Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 1 575 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ - servisní technik | Nebužely okr. Mělník |
2. SNK | 83 12,8 % listiny |
mandát 3. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
41 | pracovník technických služeb, místostarosta | Jesenný okr. Semily |
2. SLK+NK | 177 15,9 % listiny |
mandát 1. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
54 | živnostník | Panoší Újezd okr. Rakovník |
5. SNK | 93 14,1 % listiny |
mandát 1. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
34 | montér | Malhotice okr. Přerov |
5. SNK | 56 12,9 % listiny |
náhradník 3. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Hlušice okr. Hradec Králové |
5. SNK | 190 11,2 % listiny |
mandát 5. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
40 | technik | Václavice okr. Benešov |
8. SNK | 173 9,3 % listiny |
náhradník 1. |
PN MUDr. Pavel NovákBez politické příslušnosti |
66 | zubní lékař | Chrudim okr. Chrudim |
4. LES+NČ | 453 3,9 % listiny |
náhradník 5. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
40 | obchodní zástupce | Chomutice okr. Jičín |
9. SNK | 136 10,4 % listiny |
náhradník 3. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
53 | montážní dělník | Smržovka okr. Jablonec nad Nisou |
11. ANO | 145 5,6 % listiny |
náhradník 9. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
56 | technik řízení letového provozu, předseda rybářů MO Říčany, trenér RC Říčany | Říčany okr. Praha-východ |
4. USZ | 749 5,3 % listiny |
náhradník 2. |
PN Ing. Pavel NovákBez politické příslušnosti |
49 | tajemník městského úřadu | Liboměřice okr. Chrudim |
1. NK | 59 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
44 | truhlář | Smilovice okr. Rakovník |
1. NK | 38 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Roudnice nad Labem okr. Litoměřice |
8. KSČM+DOMOV | 203 4,8 % listiny |
náhradník 8. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
46 | truhlář, předseda osadního výboru Louka | Jemnice okr. Třebíč |
9. STO+NK | 336 4,8 % listiny |
náhradník 4. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Bašť okr. Praha-východ |
11. SNK | 57 5,1 % listiny |
náhradník 10. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
50 | elektromontážní specialista | Ústí nad Labem-Střekov okr. Ústí nad Labem |
7. PRO | 65 10,1 % listiny |
|
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
54 | senior technik provozu | Kobylí okr. Břeclav |
2. SNK | 308 8,2 % listiny |
mandát 5. |
PN Mgr. Bc. Pavel NovákObčanská demokratická strana |
51 | zástupce ředitele SŠ | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
15. KDU-ČSL+ODS | 1 582 2,8 % listiny |
náhradník 11. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
62 | mistr výroby | Halenkovice okr. Zlín |
14. SNK | 236 5,0 % listiny |
náhradník 9. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
50 | starosta obce | Tučapy okr. Tábor |
1. SNK | 311 13,2 % listiny |
mandát 1. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
41 | příslušník Hasičského záchranného sboru – velitel čety | Červený Kostelec okr. Náchod |
2. SNK | 898 6,1 % listiny |
mandát 3. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
50 | řidič | Votice okr. Benešov |
5. SOCDEM | 220 6,8 % listiny |
náhradník 2. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
43 | servisní pracovník | Příkrý okr. Semily |
5. SLK+NK | 123 11,6 % listiny |
mandát 5. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
60 | řidič | Přeštěnice okr. Písek |
6. Svobodní | 27 10,1 % listiny |
náhradník 5. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
