Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 161 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JT Jaromír TobiášBez politické příslušnosti |
45 | nástrojař | Spělkov okr. Žďár nad Sázavou |
1. ANO | 8 25,8 % listiny |
mandát 1. |
IT Ing. Ivo TobiášBez politické příslušnosti |
46 | soukromý zemědělec | Náměšť na Hané okr. Olomouc |
3. SNK | 367 7,0 % listiny |
mandát 6. |
PT Ing. Pavla TmějováBez politické příslušnosti |
54 | překladatelka, lektorka | Václavovice okr. Ostrava-město |
10. SNK | 568 6,6 % listiny |
mandát 10. |
LT Lenka TmějováBez politické příslušnosti |
26 | učitelka v MŠ (rodičovská dovolená) | Chotovice okr. Svitavy |
1. NK | 66 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VT Václav TmějBez politické příslušnosti |
29 | jednatel projekční kanceláře | Chotovice okr. Svitavy |
1. NK | 70 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VT Václav TmějBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Hluboká okr. Chrudim |
1. NK | 75 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RT Roman TmějBez politické příslušnosti |
49 | výrobce oken | Horky okr. Svitavy |
1. NK | 55 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JT Jan TmějSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
31 | místostarosta | Zderaz okr. Chrudim |
1. NK | 160 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JT Ing. Jakub TmějBez politické příslušnosti |
53 | překladatel/tlumočník | Březina okr. Jičín |
1. NK | 54 100,0 % listiny |
mandát 1. |
FT Filip TmějBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Sebranice okr. Svitavy |
1. SNK | 195 20,0 % listiny |
mandát 1. |
MT Mgr. Monika Tmé, MBABez politické příslušnosti |
57 | starostka obce | Bousín okr. Prostějov |
1. STAN+NK | 41 11,2 % listiny |
mandát 4. |
LT Libor TméBez politické příslušnosti |
61 | manager | Bousín okr. Prostějov |
4. STAN+NK | 65 17,8 % listiny |
mandát 3. |
OT Otto TlustýBez politické příslušnosti |
61 | podnikatel | Hradečno okr. Kladno |
2. SNK | 122 15,1 % listiny |
mandát 2. |
MT Miroslav TlustýBez politické příslušnosti |
46 | asistent v sociálních službách | Honezovice okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 60 11,0 % listiny |
mandát 6. |
MT Ing. Martin TlustýBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Brozany nad Ohří okr. Litoměřice |
5. SNK | 160 8,4 % listiny |
mandát 4. |
JT Bc. Jiří TlustýBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí projektů v průmyslové automatizaci, místostarosta | Ostrov nad Oslavou okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 199 16,7 % listiny |
mandát 1. |
MT Ing. Monika TlustošováBez politické příslušnosti |
44 | manažer v bance | Borušov okr. Svitavy |
1. SNK | 36 25,0 % listiny |
mandát 1. |
RT Roman TlustošBez politické příslušnosti |
44 | vedoucí dílen a BPS | Borušov okr. Svitavy |
2. SNK | 34 26,6 % listiny |
mandát 1. |
LT Lubomír TlustošBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí servisu | Radostín nad Oslavou okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 234 8,9 % listiny |
mandát 4. |
LT Mgr. Lenka TlustáBez politické příslušnosti |
51 | starostka obce, geodetka | Borová okr. Svitavy |
1. MY+NK | 376 9,5 % listiny |
mandát 1. |
JT Ing. Jana TlustáBez politické příslušnosti |
64 | důchodkyně | Velvary okr. Kladno |
10. STAN+NK | 363 7,5 % listiny |
mandát 4. |
VT Vanda TlučhořováBez politické příslušnosti |
48 | odborný prodavač-Požární bezpečnost | Staré Jesenčany okr. Pardubice |
6. SNK | 189 13,0 % listiny |
mandát 3. |
TT Tomáš TlučhořBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Uhlířská Lhota okr. Kolín |
5. SNK | 147 16,9 % listiny |
mandát 2. |
MT Milan TlučhořBez politické příslušnosti |
46 | revizní technik | Lhota pod Libčany okr. Hradec Králové |
4. SNK | 267 11,1 % listiny |
mandát 4. |
VT MDDr. Veronika Tlášková HachováBez politické příslušnosti |
