Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 226 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
OŠ Oldřiška ŠímováBez politické příslušnosti |
64 | důchodkyně | Struhařov okr. Benešov |
3. SNK | 226 8,8 % listiny |
mandát 5. |
NŠ Ing. Nina ŠímováBez politické příslušnosti |
44 | controller | Chrášťany okr. Kolín |
6. TOP 09+NK | 109 13,0 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Ing. Michaela ŠímováBez politické příslušnosti |
40 | ekonom | Bělotín okr. Přerov |
3. ANO | 415 12,7 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Marie ŠímováBez politické příslušnosti |
70 | seniorka | Soběhrdy okr. Benešov |
1. NK | 123 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KŠ Kristina ŠímováBez politické příslušnosti |
31 | referent nakládání s nemovitostmi | Loučovice okr. Český Krumlov |
2. SNK | 155 11,9 % listiny |
mandát 3. |
GŠ Gabriela ŠímováBez politické příslušnosti |
46 | účetní asistentka | Hrabůvka okr. Přerov |
4. SNK | 157 14,7 % listiny |
mandát 1. |
EŠ Mgr. Eva ŠímováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka | Lubná okr. Svitavy |
1. KDU-ČSL | 255 9,0 % listiny |
mandát 2. |
EŠ Eva ŠímováBez politické příslušnosti |
42 | manažerka logistiky | Kout na Šumavě okr. Domažlice |
6. SNK | 361 9,0 % listiny |
mandát 6. |
EŠ Ing. Eliška ŠímováBez politické příslušnosti |
36 | datový analytik | Lazníky okr. Přerov |
4. SNK | 98 12,7 % listiny |
mandát 4. |
EŠ Edita ŠimováKDU-ČSL |
60 | administrativní pracovnice | Huštěnovice okr. Uherské Hradiště |
5. KDU-ČSL | 298 10,6 % listiny |
mandát 5. |
BŠ Blanka ŠímováBez politické příslušnosti |
49 | administrativní referentka | Dobrovíz okr. Praha-západ |
7. SNK | 191 13,0 % listiny |
mandát 5. |
RŠ Ing. Robert ŠimonovskýBez politické příslušnosti |
47 | databázový specialista | Lužany okr. Plzeň-jih |
9. SNK | 127 11,5 % listiny |
mandát 9. |
JŠ Josef ŠimonovskýBez politické příslušnosti |
69 | stavební technik | Svaté Pole okr. Příbram |
3. SNK | 161 14,2 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Petra ŠimonovskáBez politické příslušnosti |
26 | mateřská dovolená | Barchovice okr. Kolín |
5. SNK | 96 13,0 % listiny |
mandát 4. |
ZŠ MgA. Zuzana ŠimonováBez politické příslušnosti |
46 | projektový manažer | Sudoměřice u Bechyně okr. Tábor |
6. SNK | 150 6,6 % listiny |
mandát 6. |
VŠ Vendula ŠimonováBez politické příslušnosti |
44 | koordinátor recepce | Kunčina okr. Svitavy |
13. MY+NK | 173 6,0 % listiny |
mandát 13. |
ŠŠ Bc. Štěpánka ŠimonováBez politické příslušnosti |
37 | úřednice | Radostná pod Kozákovem okr. Semily |
1. SNK | 154 11,5 % listiny |
mandát 2. |
LŠ Lucie ŠimonováBez politické příslušnosti |
44 | účetní | Svatoňovice okr. Opava |
2. SOCDEM | 60 20,1 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Lenka ŠimonováBez politické příslušnosti |
50 | účetní | Jetřichov okr. Náchod |
4. SNK | 124 15,9 % listiny |
mandát 2. |
KŠ Ing. Kateřina ŠimonováBez politické příslušnosti |
36 | inspektorka | Ludvíkovice okr. Děčín |
1. SNK | 116 8,6 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jana ŠimonováBez politické příslušnosti |
66 | vedení účetnictví | Páleč okr. Kladno |
1. NK | 85 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DŠ Dagmar ŠimonováBez politické příslušnosti |
58 | hospodářka | Zdelov okr. Rychnov nad Kněžnou |
3. SNK | 72 13,7 % listiny |
mandát 3. |
BŠ Barbora ŠimonováBez politické příslušnosti |
25 | recepční | Hradec okr. Havlíčkův Brod |
6. SNK | 74 10,5 % listiny |
mandát 6. |
MŠ Miloslava ŠimonkováBez politické příslušnosti |
44 | operátor logistiky | Židněves okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 79 12,5 % listiny |
mandát 5. |
EŠ Mgr. Eva ŠimonkováBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Katusice okr. Mladá Boleslav |
8. SNK | 117 13,7 % listiny |
mandát 2. |
AŠ Adéla ŠimonkováBez politické příslušnosti |
19 | studentka | Kravaře okr. Česká Lípa |
15. SNK | 157 6,4 % listiny |
mandát 15. |
VŠ Václav ŠimonkaBez politické příslušnosti |
50 | mistr stavební výroby | Vrdy okr. Kutná Hora |
