Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (94 275)
Strana 1 727 z 1 886
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
KC Klára CibulskáBez politické příslušnosti |
31 | mistr výroby | Velečín okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 32 17,4 % listiny |
mandát 5. |
MC Miroslava Cibuľová Šandlová, DiS.Bez politické příslušnosti |
38 | učitelka MŠ | Čakov okr. Benešov |
2. SNK | 36 12,8 % listiny |
mandát 3. |
VC Veronika CibulkováBez politické příslušnosti |
21 | recepční | Toužim okr. Karlovy Vary |
12. SNK | 26 3,6 % listiny |
|
VC Ing. Veronika CibulkováBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí provozu | Klenovice na Hané okr. Prostějov |
6. SNK | 275 9,1 % listiny |
mandát 6. |
MC Martina CibulkováBez politické příslušnosti |
54 | účetní | Přehvozdí okr. Kolín |
4. SNK | 86 13,9 % listiny |
mandát 4. |
LC Lucie CibulkováBez politické příslušnosti |
52 | asistentka | Čakovičky okr. Mělník |
5. SNK | 106 11,1 % listiny |
náhradník 4. |
LC Bc. Ljuba CibulkováBez politické příslušnosti |
39 | zdravotní sestra a sociální pedagog | Dukovany okr. Třebíč |
7. SNK | 117 7,0 % listiny |
náhradník 4. |
KC Kateřina CibulkováBez politické příslušnosti |
46 | back office | Bušovice okr. Rokycany |
4. SNK | 152 11,5 % listiny |
mandát 4. |
JC Jiřina CibulkováBez politické příslušnosti |
66 | OSVČ | Hradec okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 128 10,7 % listiny |
mandát 4. |
EC Eva CibulkováBez politické příslušnosti |
47 | administrátor | Ratibořské Hory okr. Tábor |
11. SNK | 204 7,2 % listiny |
náhradník 4. |
EC Eva CibulkováBez politické příslušnosti |
47 | dělnice ve výrobě | Lochousice okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 51 14,2 % listiny |
mandát 3. |
EC Eliška CibulkováBez politické příslušnosti |
66 | důchodkyně | Kanice okr. Domažlice |
8. SNK | 20 5,1 % listiny |
náhradník 4. |
BC Barbora CibulkováBez politické příslušnosti |
19 | studentka | Kájov okr. Český Krumlov |
6. SNK | 144 8,6 % listiny |
náhradník 4. |
VC Vojtěch CibulkaBez politické příslušnosti |
28 | OSVČ | Morašice okr. Svitavy |
11. SNK | 161 7,1 % listiny |
náhradník 5. |
RC Radim Cibulka, DiS.Bez politické příslušnosti |
37 | design engineer | Žebrák okr. Beroun |
11. SNK | 426 6,1 % listiny |
náhradník 3. |
PC Petr CibulkaBez politické příslušnosti |
49 | soukromý podnikatel | Brozany nad Ohří okr. Litoměřice |
8. SNK | 172 9,0 % listiny |
mandát 1. |
PC Pavel CibulkaBez politické příslušnosti |
36 | příslušník vězeňské služby | Křešice okr. Litoměřice |
9. SNK | 499 10,2 % listiny |
náhradník 2. |
PC Pavel CibulkaBez politické příslušnosti |
41 | provozní zámečník | Nové Sedlo okr. Louny |
9. SNK | 81 12,2 % listiny |
mandát 3. |
OC Ondřej CibulkaBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Sloup okr. Blansko |
8. SNK | 100 8,6 % listiny |
náhradník 6. |
MC Bc. Martin CibulkaBez politické příslušnosti |
51 | projektový manažer | Rapotice okr. Třebíč |
3. SNK | 30 12,0 % listiny |
náhradník 3. |
LC Luděk CibulkaBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí, šéfkuchař | Lomnice nad Lužnicí okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 153 9,5 % listiny |
náhradník 5. |
LC Ladislav CibulkaBez politické příslušnosti |
42 | truhlář | Luženičky okr. Domažlice |
6. SNK | 97 12,2 % listiny |
náhradník 3. |
JC Josef CibulkaBez politické příslušnosti |
56 | kameník | Česká Metuje okr. Náchod |
1. SNK | 87 14,8 % listiny |
mandát 1. |
JC Jiří CibulkaBez politické příslušnosti |
79 | vedoucí provozního oddělení SBD v.v., člen Komise výstavby a územního plánování RM | Sezimovo Ústí okr. Tábor |
