Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 181 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JŠ Jozef ŠupolíkBez politické příslušnosti |
55 | dělník | Slavošov okr. Kutná Hora |
1. SNK | 24 15,2 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Miroslav ŠupolaBez politické příslušnosti |
45 | automechanik | Kanina okr. Mělník |
1. SNK | 26 37,1 % listiny |
mandát 1. |
RŠ Robert ŠupolBez politické příslušnosti |
53 | příslušník vězeňské služby | Křižany okr. Liberec |
4. SNK | 202 7,7 % listiny |
mandát 4. |
EŠ Ing. Evžen ŠuplerBez politické příslušnosti |
52 | softwarový vývojář | Častolovice okr. Rychnov nad Kněžnou |
4. SNK | 113 8,2 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Ing. Martin ŠupálekBez politické příslušnosti |
41 | starosta obce | Ratíškovice okr. Hodonín |
1. SNK | 963 9,4 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Ing. Jan ŠupaBez politické příslušnosti |
38 | strojní konstruktér | Starý Poddvorov okr. Hodonín |
4. SNK | 175 11,1 % listiny |
mandát 4. |
AŠ Aleš ŠupaBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Hroznová Lhota okr. Hodonín |
2. SNK | 216 8,0 % listiny |
mandát 4. |
ZŠ Zdeněk ŠupBez politické příslušnosti |
47 | technik | Brnířov okr. Domažlice |
1. SNK | 50 27,5 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jan ŠupBez politické příslušnosti |
47 | voják z povolání | Mochtín okr. Klatovy |
7. SNK | 201 8,8 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Ing. Věra ŠúňováBez politické příslušnosti |
62 | inženýrka chemie | Ladná okr. Břeclav |
3. SNK | 359 11,5 % listiny |
mandát 3. |
ŽŠ Ing. Žaneta ŠumšalováBez politické příslušnosti |
44 | backoffice manager | Vlčková okr. Zlín |
7. SNK | 74 13,3 % listiny |
mandát 3. |
IŠ Ing. Iva ŠumšalováBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí provozu úseku G a SPŠEI Frenštát pod Radhoštěm | Veřovice okr. Nový Jičín |
6. SNK | 617 8,1 % listiny |
mandát 7. |
MŠ Marek ŠumšalaBez politické příslušnosti |
27 | údržbář | Branky okr. Vsetín |
1. SNK | 115 10,9 % listiny |
mandát 2. |
IŠ Iva ŠumpíkováANO 2011 |
53 | vedoucí školní jídelny | Horní Jelení okr. Pardubice |
3. ANO+NK | 193 10,1 % listiny |
mandát 1. |
ZŠ Zbyněk ŠumpichBez politické příslušnosti |
62 | sládek pivovaru | Bítov okr. Znojmo |
1. NK | 47 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Martin ŠumpelaBez politické příslušnosti |
50 | elektromechanik | Krhov okr. Třebíč |
1. NK | 63 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IŠ Ing. Ivana Šumová BuriánkováBez politické příslušnosti |
45 | ředitelka komunikace | Řitonice okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 22 19,1 % listiny |
mandát 3. |
AŠ Mgr. Alena ŠůmováBez politické příslušnosti |
63 | učitelka základní školy | Horní Bříza okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 560 6,9 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Ing. Magdalena ŠumeldováBez politické příslušnosti |
36 | HR administrátorka | Předměřice nad Jizerou okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 177 12,2 % listiny |
mandát 3. |
TŠ Bc. et Bc. Tereza ŠumberováBez politické příslušnosti |
31 | bankovní specialista pro platby a závazky | Zástřizly okr. Kroměříž |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RŠ PhDr. Radka Šumberová, PhD.Bez politické příslušnosti |
60 | archeoložka | Svatý Mikuláš okr. Kutná Hora |
2. ODS+TOP 09+NK | 101 12,5 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jitka ŠumberováBez politické příslušnosti |
56 | manažer dopravy | Zástřizly okr. Kroměříž |
1. NK | 56 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Ing. Petr ŠumberaKDU-ČSL |
51 | programátor | Praha 15 okr. Hlavní město Praha |
8. SNK | 4 629 3,3 % listiny |
mandát 8. |
JŠ Ing. Josef ŠumberaKDU-ČSL |
59 | ředitel společnosti | Brno-Ivanovice okr. Brno-město |
1. KDU-ČSL+NK | 339 16,4 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Martin ŠumanBez politické příslušnosti |
61 | strojvedoucí | Hrobce okr. Litoměřice |
4. SNK | 247 10,9 % listiny |
mandát 4. |
