Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 1 533 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JO Ing. Jakub ObermajerBez politické příslušnosti |
29 | projektový inženýr | Davle okr. Praha-západ |
3. SNK | 423 9,4 % listiny |
mandát 3. |
MO Monika ObermaierováBez politické příslušnosti |
49 | prodavačka - pokladní | Milý okr. Rakovník |
5. mimozemstani+NK | 12 10,3 % listiny |
|
LO Lia ObermaierBez politické příslušnosti |
47 | pracovník údržby | Hracholusky okr. Prachatice |
7. SNK | 84 7,1 % listiny |
náhradník 1. |
PO Pavel OberherrBez politické příslušnosti |
41 | vedoucí výroby | Praha-Velká Chuchle okr. Hlavní město Praha |
4. SD-SN+NK | 156 7,1 % listiny |
náhradník 3. |
JO Mgr. Jaroslav OberhelBez politické příslušnosti |
57 | ředitel ZŠ a MŠ | Hrubý Jeseník okr. Nymburk |
4. SNK | 123 9,8 % listiny |
mandát 6. |
SO Ing. Soňa ObergruberováBez politické příslušnosti |
49 | technik pracovního a životního prostředí | Vendryně okr. Frýdek-Místek |
9. ANO | 149 5,4 % listiny |
náhradník 9. |
MO MUDr. Michaela OberfalzerBez politické příslušnosti |
31 | lékařka | Chotěboř okr. Havlíčkův Brod |
16. SOCDEM+NK | 322 3,5 % listiny |
náhradník 13. |
JO Jiří OberfalzerObčanská demokratická strana |
72 | senátor Parlamentu ČR, zastupitel | Králův Dvůr okr. Beroun |
2. ODS+TOP 09+NK | 1 659 5,7 % listiny |
mandát 3. |
RO Ing. Rudolf OberfalcerOtevřené Strakonice |
41 | investiční nákupčí | Strakonice okr. Strakonice |
3. OST | 1 099 5,1 % listiny |
náhradník 3. |
RO Ing. Rudolf OberfalcerOtevřené Strakonice |
64 | místostarosta, stavební technik | Strakonice okr. Strakonice |
6. OST | 1 081 5,0 % listiny |
náhradník 4. |
LO Bc. Lukáš ObererBez politické příslušnosti |
39 | technolog | Sedlec okr. Litoměřice |
2. SNK | 38 8,8 % listiny |
náhradník 1. |
LO Líza Oberdörferová HonomichlováBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Černošín okr. Tachov |
11. STAN | 57 8,6 % listiny |
náhradník 1. |
BO Bohumila OberdörferováBez politické příslušnosti |
70 | asistentka prodeje | Přeštice okr. Plzeň-jih |
12. SPD+NK | 169 5,4 % listiny |
náhradník 11. |
DO David ObercianBez politické příslušnosti |
34 | globální technolog povrchových úprav | Příbor okr. Nový Jičín |
11. SNK | 542 5,0 % listiny |
náhradník 7. |
MO Bc. Marcela OberajtrováBez politické příslušnosti |
36 | administrativní pracovnice | Plzeň 2-Slovany okr. Plzeň-město |
27. Piráti | 438 3,0 % listiny |
|
TO Tomáš ObejdaBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ makléř | Štěpánov okr. Olomouc |
7. APB+NK | 349 6,0 % listiny |
náhradník 2. |
HO JUDr. Helena ObeidováBez politické příslušnosti |
78 | advokátka | Benešov okr. Benešov |
27. NEZ+NK | 652 2,3 % listiny |
náhradník 21. |
VO Bc. Veronika ObdržálkováBez politické příslušnosti |
24 | studentka VŠ | Modřice okr. Brno-venkov |
8. SNK | 408 6,8 % listiny |
náhradník 4. |
SO Silvie ObdržálkováBez politické příslušnosti |
45 | pomocná účetní/administrativa | Jalubí okr. Uherské Hradiště |
7. NEZ+NK | 315 6,3 % listiny |
mandát 7. |
MO Marcela ObdržálkováBez politické příslušnosti |
43 | účetní | Velký Ořechov okr. Zlín |
7. SNK | 117 6,3 % listiny |
náhradník 2. |
KO Kateřina ObdržálkováBez politické příslušnosti |
42 | administrativní pracovník v zásobování | Traplice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 304 8,2 % listiny |
mandát 6. |
RO Richard ObdržálekBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Napajedla okr. Zlín |
19. ODS+NK | 289 3,6 % listiny |
náhradník 16. |
PO Ing. Bc. Petr ObdržálekBez politické příslušnosti |
53 | státní zaměstnanec | Sojovice okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 99 11,7 % listiny |
mandát 3. |
PO Ing. Pavel ObdržálekBez politické příslušnosti |
60 | pojišťovací a energetický makléř | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
8. KDU-ČSL+NK | 938 3,9 % listiny |
náhradník 5. |