42 | zastupitelka, zubní lékařka | Praha-Šeberov okr. Hlavní město Praha |
6. ODS+STAN+NK | 852 6,8 % listiny |
mandát 6. |
ST Bc. Sabina TláskalováObčanská demokratická strana |
28 | učitelka základní školy | Trutnov okr. Trutnov |
6. KDU+ODS+TOP+NK | 3 655 3,1 % listiny |
mandát 10. |
PT Petra TláskalováBez politické příslušnosti |
36 | nutriční specialistka a vedoucí stravování | Albrechtice nad Orlicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
2. SNK | 181 9,3 % listiny |
mandát 2. |
PT Pavlína TláskalováBez politické příslušnosti |
61 | laborantka | Čížkrajice okr. České Budějovice |
2. SNK | 64 15,5 % listiny |
mandát 3. |
PT Petr TláskalBez politické příslušnosti |
53 | soukromě hospodařící rolník, zemědělec | Černčice okr. Náchod |
9. KDU-ČSL+NK | 74 11,2 % listiny |
mandát 9. |
PT Petr TláskalBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Slavětín nad Metují okr. Náchod |
4. SNK | 87 15,0 % listiny |
mandát 4. |
LT Lukáš TláskalBez politické příslušnosti |
41 | projektant | Chrustenice okr. Beroun |
5. SNK | 157 10,1 % listiny |
mandát 1. |
LT Lukáš TláskalBez politické příslušnosti |
39 | produktový designer & grafik hodinek Prim | Albrechtice nad Orlicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
9. SNK | 170 8,7 % listiny |
mandát 9. |
JT Jiří TláskalBez politické příslušnosti |
57 | metrolog, předseda kontrolního výboru obce Vítanov | Vítanov okr. Chrudim |
2. SNK | 121 13,4 % listiny |
mandát 1. |
JT Jiří TláskalBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Ostrovec-Lhotka okr. Rokycany |
5. SNK | 35 18,4 % listiny |
mandát 2. |
JT Jaroslav TláskalBez politické příslušnosti |
53 | konzultant pro investice a správu majetku | Olovnice okr. Mělník |
1. NK | 169 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JT Mgr. Jakub TláskalBez politické příslušnosti |
41 | středoškolský učitel | Slavětín nad Metují okr. Náchod |
2. SNK | 105 18,1 % listiny |
mandát 2. |
MT Markéta TlapákováBez politické příslušnosti |
39 | prodavačka | Všeradov okr. Chrudim |
5. SNK | 52 11,5 % listiny |
mandát 5. |
PT Pavel TlapákBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Rabštejnská Lhota okr. Chrudim |
3. SNK | 211 5,8 % listiny |
mandát 4. |
VT Václav TlapaBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Drahonice okr. Strakonice |
7. SNK | 52 8,3 % listiny |
mandát 7. |
MT Ing. Milan TlamkaBez politické příslušnosti |
45 | velitel hasičské stanice | Okrouhlá okr. Blansko |
1. SNK | 115 19,1 % listiny |
mandát 1. |
JT Jiří TlamkaVinohrady společně |
40 | OSVČ – Vinohradský Kutil | Brno-Vinohrady okr. Brno-město |
1. VS | 644 6,0 % listiny |
mandát 1. |
LT Lucie TlamichováBez politické příslušnosti |
55 | projektová manažerka | Kounice okr. Nymburk |
1. SNK | 298 25,7 % listiny |
mandát 1. |
TT Tomáš TlamichaBez politické příslušnosti |
47 | podnikatel | Pětihosty okr. Praha-východ |
2. SNK | 93 13,1 % listiny |
mandát 4. |
AT Mgr. Andrea TlachováBez politické příslušnosti |
27 | učitelka na ZŠ | Vitín okr. České Budějovice |
1. NK | 123 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RT Ing. Radek TlačilBez politické příslušnosti |
50 | starosta | Pomezí nad Ohří okr. Cheb |
1. SNK | 130 15,5 % listiny |
mandát 1. |
VT Vlastimil TlačbabaBez politické příslušnosti |
62 | mistr | Stáj okr. Jihlava |
1. SNK | 79 13,2 % listiny |
mandát 3. |
IT Ivo TlačbabaBez politické příslušnosti |
45 | údržbář | Věžnice okr. Jihlava |
2. SNK | 67 16,5 % listiny |
mandát 1. |
JT Jiří TkanýBez politické příslušnosti |
38 | zámečník | Babice okr. Třebíč |
2. SNK | 105 12,8 % listiny |
mandát 4. |
PT Mgr. Pavla TkadlečkováBez politické příslušnosti |
38 | pečující osoba dětské skupiny | Jankovice okr. Kroměříž |
2. SNK | 157 12,3 % listiny |
mandát 2. |
ET Eva TkadlečkováBez politické příslušnosti |
48 | místostarostka obce | Horní Dubenky okr. Jihlava |
1. SNK | 102 9,5 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 8 001–8 050 z 61 677