Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 171 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
BT Bohumil TarantBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Dalešice okr. Jablonec nad Nisou |
1. SNK | 63 16,2 % listiny |
mandát 1. |
JT Ing. Jitka TaranováBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí účtárny | Dolní Krupá okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 53 12,3 % listiny |
mandát 1. |
PT Mgr. Petr TarandaBez politické příslušnosti |
55 | daňový specialista, publicista | Velké Hamry okr. Jablonec nad Nisou |
1. Svobodní+NK | 195 8,6 % listiny |
mandát 2. |
JT Jana TarabováBez politické příslušnosti |
59 | administrativní pracovnice | Dětřichov okr. Liberec |
4. SNK | 125 8,5 % listiny |
mandát 5. |
LŤ Ludmila ŤápalováBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Vanov okr. Jihlava |
1. NK | 32 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LT Ing. Libor TannhäuserBez politické příslušnosti |
44 | ředitel společnosti | Dětmarovice okr. Karviná |
6. STAN+NK | 523 6,9 % listiny |
mandát 7. |
LT Ladislav TanglBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí úseku řízení jakosti | Stratov okr. Nymburk |
3. ODS | 133 14,0 % listiny |
mandát 3. |
JT Jan TangelmayerBez politické příslušnosti |
36 | finanční poradce - manažer | Hostinné okr. Trutnov |
4. STAN+NK | 573 4,6 % listiny |
mandát 4. |
AT Aleš Taneček, DiS.Bez politické příslušnosti |
41 | technolog | Libuň okr. Jičín |
3. SNK | 232 13,8 % listiny |
mandát 3. |
LT Ing. Libor TandlerBez politické příslušnosti |
50 | lesní inženýr, jednatel s.r.o. | Příkazy okr. Olomouc |
6. SNK | 314 6,1 % listiny |
mandát 7. |
ŽT Bc. Žaneta TancošováBez politické příslušnosti |
54 | učitelka MŠ | Braňany okr. Most |
4. SNK | 283 7,2 % listiny |
mandát 6. |
FT František TancošBez politické příslušnosti |
46 | státní zaměstnanec | Kačice okr. Kladno |
1. SNK | 212 14,1 % listiny |
mandát 1. |
LT Lukáš TancibudekBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí údržby | Kostelec nad Labem okr. Mělník |
6. STAN | 469 6,5 % listiny |
mandát 6. |
BT Ing. arch. Blanka TancerováBez politické příslušnosti |
53 | architektka | Blažejov okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 129 11,3 % listiny |
mandát 5. |
MT Bc. Miroslav Tampier, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | policista ČR | Úněšov okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 205 11,8 % listiny |
mandát 5. |
MT Mgr. Marek TamchynaObčanská demokratická strana |
30 | advokátní koncipient | Praha 12 okr. Hlavní město Praha |
6. ODS | 4 131 2,9 % listiny |
mandát 6. |
MT Miroslav TamášBez politické příslušnosti |
61 | technik | Ohníč okr. Teplice |
1. SNK | 66 18,2 % listiny |
mandát 1. |
DT Bc. Daniel TamášBez politické příslušnosti |
39 | energetik | Ohníč okr. Teplice |
3. SNK | 89 11,9 % listiny |
mandát 3. |
MT Marcela TálskáBez politické příslušnosti |
49 | specialista servisního oddělení | Věžná okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 63 12,7 % listiny |
mandát 2. |
IT Mgr. Ivana TalskáBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ | Dlažkovice okr. Litoměřice |
2. SNK | 36 12,8 % listiny |
mandát 2. |
IT Mgr. Ivana TálskáBez politické příslušnosti |
41 | zástupkyně ředitele ZŠ | Dolní Němčí okr. Uherské Hradiště |
3. STAN | 559 7,2 % listiny |
mandát 5. |
ET Eliška TalířováBez politické příslušnosti |
45 | projektantka | Chlumec okr. Český Krumlov |
3. SNK | 42 16,7 % listiny |
mandát 1. |
OT Ing. Ondřej TalířKDU-ČSL |
30 | dopravní inženýr, projektant dopravních staveb | České Budějovice okr. České Budějovice |
1. KDUČSL+TOP09+NK | 2 886 3,5 % listiny |
mandát 1. |
FT František TalířKDU-ČSL |
33 | poslanec | Zubčice okr. Český Krumlov |
4. KDU-ČSL | 99 17,1 % listiny |
mandát 2. |
JT MgA. Jan TalikBez politické příslušnosti |
