Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 242 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JŠ Ing. Jan ŠebekBez politické příslušnosti |
39 | pracovník zákaznického servisu | Neveklov okr. Benešov |
5. SNK | 476 7,2 % listiny |
mandát 6. |
JŠ Jan ŠebekBez politické příslušnosti |
44 | grafik | Unhošť okr. Kladno |
2. SNK | 694 6,0 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Ing. Jan ŠebekBez politické příslušnosti |
43 | technik | Křoví okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 61 12,2 % listiny |
mandát 1. |
FŠ František ŠebekBez politické příslušnosti |
63 | dělník | Selmice okr. Pardubice |
6. SNK | 41 9,5 % listiny |
mandát 7. |
DŠ Dalibor ŠebekBez politické příslušnosti |
54 | invalidní důchodce, neuvolněný starosta obce, zástupce ředitele Svazku obcí Skupinového vodovodu Malá Haná | Biskupice okr. Svitavy |
1. SNK | 160 15,2 % listiny |
mandát 1. |
RŠ Mgr. Roman ŠebánekBez politické příslušnosti |
49 | starosta | Zdíkov okr. Prachatice |
1. SNK | 423 8,0 % listiny |
mandát 2. |
DŠ Ing. Dagmar ŠebákováBez politické příslušnosti |
38 | ekonomka | Štítná nad Vláří-Popov okr. Zlín |
7. KDU-ČSL | 473 7,5 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Miroslav ŠebákBez politické příslušnosti |
35 | 3D kontrolor | Bohuslavice nad Vláří okr. Zlín |
4. SNK | 105 10,8 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Josef ŠebákBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Bohuslavice nad Vláří okr. Zlín |
2. SNK | 120 10,9 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Václav ŠebaBez politické příslušnosti |
44 | zootechnik | Stranný okr. Benešov |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RŠ Richard ŠebaBez politické příslušnosti |
50 | jednatel společnosti | Újezd okr. Domažlice |
7. SNK | 123 10,8 % listiny |
mandát 7. |
MŠ Miroslav ŠebaBez politické příslušnosti |
58 | technik pojišťovny | Hořín okr. Mělník |
5. JAB+NK | 93 13,4 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Mgr. Martin ŠebaBez politické příslušnosti |
31 | středoškolský učitel | Synkov-Slemeno okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. SNK | 75 15,2 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Martin ŠebaBez politické příslušnosti |
38 | technik rostlinné výroby | Jihlávka okr. Jihlava |
1. SNK | 65 14,2 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jaroslav ŠebaBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Běleč nad Orlicí okr. Hradec Králové |
4. SNK | 113 15,3 % listiny |
mandát 4. |
PŠ Ing. Pavel ŠčudlaBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Úsobrno okr. Blansko |
4. SNK ED+NK | 105 13,5 % listiny |
mandát 2. |
RŠ Roman Ščučka, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | správce budov | Vikýřovice okr. Šumperk |
2. SNK | 228 9,7 % listiny |
mandát 1. |
FŠ František ŠčučkaBez politické příslušnosti |
42 | strojní mechanik | Krasíkov okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 80 14,7 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Mgr. Pavel ŠčučinskýBez politické příslušnosti |
39 | advokát | Lhota okr. Přerov |
7. SNK | 95 12,6 % listiny |
mandát 7. |
KŠ Karína ŠčibraváBez politické příslušnosti |
58 | laborantka | Rusín okr. Bruntál |
2. SNK | 47 18,3 % listiny |
mandát 3. |
HŠ Ing. Hana ŠčevíkováBez politické příslušnosti |
64 | podnikatel | Horní Planá okr. Český Krumlov |
2. SNK | 553 8,2 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Mgr. Martina Ščerbejová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
48 | středoškolský pedagog, zastupitelka MČ Brno-Slatina | Brno-Slatina okr. Brno-město |
6. KDU-ČSL+NK | 977 4,9 % listiny |
mandát 6. |
MŠ Michal ŠčerbaničBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Chlístovice okr. Kutná Hora |
7. SNK | 214 7,7 % listiny |
mandát 7. |
LŠ Lukáš ŠčerbaBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Radvanice a Bartovice okr. Ostrava-město |
16. SNK | 1 554 4,7 % listiny |
mandát 16. |
MŠ Ing. Maxmilián ŠčamburaBez politické příslušnosti |