PO Pavel ObdržálekBez politické příslušnosti |
51 | programátor CNC | Hulín okr. Kroměříž |
8. OSVČ+PRONÁŠKRAJ | 137 4,6 % listiny |
náhradník 9. |
MO Ing. Milan ObdržálekSvoboda a př. demokracie (SPD) |
60 | technik | Horšovský Týn okr. Domažlice |
4. SPD+NK | 70 5,9 % listiny |
|
MO Ing. Milan ObdržálekBez politické příslušnosti |
57 | finanční manažer | Modřice okr. Brno-venkov |
2. KDU-ČSL+NK | 258 8,2 % listiny |
náhradník 1. |
MO Milan ObdržálekBez politické příslušnosti |
38 | živnostník | Domažlice okr. Domažlice |
7. SPD | 177 5,3 % listiny |
|
MO Michal ObdržálekSvoboda a př. demokracie (SPD) |
36 | živnostník v pohostinství, zastupitel města | Domažlice okr. Domažlice |
1. SPD | 284 8,4 % listiny |
|
LO Lukáš ObdržálekBez politické příslušnosti |
36 | podnikatel v marketingu, místopředseda výboru SVJ | Praha 8 okr. Hlavní město Praha |
32. 8žije+NK | 7 516 2,2 % listiny |
náhradník 19. |
JO Jiří ObdržálekBez politické příslušnosti |
48 | policista | Soběsuky okr. Kroměříž |
6. STAN | 63 9,8 % listiny |
mandát 6. |
JO Jan ObdržálekBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí expedice | Jalubí okr. Uherské Hradiště |
12. SNK | 163 6,0 % listiny |
náhradník 9. |
DO MVDr. Daniel ObdržálekBez politické příslušnosti |
29 | veterinární lékař | Modřice okr. Brno-venkov |
4. KDU-ČSL+NK | 267 8,5 % listiny |
mandát 2. |
MO Mgr. Matěj ObalBez politické příslušnosti |
32 | právník v oblasti dopravních staveb | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
7. TOP 09+STAN+NK | 989 3,9 % listiny |
náhradník 5. |
LO Leona ObadalováBez politické příslušnosti |
53 | laborantka | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
15. SNK | 754 4,6 % listiny |
náhradník 8. |
KO Kateřina ObadalováBez politické příslušnosti |
51 | kuchařka v ZŠ | Lhota u Vsetína okr. Vsetín |
8. SNK | 147 8,6 % listiny |
náhradník 2. |
IO Mgr. Iveta ObadalováBez politické příslušnosti |
54 | úřednice | Lačnov okr. Vsetín |
4. SNK | 262 11,0 % listiny |
mandát 5. |
EO Eva ObadalováBez politické příslušnosti |
48 | prodavačka | Valašské Klobouky okr. Zlín |
11. ODS+NK | 77 4,0 % listiny |
|
JO Jana ObadálkováBez politické příslušnosti |
53 | administrativní pracovník | Přerov okr. Přerov |
24. ANO | 4 251 2,8 % listiny |
náhradník 8. |
VO Václav ObadalKDU-ČSL |
69 | OSVČ | Vlachovice okr. Zlín |
14. KDU-ČSL | 112 4,9 % listiny |
náhradník 11. |
TO Ing. Tomáš ObadalObčanská demokratická strana |
45 | technický manažer | Luhačovice okr. Zlín |
6. ODS | 148 4,9 % listiny |
náhradník 9. |
PO Pavel ObadalBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Vlachovice okr. Zlín |
12. KDU-ČSL | 149 6,6 % listiny |
náhradník 9. |
MO Ing. Miroslav ObadalBez politické příslušnosti |
62 | důchodce | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
12. ODS+NK | 339 5,7 % listiny |
náhradník 1. |
MO Milan Obadal, MBAMotoristé sobě |
55 | jednatel TS | Bystřice pod Hostýnem okr. Kroměříž |
7. Nestran. | 411 4,8 % listiny |
náhradník 5. |
MO Milan ObadalBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Dobroslavice okr. Opava |
1. SNK | 130 10,5 % listiny |
mandát 3. |
MO Michal ObadalBez politické příslušnosti |
42 | živnostník | Luhačovice okr. Zlín |
20. KDU-ČSL+NK | 228 3,6 % listiny |
náhradník 17. |
AO Antonín ObadalBez politické příslušnosti |
51 | jednatel společnosti | Valašské Klobouky okr. Zlín |
11. KDU-ČSL | 228 5,3 % listiny |
náhradník 6. |
AO Alena O'ConnorBez politické příslušnosti |
47 | asistent prodeje | Ostrava-Jih okr. Ostrava-město |
41. STAN+NK | 2 484 2,1 % listiny |
náhradník 35. |
MO Mgr. Martina O´ReillyBez politické příslušnosti |
43 | projektová manažerka | Čeladná okr. Frýdek-Místek |
6. DV 2016 | 674 6,6 % listiny |
mandát 6. |
LO Lucie O´Bryan, MABez politické příslušnosti |
47 | právník | Brno-Bystrc okr. Brno-město |
26. NBY | 228 3,2 % listiny |
Zobrazeno 76 601–76 650 z 190 148