6. SNK | 536 6,4 % listiny |
mandát 6. |
JŠ Jiří ŠimonkaBez politické příslušnosti |
51 | řidič | Horní Bezděkov okr. Kladno |
1. SNK | 186 11,0 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Mgr. Monika ŠimoníkováBez politické příslušnosti |
38 | personální manager | Rudice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 96 18,8 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Miroslava ŠimoníkováBez politické příslušnosti |
43 | preventistka | Kašnice okr. Břeclav |
2. SNK | 63 19,6 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Ing. Lenka ŠimoníkováBez politické příslušnosti |
40 | manažer nákupu a SQA | Horní Moštěnice okr. Přerov |
2. STAN | 320 7,0 % listiny |
mandát 4. |
AŠ Ing. Andrea ŠimoníkováBez politické příslušnosti |
50 | specialista v oblasti řízení lidí ve firmách | Darkovice okr. Opava |
2. SNK | 286 8,1 % listiny |
mandát 3. |
RŠ Roman ŠimoníkBez politické příslušnosti |
57 | jednatel společnosti | Nezdenice okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 191 10,5 % listiny |
mandát 5. |
RŠ Radim ŠimoníkBez politické příslušnosti |
55 | soukromý podnikatel | Jalubí okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 281 10,3 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Ing. Petr ŠimoníkBez politické příslušnosti |
66 | zastupitel města a Libereckého kraje, předseda DR Silnice LK a.s., předseda DR TSMČL | Česká Lípa okr. Česká Lípa |
8. ANO | 2 783 4,0 % listiny |
mandát 8. |
PŠ Ing. Petr ŠimoníkKDU-ČSL |
57 | vedoucí provozu | Žítková okr. Uherské Hradiště |
2. KDU-ČSL+NK | 40 19,0 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Ing. Pavel ŠimoníkBez politické příslušnosti |
49 | vývojový pracovník | Vlachovice okr. Zlín |
3. SNK | 259 7,1 % listiny |
mandát 5. |
MŠ Michal ŠimonekTOP 09 |
34 | ředitel technických služeb, zastupitel | Křenek okr. Praha-východ |
1. TOP 09 | 118 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jaroslav ŠimonekBez politické příslušnosti |
48 | řidič VZV, dělník ve výrobě, velitel dobrovolných hasičů | Kravaře okr. Česká Lípa |
2. SNK | 189 7,7 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Ing. Jaroslav ŠimonekBez politické příslušnosti |
53 | projektant | Kováň okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 30 17,9 % listiny |
mandát 3. |
VŠ Václav ŠimonBez politické příslušnosti |
61 | frézař | Heřmanice okr. Havlíčkův Brod |
4. SNK | 23 15,0 % listiny |
mandát 4. |
SŠ Stanislav ŠimonBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Čečkovice okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 17 11,3 % listiny |
mandát 4. |
RŠ Radek ŠimonANO 2011 |
52 | předseda SVJ | Praha 11 okr. Hlavní město Praha |
3. ANO | 4 133 2,9 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Ing. Petr ŠimonBez politické příslušnosti |
59 | manažer v oblasti vývoje | Bakov nad Jizerou okr. Mladá Boleslav |
4. TOP+STAN | 558 5,2 % listiny |
mandát 4. |
PŠ Pavel ŠimonBez politické příslušnosti |
42 | vývojový pracovník | Rušinov okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 67 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OŠ Oskar Šimon, DiS.Bez politické příslušnosti |
21 | student VŠ, animátor mládeže | Benešov nad Ploučnicí okr. Děčín |
1. ANO | 330 10,9 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Miroslav ŠimonBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Pačejov okr. Klatovy |
7. STAN+NK | 168 7,5 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Miroslav ŠimonBez politické příslušnosti |
47 | specialista plyn. zařízení | Zvěstov okr. Benešov |
2. SNK | 142 13,6 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Ing. Miloš ŠimonSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
81 | OSVČ - účetnictví a daňové poradenství | Praha-Lysolaje okr. Hlavní město Praha |
2. STAN+NK | 342 11,6 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Milan ŠimonBez politické příslušnosti |
35 | montáže FVE a TČ | Míčov-Sušice okr. Chrudim |
3. SNK | 72 18,3 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 11 251–11 300 z 61 677