Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (94 275)
Strana 1 728 z 1 886
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
DC Ing. David Cervan, Ph.D.,et DiS.Bez politické příslušnosti |
56 | středoškolský učitel | Nové Sedlo okr. Sokolov |
2. SNK | 42 10,1 % listiny |
|
MC Bc. Magda CermanováBez politické příslušnosti |
52 | manažer vodárenství, KrVaK, s.r.o. | Horní Branná okr. Semily |
11. SNK | 621 9,3 % listiny |
náhradník 2. |
PC Petr CermanBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Jičíněves okr. Jičín |
7. SNK | 217 12,1 % listiny |
mandát 7. |
KC Karel CermanBez politické příslušnosti |
54 | skladník | Stráž pod Ralskem okr. Česká Lípa |
12. SNK | 235 4,9 % listiny |
náhradník 7. |
KC Ing. Karel CermanBez politické příslušnosti |
54 | učitel | Dolní Kalná okr. Trutnov |
1. SNK | 101 16,7 % listiny |
mandát 1. |
JC Ing. Josef CermanBez politické příslušnosti |
58 | velitel výjezdové jednotky hasičů, THP | Jilemnice okr. Semily |
3. SNK | 370 7,8 % listiny |
náhradník 1. |
JC Josef CermanBez politické příslušnosti |
33 | výrobní manager | Horní Kalná okr. Trutnov |
5. SNK | 0 0,0 % listiny |
|
JC Jiří CermanBez politické příslušnosti |
45 | hasič | Kosořice okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 80 14,6 % listiny |
mandát 3. |
JC Jiří CermanBez politické příslušnosti |
65 | učitel odborného výcviku | Všelibice okr. Liberec |
11. SNK | 88 6,0 % listiny |
náhradník 6. |
JC Bc. Jan CermanBez politické příslušnosti |
42 | vedoucí domova pro seniory | Hostouň okr. Domažlice |
7. SNK | 112 9,7 % listiny |
mandát 3. |
FC František CermanBez politické příslušnosti |
35 | seřizovač CNC strojů | Bobrůvka okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 66 57,9 % listiny |
mandát 1. |
VC Ing. Veronika CerhováObčanská demokratická strana |
42 | OSVČ | Kochánky okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 152 11,4 % listiny |
mandát 4. |
ŠC Šárka CerhováBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí výrobního týmu | Velemyšleves okr. Louny |
5. SNK | 44 13,2 % listiny |
náhradník 2. |
RC Radka CerhováBez politické příslušnosti |
47 | personalistka | Zápy okr. Praha-východ |
5. SNK | 178 9,6 % listiny |
mandát 5. |
MC Martin CereňukBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí staveb | Stráž pod Ralskem okr. Česká Lípa |
13. SNK | 240 5,1 % listiny |
náhradník 8. |
PC Mgr. Petra CeralováBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Nabočany okr. Chrudim |
2. SNK | 36 19,4 % listiny |
mandát 2. |
JC doc. MUDr. Jiří Ceral, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
58 | přednosta 1. interní kliniky FNHK | Hvozdnice okr. Hradec Králové |
7. SNK | 140 13,5 % listiny |
mandát 4. |
JC Ing. Jaroslav CeralBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Nabočany okr. Chrudim |
5. SNK | 30 16,1 % listiny |
mandát 5. |
IC Iveta CepkováBez politické příslušnosti |
47 | pracovník expedice | Vysoká Libyně okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 78 12,9 % listiny |
mandát 3. |
JC Jiří CepekBez politické příslušnosti |
51 | skladník | Vestec okr. Nymburk |
8. SNK | 86 10,8 % listiny |
náhradník 4. |
JC MUDr. Jan CepákBez politické příslušnosti |
45 | anesteziolog a lékař záchranné služby | Včelná okr. České Budějovice |
5. SNK | 362 11,1 % listiny |
náhradník 1. |
DC David CentnerBez politické příslušnosti |
41 | řidič | Vysoké Chvojno okr. Pardubice |
1. SNK | 85 14,8 % listiny |
mandát 3. |
PC Pavel CentkoBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel | Libějovice okr. Strakonice |
5. SNK | 71 12,1 % listiny |
náhradník 3. |
RC Renata Cenková NezvalováBez politické příslušnosti |
54 | živnostnice | Tučapy okr. Tábor |
14. SNK | 82 6,5 % listiny |
náhradník 12. |
MC Martina Cenková Kobolková, DiS.Bez politické příslušnosti |
