Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (94 275)
Strana 1 700 z 1 886
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
DČ Dagmar ČermochováBez politické příslušnosti |
52 | stavební technik | Smilkov okr. Benešov |
3. SNK | 51 14,0 % listiny |
náhradník 2. |
RČ Radek Čermoch, DiS.Bez politické příslušnosti |
42 | obchodně technický manažer | Dublovice okr. Příbram |
3. SNK | 30 5,7 % listiny |
náhradník 3. |
LČ Bc. Lucie ČermínováBez politické příslušnosti |
40 | všeobecná sestra | Litultovice okr. Opava |
7. SNK | 193 9,0 % listiny |
mandát 1. |
VČ Václav ČermínBez politické příslušnosti |
58 | opravář zemědělských strojů | Lhotka u Litultovic okr. Opava |
5. SNK | 12 10,4 % listiny |
náhradník 4. |
BČ Blanka Čermáková HoudkováBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ - účetní | Podveky okr. Kutná Hora |
6. SNK | 111 11,0 % listiny |
mandát 6. |
ZČ Ing. Zuzana ČermákováBez politické příslušnosti |
65 | důchodkyně | Sibřina okr. Praha-východ |
5. SNK | 133 10,5 % listiny |
náhradník 2. |
ZČ Zuzana ČermákováBez politické příslušnosti |
38 | zdravotní sestra | Strančice okr. Praha-východ |
7. SNK | 664 6,8 % listiny |
mandát 7. |
ZČ Zita ČermákováBez politické příslušnosti |
56 | administrativní pracovnice | Světlík okr. Český Krumlov |
2. SNK | 125 10,0 % listiny |
mandát 2. |
VČ Ing. Veronika ČermákováBez politické příslušnosti |
39 | manažerka útvaru controlling | Stará Ves nad Ondřejnicí okr. Ostrava-město |
6. SNK | 182 5,1 % listiny |
náhradník 3. |
VČ Věra ČermákováBez politické příslušnosti |
73 | důchodkyně, bývalá starostka | Velké Přílepy okr. Praha-západ |
3. SNK | 390 7,4 % listiny |
mandát 2. |
TČ Ing. Tereza ČermákováBez politické příslušnosti |
32 | rodičovská dovolená | Poříčany okr. Kolín |
3. SNK | 99 15,1 % listiny |
náhradník 2. |
TČ Tereza ČermákováBez politické příslušnosti |
45 | učitelka v MŠ | Libčice nad Vltavou okr. Praha-západ |
8. SNK | 230 6,9 % listiny |
náhradník 6. |
TČ Tereza ČermákováBez politické příslušnosti |
47 | vychovatelka | Slapy okr. Praha-západ |
11. SNK | 114 7,3 % listiny |
náhradník 7. |
TČ Mgr. Tereza ČermákováBez politické příslušnosti |
38 | koordinátor klinického vzdělávání | Borek okr. České Budějovice |
3. SNK | 187 13,4 % listiny |
mandát 2. |
SČ Mgr. Sandra ČermákováBez politické příslušnosti |
34 | učitelka ZŠ | Brozany nad Ohří okr. Litoměřice |
7. SNK | 107 5,6 % listiny |
náhradník 5. |
RČ Renata ČermákováBez politické příslušnosti |
60 | pečovatelka | Stavěšice okr. Hodonín |
8. SNK | 15 2,2 % listiny |
náhradník 4. |
RČ Renata ČermákováBez politické příslušnosti |
56 | školnice v základní škole | Pavlice okr. Znojmo |
7. SNK | 167 9,9 % listiny |
mandát 7. |
PČ Mgr. Petra ČermákováBez politické příslušnosti |
43 | ředitelka org. soc. služby pro seniory | Sány okr. Nymburk |
6. SNK | 127 18,2 % listiny |
mandát 1. |
PČ Pavla ČermákováBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Kostelec nad Černými lesy okr. Praha-východ |
3. SNK | 584 6,8 % listiny |
mandát 5. |
PČ Pavla Čermáková, DiS.Bez politické příslušnosti |
47 | asistent pedagoga | Volárna okr. Kolín |
3. SNK | 23 16,3 % listiny |
|
PČ Pavla ČermákováBez politické příslušnosti |
44 | ekonom | Rašovice okr. Kutná Hora |
7. SNK | 86 10,5 % listiny |
náhradník 2. |
PČ Pavla ČermákováBez politické příslušnosti |
24 | administrativní pracovnice | Stránecká Zhoř okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 71 21,5 % listiny |
náhradník 3. |
NČ Ing. arch. Naděžda ČermákováBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ | Přišimasy okr. Kolín |
1. SNK | 201 11,6 % listiny |
mandát 2. |
MČ Bc. et Bc. Miroslava ČermákováBez politické příslušnosti |
31 | koordinátorka akcí a projektů | Netřebice okr. Nymburk |
1. SNK | 43 19,9 % listiny |
mandát 1. |
MČ Miroslava ČermákováBez politické příslušnosti |
53 | poštovní doručovatelka | Netřebice okr. Nymburk |
8. SNK | 11 5,1 % listiny |
