Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 1 442 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
TP Tomáš PavlásekBez politické příslušnosti |
45 | technik rostlinné výroby | Dolní Bukovsko okr. České Budějovice |
1. SNK | 210 15,5 % listiny |
mandát 1. |
PP Peter PavlasekBez politické příslušnosti |
47 | učitel praxe | Frýdlant nad Ostravicí okr. Frýdek-Místek |
21. KDU-ČSL+NK | 658 4,0 % listiny |
náhradník 17. |
PP Pavel PavlásekBez politické příslušnosti |
42 | technik BOZP | Budeč okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 64 11,7 % listiny |
mandát 5. |
PP Pavel PavlásekBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Chlumec nad Cidlinou okr. Hradec Králové |
21. SNK | 83 3,7 % listiny |
náhradník 20. |
OP Oldřich PavlásekBez politické příslušnosti |
75 | důchodce | Frýdek-Místek okr. Frýdek-Místek |
30. KSČM+Stačilo+NK | 355 2,6 % listiny |
|
MP Miroslav PavlásekBez politické příslušnosti |
50 | lékař | Dobrá Voda u Českých Budějovic okr. České Budějovice |
3. KDU-ČSL | 232 12,0 % listiny |
mandát 3. |
MP Miroslav PavlásekBez politické příslušnosti |
52 | pracovník údržby | Žiželice okr. Louny |
6. SNK | 32 10,5 % listiny |
náhradník 5. |
MP Milan PavlásekBez politické příslušnosti |
61 | podnikatel | Pečky okr. Kolín |
12. ODS+NK | 756 4,5 % listiny |
náhradník 2. |
MP Michal PavlásekBez politické příslušnosti |
27 | zámečník | Žimutice okr. České Budějovice |
6. SNK | 55 5,1 % listiny |
náhradník 2. |
MP Bc. Michal PavlásekBez politické příslušnosti |
42 | strážník MP | Jirkov okr. Chomutov |
24. ANO | 578 3,5 % listiny |
náhradník 19. |
MP Martin PavlásekBez politické příslušnosti |
25 | zaměstnanec | Vápenná okr. Jeseník |
13. SNK | 5 1,4 % listiny |
|
LP Luboš PavlásekBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Jezdovice okr. Jihlava |
5. SNK | 11 12,6 % listiny |
|
LP Ing. Leoš PavlásekBez politické příslušnosti |
52 | ředitel zemědělské společnosti Lovčická zemědělská a.s., člen tenisového oddílu TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou | Chlumec nad Cidlinou okr. Hradec Králové |
17. MY+NK | 489 4,1 % listiny |
náhradník 9. |
KP Karel PavlásekBez politické příslušnosti |
64 | řidič | Žimutice okr. České Budějovice |
12. SNK | 108 5,4 % listiny |
náhradník 2. |
JP MUDr. Jiří PavlásekBez politické příslušnosti |
47 | gynekolog/porodník, onkogynekologická specializace | Jablonec nad Nisou okr. Jablonec nad Nisou |
27. ODS | 1 689 3,2 % listiny |
náhradník 23. |
JP Jiří PavlásekBez politické příslušnosti |
76 | senior, bývalý starosta města Chotěboře | Chotěboř okr. Havlíčkův Brod |
15. GEN+NK | 171 7,8 % listiny |
|
JP Jiří PavlásekBez politické příslušnosti |
44 | provozní | Zlaté Hory okr. Jeseník |
8. SNK | 240 5,9 % listiny |
náhradník 4. |
JP Jan PavlásekBez politické příslušnosti |
35 | zámečník | Hvozdec okr. Brno-venkov |
5. SNK | 39 8,7 % listiny |
náhradník 4. |
BP Ing. Boris PavlásekSociální demokracie |
63 | podnikatel | Rýmařov okr. Bruntál |
3. SOCDEM+NK | 229 7,8 % listiny |
náhradník 2. |
VP Václav PavlasBez politické příslušnosti |
29 | řidič z povolání | Tuchořice okr. Louny |
6. SNK | 47 7,4 % listiny |
náhradník 4. |
TP Tomáš PavlasBez politické příslušnosti |
37 | obchodní manažer | Ostrovačice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 120 13,0 % listiny |
náhradník 2. |
TP Tomáš PavlasBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí dopravy | Neveklov okr. Benešov |
5. SNK | 207 11,2 % listiny |
náhradník 1. |
TP Mgr. Tomáš PavlasBez politické příslušnosti |
61 | učitel | Rumburk okr. Děčín |
10. ODS+NK | 303 4,3 % listiny |
náhradník 10. |
ŠP Bc. Štěpán PavlasBez politické příslušnosti |
23 | umělecký kovář, zámečník, pasíř, student | Štoky okr. Havlíčkův Brod |
13. SNK | 190 5,2 % listiny |
náhradník 7. |
SP Slavomír PavlasBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Jablonné v Podještědí okr. Liberec |
