Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (94 275)
Strana 1 701 z 1 886
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
HČ Helena ČermákováBez politické příslušnosti |
48 | pečovatelka | Černíky okr. Kolín |
5. SNK | 38 20,4 % listiny |
náhradník 2. |
HČ Hana ČermákováBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Vojníkov okr. Písek |
4. SNK | 35 20,6 % listiny |
mandát 3. |
GČ Gabriela ČermákováBez politické příslušnosti |
50 | administrativní pracovník | Chotovice okr. Česká Lípa |
6. SNK | 45 11,3 % listiny |
náhradník 3. |
GČ Gabriela ČermákováBez politické příslušnosti |
50 | asistentka MŠ, ZŠ | Orlické Záhoří okr. Rychnov nad Kněžnou |
9. SNK | 26 6,6 % listiny |
náhradník 2. |
EČ Ing. Eva ČermákováBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Svrkyně okr. Praha-západ |
2. SNK | 131 11,6 % listiny |
mandát 2. |
EČ Eva ČermákováBez politické příslušnosti |
61 | učitelka | Třemošnice okr. Chrudim |
13. SNK | 260 8,8 % listiny |
mandát 3. |
EČ Emílie ČermákováBez politické příslušnosti |
37 | strážník městské policie | Druztová okr. Plzeň-sever |
9. SNK | 231 10,9 % listiny |
mandát 9. |
EČ Mgr. Eliška ČermákováBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Zahrádky okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 79 20,6 % listiny |
mandát 1. |
DČ Mgr. Ditta ČermákováBez politické příslušnosti |
63 | učitel na gymnáziu | Malá Skála okr. Jablonec nad Nisou |
10. SNK | 78 7,6 % listiny |
náhradník 9. |
DČ MUDr. Danuše ČermákováBez politické příslušnosti |
79 | lékařka, důchodkyně | Domanín okr. Jindřichův Hradec |
9. SNK | 50 9,7 % listiny |
náhradník 7. |
DČ Mgr. Dagmar ČermákováBez politické příslušnosti |
45 | středoškolská učitelka | Orel okr. Chrudim |
5. SNK | 239 8,9 % listiny |
mandát 6. |
BČ Barbora ČermákováBez politické příslušnosti |
24 | recepční na zámku | Krchleby okr. Nymburk |
6. SNK | 73 13,2 % listiny |
náhradník 4. |
AČ Ing. Alexandra ČermákováBez politické příslušnosti |
28 | projekt. manažer | Praha-Dolní Chabry okr. Hlavní město Praha |
6. SNK | 305 6,7 % listiny |
náhradník 4. |
AČ Alena ČermákováBez politické příslušnosti |
76 | senior, bývalá úřednice MŠMT | Bašť okr. Praha-východ |
12. SNK | 62 5,6 % listiny |
náhradník 11. |
AČ Adéla Čermáková, DiS.Bez politické příslušnosti |
36 | diplomovaný záchranář | Dublovice okr. Příbram |
7. SNK | 115 15,6 % listiny |
náhradník 2. |
AČ Adéla ČermákováBez politické příslušnosti |
20 | student, laborant | Oslavice okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 85 8,9 % listiny |
náhradník 3. |
ZČ Zdeněk ČermákBez politické příslušnosti |
66 | jednatel dopravní společnosti | Praha-Křeslice okr. Hlavní město Praha |
4. SNK | 83 13,1 % listiny |
náhradník 3. |
ZČ Zdeněk ČermákBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Hořovičky okr. Rakovník |
2. SNK | 35 12,1 % listiny |
náhradník 4. |
ZČ Ing. Zdeněk ČermákBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Dolní Dvůr okr. Trutnov |
9. SNK | 89 11,7 % listiny |
náhradník 3. |
VČ Vojtěch ČermákBez politické příslušnosti |
35 | voják z povolání | Habry okr. Havlíčkův Brod |
8. SNK | 51 3,7 % listiny |
náhradník 8. |
VČ Bc. Vojtěch ČermákBez politické příslušnosti |
24 | student, OSVČ | Vranov nad Dyjí okr. Znojmo |
9. SNK | 124 6,5 % listiny |
náhradník 5. |
VČ Vlastimil ČermákBez politické příslušnosti |
64 | servisní technik | Perná okr. Břeclav |
6. SNK | 75 13,0 % listiny |
náhradník 3. |
VČ Vladislav ČermákBez politické příslušnosti |
60 | elektromechanik | Vysoké Veselí okr. Jičín |
15. SNK | 163 6,5 % listiny |
náhradník 8. |
VČ Vladimír ČermákBez politické příslušnosti |
69 | OSVČ | Dobřív okr. Rokycany |
4. SNK | 298 9,8 % listiny |
mandát 4. |
TČ Ing. Tomáš Čermák, DiS.Bez politické příslušnosti |
