Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 1 431 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
KP MUDr. Kateřina PavlišováBez politické příslušnosti |
40 | lékařka | Hlinsko okr. Chrudim |
14. ODS+NK | 505 6,5 % listiny |
náhradník 1. |
JP Jiřina PavlišováBez politické příslušnosti |
46 | prodavačka | Velké Meziříčí okr. Žďár nad Sázavou |
18. ČSSD | 51 4,0 % listiny |
|
JP MgA. Jana PavlišováBez politické příslušnosti |
38 | sládková, grafička | Lomnice okr. Brno-venkov |
15. STAN | 222 5,9 % listiny |
náhradník 9. |
AP Anna PavlišováBez politické příslušnosti |
45 | živnostnice, vyšívačka | České Budějovice okr. České Budějovice |
29. NSSOKSČMČSSDPSt | 1 116 2,2 % listiny |
|
AP Mgr. Anežka PavlišováKDU-ČSL |
44 | manažerka rozvojových projektů, zastupitelka, zakladatelka MC Kamínek | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
1. KDU-ČSL+NK | 973 7,3 % listiny |
mandát 1. |
AP Aneta Valerie PavlišováBez politické příslušnosti |
20 | mateřská dovolená | Velké Meziříčí okr. Žďár nad Sázavou |
19. ČSSD | 51 4,0 % listiny |
|
AP Mgr. Alexandra PavlišováBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Svatá okr. Beroun |
7. SNK | 80 14,6 % listiny |
náhradník 2. |
AP Alena PavlišováKDU-ČSL |
72 | důchodkyně | Slatiňany okr. Chrudim |
3. KDU-ČSL+NK | 81 4,8 % listiny |
|
ZP Ing. Zdeněk PavlišTOP 09 |
58 | projektový manažer | Holubov okr. Český Krumlov |
2. SNK | 382 11,9 % listiny |
mandát 2. |
VP Ing. Vladimír PavlišBez politické příslušnosti |
60 | vedoucí prodeje | Němčice okr. Svitavy |
1. SNK | 186 19,0 % listiny |
mandát 1. |
VP Václav PavlišKDU-ČSL |
55 | obchodní zástupce | Raná okr. Chrudim |
4. KDU-ČSL | 55 11,3 % listiny |
náhradník 2. |
VP Ing. Václav PavlišBez politické příslušnosti |
52 | lesník revírník | Slavonice okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 283 7,9 % listiny |
mandát 4. |
TP Tomáš PavlišBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Kamenná Horka okr. Svitavy |
7. SNK | 91 12,5 % listiny |
mandát 1. |
ŠP Štěpán PavlišBez politické příslušnosti |
26 | zedník | Mrákotín okr. Chrudim |
6. SNK | 98 11,5 % listiny |
náhradník 3. |
PP Prokop PavlišKDU-ČSL |
21 | student | Mrákotín okr. Chrudim |
6. SNK | 54 9,8 % listiny |
náhradník 3. |
PP Mgr. Petr PavlišBez politické příslušnosti |
40 | administrativní pracovník | Praha 2 okr. Hlavní město Praha |
17. SPD+NK | 596 2,8 % listiny |
|
PP Pavel PavlišKomunistická str.Čech a Moravy |
72 | důchodce | Karle okr. Svitavy |
4. SNK | 74 9,3 % listiny |
náhradník 1. |
PP Ing. Pavel PavlišKDU-ČSL |
43 | technický ředitel | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
7. KDU-ČSL+NK | 592 4,4 % listiny |
náhradník 3. |
OP Ondřej PavlišBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ - automechanik | Stráž nad Nisou okr. Liberec |
8. SLK | 130 8,2 % listiny |
náhradník 7. |
MP Michal PavlišBez politické příslušnosti |
28 | manažer | Brno-Kohoutovice okr. Brno-město |
12. KLID | 174 4,5 % listiny |
|
MP Michal PavlišBez politické příslušnosti |
48 | dělník modelář, fotbalista, truhlář | Hradec nad Svitavou okr. Svitavy |
8. MY+NK | 213 6,3 % listiny |
náhradník 1. |
MP Bc. Martin PavlišBez politické příslušnosti |
51 | státní zaměstnanec | Krasíkov okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 99 16,7 % listiny |
mandát 1. |
MP JUDr. Martin PavlišBez politické příslušnosti |
41 | advokát | Hlinsko okr. Chrudim |
2. ODS+NK | 725 9,3 % listiny |
mandát 1. |
LP Luboš PavlišBez politické příslušnosti |
54 | obsluha velkoplošné pily | Radostín nad Oslavou okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 180 6,8 % listiny |
mandát 6. |
KP Kristián PavlišObčanská demokratická strana |
19 | student | Polička okr. Svitavy |
18. ODS | 702 3,3 % listiny |
náhradník 12. |
