Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 201 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PŠ Ing. Pavel ŠrankotaBez politické příslušnosti |
40 | manažer v IT | Křižanovice okr. Vyškov |
4. SNK | 225 11,6 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Bc. Monika Šramotová TesařováANO 2011 |
47 | poradce pro oběti trestných činů | Hořovičky okr. Rakovník |
1. ANO+NK | 54 13,1 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Michaela ŠramotováBez politické příslušnosti |
21 | student | Střítež okr. Pelhřimov |
7. SNK | 39 11,8 % listiny |
mandát 8. |
VŠ Vlasta ŠrámkováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka | Kraborovice okr. Havlíčkův Brod |
3. SNK | 37 14,5 % listiny |
mandát 3. |
VŠ Vladana ŠrámkováBez politické příslušnosti |
56 | výtvarnice, lektorka, grafička | Kosoř okr. Praha-západ |
1. SNK | 110 10,7 % listiny |
mandát 1. |
TŠ Ing. Tereza ŠrámkováBez politické příslušnosti |
34 | učitelka | Polerady okr. Most |
1. SNK | 43 16,1 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Bc. Markéta ŠrámkováBez politické příslušnosti |
34 | učitelka MŠ, mateřská dovolená | Novosedly okr. Břeclav |
4. SNK | 149 8,1 % listiny |
mandát 3. |
LŠ Ludmila ŠrámkováBez politické příslušnosti |
57 | finanční poradce | Střítež nad Ludinou okr. Přerov |
5. SNK | 248 10,7 % listiny |
mandát 5. |
LŠ Ing. Libuše ŠrámkováBez politické příslušnosti |
63 | učitelka | Horní Lukavice okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 118 17,7 % listiny |
mandát 2. |
KŠ Ing. Klára ŠrámkováBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ-fotografka | Lošany okr. Kolín |
6. SNK | 84 10,3 % listiny |
mandát 7. |
JŠ Jitka ŠrámkováBez politické příslušnosti |
42 | voják z povolání | Býškovice okr. Přerov |
4. SNK | 97 12,9 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Ing. Jiřina ŠrámkováBez politické příslušnosti |
35 | projektant, dotační činnost | Kluky okr. Kutná Hora |
4. SNK | 146 13,8 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Mgr. Jana ŠrámkováBez politické příslušnosti |
42 | ředitelka domova sv. Anežky | Blatnice okr. Třebíč |
2. SNK | 93 15,9 % listiny |
mandát 2. |
IŠ Ivana Šrámková, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | radní obce, fyzioterapeutka | Hlubočky okr. Olomouc |
2. NV+NK | 404 8,7 % listiny |
mandát 3. |
HŠ Bc. Helena ŠrámkováBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Úštěk okr. Litoměřice |
4. MÍSTNÍ HNHRM | 287 8,7 % listiny |
mandát 3. |
DŠ Dáša ŠrámkováBez politické příslušnosti |
60 | specialistka pojištění a financí | Mikulůvka okr. Vsetín |
2. SNK | 270 9,3 % listiny |
mandát 2. |
AŠ Ing. Alena ŠrámkováBez politické příslušnosti |
43 | cukrářka a podnikatelka, dříve referentka investiční výstavby a majetkoprávního odboru městského úřadu | Kuřim okr. Brno-venkov |
7. SNK | 1 980 6,3 % listiny |
mandát 7. |
VŠ Václav ŠrámekBez politické příslušnosti |
52 | směnový mistr | Sušice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 196 11,4 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Václav ŠrámekBez politické příslušnosti |
45 | soukromý zemědělec | Vraný okr. Kladno |
4. SNK | 189 9,1 % listiny |
mandát 4. |
RŠ Rudolf ŠramekBez politické příslušnosti |
69 | stavbyvedoucí | Stará Ves okr. Přerov |
8. SNK | 115 12,2 % listiny |
mandát 3. |
RŠ Roman ŠrámekBez politické příslušnosti |
48 | mistr | Modlíkov okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RŠ Ing. Richard ŠrámekBez politické příslušnosti |
29 | nav. specialista, farmář | Nový Ples okr. Náchod |
2. SNK | 103 20,6 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Ing. Petr ŠrámekBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Černilov okr. Hradec Králové |
12. KDU-ČSL | 308 6,9 % listiny |
mandát 12. |
PŠ Petr ŠrámekBez politické příslušnosti |
55 | realitní makléř | Mariánské Hory a Hulváky okr. Ostrava-město |
3. NEZ+NK | 1 099 6,9 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Pavel ŠrámekBez politické příslušnosti |
