Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 1 435 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MP Milan PavlíkBez politické příslušnosti |
75 | investor | Frýdek-Místek okr. Frýdek-Místek |
21. AUTO | 230 2,2 % listiny |
|
MP Milan PavlíkBez politické příslušnosti |
63 | řidič | Stochov okr. Kladno |
4. SOCDEM | 275 5,5 % listiny |
náhradník 1. |
MP Ing. Milan PavlíkBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Břidličná okr. Bruntál |
11. SNK | 307 6,0 % listiny |
náhradník 5. |
MP Michal PavlíkBez politické příslušnosti |
49 | programátor CNC | Brodek u Konice okr. Prostějov |
4. SNK | 216 12,9 % listiny |
mandát 3. |
MP Michal PavlíkBez politické příslušnosti |
39 | mistr odborného výcviku | Lešná okr. Vsetín |
7. SNK | 148 9,1 % listiny |
mandát 2. |
MP Michal PavlíkBez politické příslušnosti |
38 | dělník | Svrabov okr. Tábor |
1. NK | 14 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MP Michal PavlíkBez politické příslušnosti |
34 | údržbář | Krahulov okr. Třebíč |
1. NK | 129 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MP Ing. Michal PavlíkBez politické příslušnosti |
43 | projektant | Šlapanov okr. Havlíčkův Brod |
4. SNK | 101 11,1 % listiny |
mandát 4. |
MP Michal PavlíkBez politické příslušnosti |
47 | policista | Žiželice okr. Kolín |
5. SNK | 190 9,6 % listiny |
mandát 5. |
MP Ing. Michal PavlíkBez politické příslušnosti |
46 | zastupitel obce Boršice, hlavní stavbyvedoucí | Boršice okr. Uherské Hradiště |
2. STAN+NK | 274 14,5 % listiny |
mandát 1. |
MP Michaela PavlíkBez politické příslušnosti |
40 | komunitní manažerka nadačního fondu Matika Česku, tvůrkyně vzdělávacího podcastu Vesmír vs. Děti | Zlín okr. Zlín |
37. Z21 | 3 971 2,3 % listiny |
náhradník 29. |
MP Ing. Matěj PavlíkBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ, programátor informačních systémů | Hořiněves okr. Hradec Králové |
7. SNK | 149 10,5 % listiny |
mandát 7. |
MP Martin PavlíkBez politické příslušnosti |
37 | provozní pracovník ve službách | Modrava okr. Klatovy |
3. SNK | 35 14,1 % listiny |
mandát 4. |
MP Ing. Martin PavlíkANO 2011 |
48 | technik | Litovel okr. Olomouc |
3. ANO | 664 5,6 % listiny |
mandát 2. |
MP Martin PavlíkBez politické příslušnosti |
47 | zámečník | Duchcov okr. Teplice |
7. KSČM+Levice | 79 5,1 % listiny |
|
MP Martin PavlíkBez politické příslušnosti |
51 | stavbyvedoucí | Hrutov okr. Jihlava |
1. SNK | 26 12,6 % listiny |
mandát 3. |
MP Martin PavlíkBez politické příslušnosti |
57 | elektroúdržbář | Starý Jičín okr. Nový Jičín |
6. SNK | 467 6,6 % listiny |
mandát 6. |
MP Martin PavlíkBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Líšina okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 40 12,0 % listiny |
náhradník 1. |
MP Martin PavlíkBez politické příslušnosti |
52 | majitel rodinného krejčovského salonu | Praha 10 okr. Hlavní město Praha |
40. TOP 09+NK | 2 355 2,1 % listiny |
náhradník 37. |
MP Bc. Martin PavlíkBez politické příslušnosti |
45 | technik GIS | Petřvald okr. Nový Jičín |
12. SNK | 304 6,0 % listiny |
náhradník 7. |
MP Martin PavlíkBez politické příslušnosti |
46 | traktorista | Rabštejnská Lhota okr. Chrudim |
6. SNK | 122 6,5 % listiny |
náhradník 2. |
MP Martin PavlíkBez politické příslušnosti |
44 | stavbyvedoucí | Lešná okr. Vsetín |
15. SNK | 97 4,4 % listiny |
náhradník 12. |
MP Marcel PavlíkBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ elektrotechnik | Studénka okr. Nový Jičín |
14. KDU-ČSL+NK | 522 4,4 % listiny |
náhradník 11. |
LP Lumír PavlíkBez politické příslušnosti |
41 | živnostník | Železná Ruda okr. Klatovy |
8. SNK | 58 5,8 % listiny |
náhradník 7. |
LP Lukáš PavlíkBez politické příslušnosti |
