Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 132 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RU Renata UnčovskáBez politické příslušnosti |
56 | obsluha čerpací stanice | Velké Tresné okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 47 15,4 % listiny |
mandát 2. |
JU Jaroslava UmnerováBez politické příslušnosti |
46 | místostarostka, ředitelka Městského kulturního střediska | Dobřany okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 1 160 6,0 % listiny |
mandát 3. |
MU Markéta UmlaufováBez politické příslušnosti |
51 | provozovatelka kavárny | Hronov okr. Náchod |
4. VPM+NK | 681 6,8 % listiny |
mandát 4. |
HU Hana UmlaufováBez politické příslušnosti |
64 | úřednice | Staňkovice okr. Louny |
1. SNK | 132 28,6 % listiny |
mandát 1. |
VU Václav UmlaufBez politické příslušnosti |
59 | expedient | Těšovice okr. Prachatice |
4. SNK | 85 12,5 % listiny |
mandát 3. |
TU Tomáš UmlaufBez politické příslušnosti |
46 | podnikatel | Rokle okr. Chomutov |
4. LS+NK | 118 14,2 % listiny |
mandát 4. |
MU Miroslav UmlaufBez politické příslušnosti |
53 | technik | Velké Svatoňovice okr. Trutnov |
4. SNK | 355 10,9 % listiny |
mandát 4. |
JU Jan UmlaufBez politické příslušnosti |
43 | obráběč | Staňkovice okr. Louny |
3. SNK | 165 10,4 % listiny |
mandát 3. |
JU Ing. Jan UmlaufBez politické příslušnosti |
54 | vedoucí výroby | Krnsko okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 118 12,1 % listiny |
mandát 6. |
SU Mgr. Stanislav UlvrBez politické příslušnosti |
45 | učitel na gymnáziu | Semily okr. Semily |
3. SLK+NK | 816 5,7 % listiny |
mandát 3. |
PU Petra UlrychováBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Cetenov okr. Liberec |
1. NK | 23 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MU Markéta UlrychováBez politické příslušnosti |
37 | asistentka v bance, kadeřnice | Černčice okr. Náchod |
5. KDU-ČSL+NK | 64 9,7 % listiny |
mandát 5. |
VU MUDr. Vít UlrychKDU-ČSL |
53 | lékař – onkolog, zastupitel města Pardubice | Pardubice okr. Pardubice |
2. KDU-ČSL+Nestran | 1 837 3,9 % listiny |
mandát 2. |
VU Václav UlrychBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Mochov okr. Praha-východ |
8. SNK | 232 8,8 % listiny |
mandát 8. |
VU Václav UlrychBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ, truhlářské práce | Cetenov okr. Liberec |
1. NK | 20 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TU Tomáš UlrychBez politické příslušnosti |
40 | profesionální hasič | Strašice okr. Rokycany |
1. HDK+NK | 300 11,0 % listiny |
mandát 1. |
LU Ing. Ladislav UlrychBez politické příslušnosti |
58 | zemědělec | Brzánky okr. Litoměřice |
4. SNK | 25 13,9 % listiny |
mandát 4. |
MU Marcela UlrichováBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ – volně pracující | Velatice okr. Brno-venkov |
2. KDU-ČSL+NK | 237 10,7 % listiny |
mandát 4. |
JU Jana UlrichováBez politické příslušnosti |
64 | pečovatelka, důchodkyně | Bílý Kostel nad Nisou okr. Liberec |
3. SNK | 334 11,2 % listiny |
mandát 3. |
VU Václav Ulrich, DiS.Bez politické příslušnosti |
36 | manažer | Herálec okr. Havlíčkův Brod |
6. SNK | 199 6,9 % listiny |
mandát 6. |
TU Tomáš Ulrich, DiS.Občanská demokratická strana |
46 | strategický nákup | Brno-Nový Lískovec okr. Brno-město |
2. ODS+TOP 09+NK | 721 5,6 % listiny |
mandát 4. |
RU René UlrichBez politické příslušnosti |
55 | technik | Vlaštovičky okr. Opava |
3. OMČO | 153 13,1 % listiny |
mandát 3. |
PU Petr UlrichBez politické příslušnosti |
34 | skladník | Skuhrov nad Bělou okr. Rychnov nad Kněžnou |
2. SNK | 169 5,6 % listiny |
mandát 5. |
OU Ondřej UlrichBez politické příslušnosti |
34 | seřizovač | Markvartice okr. Jičín |
4. SNK | 157 11,5 % listiny |
mandát 4. |
MU Mgr. et Mgr. Miloš UlrichTOP 09 |
27 | zastupitel, vedoucí na UK | Úvaly okr. Praha-východ |
1. TOP 09 | 635 11,0 % listiny |
mandát 1. |
MU Martin UlrichBez politické příslušnosti |
46 | administrativní pracovník | Jablonec nad Jizerou okr. Semily |
