Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 230 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MŠ Mgr. Marie ŠimečkováBez politické příslušnosti |
40 | učitelka na ZŠ | Zbraslav okr. Brno-venkov |
14. KDU-ČSL+NK | 183 8,5 % listiny |
mandát 4. |
LŠ Lucie ŠimečkováBez politické příslušnosti |
46 | asistentka | Louňovice okr. Praha-východ |
1. SNK | 214 13,4 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Ing. et Ing. Lucie ŠimečkováBez politické příslušnosti |
36 | marketérka v IT, OSVČ, spoluzakladatelka sousedského spolku Berounský rybníček | Beroun okr. Beroun |
2. SNK | 1 892 5,2 % listiny |
mandát 2. |
LŠ Mgr. Lenka ŠimečkováBez politické příslušnosti |
56 | speciální pedagog, zástupkyně ředitele školy | Strážovice okr. Hodonín |
2. SNK | 166 14,0 % listiny |
mandát 2. |
AŠ Adéla ŠimečkováBez politické příslušnosti |
37 | zdravotní sestra | Mokré Lazce okr. Opava |
6. SNK | 355 10,7 % listiny |
mandát 6. |
MŠ Martin ŠimečkaBez politické příslušnosti |
39 | CNC programátor | Trnávka okr. Nový Jičín |
10. SNK | 161 6,9 % listiny |
mandát 10. |
DŠ Dalibor ŠimečkaBez politické příslušnosti |
52 | starosta | Trnávka okr. Nový Jičín |
1. SNK | 174 7,4 % listiny |
mandát 2. |
ZŠ Mgr. Zdeněk ŠimečekObčanská demokratická strana |
49 | místostarosta města Sedlčany | Sedlčany okr. Příbram |
1. ODS | 633 7,4 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Vlastimil ŠimečekBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Libeř okr. Praha-západ |
8. SNK | 282 10,7 % listiny |
mandát 8. |
VŠ Vladimír ŠimečekBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Ostašov okr. Třebíč |
5. SNK | 32 6,9 % listiny |
mandát 7. |
RŠ Radek ŠimečekBez politické příslušnosti |
34 | hasič | Brloh okr. Český Krumlov |
1. KDU-ČSL | 178 20,0 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Mgr. Michal ŠimečekBez politické příslušnosti |
44 | podnikatel | Hvozdec okr. České Budějovice |
4. SNK | 50 13,4 % listiny |
mandát 3. |
KŠ Karel ŠimečekBez politické příslušnosti |
55 | jednatel | Čistěves okr. Hradec Králové |
1. SNK | 48 22,7 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jiří ŠimečekBez politické příslušnosti |
49 | technik | Větřní okr. Český Krumlov |
4. SOCDEM+NK | 623 6,5 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Bc. Jan ŠimečekBez politické příslušnosti |
44 | bankéř pro podnikatele | Předslavice okr. Strakonice |
1. NK | 62 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DŠ Ing. Dušan ŠimečekBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ, místostarosta | Petrovice okr. Příbram |
1. STAN | 397 15,8 % listiny |
mandát 1. |
RŠ Rudolf ŠimčoBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Javor okr. Klatovy |
6. SNK | 27 13,8 % listiny |
mandát 6. |
AŠ Aneta Šimčíková, DiS.Bez politické příslušnosti |
34 | OSVČ | Roštín okr. Kroměříž |
8. SNK | 230 6,4 % listiny |
mandát 8. |
AŠ Bc. Adéla ŠimčíkováBez politické příslušnosti |
38 | učitelka odborného výcviku | Pavlovice u Přerova okr. Přerov |
12. SNK | 135 6,2 % listiny |
mandát 12. |
MŠ Ing. Michal ŠimčíkBez politické příslušnosti |
40 | výrobní ředitel | Dolní Němčí okr. Uherské Hradiště |
4. STAN | 408 5,2 % listiny |
mandát 6. |
JŠ Jiří ŠimčíkBez politické příslušnosti |
46 | servisní technik | Pavlovice u Přerova okr. Přerov |
11. SNK | 136 6,3 % listiny |
mandát 11. |
BŠ Bronislav ŠimčíkBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel | Mikulčice okr. Hodonín |
2. SNK | 305 6,8 % listiny |
mandát 4. |
AŠ Alois ŠimčíkBez politické příslušnosti |
60 | starosta | Světlá Hora okr. Bruntál |
1. SNK | 417 12,1 % listiny |
mandát 1. |
ZŠ Mgr. Zbyněk ŠimberaSociální demokracie |
62 | starosta | Duchcov okr. Teplice |
1. SOCDEM | 871 8,0 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Marek ŠimberaBez politické příslušnosti |
52 | jednatel | Nové Bránice okr. Brno-venkov |