38 | programátor | Hodice okr. Jihlava |
6. SNK | 36 7,6 % listiny |
náhradník 6. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí prodeje | Lutín okr. Olomouc |
8. SNK | 218 5,6 % listiny |
náhradník 5. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
47 | stavební technik | Plánice okr. Klatovy |
9. SNK | 132 6,1 % listiny |
náhradník 7. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Velešín okr. Český Krumlov |
11. KDU-ČSL | 81 3,4 % listiny |
náhradník 9. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Vavřinec okr. Blansko |
13. SNK | 268 6,2 % listiny |
náhradník 2. |
PN Bc. Pavel NovákBez politické příslušnosti |
49 | IT specialista, ekonom, zastupitel, zakladatel spolku bubakov.net | Nové Strašecí okr. Rakovník |
1. SNK | 882 5,1 % listiny |
mandát 4. |
PN Patrik NovákBez politické příslušnosti |
49 | obchodní manažer | Chuchelná okr. Opava |
12. SNK | 131 5,7 % listiny |
náhradník 9. |
PN Patrik NovákBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel v dopravě | Stráž pod Ralskem okr. Česká Lípa |
2. SNK | 311 6,5 % listiny |
mandát 4. |
PN Patrik NovákBez politické příslušnosti |
26 | OSVČ | Hradčany okr. Nymburk |
5. NEZ | 85 13,8 % listiny |
mandát 2. |
ON MUDr. Ota NovákBez politické příslušnosti |
75 | emeritní primář KPECH Brno | Brno-Žabovřesky okr. Brno-město |
10. ANO | 1 232 4,0 % listiny |
náhradník 6. |
ON Oskar NovákBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Sloup okr. Blansko |
1. SNK | 201 17,2 % listiny |
mandát 1. |
ON Ondřej NovákBez politické příslušnosti |
45 | starosta | Spomyšl okr. Mělník |
1. SNK | 133 16,1 % listiny |
mandát 1. |
ON Ondřej NovákBez politické příslušnosti |
21 | živnostník | Věžnička okr. Jihlava |
6. SNK | 47 13,9 % listiny |
mandát 6. |
ON Ing. Ondřej NovákBez politické příslušnosti |
30 | IT specialista | Rohozná okr. Jihlava |
6. SNK | 142 12,0 % listiny |
mandát 7. |
ON Ondřej NovákBez politické příslušnosti |
35 | vedoucí elektromontér NN a VN | Tatobity okr. Semily |
7. SNK | 92 8,9 % listiny |
náhradník 2. |
ON Mgr. Bc. Ondřej NovákBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Košín okr. Tábor |
1. NK | 40 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ON Ondřej NovákBez politické příslušnosti |
26 | logistik | Karlovy Vary okr. Karlovy Vary |
15. ODS | 590 2,8 % listiny |
náhradník 13. |
ON Ondřej NovákBez politické příslušnosti |
18 | student | Dolní Žďár okr. Jindřichův Hradec |
1. NK | 13 100,0 % listiny |
|
ON Ondřej NovákBez politické příslušnosti |
18 | student | Plzeň 4 okr. Plzeň-město |
21. Piráti | 373 3,5 % listiny |
náhradník 20. |
ON Ing. Ondřej NovákBez politické příslušnosti |
54 | podnikatel ve stavebnictví | Radějovice okr. Praha-východ |
8. SNK | 17 14,0 % listiny |
|
ON Bc. Ondřej NovákBez politické příslušnosti |
39 | fyzioterapeut | Domažlice okr. Domažlice |
14. ODS | 328 4,4 % listiny |
náhradník 12. |
ON Ondřej NovákBez politické příslušnosti |
36 | živnostník | Broumy okr. Beroun |
4. SNK | 193 11,3 % listiny |
mandát 4. |
ON Ing. Ondřej NovákBez politické příslušnosti |
39 | stavební technik | Ježov okr. Pelhřimov |
8. SNK | 11 4,4 % listiny |
náhradník 1. |
ON Ing. Ondřej NovákBez politické příslušnosti |
42 | starosta obce | Val okr. Tábor |
1. NK | 111 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ON Ondřej NovákBez politické příslušnosti |
31 | fleet manager | Jičín okr. Jičín |
5. Piráti+NK | 410 4,8 % listiny |
náhradník 6. |
ON Ondřej NovákBez politické příslušnosti |
44 | pracovník v oboru stavební chemie | Polepy okr. Kolín |
5. SNK | 66 13,8 % listiny |
náhradník 4. |
Zobrazeno 78 701–78 750 z 190 148