4. SNK | 321 7,4 % listiny |
mandát 4. |
JU Ing. Josef Ulrich, DiS.Bez politické příslušnosti |
49 | vedoucí dopravního inspektorátu PČR, člen komise bezpečnostní, pořádkové a ŽP, předseda spolku ESKIMO Chlumec nad Cidlinou | Chlumec nad Cidlinou okr. Hradec Králové |
1. KDU-ČSL+NK | 433 7,4 % listiny |
mandát 3. |
JU Josef Ulrich, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | školitel - výškové práce, hasiči a záchranáři | Mladějov okr. Jičín |
3. SNK | 78 9,0 % listiny |
mandát 4. |
ČU Česlav UlrichBez politické příslušnosti |
48 | chemik | Brno-Řečkovice a Mokrá Hora okr. Brno-město |
2. Za Lužánky+NK | 1 372 4,9 % listiny |
mandát 2. |
EU Eva UlmanováBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ | Skřipov okr. Opava |
2. SNK | 343 8,9 % listiny |
mandát 2. |
BU Bc. Barbora UlmanováBez politické příslušnosti |
40 | osoba pečující | Uhlířov okr. Opava |
5. SNK | 93 13,9 % listiny |
mandát 3. |
JU Ing. Jakub UlmannBez politické příslušnosti |
42 | realizace požární ochrany | Krmelín okr. Frýdek-Místek |
4. ODS+NK | 397 6,7 % listiny |
mandát 4. |
JU Bc. Jiří UlmanBez politické příslušnosti |
40 | zástupce ředitele na SOŠ | Březí okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 50 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DU David UlmanBez politické příslušnosti |
37 | manažer nákupu a prodeje | Skřipov okr. Opava |
4. SNK | 341 8,8 % listiny |
mandát 4. |
AU Antonín UlmanBez politické příslušnosti |
77 | důchodce, místostarosta obce | Kladníky okr. Přerov |
7. KDU-ČSL | 31 12,5 % listiny |
mandát 7. |
KU Mgr. Karel Ulm, MPABez politické příslušnosti |
45 | historik, zastupitel MČ Praha 1, předseda Staroměstské lípy | Praha 1 okr. Hlavní město Praha |
2. ANO+NK | 671 4,5 % listiny |
mandát 1. |
DU Mgr. Dana UllwerováBez politické příslušnosti |
71 | starostka obce | Vrané nad Vltavou okr. Praha-západ |
1. SNK | 834 6,9 % listiny |
mandát 2. |
PU MUDr. Petr UllrychBez politické příslušnosti |
74 | lékař | Kladno okr. Kladno |
8. VPK | 5 246 3,1 % listiny |
mandát 8. |
LU Ing. Lenka UllrichováBez politické příslušnosti |
51 | tajemnice městského úřadu | Zdobnice okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. SNK | 42 12,4 % listiny |
mandát 1. |
KU Mgr. Karolína UllrichováBez politické příslušnosti |
25 | právnička | Zdobnice okr. Rychnov nad Kněžnou |
3. SNK | 42 12,4 % listiny |
mandát 2. |
VU Vladan UllrichBez politické příslušnosti |
51 | voják ve výslužbě | Dražíč okr. České Budějovice |
3. SNK | 83 13,9 % listiny |
mandát 4. |
VU Václav UllrichBez politické příslušnosti |
43 | řidič – záchranář ZZSLK | Jablonec nad Jizerou okr. Semily |
3. SNK | 252 9,4 % listiny |
mandát 2. |
PU Ing. Petr UllrichStarostové pro Liberecký kraj |
63 | starosta | Radvanec okr. Česká Lípa |
1. SNK | 59 11,4 % listiny |
mandát 2. |
IU Ilona UllmanováBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí ubytovny pro rodiny v tíživé sociální situaci, vychovatelka v dětském domově | Putim okr. Písek |
1. SNK | 159 10,9 % listiny |
mandát 2. |
VU Veronika UllmannováBez politické příslušnosti |
54 | pečovatelka | Stachy okr. Prachatice |
9. KDU-ČSL | 180 7,9 % listiny |
mandát 4. |
LU Mgr. Lenka UllmannováBez politické příslušnosti |
61 | učitelka | Černčice okr. Louny |
3. SNK | 181 9,5 % listiny |
mandát 2. |
KU Ing. Kristýna Ullmannová, MSc.Bez politické příslušnosti |
33 | projektová manažerka | Lipůvka okr. Blansko |
2. SNK | 199 13,7 % listiny |
mandát 2. |
PU Petr UlkeBez politické příslušnosti |
40 | živnostník | Kryry okr. Louny |
1. PRO+NK | 333 12,0 % listiny |
mandát 1. |
FU Ing. Filip Ulík, MPATOP 09 |
56 | produktový manažer, zastupitel | Český Brod okr. Kolín |
8. TOP 09+STAN+NK | 1 245 5,1 % listiny |
mandát 8. |
ZU Ing. Zbyněk UličnýBez politické příslušnosti |
33 | projektový technolog | Pravčice okr. Kroměříž |
9. SNK | 160 6,7 % listiny |
mandát 9. |
Zobrazeno 6 551–6 600 z 61 677