18. SNK | 1 178 4,3 % listiny |
náhradník 6. |
JC Jaroslav CibulkaBez politické příslušnosti |
54 | technik | Volenice okr. Příbram |
1. SNK | 161 9,5 % listiny |
mandát 2. |
JC Jaroslav CibulkaBez politické příslušnosti |
61 | podnikatel | Staňkovice okr. Litoměřice |
6. SNK | 15 14,0 % listiny |
mandát 6. |
JC Jaroslav CibulkaBez politické příslušnosti |
35 | projektový manažer | Jindřichovice okr. Sokolov |
4. SNK | 144 16,1 % listiny |
mandát 1. |
JC Jan CibulkaBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí zemědělského stř. | Pnětluky okr. Louny |
6. SNK | 32 11,3 % listiny |
náhradník 4. |
JC Mgr. Jan CibulkaBez politické příslušnosti |
46 | projektový manažer | Slatina okr. Nový Jičín |
9. SNK | 147 9,9 % listiny |
náhradník 5. |
DC David CibulkaBez politické příslušnosti |
47 | zámečník | Zakřany okr. Brno-venkov |
1. SNK | 305 17,9 % listiny |
mandát 1. |
AC Adam CibulkaBez politické příslušnosti |
19 | student | Přehvozdí okr. Kolín |
6. SNK | 69 11,2 % listiny |
mandát 6. |
MC Marcel CibulaBez politické příslušnosti |
48 | zedník | Růžová okr. Děčín |
4. SNK | 53 16,1 % listiny |
náhradník 2. |
JC Josef CibulaBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Senožaty okr. Pelhřimov |
4. SNK | 151 10,0 % listiny |
mandát 5. |
TC Tomáš CibrikBez politické příslušnosti |
31 | montážní dělník | Hořešovice okr. Kladno |
5. SNK | 95 13,2 % listiny |
mandát 3. |
PC Petra CibochováBez politické příslušnosti |
49 | hlavní pokladní | Vrcovice okr. Písek |
3. SNK | 51 19,9 % listiny |
mandát 2. |
TC Bc. Tomáš CetlovskýBez politické příslušnosti |
25 | student | Chotoviny okr. Tábor |
14. SNK | 116 6,2 % listiny |
náhradník 12. |
SC Stanislav CetkovskýBez politické příslušnosti |
60 | starosta obce | Klenovice na Hané okr. Prostějov |
1. SNK | 304 10,1 % listiny |
mandát 1. |
PC Petr CetkovskýBez politické příslušnosti |
55 | starosta obce | Ivaň okr. Prostějov |
1. SNK | 114 14,6 % listiny |
mandát 1. |
JC Ing. Josef CetkovskýBez politické příslušnosti |
61 | předseda družstva | Vranovice-Kelčice okr. Prostějov |
4. SNK | 131 16,9 % listiny |
mandát 2. |
JC Jan CetkovskýSvobodní |
49 | zemědělec | Odrava okr. Cheb |
2. SNK | 80 12,6 % listiny |
mandát 5. |
JC PharmDr. Jan CetkovskýBez politické příslušnosti |
67 | aktivní senior | Hluk okr. Uherské Hradiště |
20. SNK | 471 3,4 % listiny |
náhradník 11. |
OC Mgr. Olga CetkovskáBez politické příslušnosti |
44 | učitelka | Dolní Moravice okr. Bruntál |
2. SNK | 111 13,2 % listiny |
mandát 2. |
BC Ing. Barbora CetkovskáBez politické příslušnosti |
34 | rodičovská dovolená | Vranovice-Kelčice okr. Prostějov |
5. SNK | 48 11,5 % listiny |
náhradník 4. |
FC František CestrBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Valkeřice okr. Děčín |
3. SNK | 150 13,9 % listiny |
náhradník 1. |
AC Bc. Aleš CestrBez politické příslušnosti |
35 | samostatný referent KÚ | Františkov nad Ploučnicí okr. Děčín |
4. SNK | 107 10,8 % listiny |
mandát 4. |
JC Josef CesnekBez politické příslušnosti |
43 | servisní technik | Staré Heřminovy okr. Bruntál |
6. SNK | 12 2,8 % listiny |
náhradník 3. |
PC Petr CesarBez politické příslušnosti |
45 | technolog | Šanov okr. Zlín |
2. SNK | 72 9,8 % listiny |
mandát 2. |
LC Libor CesarBez politické příslušnosti |
57 | dělník | Doloplazy okr. Prostějov |
1. SNK | 86 25,8 % listiny |
mandát 1. |
LC Libor Cesar, DiS.Bez politické příslušnosti |
31 | administrativní pracovník | Doloplazy okr. Prostějov |
5. SNK | 38 11,4 % listiny |
náhradník 5. |
OC Bc. Ondřej CervanBez politické příslušnosti |
24 | student VŠ | Nové Sedlo okr. Sokolov |
11. SNK | 27 6,5 % listiny |
Zobrazeno 86 301–86 350 z 94 275