12. SNK | 183 5,2 % listiny |
náhradník 9. |
RP Roman PavlasBez politické příslušnosti |
41 | šéfkuchař | Kočí okr. Chrudim |
2. SNK | 263 15,3 % listiny |
mandát 1. |
RP Robert PavlasBez politické příslušnosti |
54 | elektromontér | Choustníkovo Hradiště okr. Trutnov |
11. SNK | 156 6,3 % listiny |
mandát 11. |
PP Petr PavlasBez politické příslušnosti |
36 | IT technik | Podhořany u Ronova okr. Chrudim |
1. NK | 110 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PP Petr PavlasBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Palkovice okr. Frýdek-Místek |
14. KDU-ČSL | 159 5,9 % listiny |
náhradník 13. |
PP Mgr. Petr Pavlas, Ph.D.KDU-ČSL |
39 | vedoucí vědecký pracovník, vysokoškolský pedagog | Klatovy okr. Klatovy |
27. KDU+Piráti+NK | 1 397 2,9 % listiny |
náhradník 20. |
PP Pavel PavlasBez politické příslušnosti |
62 | prodavač - montážní pracovník | Polná okr. Jihlava |
4. SNK | 593 6,2 % listiny |
mandát 5. |
MP Ing. Michal PavlasKDU-ČSL |
27 | finanční auditor | Frýdek-Místek okr. Frýdek-Místek |
41. KDU+ODS+STA+TOP | 2 200 2,0 % listiny |
náhradník 34. |
MP Ing. Martin PavlasBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Jílové okr. Děčín |
6. SNK | 794 4,7 % listiny |
mandát 7. |
LP Ing. Lukáš PavlasBez politické příslušnosti |
54 | vedoucí vodohospodářského odboru na Povodí Odry v Ostravě, místostarosta obce | Lučina okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 235 9,5 % listiny |
mandát 1. |
LP Ing. Luděk PavlasBez politické příslušnosti |
49 | specialista nákupu | Frýdek-Místek okr. Frýdek-Místek |
39. NMFM | 5 957 2,2 % listiny |
náhradník 19. |
LP Libor PavlasBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí obchodu | Sudkov okr. Šumperk |
6. SNK | 173 6,2 % listiny |
náhradník 1. |
KP Karel PavlasBez politické příslušnosti |
48 | obchodní zástupce | Čebín okr. Brno-venkov |
6. SNK | 109 6,0 % listiny |
náhradník 5. |
JP Mgr. Jiří Pavlas, MBAKDU-ČSL |
44 | ředitel školy, místostarosta obce | Písařov okr. Šumperk |
1. KDU-ČSL | 193 13,3 % listiny |
mandát 3. |
JP Jiří PavlasBez politické příslušnosti |
44 | státní zaměstnanec | Červená Voda okr. Ústí nad Orlicí |
8. SNK | 70 5,3 % listiny |
náhradník 7. |
JP Jan PavlasBez politické příslušnosti |
28 | laborant | Dobšice okr. Znojmo |
4. STAN+NK | 420 6,7 % listiny |
mandát 4. |
JP Jan PavlasKDU-ČSL |
60 | učitel hudby | Chotěboř okr. Havlíčkův Brod |
20. KDU-ČSL | 329 5,4 % listiny |
náhradník 6. |
JP Jan PavlasBez politické příslušnosti |
36 | autoklempíř | Panenská Rozsíčka okr. Jihlava |
4. SNK | 50 12,0 % listiny |
náhradník 2. |
JP Jan PavlasBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Česká Ves okr. Jeseník |
12. KDU-ČSL | 52 3,7 % listiny |
náhradník 11. |
JP Jakub PavlasBez politické příslušnosti |
29 | OSVČ stavebnictví | Pražmo okr. Frýdek-Místek |
7. SNK | 114 10,5 % listiny |
náhradník 4. |
IP Ivan PavlasBez politické příslušnosti |
54 | příprava výroby | Kamenice nad Lipou okr. Pelhřimov |
7. VÝZVA+NK | 117 4,9 % listiny |
náhradník 5. |
TP Mgr. Terezie PavlánováBez politické příslušnosti |
25 | učitelka | Ostravice okr. Frýdek-Místek |
11. SNK | 200 7,2 % listiny |
náhradník 9. |
JP Jiří PavlánBez politické příslušnosti |
56 | technik realizace staveb | Ostravice okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 288 10,4 % listiny |
mandát 1. |
JP lic. Jarmila Pavlaková, MBAANO 2011 |
64 | realitní makléřka | Slezská Ostrava okr. Ostrava-město |
9. ANO | 1 636 2,8 % listiny |
mandát 9. |
JP lic. Jarmila Pavlaková, MBAANO 2011 |
64 | realitní makléřka | Ostrava okr. Ostrava-město |
28. ANO | 17 671 1,8 % listiny |
náhradník 10. |
DP Mgr. Darina PavlákováBez politické příslušnosti |
29 | trenérka a sportovní pedagožka | Svitávka okr. Blansko |
13. SNK | 394 6,4 % listiny |
náhradník 6. |
Zobrazeno 72 051–72 100 z 190 148