4. ODS | 167 10,2 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Bc. Petr ŠimaraSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
48 | starosta obce | Prace okr. Brno-venkov |
1. STAN | 315 16,2 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jiří ŠimaraBez politické příslušnosti |
41 | tesař | Střelná okr. Vsetín |
7. SNK | 168 11,3 % listiny |
mandát 7. |
DŠ Dušan ŠimaraBez politické příslušnosti |
49 | zkušební technik | Třeština okr. Šumperk |
7. SNK | 126 14,8 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jaroslav ŠimanovskýANO 2011 |
57 | starosta | Ústí nad Labem-Severní Terasa okr. Ústí nad Labem |
1. ANO | 1 598 8,0 % listiny |
mandát 1. |
ZŠ Mgr. Zdeňka ŠimanováBez politické příslušnosti |
44 | speciální pedagog | Horní Cerekev okr. Pelhřimov |
2. SNK | 275 7,6 % listiny |
mandát 2. |
LŠ JUDr. Lenka ŠimanováBez politické příslušnosti |
64 | advokátka | Vizovice okr. Zlín |
2. KDU-ČSL | 337 8,4 % listiny |
mandát 2. |
KŠ Bc. Kristina ŠimanováBez politické příslušnosti |
49 | úřednice | Budětice okr. Klatovy |
4. SNK | 113 14,0 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Michaela ŠimánkováBez politické příslušnosti |
36 | IT analytik | Lužec nad Vltavou okr. Mělník |
9. SNK | 184 6,4 % listiny |
mandát 9. |
MŠ Bc. Marcela ŠimánkováBez politické příslušnosti |
56 | odbornice regionálního rozvoje | Novosedly okr. Břeclav |
2. SNK | 141 7,7 % listiny |
mandát 4. |
LŠ Mgr. Lenka ŠimánkováBez politické příslušnosti |
41 | místostarostka obce Vracovice | Vracovice okr. Benešov |
2. SNK | 152 13,3 % listiny |
mandát 3. |
AŠ Alena ŠimánkováBez politické příslušnosti |
62 | úřednice | Vlkanov okr. Domažlice |
6. SNK | 26 10,0 % listiny |
mandát 7. |
SŠ Stanislav ŠimánekBez politické příslušnosti |
50 | dovozce vín | Doudleby okr. České Budějovice |
7. SNK | 114 9,2 % listiny |
mandát 7. |
PŠ Petr ŠimánekBez politické příslušnosti |
45 | stavbyvedoucí | Počátky okr. Pelhřimov |
7. SNK | 346 7,4 % listiny |
mandát 4. |
PŠ Pavel ŠimánekBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Veliš okr. Benešov |
1. NK | 92 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OŠ Mgr. Ondřej ŠimánekNaše Česko |
52 | člen rady města, advokát, člen finančního výboru zastupitelstva | Milevsko okr. Písek |
3. NČ | 1 069 5,3 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Miroslav ŠimánekBez politické příslušnosti |
52 | strojvedoucí | Jílovice okr. České Budějovice |
8. SNK | 257 6,9 % listiny |
mandát 8. |
MŠ Michal ŠimánekBez politické příslušnosti |
46 | technický pracovník obce | Kravsko okr. Znojmo |
1. SNK | 144 18,8 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Libor ŠimánekBez politické příslušnosti |
43 | policista | Chvalšiny okr. Český Krumlov |
3. SNK | 272 11,0 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Josef ŠimánekBez politické příslušnosti |
42 | skladník | Bílkovice okr. Benešov |
1. SNK | 55 11,2 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Jiří ŠimánekBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Cerhonice okr. Písek |
1. NK | 49 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jaroslav ŠimánekBez politické příslušnosti |
62 | elektrikář | Otín okr. Jihlava |
5. SNK | 33 23,6 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jan ŠimánekBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Hovorčovice okr. Praha-východ |
10. SNK | 334 6,7 % listiny |
mandát 10. |
JŠ Jakub ŠimánekANO 2011 |
41 | vedoucí skladu | Hlučín okr. Opava |
5. ANO | 1 163 5,2 % listiny |
mandát 5. |
RŠ Ing. Roman ŠimáněBez politické příslušnosti |
49 | technický konzultant | Strančice okr. Praha-východ |
5. SNK | 666 6,8 % listiny |
mandát 5. |
RŠ Radim ŠimáněBez politické příslušnosti |
54 | bankovní poradce small business | Bakov nad Jizerou okr. Mladá Boleslav |
1. TOP+STAN | 783 7,4 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 11 451–11 500 z 61 677