Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 188 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VŠ MUDr. Václav Štipčák, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
55 | lékař | Dyjákovičky okr. Znojmo |
1. KDU-ČSL+STAN | 113 12,9 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jan ŠtipčákBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Nová Lhota okr. Hodonín |
2. SNK | 140 18,2 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Josef ŠtípákANO 2011 |
55 | OSVČ | Ralsko okr. Česká Lípa |
5. ANO | 271 8,3 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Milan ŠtindlBez politické příslušnosti |
52 | starosta obce | Zlatá Koruna okr. Český Krumlov |
1. SNK | 178 9,7 % listiny |
mandát 1. |
RŠ Růžena ŠtincíkováBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Raková okr. Rokycany |
6. SNK | 44 12,9 % listiny |
mandát 6. |
RŠ Roman ŠtimplBez politické příslušnosti |
52 | operátor | Lipová okr. Přerov |
2. SNK | 55 16,2 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Miloš ŠtillerBez politické příslušnosti |
51 | mechanik | Šípy okr. Rakovník |
4. SNK | 65 14,6 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Ludmila ŠtilijanováBez politické příslušnosti |
53 | sanitářka | Chotiněves okr. Litoměřice |
7. SNK | 42 12,3 % listiny |
mandát 7. |
DŠ David ŠtilecBez politické příslušnosti |
39 | seřizovač | Bukovina u Čisté okr. Semily |
4. SNK | 88 20,8 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jiřina ŠtilcováBez politické příslušnosti |
59 | expedientka | Bukovina u Čisté okr. Semily |
2. SNK | 85 20,1 % listiny |
mandát 2. |
ZŠ Mgr. Bc. Zdeňka ŠtikováKDU-ČSL |
51 | učitelka MŠ | Tečovice okr. Zlín |
6. KDU-ČSL | 338 6,6 % listiny |
mandát 6. |
MŠ Bc. Monika ŠtikováBez politické příslušnosti |
52 | ředitelka MŠ | Boršov nad Vltavou okr. České Budějovice |
1. SNK | 404 11,6 % listiny |
mandát 2. |
LŠ plk. Ing. Lenka ŠtikováBez politické příslušnosti |
48 | příslušník Hasičského záchranného sboru ČR | Praha 20 okr. Hlavní město Praha |
4. SNK ED+NK | 490 5,6 % listiny |
mandát 1. |
BŠ Blanka ŠtikarováBez politické příslušnosti |
62 | zdravotní sestra | Bukovany okr. Benešov |
9. STAN+NK | 121 9,2 % listiny |
mandát 9. |
JŠ Jiří ŠtikarBez politické příslušnosti |
70 | místostarosta | Děpoltovice okr. Karlovy Vary |
2. SNK | 143 14,6 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jaroslav ŠtikarBez politické příslušnosti |
45 | automechanik | Sirákov okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 99 13,8 % listiny |
mandát 5. |
ZŠ Zdeněk ŠtikaBez politické příslušnosti |
48 | řidič DZS | Dolní Chvatliny okr. Kolín |
1. SNK | 132 12,5 % listiny |
mandát 2. |
TŠ Tomislav ŠtikaBez politické příslušnosti |
51 | kontrolor kvality | Manětín okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 230 7,9 % listiny |
mandát 5. |
RŠ Radek ŠtikaBez politické příslušnosti |
46 | tiskař | Dolní Chvatliny okr. Kolín |
5. SNK | 114 10,8 % listiny |
mandát 5. |
PŠ Petr ŠtikaBez politické příslušnosti |
65 | veterinární technik | Láz okr. Příbram |
7. SNK | 151 13,7 % listiny |
mandát 7. |
PŠ Petr ŠtikaBez politické příslušnosti |
42 | starosta obce | Dobrá Voda u Českých Budějovic okr. České Budějovice |
1. TOP 09+NK | 567 13,4 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jiří ŠtikaBez politické příslušnosti |
44 | agronom, místostarosta obce | Toušice okr. Kolín |
2. SNK | 104 15,2 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Ing. Jaroslav ŠtikaBez politické příslušnosti |
49 | revírník, Lesy ČR | Bezvěrov okr. Plzeň-sever |
8. SNK | 90 14,4 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jakub ŠtikaBez politické příslušnosti |
33 | mistr dopravních staveb | Hvožďany okr. Příbram |
6. SNK | 226 8,8 % listiny |
mandát 6. |
KŠ Kristýna ŠtíchováBez politické příslušnosti |
28 | rodičovská dovolená | Tichonice okr. Benešov |
1. NK | 65 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DŠ Darina ŠtíchováBez politické příslušnosti |
33 | zástupkyně ředitele školy pro předškolní vzdělávání | Kolešovice okr. Rakovník |