35 | designér na rodičovské dovolené | Rašovice okr. Vyškov |
7. SNK | 189 10,8 % listiny |
náhradník 1. |
JC Jaroslava CenkováBez politické příslušnosti |
69 | mzdová a personální účetní | Křižanovice okr. Vyškov |
1. SNK | 158 14,7 % listiny |
mandát 1. |
AC Anna CenkováBez politické příslušnosti |
20 | studentka | Sivice okr. Brno-venkov |
9. SNK | 271 8,4 % listiny |
náhradník 3. |
IC Ivo CenklBez politické příslušnosti |
61 | operátor zem. techniky | Bukovany okr. Olomouc |
4. SNK | 66 16,7 % listiny |
náhradník 1. |
MC Bc. Markéta CenigováBez politické příslušnosti |
24 | student | Roštín okr. Kroměříž |
6. SNK | 129 7,1 % listiny |
náhradník 1. |
MC Martin CenekBez politické příslušnosti |
30 | skladník | Křižanovice okr. Vyškov |
5. SNK | 113 10,5 % listiny |
náhradník 3. |
JC Jakub CenekBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Mistřice okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 63 5,3 % listiny |
náhradník 6. |
RC Renata CendelínováBez politické příslušnosti |
47 | zaměstnanec v soukromé firmě | Křešice okr. Litoměřice |
7. SNK | 166 13,2 % listiny |
mandát 2. |
MC Mgr. Markéta CendelínováBez politické příslušnosti |
46 | ředitelka ZŠ Brno | Zbýšov okr. Brno-venkov |
6. SNK | 489 6,7 % listiny |
mandát 7. |
JC Jaroslav CempírekBez politické příslušnosti |
50 | výrobní ředitel | Polnička okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 149 10,5 % listiny |
mandát 1. |
PC Petr CemperBez politické příslušnosti |
59 | ředitel společnosti | Praha-Lipence okr. Hlavní město Praha |
7. SNK | 269 6,9 % listiny |
náhradník 4. |
JC Jan CemperBez politické příslušnosti |
74 | mistr kartonáže | Okrouhlá okr. Česká Lípa |
11. SNK | 98 6,6 % listiny |
náhradník 6. |
PC Mgr. Petr CelýKDU-ČSL |
29 | právník | Kulířov okr. Blansko |
1. SNK | 49 14,8 % listiny |
mandát 2. |
PC Petra CelnerováBez politické příslušnosti |
44 | prodavačka | Hořany okr. Nymburk |
5. SNK | 42 14,0 % listiny |
mandát 3. |
IC Iveta CelnarováBez politické příslušnosti |
48 | laborantka | Ivaň okr. Brno-venkov |
8. SNK | 125 8,0 % listiny |
náhradník 3. |
HC Hana CelnarováBez politické příslušnosti |
60 | prodavačka | Vranovice okr. Brno-venkov |
5. SNK | 283 7,3 % listiny |
náhradník 2. |
RC Radek CelnarBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí výroby | Velké Němčice okr. Břeclav |
6. SNK | 267 6,1 % listiny |
mandát 6. |
OC Ondřej CelnarBez politické příslušnosti |
36 | strojní zámečník | Radostice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 202 12,9 % listiny |
mandát 3. |
JC Jan CellerBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí pracovník | Sedlec okr. Praha-východ |
5. SNK | 76 14,4 % listiny |
mandát 5. |
MC Martina CellarováBez politické příslušnosti |
55 | obsluha čerpací stanice | Zachrašťany okr. Hradec Králové |
6. SNK | 67 18,8 % listiny |
mandát 3. |
MÇ Mgr. Markéta ÇelikBez politické příslušnosti |
44 | středoškolská učitelka | Ludgeřovice okr. Opava |
13. SNK | 339 4,5 % listiny |
náhradník 9. |
VC Václav CelerBez politické příslušnosti |
66 | elektronavíječ | Chotěšov okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 191 7,8 % listiny |
náhradník 1. |
MC Martin CelerBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí údržby | Chotětov okr. Mladá Boleslav |
9. SNK | 60 6,7 % listiny |
náhradník 8. |
RC Radka CelbováBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí provozu | Svoboda nad Úpou okr. Trutnov |
15. SNK | 77 6,1 % listiny |
náhradník 13. |
ZC Zbyněk CelbaBez politické příslušnosti |
45 | zaměstnanec Technických služeb | Dolní Radechová okr. Náchod |
9. SNK | 23 3,2 % listiny |
náhradník 7. |
LC Luboš CelbaBez politické příslušnosti |
48 | řidič dopravní zdravotní služby | Bílý Potok okr. Liberec |
6. SNK | 50 12,3 % listiny |
náhradník 2. |
Zobrazeno 86 351–86 400 z 94 275