Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (94 275)
Strana 1 725 z 1 886
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MC Ing. Monika CihlářováBez politické příslušnosti |
43 | ekonomka | Březová okr. Opava |
1. SNK | 222 9,8 % listiny |
mandát 2. |
MC Mgr. Marcela CihlářováBez politické příslušnosti |
34 | podnikatelka | Železná okr. Beroun |
3. SNK | 121 18,9 % listiny |
mandát 4. |
LC Lucie CihlářováBez politické příslušnosti |
52 | ošetřovatelka dojnic | Trpišovice okr. Havlíčkův Brod |
6. SNK | 37 9,8 % listiny |
mandát 7. |
KC Mgr. Klára CihlářováBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí sociální služby | Březová okr. Opava |
4. SNK | 234 6,8 % listiny |
mandát 5. |
KC Kateřina CihlářováBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí prodejny | Příšov okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 72 13,1 % listiny |
mandát 3. |
KC Kateřina CihlářováBez politické příslušnosti |
34 | dělník | Radkov okr. Opava |
4. SNK | 14 5,9 % listiny |
náhradník 3. |
IC Mgr. Ivana CihlářováBez politické příslušnosti |
35 | obchodní manažerka | Podolí I okr. Písek |
5. SNK | 96 11,2 % listiny |
mandát 5. |
AC Alena CihlářováBez politické příslušnosti |
26 | učitelka ZŠ | Pečky okr. Kolín |
5. SNK | 159 4,9 % listiny |
náhradník 3. |
ZC Ing. Zdeněk Cihlář, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
41 | starosta | Habrůvka okr. Blansko |
1. SNK | 127 15,6 % listiny |
mandát 1. |
VC Václav CihlářBez politické příslušnosti |
50 | odborný technik | Klášter Hradiště nad Jizerou okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 71 12,4 % listiny |
náhradník 2. |
VC Václav CihlářBez politické příslušnosti |
42 | stavební technik | Strupčice okr. Chomutov |
8. SNK | 209 9,0 % listiny |
náhradník 3. |
TC Tomáš CihlářBez politické příslušnosti |
34 | učitel ZŠ | Pečky okr. Kolín |
9. SNK | 148 4,6 % listiny |
náhradník 7. |
SC Stanislav CihlářBez politické příslušnosti |
45 | směnný mistr | Vlkanov okr. Havlíčkův Brod |
3. SNK | 17 14,7 % listiny |
mandát 1. |
PC Ing. Petr CihlářBez politické příslušnosti |
39 | strojní inženýr | Březová okr. Opava |
6. SNK | 226 8,4 % listiny |
mandát 5. |
PC Petr CihlářBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Radkov okr. Opava |
4. SNK | 20 10,6 % listiny |
náhradník 4. |
PC Ing. Petr CihlářBez politické příslušnosti |
47 | IT konzultant | Třebechovice pod Orebem okr. Hradec Králové |
15. SNK | 545 4,6 % listiny |
náhradník 9. |
PC Pavel CihlářBez politické příslušnosti |
33 | technický pracovník | Dešenice okr. Klatovy |
9. SNK | 68 4,9 % listiny |
náhradník 3. |
MC Ing. Miloš CihlářBez politické příslušnosti |
61 | policista ve výslužbě | Skřipov okr. Opava |
3. SNK | 50 8,9 % listiny |
náhradník 4. |
MC Marek CihlářBez politické příslušnosti |
33 | vedoucí oddělení kvality | Šumná okr. Znojmo |
1. SNK | 184 15,1 % listiny |
mandát 1. |
LC Luboš CihlářBez politické příslušnosti |
42 | technolog | Jedlá okr. Havlíčkův Brod |
5. SNK | 34 18,7 % listiny |
mandát 3. |
KC Ing. Karel CihlářBez politické příslušnosti |
41 | technik provozu elektrických sítí | Šumná okr. Znojmo |
6. SNK | 181 14,8 % listiny |
mandát 2. |
JC Jaroslav CihlářBez politické příslušnosti |
44 | servisní technik | Mochtín okr. Klatovy |
6. SNK | 321 7,8 % listiny |
mandát 6. |
JC Jaroslav CihlářBez politické příslušnosti |
55 | živnostník, vydavatel | Nový Bor okr. Česká Lípa |
12. SNK | 1 020 4,5 % listiny |
náhradník 5. |
JC Ing. Jan CihlářBez politické příslušnosti |
53 | ředitel závodu | Kamenický Šenov okr. Česká Lípa |
7. SNK | 751 6,5 % listiny |
mandát 8. |
JC Mgr. Jakub CihlářBez politické příslušnosti |
39 | starosta města | Vítkov okr. Opava |
1. SNK | 653 6,7 % listiny |