1. SNK | 151 17,6 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Václav ŠtíchaBez politické příslušnosti |
79 | důchodce | Závraty okr. České Budějovice |
3. SNK | 22 13,3 % listiny |
mandát 3. |
TŠ Tomáš ŠtíchaBez politické příslušnosti |
49 | mistr odborného výcviku | Závraty okr. České Budějovice |
2. SNK | 22 13,3 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Michal ŠtíchaBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ - IT analytik | Kolešovice okr. Rakovník |
2. SNK | 119 13,9 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Josef ŠtíchaBez politické příslušnosti |
37 | programátor | Jestřabí Lhota okr. Kolín |
3. SNK | 142 12,5 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Ing. Josef Štícha, MBABez politické příslušnosti |
59 | starosta města | Zbiroh okr. Rokycany |
1. SNK | 578 7,5 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Jan ŠtíchaBez politické příslušnosti |
49 | mechanik - opravář | Žabovřesky okr. České Budějovice |
1. SNK | 102 22,0 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Václav ŠtichBez politické příslušnosti |
64 | seřizovač | Újezd okr. Beroun |
5. SNK | 190 11,8 % listiny |
mandát 5. |
MŠ Milan ŠtichBez politické příslušnosti |
57 | operátor | Líšný okr. Jablonec nad Nisou |
1. SNK | 79 38,3 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Marika ŠtieberováBez politické příslušnosti |
35 | administrativní pracovnice | Bechlín okr. Litoměřice |
5. SNK | 420 8,7 % listiny |
mandát 5. |
MŠ Miloslava ŠtičkováBez politické příslušnosti |
51 | účetní | Zbuzany okr. Praha-západ |
3. SNK | 324 11,5 % listiny |
mandát 3. |
VŠ Vojtěch ŠtičkaBez politické příslušnosti |
58 | starosta | Mořina okr. Beroun |
7. SNK | 176 14,4 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Luděk ŠtíbrBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí pracovník | Vstiš okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 135 15,9 % listiny |
mandát 4. |
VŠ Vilém ŠtiboraBez politické příslušnosti |
33 | technická podpora-výroba softwaru | Tučín okr. Přerov |
5. SNK | 99 9,8 % listiny |
mandát 5. |
OŠ Olga ŠtibitzováBez politické příslušnosti |
61 | ostraha | Čímice okr. Klatovy |
6. SNK | 55 11,0 % listiny |
mandát 7. |
KŠ Kamil ŠtibingerBez politické příslušnosti |
51 | operátor | Lahošť okr. Teplice |
4. SNK | 244 14,5 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Pavla ŠtíbalováBez politické příslušnosti |
42 | referentka a vychovatelka ZŠ Žďár nad Sázavou, rodičovská dovolená | Polnička okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 302 7,4 % listiny |
mandát 2. |
DŠ Dagmar ŠteyerováBez politické příslušnosti |
55 | referent | Otice okr. Opava |
5. SNK | 408 6,9 % listiny |
mandát 7. |
MŠ Ing. Matěj ŠteyerBez politické příslušnosti |
41 | manažer výroby | Mokré Lazce okr. Opava |
1. KDU-ČSL+NK | 127 16,2 % listiny |
mandát 1. |
DŠ Ing. David ŠtevíkObčanská demokratická strana |
43 | ekonom, energetik, zastupitel MČ Praha 17 | Praha 17 okr. Hlavní město Praha |
3. ODS+NK | 1 212 4,6 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Marek ŠtětkářANO 2011 |
33 | vedoucí projektu | Kojetín okr. Přerov |
1. ANO | 434 6,8 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Ing. Pavel ŠtětkaBez politické příslušnosti |
59 | autorizovaný stavební inženýr, OSVČ, místopředseda Stavebního bytového družstva Dobětice | Ústí nad Labem-Severní Terasa okr. Ústí nad Labem |
4. ZSTAPTOPUFONČNK | 1 973 7,0 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Bc. Michal ŠtětkaBez politické příslušnosti |
40 | odborný koordinátor | Libiš okr. Mělník |
1. SNK | 138 8,7 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Marek ŠtětkaBez politické příslušnosti |
53 | dispečer rozvodů tepla VT a.s. | Týn nad Vltavou okr. České Budějovice |
4. JIH 12+NK | 1 082 5,6 % listiny |
mandát 4. |
NŠ Ing. Naděžda ŠtětinováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
52 | starostka | Keblice okr. Litoměřice |
1. STAN+NK | 135 16,5 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 9 351–9 400 z 61 677