KP Karel PavlišBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Skalice okr. Hradec Králové |
7. SNK | 123 12,9 % listiny |
náhradník 2. |
KP Kamil PavlišBez politické příslušnosti |
49 | starosta obce, soukromý zemědělec, dobrovolný hasič | Hradec nad Svitavou okr. Svitavy |
1. MY+NK | 344 10,2 % listiny |
mandát 1. |
JP Josef PavlišBez politické příslušnosti |
38 | hasič | Skalice okr. Hradec Králové |
5. SNK | 132 13,8 % listiny |
mandát 2. |
JP Josef PavlišKomunistická str.Čech a Moravy |
74 | korozní inženýr | České Budějovice okr. České Budějovice |
43. NSSOKSČMČSSDPSt | 1 026 2,0 % listiny |
|
JP Ing. Jiří PavlišBez politické příslušnosti |
75 | důchodce-projektový manažer | Velké Březno okr. Ústí nad Labem |
9. SNK | 306 6,5 % listiny |
náhradník 3. |
JP Mgr. Jaroslav PavlišBez politické příslušnosti |
42 | soukromý zemědělec | Němčičky okr. Brno-venkov |
1. SNK | 118 14,7 % listiny |
mandát 3. |
JP Jan PavlišBez politické příslušnosti |
39 | operátor | Pohledy okr. Svitavy |
5. SNK | 52 10,0 % listiny |
náhradník 3. |
IP Ivo PavlišBez politické příslušnosti |
44 | spolumajitel pivovaru, sládek | Lomnice okr. Brno-venkov |
9. SNK | 108 6,3 % listiny |
náhradník 7. |
IP Ing. Ivan PavlišBez politické příslušnosti |
62 | stavební technik | Strupčice okr. Chomutov |
3. SNK | 204 8,8 % listiny |
mandát 3. |
DP Dominik PavlišBez politické příslušnosti |
50 | řidič - záchranná zdravotnická služba | Slatiňany okr. Chrudim |
12. KDU-ČSL+NK | 92 5,5 % listiny |
|
DP David PavlišBez politické příslušnosti |
25 | elektromechanik | Brno-Kohoutovice okr. Brno-město |
14. SOCDEM+NK | 1 278 4,7 % listiny |
náhradník 8. |
DP David PavlišBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Dolní Lánov okr. Trutnov |
7. SNK | 250 9,5 % listiny |
mandát 7. |
JP Jaroslava PavlisováKomunistická str.Čech a Moravy |
77 | důchodce | Teplice okr. Teplice |
23. PRO+Stačilo!+NK | 377 3,5 % listiny |
|
IP Iveta PavlisováBez politické příslušnosti |
41 | kuchařka | Čistá okr. Rakovník |
6. SNK | 207 8,6 % listiny |
mandát 7. |
AP Bc. Andrea PavlisováBez politické příslušnosti |
35 | starostka | Bzová okr. Beroun |
1. SNK | 163 12,0 % listiny |
mandát 1. |
ZP Ing. Zuzana PavliskováBez politické příslušnosti |
45 | manažerka Místní akční skupiny – Frýdlantsko Beskydy | Frýdlant nad Ostravicí okr. Frýdek-Místek |
8. SNK | 1 515 4,8 % listiny |
mandát 8. |
PP Bc. Pavla PavliskováKDU-ČSL |
35 | správce systému | Příbor okr. Nový Jičín |
3. KDU-ČSL | 309 4,7 % listiny |
náhradník 4. |
AP Mgr. Alžběta PavliskováBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Slezská Ostrava okr. Ostrava-město |
24. Ostravak | 739 2,9 % listiny |
náhradník 18. |
TP MUDr. Tomáš PavliskaOstravak |
53 | ortoped | Ostrava okr. Ostrava-město |
5. Ostravak | 7 491 2,0 % listiny |
mandát 6. |
TP MUDr. Tomáš PavliskaOstravak |
53 | lékař | Slezská Ostrava okr. Ostrava-město |
3. Ostravak | 855 3,3 % listiny |
mandát 2. |
JP Jan PavliskaBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Kopřivnice okr. Nový Jičín |
10. KK | 2 913 4,8 % listiny |
mandát 10. |
DP Mgr. David PavliskaBez politické příslušnosti |
45 | místostarosta města | Frýdlant nad Ostravicí okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 1 779 5,6 % listiny |
mandát 1. |
ZP Zdeněk PavlisBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Kunětice okr. Pardubice |
2. SNK | 108 13,7 % listiny |
mandát 4. |
MP Matouš PavlisBez politické příslušnosti |
22 | technik vizuální kvality | Valtice okr. Břeclav |
9. ODS | 70 4,8 % listiny |
náhradník 9. |
JP Jan PavlisBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ, pojišťovací poradce, hokejový trenér mládeže, sportovní fanoušek | Dvůr Králové nad Labem okr. Trutnov |
12. MY+NK | 1 017 4,4 % listiny |
náhradník 7. |
Zobrazeno 71 501–71 550 z 190 148