mandát 1. |
DC David CihlářBez politické příslušnosti |
48 | řidič, strojník | Březová okr. Opava |
3. SNK | 159 7,0 % listiny |
náhradník 3. |
DC Mgr. David Cihlář, Ph.D.Zdraví Sport Vzdělání |
49 | VŠ pedagog | Malečov okr. Ústí nad Labem |
3. SNK | 261 7,6 % listiny |
mandát 2. |
DC Bc. Daniel CihlářBez politické příslušnosti |
34 | dispečer | Domousnice okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 63 13,8 % listiny |
mandát 4. |
VC Vladimír CihlaBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Dýšina okr. Plzeň-město |
8. SNK | 167 5,9 % listiny |
náhradník 4. |
LC Lukáš CihlaBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Tchořovice okr. Strakonice |
4. SNK | 90 14,6 % listiny |
mandát 3. |
JC Josef CihlaBez politické příslušnosti |
31 | podnikatel | Dolní Bukovsko okr. České Budějovice |
10. SNK | 83 4,8 % listiny |
náhradník 9. |
JC Jiří CihlaBez politické příslušnosti |
35 | technik inženýrských sítí | Plánice okr. Klatovy |
7. SNK | 258 6,7 % listiny |
náhradník 3. |
JC Jaroslav CihlaBez politické příslušnosti |
60 | elektro | Míchov okr. Blansko |
7. SNK | 50 13,5 % listiny |
mandát 3. |
PC Petr CihelníkBez politické příslušnosti |
63 | ekonom | Dobrovice okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 430 6,9 % listiny |
mandát 5. |
TC Ing. Tomáš CihelnaBez politické příslušnosti |
56 | státní zaměstnanec | Smilovy Hory okr. Tábor |
1. SNK | 62 28,2 % listiny |
mandát 1. |
PC Petr CihelnaBez politické příslušnosti |
47 | zámečník | Nekvasovy okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 55 14,1 % listiny |
mandát 4. |
LC Lenka CihelkováBez politické příslušnosti |
43 | projektant | Tušovice okr. Příbram |
4. SNK | 37 13,2 % listiny |
mandát 3. |
VC Ing. Vladislav CihelkaBez politické příslušnosti |
47 | IT specialista | Dobrovíz okr. Praha-západ |
1. SNK | 109 15,5 % listiny |
mandát 2. |
MC Mgr. Miroslav CihelkaBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Jeníkov okr. Teplice |
2. SNK | 152 14,3 % listiny |
mandát 3. |
DC Dalibor CihelkaBez politické příslušnosti |
30 | hasič | Stará Bělá okr. Ostrava-město |
10. SNK | 907 6,6 % listiny |
náhradník 1. |
VC Vít CigošBez politické příslušnosti |
56 | letecký mechanik | Nedakonice okr. Uherské Hradiště |
9. SNK | 315 5,9 % listiny |
mandát 9. |
MC Mgr. Miloslav CigošBez politické příslušnosti |
35 | referent pozemkového úřadu | Tupesy okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 78 14,8 % listiny |
náhradník 1. |
ZC Zdeněk CígnerBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Králova Lhota okr. Písek |
4. SNK | 60 14,6 % listiny |
mandát 3. |
PC Pavlína CíglováBez politické příslušnosti |
56 | matrikářka | Měcholupy okr. Louny |
1. SNK | 96 14,2 % listiny |
mandát 1. |
KC Mgr. Klára CíglováBez politické příslušnosti |
57 | ředitelka základní školy | Měcholupy okr. Louny |
7. SNK | 94 13,9 % listiny |
náhradník 1. |
BC Bc. Barbora CiglerováBez politické příslušnosti |
50 | zdravotní sestra na ARu v nemocnici, náčelnice a cvičitelka SOKOL Řevnice | Řevnice okr. Praha-západ |
14. SNK | 171 7,0 % listiny |
náhradník 12. |
ZC Zdeněk CiglerBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Olbramovice okr. Benešov |
11. SNK | 226 5,0 % listiny |
náhradník 3. |
TC Tomáš CíglerBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Trnová okr. Praha-západ |
6. SNK | 112 11,5 % listiny |
náhradník 2. |
JC Ing. Jan CiglerBez politické příslušnosti |
55 | technik | Nepřevázka okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 127 15,2 % listiny |
mandát 2. |
IC Ivan CíglBez politické příslušnosti |
58 | řidič | Měcholupy okr. Louny |
9. SNK | 67 9,9 % listiny |
náhradník 8. |
Zobrazeno 86 201–86 250 z 94 275