PP Mgr. Pavel PěnkaBez politické příslušnosti |
47 |
OSVČ |
Lazinov okr. Blansko |
5. SNK |
59 10,7 % listiny |
mandát 5. |
PP Pavel PenkaBez politické příslušnosti |
61 |
chladírenský mechanik |
Zábřeh okr. Šumperk |
2. SPD |
286 6,7 % listiny |
|
MP Mgr. Miroslav PenkaBez politické příslušnosti |
46 |
advokát |
Brno-střed okr. Brno-město |
17. KLID |
524 2,2 % listiny |
|
JP Jiří PenkaBez politické příslušnosti |
75 |
elektromechanik |
Zábřeh okr. Šumperk |
18. SPD |
187 4,4 % listiny |
|
IP MUDr. Igor PenkaBez politické příslušnosti |
68 |
lékař |
Vranovice okr. Brno-venkov |
12. SNK |
292 7,5 % listiny |
mandát 3. |
VP doc. Ing. Vít Penížek, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
48 |
vysokoškolský pedagog |
Libčice nad Vltavou okr. Praha-západ |
1. SNK |
671 7,2 % listiny |
mandát 2. |
RP Ing. Radek PenížekBez politické příslušnosti |
51 |
manažer |
Praha 22 okr. Hlavní město Praha |
14. KDUČSL+TOP09+NK |
293 3,8 % listiny |
náhradník 12. |
VP Veronika PěničkováBez politické příslušnosti |
41 |
obchodní provozní |
Planá nad Lužnicí okr. Tábor |
8. SNK |
99 5,1 % listiny |
náhradník 7. |
VP Veronika PěničkováBez politické příslušnosti |
47 |
kosmetička |
Brno-Královo Pole okr. Brno-město |
6. KSČMČSSDDOSmSt! |
115 4,3 % listiny |
|
MP Bc. Michaela PěničkováBez politické příslušnosti |
24 |
vedoucí družiny |
Valdice okr. Jičín |
11. SNK |
207 7,2 % listiny |
náhradník 4. |
IP Iveta PěničkováBez politické příslušnosti |
60 |
starostka obce, účetní |
Slaná okr. Semily |
1. SNK |
175 16,6 % listiny |
mandát 1. |
EP Eva PěničkováBez politické příslušnosti |
62 |
laborantka |
Kosov okr. Šumperk |
1. SNK |
120 14,8 % listiny |
mandát 1. |
DP Drahomíra PěničkováBez politické příslušnosti |
54 |
operátor výroby |
Trutnov okr. Trutnov |
25. ANO |
1 803 2,9 % listiny |
náhradník 18. |
TP Bc. Tomáš Pěnička, MBAObčanská demokratická strana |
52 |
ředitel sociálních služeb |
Semily okr. Semily |
3. ODS |
311 7,2 % listiny |
náhradník 1. |
RP Roman PěničkaBez politické příslušnosti |
51 |
řidič autobusu |
Roztoky u Semil okr. Semily |
6. SNK |
29 13,2 % listiny |
náhradník 1. |
PP Ing. Petr PěničkaBez politické příslušnosti |
60 |
energetik |
Jilemnice okr. Semily |
13. SPD |
217 5,4 % listiny |
náhradník 11. |
PP Ing. Pavel PěničkaBez politické příslušnosti |
62 |
manažer prodeje Innomotics, s. r. o. |
Mohelnice okr. Šumperk |
19. SNK |
931 4,6 % listiny |
náhradník 12. |
LP Luboš PěničkaBez politické příslušnosti |
60 |
živnostník |
Libořice okr. Louny |
4. SNK |
76 12,6 % listiny |
mandát 3. |
JP Jiří PěničkaBez politické příslušnosti |
51 |
IT konzultant |
Kounice okr. Nymburk |
6. SNK |
369 10,9 % listiny |
náhradník 2. |
JP Ing. Jiří PěničkaBez politické příslušnosti |
47 |
stavbyvedoucí |
Zvole okr. Šumperk |
1. SNK |
166 11,9 % listiny |
mandát 3. |
JP Ing. Jan PěničkaBez politické příslušnosti |
45 |
odborný asistent - Univerzita obrany, voják z povolání |
Chvalkovice okr. Vyškov |
3. KDU-ČSL |
30 12,4 % listiny |
náhradník 1. |
JP Jan PěničkaBez politické příslušnosti |
20 |
student |
Praha 2 okr. Hlavní město Praha |
31. ANO |
1 174 2,8 % listiny |
náhradník 28. |
JP Jakub PěničkaBez politické příslušnosti |
40 |
rozpočtář |
Nové Město nad Metují okr. Náchod |
8. STAN+NK |
227 5,4 % listiny |
náhradník 5. |
IP Ivo PěničkaBez politické příslušnosti |
51 |
strojník/řidič |
Zvole okr. Šumperk |
8. SNK |
181 9,8 % listiny |
náhradník 3. |
JP Jáchym PeniaštekBez politické příslušnosti |
19 |
student |
Písek okr. Písek |
22. KDU-ČSL |
716 3,1 % listiny |
náhradník 19. |
