 4. |
PU Ing. Pavel UrbanBez politické příslušnosti |
46 | procesní inženýr | Křižanov okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 278 14,4 % listiny |
mandát 1. |
PU Ing. Pavel UrbanBez politické příslušnosti |
42 | technický pracovník | Salačova Lhota okr. Pelhřimov |
2. SNK | 50 13,7 % listiny |
mandát 1. |
PU Pavel UrbanBez politické příslušnosti |
50 | mistr | Bojiště okr. Havlíčkův Brod |
5. SNK | 65 15,5 % listiny |
mandát 3. |
PU Patrik UrbanBez politické příslušnosti |
35 | manažer systému kvality a procesní inženýr | Meziměstí okr. Náchod |
4. SNK | 275 6,6 % listiny |
mandát 5. |
MU Mgr. Miroslav UrbanBez politické příslušnosti |
40 | drobný podnikatel | Závraty okr. České Budějovice |
7. SNK | 22 13,3 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 6 451–6 500 z 61 677