Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 221 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JŠ Jakub ŠívrBez politické příslušnosti |
32 | lesní technik | Okrouhlá Radouň okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 84 12,8 % listiny |
mandát 4. |
DŠ Dušan ŠívrBez politické příslušnosti |
50 | mistr výroby | Staré Hobzí okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 86 6,4 % listiny |
mandát 6. |
EŠ Eva ŠittováBez politické příslušnosti |
64 | zdravotní sestra | Probulov okr. Písek |
1. SNK | 37 14,7 % listiny |
mandát 1. |
RŠ Ing. Radek ŠittaBez politické příslušnosti |
48 | projektový manažer, člen rady | Tuchlovice okr. Kladno |
4. STAN+NK | 687 6,9 % listiny |
mandát 4. |
OŠ Ing. Ondřej ŠittaBez politické příslušnosti |
33 | stavbyvedoucí | Jistebnice okr. Tábor |
11. SNK | 495 6,0 % listiny |
mandát 11. |
JŠ Ing. Jan ŠittaBez politické příslušnosti |
33 | finanční analytik | Probulov okr. Písek |
2. SNK | 36 14,3 % listiny |
mandát 2. |
LŠ Lucie ŠitinováBez politické příslušnosti |
35 | rodičovská dovolená | Borová okr. Náchod |
1. SNK | 77 15,6 % listiny |
mandát 1. |
IŠ Ing. Ivana ŠitinováBez politické příslušnosti |
35 | asistentka ředitele | Skršín okr. Most |
2. SNK | 62 14,2 % listiny |
mandát 2. |
ZŠ Zdeněk ŠitinaBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Černíkovice okr. Rychnov nad Kněžnou |
4. SNK | 218 12,4 % listiny |
mandát 2. |
TŠ Tomáš ŠitinaBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ | Černíkovice okr. Rychnov nad Kněžnou |
5. SNK | 195 10,9 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Michal ŠitinaBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Borová okr. Náchod |
7. SNK | 70 14,2 % listiny |
mandát 7. |
JŠ Jiří ŠitinaSvoboda a př. demokracie (SPD) |
52 | IT specialista, zastupitel obce | Bohuslavice okr. Náchod |
1. SPD+NK | 82 21,2 % listiny |
mandát 1. |
IŠ Ing. Iveta ŠitavancováBez politické příslušnosti |
36 | vedoucí personálního a IT oddělení | Příbor okr. Nový Jičín |
4. SNK | 1 362 5,3 % listiny |
mandát 6. |
DŠ David ŠitavancBez politické příslušnosti |
59 | technický ilustrátor | Nymburk okr. Nymburk |
2. SEN 21+NK | 913 5,8 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Bc. Jan ŠítalBez politické příslušnosti |
59 | velitel městské policie | Mojné okr. Český Krumlov |
4. SNK | 71 10,7 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Mgr. Jan ŠišulákBez politické příslušnosti |
43 | učitel | Varnsdorf okr. Děčín |
1. KDU-ČSL+NK | 1 512 9,1 % listiny |
mandát 1. |
KŠ Kateřina ŠištíkováBez politické příslušnosti |
26 | studentka, zástupkyně vedoucí | Přerov okr. Přerov |
15. ANO | 4 333 2,9 % listiny |
mandát 15. |
PŠ Ing. Petr ŠišperaBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí pracovník Hanon Systems Autopal | Uherský Ostroh okr. Uherské Hradiště |
8. KDU-ČSL+NK | 302 6,8 % listiny |
mandát 3. |
LŠ Ing. Lenka ŠišpelováBez politické příslušnosti |
50 | starostka obce | Čakov okr. České Budějovice |
1. SNK | 97 15,4 % listiny |
mandát 1. |
KŠ Mgr. Kateřina ŠišovskáBez politické příslušnosti |
40 | právnička | Litoměřice okr. Litoměřice |
10. ODS | 2 295 4,0 % listiny |
mandát 10. |
OŠ Ondřej ŠišmaBez politické příslušnosti |
42 | mistr ve výrobě | Prusy-Boškůvky okr. Vyškov |
4. SNK | 189 11,3 % listiny |
mandát 4. |
OŠ Ondřej ŠišmaBez politické příslušnosti |
39 | zástupce ředitele na SŠ | Strukov okr. Olomouc |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jaroslav ŠišmaBez politické příslušnosti |
40 | strojvedoucí | Hořovice okr. Beroun |
4. STAN+NK | 636 5,9 % listiny |
mandát 4. |
SŠ Stanislava ŠiškováBez politické příslušnosti |
70 | důchodkyně | Zlobice okr. Kroměříž |
6. SNK | 87 7,3 % listiny |
mandát 4. |
HŠ Mgr. Hana ŠiškováBez politické příslušnosti |
48 | překladatelka, muzikoložka, místostarostka Prahy 7 pro vzdělávání | Praha 7 okr. Hlavní město Praha |
4. SNK | 8 046 3,5 % listiny |
mandát 4. |
EŠ Bc. Eva ŠiškováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka | Litvínov okr. Most |
4. Zel.+Piráti+NK | 1 186 4,9 % listiny |