EP Eva PeniasováBez politické příslušnosti |
65 |
důchodce |
Stašov okr. Svitavy |
4. SNK |
51 10,5 % listiny |
náhradník 2. |
MP Marián PeniasBez politické příslušnosti |
41 |
OSVČ |
Stašov okr. Svitavy |
2. SNK |
60 12,3 % listiny |
mandát 3. |
MP Monika PeniakováBez politické příslušnosti |
55 |
mzdová účetní |
Pičín okr. Příbram |
6. SNK |
162 13,2 % listiny |
náhradník 1. |
VP Valentýna Penglová VorlíčkováBez politické příslušnosti |
57 |
kuchařka |
Štětí okr. Litoměřice |
19. S.cz+NK |
110 3,5 % listiny |
náhradník 18. |
PP Petr PenglBez politické příslušnosti |
49 |
vedoucí výroby |
Petrovice okr. Ústí nad Labem |
2. SNK |
82 10,5 % listiny |
náhradník 2. |
MP Miroslav PenglBez politické příslušnosti |
60 |
skladník |
Štětí okr. Litoměřice |
16. S.cz+NK |
126 4,0 % listiny |
náhradník 15. |
MP Michal PěnekHNUTÍ SPRÁVNÁ CESTA |
34 |
operátor ve skladu |
Stříbro okr. Tachov |
8. SPRÁVNÁ CESTA |
77 4,8 % listiny |
|
KP Kristýna PendlováBez politické příslušnosti |
28 |
účetní |
Benešov nad Ploučnicí okr. Děčín |
12. SNK |
87 4,0 % listiny |
náhradník 10. |
ZP Zdeňka Pěnčíková ŽabskáBez politické příslušnosti |
63 |
důchodce |
Brno-Slatina okr. Brno-město |
21. ANO |
233 3,8 % listiny |
náhradník 19. |
PP Mgr. Pavla PěnčíkováBez politické příslušnosti |
41 |
specialista controllingu a účetnictví |
Brno-Žabovřesky okr. Brno-město |
25. Zelení |
611 3,3 % listiny |
náhradník 23. |
MP Marie PěnčíkováKomunistická str.Čech a Moravy |
46 |
OSVČ |
Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
1. Stačilo!+NK |
200 16,4 % listiny |
mandát 1. |
MP Marie PěnčíkováKomunistická str.Čech a Moravy |
77 |
důchodkyně |
Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
15. Stačilo!+NK |
54 4,4 % listiny |
náhradník 14. |
LP Ing. Lucie PěnčíkováBez politické příslušnosti |
39 |
finanční controller |
Přibyslavice okr. Třebíč |
3. SNK |
125 12,0 % listiny |
mandát 3. |
JP Jaroslava PěnčíkováKomunistická str.Čech a Moravy |
55 |
OSVČ |
Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
7. Stačilo!+NK |
75 6,1 % listiny |
náhradník 6. |
JP Jana PěnčíkováANO 2011 |
54 |
senior konzultant |
Louny okr. Louny |
9. ANO |
1 293 3,5 % listiny |
mandát 9. |
IP Mgr. Irena PěnčíkováBez politické příslušnosti |
55 |
státní zaměstnanec |
Výčapy okr. Třebíč |
1. NK |
311 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZP Zbyšek PěnčíkBez politické příslušnosti |
57 |
stavební technik |
Hlubočany okr. Vyškov |
6. SNK |
136 11,2 % listiny |
mandát 6. |
VP Vladimír PěnčíkBez politické příslušnosti |
72 |
podnikatel, rentiér |
Třebíč okr. Třebíč |
22. HR+NK |
1 389 3,4 % listiny |
náhradník 18. |
RP Rudolf PěnčíkBez politické příslušnosti |
56 |
traktorista |
Chvalnov-Lísky okr. Kroměříž |
4. SNK |
64 10,7 % listiny |
mandát 4. |
RP Rudolf PěnčíkBez politické příslušnosti |
20 |
automechanik |
Chvalnov-Lísky okr. Kroměříž |
7. SNK |
63 10,6 % listiny |
náhradník 3. |
RP Rostislav PěnčíkBez politické příslušnosti |
56 |
technik |
Jinošov okr. Třebíč |
1. NK |
153 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RP Mgr. Richard PěnčíkBez politické příslušnosti |
35 |
advokát |
Uhřice okr. Hodonín |
3. SNK |
184 14,0 % listiny |
mandát 3. |
MP Michal PěnčíkBez politické příslušnosti |
35 |
izolatér |
Kroměříž okr. Kroměříž |
27. NEZ |
73 2,9 % listiny |
|
MP Bc. Martin PěnčíkStrana zelených |
44 |
správce budov |
Brno-Žabovřesky okr. Brno-město |
12. Zelení |
709 3,8 % listiny |
náhradník 10. |
JP Jiří PěnčíkKomunistická str.Čech a Moravy |
53 |
jednatel firmy |
Praha 15 okr. Hlavní město Praha |
2. KSČM |
83 10,1 % listiny |
|