Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 1 401 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JP Jiří PeprnýBez politické příslušnosti |
55 | pilot | Roudné okr. České Budějovice |
7. SNK | 54 10,8 % listiny |
|
AP Ing. Aleš Peprný, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
46 | vedoucí grantového a finančního oddělení | Březina okr. Brno-venkov |
4. SNK | 101 13,3 % listiny |
náhradník 2. |
SP Stanislav PeprníkBez politické příslušnosti |
33 | elektrotechnik | Stříbrnice okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 129 11,9 % listiny |
mandát 6. |
PP Ing. Pavel PeprníkBez politické příslušnosti |
39 | šéfkonstruktér | Ostrožská Nová Ves okr. Uherské Hradiště |
16. KDU-ČSL+NK | 296 4,7 % listiny |
náhradník 11. |
DP David PeprníkBez politické příslušnosti |
51 | řidič záchranář | Vendryně okr. Frýdek-Místek |
5. SNK | 295 7,0 % listiny |
mandát 2. |
MP Monika PeprníčkováBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí kuchyně | Bulhary okr. Břeclav |
4. SNK | 46 14,1 % listiny |
náhradník 3. |
EP Mgr. Eva PeprníčkováBez politické příslušnosti |
38 | projektový manager | Veselí nad Moravou okr. Hodonín |
5. Koruna Česká+NK | 173 4,8 % listiny |
náhradník 4. |
PP Pavel PeprníčekBez politické příslušnosti |
55 | řidič, velitel dobrovolných hasičů | Praha-Lysolaje okr. Hlavní město Praha |
7. SNK | 284 11,0 % listiny |
náhradník 3. |
MP Martin PeprníčekBez politické příslušnosti |
37 | technolog | Blatnice pod Svatým Antonínkem okr. Hodonín |
11. Moravané | 58 6,4 % listiny |
náhradník 10. |
JP Jaroslav PeprníčekBez politické příslušnosti |
44 | manažer logistiky | Ostrožská Nová Ves okr. Uherské Hradiště |
11. SNK | 783 5,7 % listiny |
mandát 11. |
ZP Zuzana Peprná, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | zdravotní laborantka | Luboměř okr. Nový Jičín |
4. SNK | 131 15,6 % listiny |
mandát 2. |
VP Vladimír PeprnaBez politické příslušnosti |
41 | skladník | Kuželov okr. Hodonín |
7. SNK | 63 9,5 % listiny |
náhradník 4. |
RP Radomír PeprnaBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ – provozovatel restaurace | Bulhary okr. Břeclav |
3. SNK | 34 10,2 % listiny |
náhradník 4. |
MP Martina PeprnáBez politické příslušnosti |
49 | uklízečka | Buková okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 71 10,4 % listiny |
mandát 6. |
MP Martin PeprnaBez politické příslušnosti |
24 | elektrikář | Šanov okr. Znojmo |
12. SNK | 288 6,4 % listiny |
náhradník 4. |
MP Marie PeprnáBez politické příslušnosti |
67 | OSVČ účetní | Příchovice okr. Plzeň-jih |
10. SNK | 240 8,7 % listiny |
mandát 10. |
SP Soňa PeprlováBez politické příslušnosti |
62 | učitelka MŠ | Jaroměřice nad Rokytnou okr. Třebíč |
1. SNK | 222 8,4 % listiny |
mandát 1. |
OP Ing. Oldřich PeprlaFakt Brno |
43 | podnikatel | Brno-Líšeň okr. Brno-město |
1. Pir+FaktBrno+NK | 568 4,7 % listiny |
|
OP Ing. Oldřich PeprlaFakt Brno |
43 | podnikatel | Brno okr. Brno-město |
12. PirIdeFaktBrGEN | 8 238 1,8 % listiny |
náhradník 8. |
PP Pavol PepichKDU-ČSL |
60 | elektromechanik | Chlum u Třeboně okr. Jindřichův Hradec |
4. KDU-ČSL | 91 8,6 % listiny |
náhradník 1. |
RP Robert PeovskýBez politické příslušnosti |
39 | operátor výroby | Česká Skalice okr. Náchod |
9. VPM+NK | 192 4,7 % listiny |
náhradník 8. |
MP Milan PenzlstadlerBez politické příslušnosti |
54 | pokrývač | Těšovice okr. Prachatice |
8. SNK | 51 11,5 % listiny |
náhradník 5. |
FP František PenzešBez politické příslušnosti |
57 | doprava, OSVČ | Ralsko okr. Česká Lípa |
11. ODS+NK | 73 4,0 % listiny |
náhradník 9. |
LP Lukáš PenzesBez politické příslušnosti |
35 | logistik | Pomezí nad Ohří okr. Cheb |
6. SNK | 87 13,6 % listiny |
náhradník 3. |
AP Alena PenkováKomunistická str.Čech a Moravy |