VŠ Vladimír ŠumaANO 2011 |
55 | pedagog, trenér házené | Lovosice okr. Litoměřice |
1. ANO | 941 5,3 % listiny |
mandát 2. |
RŠ Mgr. Radek ŠumaBez politické příslušnosti |
42 | právník, důstojník Armády ČR | Brno-Vinohrady okr. Brno-město |
3. SNK | 362 5,5 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Mgr. et Mgr. Miroslav ŠumaANO 2011 |
49 | místostarosta MO Plzeň 1 | Plzeň 1 okr. Plzeň-město |
2. ANO+NK | 4 692 3,1 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Ing. Michal ŠumaBez politické příslušnosti |
45 | ministerský úředník | Podsedice okr. Litoměřice |
3. SNK | 181 7,7 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Jaroslav ŠůmaBez politické příslušnosti |
54 | soukromý zemědělec | Tuchořice okr. Louny |
1. SNK | 120 18,9 % listiny |
mandát 1. |
RŠ Radan ŠumBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Levín okr. Litoměřice |
1. SNK | 76 23,8 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Ing. Věra ŠulováBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí úředník | Jarcová okr. Vsetín |
1. NK | 212 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Martina ŠůlováBez politické příslušnosti |
42 | ředitelka obchodní skupiny, fitness instruktorka | Kostelec nad Orlicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
3. TOP 09+NK | 766 4,8 % listiny |
mandát 7. |
MŠ Marie ŠulováBez politické příslušnosti |
51 | technik přípravy výroby, kulturní výbor obce | Cizkrajov okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 111 13,2 % listiny |
mandát 2. |
RŠ Mgr. Radka Šulistová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
55 | pedagog | Hrdějovice okr. České Budějovice |
2. KDU-ČSL+NK | 176 10,4 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Václav ŠulíkMÍSTNÍ HNUTÍ ZA HARM. ROZVOJ |
50 | místostarosta | Úštěk okr. Litoměřice |
1. MÍSTNÍ HNHRM | 435 13,2 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Bc. Pavlína ŠulhanováBez politické příslušnosti |
46 | fyzioterapeutka | Újezd okr. Olomouc |
3. SNK | 106 16,4 % listiny |
mandát 1. |
JŠ MUDr. Jana ŠuléřováBez politické příslušnosti |
62 | praktická lékařka | Břidličná okr. Bruntál |
3. SNK | 474 9,2 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Vendula Šulerová, DiS.Bez politické příslušnosti |
46 | účetní, místostarostka | Kostelní Radouň okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 113 16,9 % listiny |
mandát 2. |
BŠ Barbora ŠulekováBez politické příslušnosti |
35 | provozní manažer | Rokytno okr. Pardubice |
2. SNK | 106 8,1 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Marta ŠuldováBez politické příslušnosti |
46 | zaměstnanec | Svrkyně okr. Praha-západ |
4. SNK | 50 13,3 % listiny |
mandát 2. |
ZŠ Zdena ŠulcováBez politické příslušnosti |
67 | důchodkyně | Okna okr. Česká Lípa |
2. SNK | 122 14,0 % listiny |
mandát 4. |
RŠ Renáta ŠulcováBez politické příslušnosti |
56 | starostka obce | Obříství okr. Mělník |
1. SNK | 341 8,4 % listiny |
mandát 2. |
RŠ Radmila ŠulcováBez politické příslušnosti |
54 | účetní | Radkovice okr. Plzeň-jih |
1. NK | 24 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RŠ Radmila ŠulcováBez politické příslušnosti |
54 | chůva | Dobkovice okr. Děčín |
5. SNK | 158 10,5 % listiny |
mandát 5. |
PŠ Petra ŠulcováBez politické příslušnosti |
44 | státní zaměstnanec | Cetenov okr. Liberec |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Petra ŠulcováBez politické příslušnosti |
48 | vychovatelka | Napajedla okr. Zlín |
1. SNK | 462 7,0 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Michaela ŠulcováBez politické příslušnosti |
40 | účetní | Radonice okr. Chomutov |
7. SNK | 319 9,9 % listiny |
mandát 7. |
MŠ Marie ŠulcováBez politické příslušnosti |
48 | oblastní manažerka obchod. sítě Hruška | Malá Morávka okr. Bruntál |
2. SNK | 75 10,7 % listiny |
mandát 2. |
LŠ Ludmila ŠulcováBez politické příslušnosti |
63 | zdravotní sestra, zastupitelka města | Valašské Klobouky okr. Zlín |
3. STAN+NK | 850 6,7 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 9 001–9 050 z 61 677