25 | technik | Litovel okr. Olomouc |
5. ANO | 573 4,9 % listiny |
náhradník 3. |
LP Lukáš PavlíkBez politické příslušnosti |
42 | koordinátor, seřizovač | Okna okr. Česká Lípa |
9. SNK | 2 0,3 % listiny |
náhradník 6. |
LP Lukáš PavlíkBez politické příslušnosti |
38 | dělník ve výrobě Envi-pur, s.r.o. | Dírná okr. Tábor |
9. SNK | 123 10,6 % listiny |
mandát 9. |
LP Lukáš PavlíkBez politické příslušnosti |
43 | seřizovač, zastupitel obce | Cizkrajov okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 42 14,4 % listiny |
náhradník 1. |
LP Lukáš Pavlík, DiS.Bez politické příslušnosti |
49 | finanční poradce | Seloutky okr. Prostějov |
4. SNK | 60 13,3 % listiny |
náhradník 2. |
LP Ludvík PavlíkBez politické příslušnosti |
44 | specialista elektro | Číměř okr. Třebíč |
2. SNK | 70 19,2 % listiny |
mandát 2. |
LP Luděk PavlíkBez politické příslušnosti |
53 | mechanik | Štěkeň okr. Strakonice |
7. SNK | 46 12,2 % listiny |
náhradník 7. |
LP Luboš PavlíkBez politické příslušnosti |
46 | pedagog | Sedletín okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 76 100,0 % listiny |
|
LP Libor PavlíkBez politické příslušnosti |
54 | obecní zaměstnanec | Kamenná okr. České Budějovice |
3. SNK | 26 9,6 % listiny |
náhradník 5. |
LP Leo PavlíkBez politické příslušnosti |
53 | prodavač | Slušovice okr. Zlín |
10. SNK | 127 8,9 % listiny |
náhradník 3. |
LP Ing. Lenka PavlikBez politické příslušnosti |
43 | ekonom | Horní Bříza okr. Plzeň-sever |
14. ODS+Piráti+NK | 290 5,0 % listiny |
náhradník 10. |
LP Ladislav PavlíkBez politické příslušnosti |
80 | důchodce | Třebnouševes okr. Jičín |
9. SNK | 27 7,9 % listiny |
náhradník 7. |
KP Karel PavlíkKomunistická str.Čech a Moravy |
47 | lakýrník | Brloh okr. Český Krumlov |
3. KSČM | 20 10,8 % listiny |
|
KP Karel PavlíkBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Brno-Kohoutovice okr. Brno-město |
18. KLID | 155 4,1 % listiny |
|
JP Josef PavlíkBez politické příslušnosti |
35 | voják | Vanovice okr. Blansko |
4. SNK | 91 10,6 % listiny |
mandát 4. |
JP Bc. Josef PavlíkBez politické příslušnosti |
25 | truhlář/umělecký řezbář/dobrovolný hasič | Hranice okr. Přerov |
5. NEZ | 246 6,2 % listiny |
|
JP Josef PavlíkBez politické příslušnosti |
59 | starosta | Vanovice okr. Blansko |
1. SNK | 191 17,2 % listiny |
mandát 1. |
JP Ing. Josef PavlíkBez politické příslušnosti |
60 | konstruktér | Dolní Benešov okr. Opava |
2. SNK | 378 12,9 % listiny |
mandát 2. |
JP Ing. Josef PavlíkKDU-ČSL |
30 | agronom | Lutopecny okr. Kroměříž |
2. KDU-ČSL | 173 13,7 % listiny |
mandát 3. |
JP Josef PavlíkKDU-ČSL |
63 | soukromý zemědělec | Lutopecny okr. Kroměříž |
5. KDU-ČSL | 112 8,9 % listiny |
náhradník 1. |
JP Jiří PavlíkBez politické příslušnosti |
53 | svářeč | Žichovice okr. Klatovy |
5. STAN | 230 11,5 % listiny |
mandát 5. |
JP Jiří PavlíkBez politické příslušnosti |
56 | obchodně technický manager | Velká Hleďsebe okr. Cheb |
1. PŘÍSAHA+NK | 58 13,8 % listiny |
|
JP Jiří PavlíkBez politické příslušnosti |
52 | specialista elektro – simulace lisovacích procesů | Doubravička okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 51 13,1 % listiny |
mandát 5. |
JP Jiří PavlíkSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
52 | manager | Brno-Židenice okr. Brno-město |
4. KDU-ČSL+STAN+NK | 1 776 3,6 % listiny |
mandát 4. |
JP Jiří PavlíkBez politické příslušnosti |
65 | radní města, restaurátor památek | Ostrov okr. Karlovy Vary |
4. VOK+NK | 732 5,9 % listiny |
mandát 3. |
JP Jindřich PavlíkBez politické příslušnosti |
39 | střelmistr | Jeníkov okr. Chrudim |
4. STAN | 62 9,5 % listiny |
náhradník 3. |
Zobrazeno 71 701–71 750 z 190 148