52 | operátorka výroby | Jirkov okr. Chomutov |
6. Stačilo! | 92 4,0 % listiny |
|
JP Jiří PenkertBez politické příslušnosti |
62 | dělník | Vojtanov okr. Cheb |
3. SNK | 43 16,1 % listiny |
mandát 1. |
VP Ing. Vlasta PěnkavováBez politické příslušnosti |
45 | zemědělský inženýr | Škvořetice okr. Strakonice |
3. SNK | 75 16,0 % listiny |
mandát 4. |
MP Mgr. Miluše PěnkavováBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ | Potvorov okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 20 25,0 % listiny |
náhradník 1. |
LP Lenka PěnkavováBez politické příslušnosti |
62 | příprava staveb | Strašice okr. Rokycany |
10. HDK+NK | 153 5,6 % listiny |
náhradník 8. |
ZP Zdeněk PěnkavaBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ, trenér fotbalu | Bašnice okr. Jičín |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
|
TP Bc. Tomáš PěnkavaBez politické příslušnosti |
23 | IT vývojář, student na VŠE | Slaný okr. Kladno |
6. SEN 21+NK | 115 3,7 % listiny |
|
ŠP Štěpán PěnkavaBez politické příslušnosti |
48 | pracovník v sociálních službách | Černošín okr. Tachov |
2. Zelení+NK | 65 7,2 % listiny |
náhradník 4. |
PP Petr PěnkavaBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ | Slaný okr. Kladno |
27. SEN 21+NK | 85 2,8 % listiny |
|
OP Ondřej PěnkavaBez politické příslušnosti |
32 | mechanik | Martiněves okr. Litoměřice |
6. TOP 09 | 92 11,8 % listiny |
náhradník 3. |
OP MVDr. Oldřich PěnkavaBez politické příslušnosti |
43 | veterinární lékař | Rybí okr. Nový Jičín |
2. SNK | 515 8,4 % listiny |
mandát 2. |
MP Matyáš PěnkavaBez politické příslušnosti |
19 | student | Černošín okr. Tachov |
13. Zelení+NK | 42 4,7 % listiny |
náhradník 11. |
MP Matěj PěnkavaBez politické příslušnosti |
36 | operátor CNC stroje | Cekov okr. Rokycany |
6. SNK | 23 10,4 % listiny |
náhradník 1. |
LP Lukáš PěnkavaBez politické příslušnosti |
42 | invalidní důchodce | Kařez okr. Rokycany |
3. SNK | 176 13,0 % listiny |
mandát 3. |
LP Luděk PěnkavaBez politické příslušnosti |
55 | starosta obce | Strupčice okr. Chomutov |
1. SNK | 299 12,9 % listiny |
mandát 1. |
JP Jiří PěnkavaBez politické příslušnosti |
57 | řidič autobusu | Uhlířské Janovice okr. Kutná Hora |
11. SNK | 111 5,6 % listiny |
náhradník 9. |
JP Jiří PěnkavaBez politické příslušnosti |
61 | finanční poradce | Mýto okr. Rokycany |
4. NEZ | 281 6,7 % listiny |
mandát 6. |
JP Ing. Jaromír PěnkavaSvoboda a př. demokracie (SPD) |
72 | důchodce | Rokycany okr. Rokycany |
2. KSČM+SPD | 178 6,2 % listiny |
|
JP Ing. Jan PěnkavaBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Mutěnice okr. Strakonice |
6. SNK | 33 6,2 % listiny |
náhradník 2. |
JP Ing. Jan PěnkavaBez politické příslušnosti |
33 | projektový manažer | Potvorov okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 24 30,0 % listiny |
náhradník 2. |
JP Jakub PěnkavaBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ, jednatel firmy | Kařez okr. Rokycany |
6. SNK | 146 10,8 % listiny |
náhradník 1. |
ZP Zuzana PenkalováBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Poruba okr. Ostrava-město |
37. ANO | 4 223 2,5 % listiny |
náhradník 23. |
JP Ing. Jana PenkalováBez politické příslušnosti |
43 | referent veřejných zakázek | Nupaky okr. Praha-východ |
11. STAN+NK | 189 9,2 % listiny |
mandát 11. |
IP Ivana PenkalováBez politické příslušnosti |
52 | ředitelka HM | Doubrava okr. Karviná |
2. NEZ | 221 7,3 % listiny |
mandát 3. |
ZP Zdeněk PenkalaBez politické příslušnosti |
38 | voják z povolání | Holotín okr. Pardubice |
3. SNK | 17 18,7 % listiny |
mandát 3. |
RP Roman PěnkaBez politické příslušnosti |
50 | elektromechanik | Černovice okr. Pelhřimov |
8. SNK | 155 11,0 % listiny |
náhradník 6. |
Zobrazeno 70 001–70 050 z 190 148