41 | vyšší ministerský rada (Ministerstvo zdravotnictví), zdravotnický záchranář | Drahelčice okr. Praha-západ |
9. SNK | 288 10,1 % listiny |
náhradník 3. |
TČ Ing. Tomáš ČermákBez politické příslušnosti |
45 | majitel autoservisu | Bakov nad Jizerou okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 576 6,2 % listiny |
mandát 2. |
TČ Ing. Tomáš ČermákBez politické příslušnosti |
51 | marketingový manažer | Strančice okr. Praha-východ |
4. SNK | 205 7,1 % listiny |
náhradník 2. |
RČ Ing. Roman ČermákBez politické příslušnosti |
61 | technik | Volfířov okr. Jindřichův Hradec |
3. SNK | 92 10,2 % listiny |
náhradník 1. |
RČ Roman ČermákBez politické příslušnosti |
25 | opravář zemědělských strojů | Všelibice okr. Liberec |
7. SNK | 93 6,3 % listiny |
náhradník 3. |
RČ Roman ČermákBez politické příslušnosti |
33 | lektor | Grešlové Mýto okr. Znojmo |
4. SNK | 51 17,6 % listiny |
mandát 1. |
RČ René ČermákBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Lišany okr. Rakovník |
9. SNK | 202 11,0 % listiny |
náhradník 3. |
RČ Radek ČermákBez politické příslušnosti |
45 | učitel | Strančice okr. Praha-východ |
13. SNK | 191 6,6 % listiny |
náhradník 11. |
RČ Radek ČermákBez politické příslušnosti |
41 | manažer ve stavebnictví | Líšnice okr. Praha-západ |
2. SNK | 131 14,1 % listiny |
náhradník 1. |
RČ Radek ČermákBez politické příslušnosti |
34 | stavební dělník | Brod nad Tichou okr. Tachov |
5. SNK | 37 11,5 % listiny |
náhradník 3. |
RČ Radek ČermákBez politické příslušnosti |
46 | podnikatel, rychlostní lyžař | Harrachov okr. Jablonec nad Nisou |
7. SNK | 150 10,1 % listiny |
náhradník 5. |
PČ Petr ČermákBez politické příslušnosti |
54 | servisní technik | Trhový Štěpánov okr. Benešov |
15. SNK | 52 4,5 % listiny |
náhradník 13. |
PČ Petr ČermákBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Slatina okr. Kladno |
6. SNK | 163 13,6 % listiny |
mandát 3. |
PČ Petr ČermákBez politické příslušnosti |
52 | lesník | Jetětice okr. Písek |
4. SNK | 54 15,1 % listiny |
náhradník 1. |
PČ Petr ČermákBez politické příslušnosti |
55 | oční optik | Úlice okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 69 10,6 % listiny |
náhradník 3. |
PČ Petr ČermákBez politické příslušnosti |
30 | pracovník v zemědělství | Libkovice pod Řípem okr. Litoměřice |
4. SNK | 24 9,4 % listiny |
náhradník 4. |
PČ Petr ČermákBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ zámečník | Kostomlaty pod Milešovkou okr. Teplice |
2. SNK | 168 8,5 % listiny |
mandát 5. |
PČ Bc. Petr ČermákBez politické příslušnosti |
66 | ředitel Lázní Velichovky | Černý Důl okr. Trutnov |
2. SNK | 173 12,2 % listiny |
mandát 1. |
PČ Petr ČermákBez politické příslušnosti |
50 | rolbař | Dolní Morava okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 73 13,6 % listiny |
náhradník 1. |
PČ Mgr. Petr ČermákBez politické příslušnosti |
56 | státní zaměstnanec | Malešovice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 71 12,7 % listiny |
náhradník 1. |
PČ Petr ČermákBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Sedlec okr. Břeclav |
4. SNK | 39 15,5 % listiny |
|
PČ Petr ČermákBez politické příslušnosti |
30 | skladník | Černíč okr. Jihlava |
3. SNK | 33 12,5 % listiny |
mandát 4. |
PČ Petr ČermákBez politické příslušnosti |
50 | řidič | Borotice okr. Znojmo |
8. SNK | 47 5,8 % listiny |
náhradník 1. |
PČ Bc. Pavel ČermákBez politické příslušnosti |
53 | bankovní poradce | Kamenné Žehrovice okr. Kladno |
6. SNK | 332 10,7 % listiny |
mandát 6. |
PČ Pavel ČermákBez politické příslušnosti |
45 | podnikatel | Nelahozeves okr. Mělník |
3. SNK | 337 11,4 % listiny |
mandát 3. |
PČ Ing. Pavel ČermákBez politické příslušnosti |
61 | starosta, stavební inženýr, předseda společenství obcí Ladův kraj | Kamenice okr. Praha-východ |
1. SNK | 846 7,1 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 85 001–85 050 z 94 275