30 | zemědělský inženýr, včelař, zastupitel obce Malá Morava | Malá Morava okr. Šumperk |
1. MY+NK | 63 15,2 % listiny |
mandát 1. |
DŠ Dušan ŠčamburaBez politické příslušnosti |
59 | masér, parasportovec | Šumperk okr. Šumperk |
5. ANO+NK | 2 057 4,2 % listiny |
mandát 2. |
LŠ Lucie ŠavrňákováBez politické příslušnosti |
44 | podnikatelka | Staré Sedlo okr. Sokolov |
4. MÍSTNÍ HNHRM | 207 15,4 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Ing. Petra ŠavrdováPardubice pro lidi |
59 | manažer | Pardubice VII okr. Pardubice |
2. PPL | 478 6,9 % listiny |
mandát 3. |
VŠ Ing. Václav ŠavlíkBez politické příslušnosti |
41 | lesník | Mezholezy okr. Domažlice |
6. SNK | 21 8,0 % listiny |
mandát 7. |
DŠ Bc. David ŠavelkaBez politické příslušnosti |
40 | projektant | Vraclav okr. Ústí nad Orlicí |
13. STAN | 136 6,9 % listiny |
mandát 13. |
VŠ Ing. Václav Šavel, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
50 | technický náměstek | Poleň okr. Klatovy |
3. SNK | 53 14,2 % listiny |
mandát 3. |
LŠ Luboš ŠaurBez politické příslušnosti |
48 | truhlář | Strachujov okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 44 15,2 % listiny |
mandát 4. |
EŠ Eva ŠauerováBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí montážního a logistického oddělení | Adamov okr. České Budějovice |
7. SNK | 351 11,2 % listiny |
mandát 7. |
MŠ Milan ŠauerBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Střemy okr. Mělník |
5. SNK | 166 10,9 % listiny |
mandát 5. |
FŠ MUDr. Filip ŠauerBez politické příslušnosti |
48 | praktický lékař | Žumberk okr. Chrudim |
1. NK | 113 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Lenka ŠatrováANO 2011 |
37 | zástupce vedoucí prodejny | Prameny okr. Cheb |
3. ANO | 47 10,7 % listiny |
mandát 3. |
IŠ Iveta ŠatrováANO 2011 |
61 | pracovnice v Domově Pramen | Prameny okr. Cheb |
7. ANO | 49 11,1 % listiny |
mandát 7. |
AŠ Anna ŠatrováBez politické příslušnosti |
62 | důchodce | Žihobce okr. Klatovy |
7. SNK | 119 10,1 % listiny |
mandát 3. |
VŠ Vlastimil ŠatraBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ - projektant | Hejná okr. Klatovy |
1. SNK | 52 14,6 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jakub ŠatraBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ - projektant | Hejná okr. Klatovy |
7. SNK | 42 11,8 % listiny |
mandát 7. |
DŠ Daniel ŠatraBez politické příslušnosti |
56 | zaměstnanec DDM | Rokycany okr. Rokycany |
5. Piráti+NK | 574 6,8 % listiny |
mandát 2. |
TŠ Tereza Šatoplechová BartoňkováBez politické příslušnosti |
37 | podnikatel | Mečeříž okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 101 12,4 % listiny |
mandát 6. |
MŠ Michael ŠatníkBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ zemědělství, obchod a služby | Varnsdorf okr. Děčín |
5. STAN+Piráti+NK | 1 374 5,2 % listiny |
mandát 7. |
LŠ Ing. Ladislava ŠátkováBez politické příslušnosti |
32 | geodetka | Pečky okr. Kolín |
10. ODS+NK | 794 4,7 % listiny |
mandát 10. |
PŠ Petr ŠatalíkBez politické příslušnosti |
54 | technik | Kratonohy okr. Hradec Králové |
2. SNK | 181 14,6 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Mgr. Pavel ŠašmaBez politické příslušnosti |
61 | učitel, zastupitel | Ovčáry okr. Kolín |
1. SNK | 210 13,1 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Marie ŠaškováKDU-ČSL |
52 | starostka | Otročín okr. Karlovy Vary |
1. KDU-ČSL | 94 15,0 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Lucie ŠaškováBez politické příslušnosti |
38 | personalistka | Horní Poříčí okr. Blansko |
1. SNK | 49 27,2 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Bc. Lenka ŠaškováBez politické příslušnosti |
37 | hospodářka školy | Nicov okr. Prachatice |
1. NK | 23 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DŠ Mgr. Dagmar ŠaškováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka ZŠ a SŠ, záchranářka | Pacov okr. Pelhřimov |
3. STAN+NK | 778 6,2 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 12 051–12 100 z 61 677