náhradník 6. |
MČ Miroslava ČermákováBez politické příslušnosti |
54 | jednatelka společnosti | Bystřany okr. Teplice |
3. SNK | 167 8,8 % listiny |
náhradník 2. |
MČ Bc. Miroslava ČermákováBez politické příslušnosti |
56 | učitelka | Čáslavice okr. Třebíč |
12. SNK | 194 8,8 % listiny |
mandát 4. |
MČ PharmDr. Milena ČermákováBez politické příslušnosti |
47 | lékárnice | Oucmanice okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 100 14,1 % listiny |
mandát 3. |
MČ Bc. Michaela ČermákováBez politické příslušnosti |
27 | výkonná manažerka | Netřebice okr. Nymburk |
3. SNK | 24 11,1 % listiny |
náhradník 3. |
MČ Martina Čermáková, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | sociální pracovník | Nový Knín okr. Příbram |
6. SNK | 289 7,0 % listiny |
náhradník 3. |
MČ Ing. Bc. Martina ČermákováBez politické příslušnosti |
58 | urbanistka | Brno-Nový Lískovec okr. Brno-město |
9. SNK | 1 207 5,4 % listiny |
náhradník 2. |
MČ Martina ČermákováBez politické příslušnosti |
52 | malířka skla | Kamenický Šenov okr. Česká Lípa |
6. SNK | 147 6,7 % listiny |
náhradník 5. |
MČ Martina ČermákováBez politické příslušnosti |
57 | manažer ABC ČR, zastupitelka | Vražkov okr. Litoměřice |
6. SNK | 104 10,5 % listiny |
mandát 6. |
MČ Martina ČermákováBez politické příslušnosti |
52 | poštovní úřednice | Hlušice okr. Hradec Králové |
9. SNK | 134 16,2 % listiny |
mandát 1. |
MČ MUDr. Martina Čermáková, FEBEMBez politické příslušnosti |
33 | lékařka urgentního příjmu | Pravy okr. Pardubice |
4. SNK | 28 22,8 % listiny |
mandát 1. |
MČ Mgr. Markéta ČermákováBez politické příslušnosti |
46 | projektový manažer, lektor | Staré Hradiště okr. Pardubice |
1. SNK | 512 7,1 % listiny |
mandát 1. |
MČ Mgr. Markéta ČermákováBez politické příslušnosti |
45 | podnikatelka, majitelka keramického studia | Kohoutov okr. Trutnov |
2. SNK | 38 12,5 % listiny |
náhradník 1. |
MČ Bc. Marie ČermákováBez politické příslušnosti |
58 | finanční úřad, úřednice | Horní Dunajovice okr. Znojmo |
6. SNK | 49 26,3 % listiny |
|
MČ Ing. Marcela ČermákováBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí ekonomického oddělení SŠ | Rousínov okr. Vyškov |
3. SNK | 282 7,3 % listiny |
náhradník 2. |
LČ Lucie ČermákováBez politické příslušnosti |
28 | mateřská dovolená | Černíč okr. Jihlava |
5. SNK | 22 8,3 % listiny |
náhradník 2. |
LČ Ing. Libuše ČermákováBez politické příslušnosti |
62 | podnikatelka v oboru účetnictví a daní, předsedkyně finančního výboru | Tišnov okr. Brno-venkov |
7. SNK | 1 004 7,3 % listiny |
náhradník 2. |
LČ Ing. Lenka ČermákováBez politické příslušnosti |
45 | technickoekonomický referent | Bílý Kostel nad Nisou okr. Liberec |
5. SNK | 331 11,1 % listiny |
mandát 5. |
LČ Lenka ČermákováBez politické příslušnosti |
48 | skladová účetní | Chodouny okr. Litoměřice |
6. SNK | 189 10,6 % listiny |
mandát 6. |
LČ Lenka ČermákováBez politické příslušnosti |
43 | dělnice | Opatovec okr. Svitavy |
7. SNK | 51 7,1 % listiny |
náhradník 4. |
KČ Bc. Kateřina ČermákováBez politické příslušnosti |
38 | učitelka | Vraný okr. Kladno |
7. SNK | 71 8,7 % listiny |
náhradník 4. |
KČ Mgr. Kateřina ČermákováBez politické příslušnosti |
49 | učitelka ZŠ | Teplice nad Metují okr. Náchod |
1. SNK | 133 14,1 % listiny |
náhradník 1. |
JČ Bc. Jarmila ČermákováBez politické příslušnosti |
50 | zdravotní sestra | Trhový Štěpánov okr. Benešov |
6. SNK | 59 5,1 % listiny |
náhradník 5. |
JČ Jana Beáta ČermákováBez politické příslušnosti |
48 | nezaměstnaná | Vír okr. Žďár nad Sázavou |
12. SNK | 23 3,5 % listiny |
náhradník 12. |
JČ Jana ČermákováBez politické příslušnosti |
65 | důchodkyně | Sivice okr. Brno-venkov |
8. SNK | 56 7,1 % listiny |
náhradník 7. |
IČ Irena ČermákováBez politické příslušnosti |
62 | zdravotní sestra | Rokytnice v Orlických horách okr. Rychnov nad Kněžnou |
7. SNK | 71 7,2 % listiny |
náhradník 9. |
Zobrazeno 84 951–85 000 z 94 275