mandát 3. |
BŠ Ing. Barbora ŠiškováBez politické příslušnosti |
58 | starostka, kavárnice | Jiříkov okr. Bruntál |
1. SNK | 98 12,5 % listiny |
mandát 1. |
AŠ Antonie ŠiškováBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Chleby okr. Benešov |
2. SNK | 21 20,8 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Vlastislav ŠiškaBez politické příslušnosti |
46 | údržbář | Skuhrov okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 84 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Vít ŠiškaBez politické příslušnosti |
57 | podnikatel | Chotilsko okr. Příbram |
1. SNK | 102 14,5 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Petr ŠiškaBez politické příslušnosti |
42 | grafik | Šelešovice okr. Kroměříž |
2. SNK | 122 14,3 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Petr ŠiškaBez politické příslušnosti |
56 | dělník | Ves Touškov okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 29 11,0 % listiny |
mandát 6. |
MŠ Miroslav ŠiškaSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
68 | starosta | Bukovany okr. Benešov |
1. STAN+NK | 119 9,0 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Milan ŠiškaBez politické příslušnosti |
45 | montér regulačních stanic, živnostník | Vrchotovy Janovice okr. Benešov |
13. SNK | 197 9,7 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Marek Šiška, DiS.Bez politické příslušnosti |
28 | hasič, technik | Napajedla okr. Zlín |
2. ANO | 568 6,4 % listiny |
mandát 1. |
KŠ Mgr. Karel Šiška, LL.M.Bez politické příslušnosti |
55 | právník | Hlubočky okr. Olomouc |
2. STAN+NK | 301 8,8 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Ing. Josef ŠiškaObčanská demokratická strana |
59 | rozpočtář a přípravář staveb | Modřice okr. Brno-venkov |
2. ODS | 589 7,8 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Mgr. Jaroslav ŠiškaBez politické příslušnosti |
57 | učitel | Stará Ves okr. Přerov |
2. SNK | 243 12,7 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Mgr. Petra ŠišánováBez politické příslušnosti |
48 | učitelka | Ostřetín okr. Pardubice |
6. STAN | 190 6,1 % listiny |
mandát 6. |
LŠ Lucie ŠišákováBez politické příslušnosti |
44 | učitelka MŠ | Košíky okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 95 15,7 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Petr ŠišákBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel, zastupitel obce Březová-Oleško | Březová-Oleško okr. Praha-západ |
1. SNK | 441 11,1 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Pavel ŠišákBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Podolí okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 111 12,7 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Marek ŠišákBez politické příslušnosti |
51 | hajný | Jankovice okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 106 14,1 % listiny |
mandát 4. |
RŠ Mgr. Radka ŠístkováBez politické příslušnosti |
50 | učitelka ZŠ | Mrtník okr. Plzeň-sever |
1. NK | 187 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Bc. Petr ŠístekBez politické příslušnosti |
47 | manažer | Křelovice okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 84 15,7 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Martin ŠístekBez politické příslušnosti |
35 | EU Comlab coordinator | Přívětice okr. Rokycany |
6. SNK | 44 14,1 % listiny |
mandát 6. |
MŠ Ing. Marie ŠíslováBez politické příslušnosti |
57 | ekonomka | Stožice okr. Strakonice |
1. SNK | 63 19,1 % listiny |
mandát 1. |
IŠ Ivona ŠislerováBez politické příslušnosti |
53 | účetní | Dřenice okr. Chrudim |
2. SNK | 87 14,7 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Pavel ŠislerBez politické příslušnosti |
55 | ekonom, bývalý starosta | Dolní Dobrouč okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 425 11,8 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Michael ŠislerBez politické příslušnosti |
33 | vedoucí sportovního centra mládeže | Strenice okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 48 16,1 % listiny |
mandát 4. |
Zobrazeno 11 001–11 050 z 61 677