50 | designer | Svárov okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 66 14,5 % listiny |
mandát 4. |
ST Stanislav TaliánBez politické příslušnosti |
66 | strojník ČOV | Novosedly okr. Strakonice |
1. NK | 94 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MT Ing. Michal TaliánBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel | Dolany okr. Klatovy |
3. SNK | 271 14,3 % listiny |
mandát 3. |
IT Mgr. Iveta TalianBez politické příslušnosti |
37 | zdravotní sestra | Mikulášovice okr. Děčín |
5. SNK | 409 9,2 % listiny |
mandát 5. |
MT Milan TalhoferBez politické příslušnosti |
50 | elektromechanik | Mašťov okr. Chomutov |
7. SNK | 151 12,3 % listiny |
mandát 2. |
RT Radim TalčíkBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Lipník okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 105 13,6 % listiny |
mandát 4. |
MT Michaela TalašováPŘÍSAHA občanské hnutí |
49 | OSVČ | Doksy okr. Kladno |
10. SNK | 295 8,4 % listiny |
mandát 10. |
LT Ing. Lucie TalašováBez politické příslušnosti |
34 | přípravář staveb | Malá Bystřice okr. Vsetín |
3. SNK | 99 13,1 % listiny |
mandát 3. |
PT Mgr. Pavla TaláškováBez politické příslušnosti |
40 | učitelka MŠ | Hřivínův Újezd okr. Zlín |
9. SNK | 140 10,8 % listiny |
mandát 9. |
RT Ing. Rostislav TalašBez politické příslušnosti |
46 | podnikatel | Tlumačov okr. Zlín |
5. SNK | 409 7,6 % listiny |
mandát 3. |
MT Marek TalašBez politické příslušnosti |
53 | živnostník | Bělov okr. Zlín |
7. SNK | 86 14,0 % listiny |
mandát 4. |
JT Ing. Jan TalašBez politické příslušnosti |
37 | starosta | Provodov okr. Zlín |
1. SNK | 385 12,7 % listiny |
mandát 1. |
RT Rostislav TalackoBez politické příslušnosti |
30 | podnikatel | Kladno okr. Chrudim |
4. SNK | 97 16,1 % listiny |
mandát 1. |
JT Jiří TalackoBez politické příslušnosti |
50 | technolog | Zderaz okr. Chrudim |
1. NK | 107 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AT Ing. Aleš TalackoBez politické příslušnosti |
37 | projektant a konstruktér pneumatických zařízení | Žamberk okr. Ústí nad Orlicí |
2. ODS | 713 7,5 % listiny |
mandát 1. |
FT Filip TalacekBez politické příslušnosti |
39 | obchodní zástupce, DJ | Ludgeřovice okr. Opava |
5. SNK | 473 6,2 % listiny |
mandát 4. |
JT Ing. Josef TalábBez politické příslušnosti |
44 | vedoucí oddělení projektů KRNAP | Trutnov okr. Trutnov |
7. STAN+NK | 1 681 3,8 % listiny |
mandát 4. |
RT Mgr. Roman TajovskýBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Dětkovice okr. Prostějov |
5. SNK | 131 17,9 % listiny |
mandát 1. |
JT Jarmila TajovskáBez politické příslušnosti |
50 | konzultant | Strážek okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 118 8,3 % listiny |
mandát 3. |
JT Ing. Jana TajovskáBez politické příslušnosti |
52 | ředitelka vydavatelství | Vrbátky okr. Prostějov |
1. SNK | 179 11,3 % listiny |
mandát 1. |
JT Jaroslav TájekBez politické příslušnosti |
51 | zemědělský podnikatel | Zvíkov okr. České Budějovice |
2. SNK | 91 14,7 % listiny |
mandát 2. |
AT Mgr. Bc. Andrea Tajanovská, DiS.Občanská demokratická strana |
52 | ředitelka domova pro seniory | Prachatice okr. Prachatice |
4. ODS | 898 5,8 % listiny |
mandát 2. |
JT Mgr. Jiří TaichmanBez politické příslušnosti |
41 | zástupce ředitele na SŠ | Mžany okr. Hradec Králové |
2. SNK | 121 15,0 % listiny |
mandát 2. |
JT Bc. Jan TáchaBez politické příslušnosti |
37 | koordinátor vývojové laboratoře | Velešín okr. Český Krumlov |
4. SNK | 433 6,1 % listiny |
mandát 6. |
TT Mgr. Tomáš TahovskýBez politické příslušnosti |
42 | lékárník | Postoloprty okr. Louny |
6. SNK | 346 7,4 % listiny |
mandát 5. |
ZT Bc. Zdeňka TahavskáBez politické příslušnosti |
42 | učitelka ZŠ | Konstantinovy Lázně okr. Tachov |
4. SNK | 197 7,7 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 8 501–8 550 z 61 677