59 | správce sport. areálu | Havlovice okr. Trutnov |
7. SNK | 333 7,0 % listiny |
mandát 8. |
PŠ Mgr. Pavel ŠrámekČeská pirátská strana |
35 | 1.místostarosta MO Plzeň 3, manažer v IT, právník | Plzeň 3 okr. Plzeň-město |
1. Piráti | 1 019 3,9 % listiny |
mandát 1. |
OŠ Ondřej ŠrámekBez politické příslušnosti |
35 | živnostník ve stavebnictví | Šebrov-Kateřina okr. Blansko |
4. KDU-ČSL | 303 11,2 % listiny |
mandát 4. |
OŠ Ondřej ŠrámekBez politické příslušnosti |
52 | manažer | Holubice okr. Praha-západ |
8. SNK | 556 10,8 % listiny |
mandát 8. |
OŠ MDDr. Ondřej ŠrámekBez politické příslušnosti |
33 | zubní lékař | Černilov okr. Hradec Králové |
15. KDU-ČSL | 309 7,0 % listiny |
mandát 15. |
MŠ Miloslav ŠrámekBez politické příslušnosti |
56 | jednatel VISION Rudoltice s.r.o., vrchní mistr SŽ | Rudoltice okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 332 8,2 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Michal ŠrámekBez politické příslušnosti |
40 | učitel odborného výcviku | Jeřišno okr. Havlíčkův Brod |
5. SNK | 74 9,2 % listiny |
mandát 6. |
LŠ Ing. Lukáš ŠrámekBez politické příslušnosti |
39 | státní zaměstnanec | Habrovany okr. Vyškov |
1. SNK | 127 18,3 % listiny |
mandát 2. |
KŠ Karel ŠrámekTOP 09 |
52 | referent projektového řízení, město Šternberk | Šternberk okr. Olomouc |
4. KDU-ČSL+TOP 09 | 934 5,7 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Josef ŠrámekObčanská demokratická strana |
70 | starosta | Lhotka okr. Ostrava-město |
8. ODS | 352 8,8 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jiří ŠrámekBez politické příslušnosti |
59 | invalidní důchodce | Mileč okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 114 10,1 % listiny |
mandát 7. |
JŠ Ing. Jiří ŠrámekANO 2011 |
63 | radní města Plzně | Plzeň 1 okr. Plzeň-město |
10. ANO+NK | 4 573 3,1 % listiny |
mandát 10. |
JŠ Ing. Jiří ŠrámekANO 2011 |
63 | radní města Plzně pro soc. oblast | Plzeň okr. Plzeň-město |
14. ANO+NK | 14 675 2,1 % listiny |
mandát 14. |
JŠ Jindřich ŠrámekBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Lysice okr. Blansko |
7. SNK | 485 6,6 % listiny |
mandát 8. |
JŠ Mgr. Jan ŠrámekBez politické příslušnosti |
48 | policista | Lošany okr. Kolín |
1. SNK | 104 12,7 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Ing. Jan ŠrámekBez politické příslušnosti |
48 | konzultant v oboru zvyšování výkonnosti firem a řízení produktu | Řenče okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 129 11,3 % listiny |
mandát 1. |
IŠ Ivo ŠrámekBez politické příslušnosti |
54 | dělník | Lančov okr. Znojmo |
3. SNK | 49 12,8 % listiny |
mandát 4. |
IŠ Ing. Ivo ŠrámekBez politické příslušnosti |
69 | OSVČ | Jistebník okr. Nový Jičín |
8. SNK | 708 6,6 % listiny |
mandát 8. |
FŠ Felix ŠrámekBez politické příslušnosti |
76 | podnikatel | Pičín okr. Příbram |
3. SNK | 150 12,2 % listiny |
mandát 3. |
DŠ David ŠrámekBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Ždírec okr. Havlíčkův Brod |
2. SNK | 46 23,8 % listiny |
mandát 2. |
DŠ Daniel ŠrámekBez politické příslušnosti |
28 | montér vodovodů | Uhelná Příbram okr. Havlíčkův Brod |
2. SNK | 152 13,4 % listiny |
mandát 2. |
DŠ Dalibor ŠrámekBez politické příslušnosti |
47 | stavbyvedoucí | Hovězí okr. Vsetín |
13. SNK | 334 8,2 % listiny |
mandát 3. |
AŠ Mgr. Antonín ŠrámekBez politické příslušnosti |
45 | příslušník armády ČR | Blížkovice okr. Znojmo |
2. SNK | 138 19,6 % listiny |
mandát 1. |
FŠ František ŠrajlaBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Kobylnice okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 58 13,4 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Mgr. Jitka ŠrajerováBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí knihovny | Tuklaty okr. Kolín |
9. SNK | 201 11,4 % listiny |
mandát 9. |
VŠ Bc. Vratislav Šrajer, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | realizační technik | Bukovany okr. Příbram |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 10 001–10 050 z 61 677